Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rapla Kardirada järelkaja
#21
Kas tulemused võiks näha, väga huvitav vaadata kes kuidas ja millega sõidab
Vasta
#22
eDiCk Kirjutas:Kas tulemused võiks näha, väga huvitav vaadata kes kuidas ja millega sõidab

Esimeses postituses tulemused.
Oehhh... mida kõike head see Nõukogude võim inimkonnale on andnud!!! Alla Pugatšova, Linnahalli, Baikonuri kosmodroomi, Moskvitši... sinu, minu...
Vasta
#23
sorry ei ole näinud
kuid Renault oli diisel
Vasta
#24
Hm, minu aeg on välja jäänud. Kuna sai ainult ühe ajasõidu teha ning hiljem natuke niisama siis oli seda varu veel küll aga jah rada nati väike selle auto jaoks. Ootame saugat, seal alles hakkab mootor nurruma ning diislimeestel ple vähemalt võimalustki:tongue:
Vasta
#25
kuld Kirjutas:Hm, minu aeg on välja jäänud. Kuna sai ainult ühe ajasõidu teha ning hiljem natuke niisama siis oli seda varu veel küll aga jah rada nati väike selle auto jaoks. Ootame saugat, seal alles hakkab mootor nurruma ning diislimeestel ple vähemalt võimalustki:tongue:

krt jah 3.37,31 oli see aeg
" The Best Or Nothing"  Mercedes-Benz

Indrek Peets
Mercedes-Benz Eesti klubi juhatuse liige
indrek@clubmb.ee / 5121868
Vasta
#26
kuld Kirjutas:Hm, minu aeg on välja jäänud. Kuna sai ainult ühe ajasõidu teha ning hiljem natuke niisama siis oli seda varu veel küll aga jah rada nati väike selle auto jaoks. Ootame saugat, seal alles hakkab mootor nurruma ning diislimeestel ple vähemalt võimalustki:tongue:

Mis varust sa räägid?Unista edasi.Ja ega diislimees sinust rohkem sõitnud.Sobite Siimuga oma sl-idega rohkem ristmikele....:lol:
Auto on küürakas,ise kah mitte eriti sirge seljaga ja sõbral nimeks Quasimodo.
Vasta
#27
Noniii....ma siis painutasin ka nati oma kuudiga. Ekipaaz oli viie liikmeline + esinemistehnika taga pagasis. Tulemus ei olnudki väga hull selle kohta Smile))))))
Ja loomulikult tänavad korraldajad kõiki osavõtjaid ja ilma Smile
Vasta
#28
martiini Kirjutas:Hea oli see, et mootor läks täpselt ajasõiduks pekki.
Arvestades situatsiooni, siis see, et Lõoke oli kiirem, pole ka mingi probleem, küll aga imeb see, et mingi E46 M3 oli kiirem.
Juba esimesel ringil tahtsin maha keerata, aga siis ma oleks langenud foorumi tühikargajate tasemele. Nüüd vähemalt sain ikkagi aja kirja. Pea 6 sekundit aeglasem küll.(APPI, see on ju terve valgusaasta.........)
Teisel ringil proovisin leida gaasipedaali asendit, kus mootor välja ei sureks/mingitki jõudu oleks, ehk venisin niisama.
Kolmandaks ringiks vajutasin gaasi põhja ja hoidsin seal(et mootor kurvis välja ei sureks). Armatuuris põles lõbusalt hulgaliselt kollased ja punased tulukesi. :question:
Õnneks Võsa ja Kuldar näitasid auto potensiaali, nii-et 3,2.,.. aega pole vihmaga eriti raske teha.
see "M3" oli tavaline 323...
SEC-i sõltlane.
560SEC, G55, 190E 2,0B, C400 4M Coupe 
Vasta
#29
Näitasin ka korraks oma näo ette.

Väga positiivne õhkkond oli ja no, tore, et "unistus" kohal, sai sellega veidike testisõitu tehtud - on unistamist väärt küll.
Vasta
#30
Kalev Kirjutas:Näitasin ka korraks oma näo ette.

Väga positiivne õhkkond oli ja no, tore, et "unistus" kohal, sai sellega veidike testisõitu tehtud - on unistamist väärt küll.

Kui mõtled CLS siis minu jaoks küll pettumus. Esiteks sees tundus samapalju ruumi olevat kui mu corillas aga ütlen ausalt siis ebatasasel teel on mu corilla seest vaiksem kui see CLS. Sai üle raudtee sõidetud ka korra siis sellist salongi plasti kobinat mu corillas küll ple samuti kostus sildadest kobinat. Kui CLS maksaks sama palju kui corilla oleks norm aga selle raha eest osta mis ta eest tahetakse oleks küll rumal.
Vasta
#31
mulle meeldis , aga vennal oni 6nnetus autoga ja pidin varem 2r2 minna !!!! Sad
jargmine kord tulen ....
Vasta
#32
kuld Kirjutas:Kui mõtled CLS siis minu jaoks küll pettumus. Esiteks sees tundus samapalju ruumi olevat kui mu corillas aga ütlen ausalt siis ebatasasel teel on mu corilla seest vaiksem kui see CLS. Sai üle raudtee sõidetud ka korra siis sellist salongi plasti kobinat mu corillas küll ple samuti kostus sildadest kobinat. Kui CLS maksaks sama palju kui corilla oleks norm aga selle raha eest osta mis ta eest tahetakse oleks küll rumal.


No ei tea ikka, sai ka ise pühapäeva õhtul sellega sõidetus ja kui keegi võrdleb sellist autot toyota korollaga, kus peale plastmassi ja pleki muud polegi siis tekib kahtlemata tunne, et pekas laskma wismarisse aja kinni pannaBig Grin

Tallinnas kõrgele tõstetuna comfort paketis sõites ei olnud ühtegu raudteeülesõitu ega teekonarlust tunda.

Ülimalt mugav auto ja ruumi täpselt piisavalt. See, et korollal keskel imepisike konsool on, ei tee teda seest suureks.
" The Best Or Nothing"  Mercedes-Benz

Indrek Peets
Mercedes-Benz Eesti klubi juhatuse liige
indrek@clubmb.ee / 5121868
Vasta
#33
Indrek, võlud ehk oma kaamerast kah mõned pildid siia? :tongue:
Turbo
Vasta
#34
Indrek Kirjutas:
kuld Kirjutas:Kui mõtled CLS siis minu jaoks küll pettumus. Esiteks sees tundus samapalju ruumi olevat kui mu corillas aga ütlen ausalt siis ebatasasel teel on mu corilla seest vaiksem kui see CLS. Sai üle raudtee sõidetud ka korra siis sellist salongi plasti kobinat mu corillas küll ple samuti kostus sildadest kobinat. Kui CLS maksaks sama palju kui corilla oleks norm aga selle raha eest osta mis ta eest tahetakse oleks küll rumal.


No ei tea ikka, sai ka ise pühapäeva õhtul sellega sõidetus ja kui keegi võrdleb sellist autot toyota korollaga, kus peale plastmassi ja pleki muud polegi siis tekib kahtlemata tunne, et pekas laskma wismarisse aja kinni pannaBig Grin

Tallinnas kõrgele tõstetuna comfort paketis sõites ei olnud ühtegu raudteeülesõitu ega teekonarlust tunda.

Ülimalt mugav auto ja ruumi täpselt piisavalt. See, et korollal keskel imepisike konsool on, ei tee teda seest suureks.

Võibolla audi roolist CLS-i istudes tundub CLS vaikse ja suure autona aga korillast sinna istudes igaljuhul mitte, kui võrrelda istet siis istuda oli küll kordades mõnusam iste. See et CLS-is seda kobinat ja sahinat oli kuulda ning, et ta väike on seest tõdes ka Siim kellega koos sõitmas käisime. Kui võrrelda korilla ja cls-i klassi peaks olema erinevus ikka mäe kõrgune, paraku mina seda mäge ei näinud. Oli umbes sama kui kadetist istuks sierra rooli aastaid 15 tagasi.
Vasta
#35
kõlab nagu see cls oleks olnud 5milli sõitnud vana takso. krt, korillat ei kannata isegi a-klassiga võrrelda... hapud viinamarjad vist. Smile
Vasta
#36
marek Kirjutas:kõlab nagu see cls oleks olnud 5milli sõitnud vana takso. krt, korillat ei kannata isegi a-klassiga võrrelda... hapud viinamarjad vist. Smile

Kõlab uskumatult aga jah, auto ise meeldib välimuselt väga aga enne sõitnud ei olnud, ju olid siis ootused liiga kõrged sellest ka suur pettumus. Eks uus auto ikka mõnus aga jah tunne oli sama kui uude mazda kuute istuda või mõnesse teise uude autosse.
Vasta
#37
Noh ma ei julgeks korollat CLS iga võrreldagi, ükski toyota ei saa sellele ligilähedale. Eelmisel suvel sai ühe tutika toyotaga lõuna eestis käidud, peale selle, et asfaltil tuulega ära pidi lendama ei olnud sellega l-eesti kruusa teedel kohe üldse võmalik sõita, rääkimata plastmassihaisust salongis ja eriti nilbetest istmetest.

