Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
MB Klubi 17.08.2008 ringraja järelkaja
#1
Big Grin 
Tänud korraldajatele ja kaaslastele! Ilm oli ka super. Margus Murakalt sai kuulda nii mõndagi kasulikku ja ainuüksi sõidukogemus oli see, mille pärast tasus kohale tulla.

Panen lingi minu seebikarbiga tehtud klõpsudele - fotod
Vasta
#2
Just laekusin ja ühendasin monitori.

Vinge!

Ilm hea, rahvast kõvasti, palju kiireid autosi (E55, S63, EVO, Vette jne).
Vasta
#3
Super ilm, super korraldus, 105% kordaläinud rajapäev! Tänud korraldajatele vinge ürituse eest!
Karli koer oli ka lahe asjapulk Smile
Vasta
#4
Peni pidas korda nagu oskas, vastav ametimärk ka kaelas :-)

[Pilt: f01c217404c1.jpg]

GT3 Porge üllatusvisiit oli ka meeldiv, kahjuks see jäi üürikeseks.
Üldse oli meeldiv, et niipalju kiireid autosi koos ja just AMG toodang oli 3 auto näol esindatud. Ja muidugi Murakale tänu, et kohale tuli ja sõitu näitas. Ta Evol rehvid hakkasid küll mustritükke väljastama ja eriti kaua sõita ei saanud, kuid Kuldari kutsika ajas küll kurjaks, seda autot pole veel paukumas kuulnud.

Tänud kõigile kes kohale ilmusid, väga tore üritus!

Kojusõit.....khmmmm........meil Kuldariga lõi vist äge keskeakriis välja ja koju jõudsime väga kiiresti, vabandust, Eesti Politsei Icon_twisted
Vasta
#5
Suur au ja kiitus MB Klubi ja korraldajad!
Tänud ilusa päeva eest ja hästi korraldatud ürituse eest!

Auhinna ( mega ilus auhind kõver klapp) panen uhke tundega Silberis lauapeale.

Minu pildid: http://album.mobiiltelefonid.ee/main.php...g2_page=41
Vasta
#6
Üritus oli super, selliseid rajapäevi võiks suve jooksul korda 3 olla. Kui muidugi graafik lubaks. Ilmselt kõik nädalavahetused ammu enne kuupäeva välja bronnitud.

Kahju, et ma oma käru tööle ei saanud. Aga ikkagi oli üritus korda läinud. Väga vinge.

....kiired ringid EVO`s....tõi ikka auto näppimise isu peale.
Vasta
#7
Ah õige, auhinnad on ise juba preemiat väärt, kohe näha, et kuldsete kätega mehed, mu kolb seisab aukohal söögilaual, naise kergest protestist hoolimata Wink
Teisi AMG toodanguid sai vaadatud pisukese kadedustundega, ep tea, millal ise ühega nendest võiks kulgeda. Vähemalt on mille poole püüelda Smile
Vasta
#8
Super üritus!! Suur kummardus kah korraldajate ees.
Jääme õppepäeva ootama Big Grin
Vasta
#9
rauntz Kirjutas:Teisi AMG toodanguid sai vaadatud pisukese kadedustundega, ep tea, millal ise ühega nendest võiks kulgeda. Vähemalt on mille poole püüelda Smile

Asi polegi nii ulme, üks neist müügis, kappa ostma :-)


http://www.auto24.ee/webcache_kasutatud/...24_ee.html
Vasta
#10
Karl Kirjutas:
rauntz Kirjutas:Teisi AMG toodanguid sai vaadatud pisukese kadedustundega, ep tea, millal ise ühega nendest võiks kulgeda. Vähemalt on mille poole püüelda Smile

Asi polegi nii ulme, üks neist müügis, kappa ostma :-)


http://www.auto24.ee/webcache_kasutatud/...24_ee.html

Njaa, ootame pisut, kui firma käima korralikult läheb (loe: et jõuaks seda masinat ka pidada), siis vaatame selle asja veelkord üle Smile Hetkel jääb unistuseks küll Sad
Vasta
#11
Karl Kirjutas:Kojusõit.....khmmmm........meil Kuldariga lõi vist äge keskeakriis välja ja koju jõudsime väga kiiresti, vabandust, Eesti Politsei Icon_twisted

Njah, kojusõit sujus endalgi kuidagi kiiresti noh, tunniga vist kohal Icon_redface
Nii ei tohi teha!
Vasta
#12
Tänud korraldajatele vägeva päeva ja mädali eest Icon_biggrin

Selliseid rajapäevi võiks kindlasti rohkem olla Badgrin

Veelkord tänud ja kiidusõnad.
Vasta
#13
Ma ei väsi kordamast, et MB Klubi üritused on supersheffid...Magnifco.
Päev rohkem kui korras ja homme teen endale kohe ühe seina ja sinna riiuli, kuhu MB Klubi meened kogunema hakkavad.
Ilm, hea, rahvast ikka palju ja tegevustik Thumbsup
Icon_cool
Vasta
#14
Nonii, ka lõpuks elusalt tagasi.

Ürituse eest tänud kõikidele osavõtjatele, toetajatele ja sponsoritele, kelle poolt auhinnad päeva põnevamaks tegid. Ega rohkem ei oskagi tahta, kui juba ühe automargi tippklassi rajal näha, siis on üks unistus jälle täitunud.

Eks minu sõit oli rohkem ssõu rahvale ja tegelt need ringid said läbitud ilma piduriteta, kuna probleem polnudki pelgalt selles, et oleks vedelik keema läinud ja pidurid kehvemad, vaid asi selles, et kõrvalistujapoolne pidurivoolik oli juppideks.

Seega minu jutt oli vähemalt tõene, et pidurid puudusid. Vaatamata sellele, võib ajaga rahulegi jääda. Pärnu prefi parklas sai niipaljutehtud, et ülejäänud 3 ratast ikka vajadusel auto seisma jätaksid ja saaksime tallinnasse tagasi tulla.

Veelkord suured tänud kõikidele abikätele, osavõtjatele ja sponsoritele.

Ajatabeli üritan homsega üles panna.
Vasta
#15
Väga hea üritus oli, sai ka enda vanat nelja piinatud...isegi õlilamp läks armatuuris põlema ja ega ta ära ei kustunudRetard. Aga igaljuhul oli ikka päris põnev rallitada, kindlasti tuleks sellistlaadi üritusi veel korraldada ja sagedamini kui ilm lubab. Tänud korraldajatele suure töö ja vaeva eestThumbsup
Vasta
#16
Igatahes!!! vahva üritus! Kuna minu loodetud vihm jäi tulemata siis automaatkasti põkaga autode vastu ikka ei saa - kohe ligilähedalegi mitte. Ega see eesmärk ka polnud tegelikult. Ivasid, mida talletada edaspidiseks, jagus küllaga. Tekkis üks idee, mida seekord pika päeva tõttu ei tahtnud hakata välja käima aga ehk edaspidi? Vahva oleks edaspidi autasustavad koos oma autodega pildile salvestada - jääks klubi tulevastele põlvedele vaatamiseks masin, mees ja ringiaeg. See lihtsalt idee.

Jään ootama jäärada - seal diislitel tiba rohkem shansse.
Vasta
#17
taadu Kirjutas:Igatahes!!! vahva üritus! Kuna minu loodetud vihm jäi tulemata siis automaatkasti põkaga  autode vastu ikka ei saa - kohe ligilähedalegi mitte. Ega see eesmärk ka polnud tegelikult.  Ivasid, mida talletada edaspidiseks, jagus küllaga.  Tekkis üks idee, mida seekord pika päeva tõttu ei tahtnud hakata välja käima aga ehk edaspidi? Vahva oleks edaspidi autasustavad koos oma autodega pildile salvestada - jääks klubi tulevastele põlvedele vaatamiseks masin, mees ja ringiaeg. See lihtsalt idee.

Jään ootama jäärada - seal diislitel tiba rohkem shansse.


Jäärada jah, siis mul ka rohkem shanse oma nelikuga ja talverehvidegaBig Grin
Vasta
#18
Hea üritus oli. Tänud ka korraldajatele.Kohtume taas.
Vasta
#19
Kift üritus, sai aega ka "remondinurgakeses" veedetud ning mõnedki näpunäited-nõuanded kõrvataha pandud seoses M117 jahutusega Nod
Hea kogemus põrutada 100 km/h asfaltil külg ees, Romani nelja peedistasime päris korralikult, nüüd siis õlitaseme lambike blingib ja surve ühe peal, muud hullu pole Badgrin
See nagu rusikareegel, kui raja üritus siis Tartu omadel autod puruks...
Vasta
#20
Kusjuures panin nüüd täna hommikul auto käima ja kõik jälle normis(õli indikaator enam ei põle ja surve 1.6 peal soojalt). Samuti on minek nüüd tunduvalt, ikka tunduvalt parem ja käigukast muutus pehmemaks, superIcon_cool
Vasta


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  MB Klubi rallikas vol? indrek 21 13,428 26-02-2021, 08:43 PM
Viimane postitus: 2teist
  Klubi jõulubowling 14. detsembril 19.00 indrek 3 2,714 13-12-2019, 03:29 PM
Viimane postitus: indrek
  MB Klubi sümboolikaga meened indrek 42 81,443 30-10-2019, 08:44 PM
Viimane postitus: indrek
  Klubi Sügisgrill 15. September Kernus indrek 5 6,559 09-09-2019, 08:16 AM
Viimane postitus: v6sa
  MB klubi suvepäevad 2019 - 20-21 Juuli Türil indrek 29 22,725 28-07-2019, 06:01 PM
Viimane postitus: siimruz
  MB klubi talvepäevad 09. Märts 2019 raplamaal indrek 21 17,849 25-03-2019, 05:05 PM
Viimane postitus: Werewolf
  MB Klubi Bowling 24.11 kell 18.45 indrek 5 7,049 20-11-2018, 10:22 AM
Viimane postitus: indrek
  Klubi peregrill 20. August Kernus indrek 26 16,221 23-08-2018, 02:56 PM
Viimane postitus: Lepz
  MB klubi rallikas Mannergute mõõduvõtul 21. juuli indrek 72 41,060 29-07-2018, 05:45 PM
Viimane postitus: v6sa
  MB klubi Suvepäevad 2018 (16. juunil) indrek 57 49,564 20-06-2018, 10:22 AM
Viimane postitus: indrek



Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne