Mercedes-Benz Eesti Klubi Foorum

Täisversioon: Kirjuta, küsida võib kõike!
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
(05-11-2010, 10:39 PM)rahu Kirjutas: [ -> ]trervitusi kõigile!
Ega keegi ei tea kelle ilusa mersuga Oja Pets kälimeestes laiab?

Mis seal ilusat on? Kohutav sisu ja mootorit ka pole. Thumbsdown
Kuss, väga kena sisu, moto võiks küll suurem olla.
w124 uus esiklaas(tava) koos vahetusega tartus 1560.- eek. Ons see soodne hind või on kellelgi mõni parem pakkumine ?
mis ülekande arvuga differ on 3.0 diislil ?
5ne manuaal.
ja kas w124 diffrit saab panna w126 alla ?
eks ta 3.46 ole
Mis motoga siis see Kälimeeste SL on ja kelle oma?
(13-11-2010, 10:12 PM)nostromo Kirjutas: [ -> ]Mis motoga siis see Kälimeeste SL on ja kelle oma?

SL 320 ja omaniku ei tea.
(12-11-2010, 04:23 PM)Kaltsyum Kirjutas: [ -> ]mis ülekande arvuga differ on 3.0 diislil ?
5ne manuaal.
ja kas w124 diffrit saab panna w126 alla ?

keegi teab äkki ? sobib 124 differ 126le ?
Tere!
Sai nüüd soetatud enda autole uus valuring, kuid tekkis küsimus, et kui palju peavad poldid veljest läbi ulatama?
(15-11-2010, 09:30 AM)rahu Kirjutas: [ -> ]Tere!
Sai nüüd soetatud enda autole uus valuring, kuid tekkis küsimus, et kui palju peavad poldid veljest läbi ulatama?

No 1cm võiks ikka keeret olla
(10-11-2010, 04:28 PM)clm Kirjutas: [ -> ]w124 uus esiklaas(tava) koos vahetusega tartus 1560.- eek. Ons see soodne hind või on kellelgi mõni parem pakkumine ?

Foorumi üleval Glasspoint pakub 1200 krooniga koos paigaldusega. Küll aga ainult Tallinnas muidugi.
Aitäh vastuse eest Indrek.
Sain 1500'ga sixklaasides ära vahetatud.
Eelmine klaas oli vist 10a vähemalt vana. Pimedas ja vihmaga nagu praegu ei näinud enam mitte midagi. Päikese käes täkkeid ja kriime täis kõik.
Teab keegi kust võiks leida w 124 mudeli?
Kas keegi oskab kirjeldada, mis difreid kasutatakse 4x4 AT kastiga Vitol? Kuidas jaotub veojõud. Ehk oskab keegi üleüldse kirjeldada sellist isendit.
Mida tähendab endast kliimasüsteemi kuivatamine? Kuidas seda tehakse?

Mul on kliimaradikas vahetatud ning nüüd on vaja jälgida, et enne täitmist see kuivatatakse ning asi ikka korrektselt tehakse...
Nii palju ma tean, et seda on vaja teha kuna kui kondens kusagile sisse jääb, võib see kliimakompressori tuksi keerata.
Oskab keegi öelda kuidas saab w203 kapotil oleva MB tähe embeleemi vahetada? Suutsin selle tähe katki teha ja oleks vaja ära vahetada.
(26-11-2010, 12:20 PM)laisad Kirjutas: [ -> ]Oskab keegi öelda kuidas saab w203 kapotil oleva MB tähe embeleemi vahetada? Suutsin selle tähe katki teha ja oleks vaja ära vahetada.
See käib lihtsalt, teisel pool on selline klambrimoodi värk - suhteliselt plug&play... mingit näpitsat või asja võibolla on vaja. Ma täpselt ei mäleta aga ma olen suht kindel, et saad hakkama kui asja lähemalt vaatad.
(26-11-2010, 02:38 PM)voodoo Kirjutas: [ -> ]See käib lihtsalt, teisel pool on selline klambrimoodi värk - suhteliselt plug&play... mingit näpitsat või asja võibolla on vaja. Ma täpselt ei mäleta aga ma olen suht kindel, et saad hakkama kui asja lähemalt vaatad.

SInna käib mingi lapik asi millega saaks keerata aga pole veel kuskil poes näinud seda müügis.
Miks mõnel on laisad ajud?