Aga noh eks me kõik kiidame seda, mis meile antud on, ise sõidan igapäevaselt Skoda RS iga, kah ei kurda, aga siiski müriseb, ebamugav pikkamaad sõita jne jne.


Aga mis minu audisse puutub, siis usun, et seegi on sinu korollast pika puuga üle ehkki jah, raibe laguneb jubedalt, aga eks see ole rohkem eelnevate omanike süü. Eks kunagi saab korda ka. Korolla positiivsed omadused ongi need, et on odav, kütet võtab vähe - aga see ei kaalu üles seda, et auto ei liigu, näeb inetu välja ja odav ka muidugi.

Jah räägivad ka toyota vastupidavusest, aga asjal polegi midagi, mis laguneda saaks, veermik nii kergel autol tõepoolest kestab kauem, kui pea poole raskematel.

Aga siiski see teema pole õige koht arutamiseks, see siiski oli meie arvamus, aga siiski igasugustes testides oleks CLS korollast igas asjas üle, kui ei arvesta vastupidavust ja hinda ning halduskulusid.
" The Best Or Nothing"  Mercedes-Benz

Indrek Peets
Mercedes-Benz Eesti klubi juhatuse liige
indrek@clubmb.ee / 5121868
Vasta
#38
sm. pelle Kirjutas:Indrek, võlud ehk oma kaamerast kah mõned pildid siia? :tongue:

Tegelen sellega
" The Best Or Nothing"  Mercedes-Benz

Indrek Peets
Mercedes-Benz Eesti klubi juhatuse liige
indrek@clubmb.ee / 5121868
Vasta
#39
http://www.clubmb.ee/Kardirada_15.06/index.html
" The Best Or Nothing"  Mercedes-Benz

Indrek Peets
Mercedes-Benz Eesti klubi juhatuse liige
indrek@clubmb.ee / 5121868
Vasta
#40
kuld Kirjutas:Kõlab uskumatult aga jah, auto ise meeldib välimuselt väga aga enne sõitnud ei olnud, ju olid siis ootused liiga kõrged sellest ka suur pettumus. Eks uus auto ikka mõnus aga jah tunne oli sama kui uude mazda kuute istuda või mõnesse teise uude autosse.
krt no olen sõitnud uuega, vanaga, võrriga, püssiga... 1 on auto, teine on katusega mootorratas. Smile
Vasta


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  AG Suvekarikas 2023 - III etapp Rapla 07.10 Ruslan 0 137 27-09-2023, 02:22 PM
Viimane postitus: Ruslan
  AG Suvekarikas 2023 - II etapp Rapla 25.06 Ruslan 0 189 31-05-2023, 02:36 PM
Viimane postitus: Ruslan
  Suvepäevad 2011 järelkaja Marten 34 35,832 20-09-2011, 11:49 PM
Viimane postitus: sm. pelle
  Läti klubi sünnipäeva 2011 järelkaja. janek126 9 9,306 23-06-2011, 03:59 PM
Viimane postitus: janek126
  Jaaniralli Rapla kardirajal - 26.06 indrek 72 62,206 24-02-2011, 08:13 PM
Viimane postitus: taadu
Brick Talvepäevade järelkaja sm. pelle 20 15,253 04-03-2010, 01:05 AM
Viimane postitus: janek126
  MB Klubi 22.08.09 Audru rajapäeva järelkaja Priit 9 8,987 01-09-2009, 07:48 PM
Viimane postitus: Priit
  Suvepäevade järelkaja Laur 28 18,134 31-07-2009, 01:14 AM
Viimane postitus: Heinar
  Rapla Talvine Rada 15.02.09 eDiCk 35 21,563 11-02-2009, 05:43 PM
Viimane postitus: indrek
Big Grin MB Klubi 17.08.2008 ringraja järelkaja Priit 64 39,628 11-09-2008, 11:40 PM
Viimane postitus: Karl



Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne