Teema hinnang:
  • 1Hääli - 5 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
MB Klubi sümboolikaga meened
#1
Tere

Panen üles vaatamiseks ja tellimiseks meeneid, mis on loodud MB klubi sümboolikat kasutades. Tulevikus lisandub siia asju juurde

1. Musta värvi SULEPEA

[Pilt: 33543-DSC_5241.JPG]

Sulepea töötab täitekapsliga, mida saab enamustest kirjatarvete poodidest juurde osta. Sulepeaga kaasas on üks kapsel.

Saadavus: Kõik huvilised
Hind: 40 Krooni MB klubi liikmele (Ostes korraga 3 tükki, siis hind kokku 100 krooni)
Hind: 50 Krooni
huvilisele.(Ostes korraga 3 tükki, siis hind kokku 125 krooni)

Sulepead olemas. Tellida saab kaugemale läbi Smart posti, sellisel juhul lisandub ühekordsele tellimusele transpordimaksumus minimaalselt 30 krooni. Samuti võimalus Tallinnas käest kätte saada.

2. Valget värvi pastakas

[Pilt: 23744-DSC_5248.JPG]

Musta värvi tindiga

Saadavus: Kõik huvilised
Hind: 40 Krooni MB klubi liikmele (Ostes korraga 3 tükki, siis hind kokku 100 krooni)
Hind: 50 Krooni
huvilisele.(Ostes korraga 3 tükki, siis hind kokku 125 krooni)

Pastakad olemas. Tellida saab kaugemale läbi Smart posti, sellisel juhul lisandub ühekordsele tellimusele transpordimaksumus minimaalselt 30 krooni. Samuti võimalus Tallinnas käest kätte saada.


3. MB klubi kruus

[Pilt: 37462-DSC_5278.JPG]

Saadavus: Kõik huvilised
Hind: 100 Krooni MB klubi liikmele
Hind: 125 Krooni
huvilisele.

Kruusid olemas. Tellida saab kaugemale läbi Smart posti, sellisel juhul lisandub ühekordsele tellimusele transpordimaksumus minimaalselt 30 krooni. Samuti võimalus Tallinnas käest kätte saada.



4. MB klubi parkimiskell

[Pilt: 77979-DSC_5290.JPG]

Saadavus: Kõik huvilised
Hind: 25 Krooni MB klubi liikmele
Hind: 40 Krooni
huvilisele.

Parkimiskellad olemas. Tellida saab kaugemale läbi Smart posti, sellisel juhul lisandub ühekordsele tellimusele transpordimaksumus minimaalselt 30 krooni. Samuti võimalus Tallinnas käest kätte saada.

5. Metallist pastapliiats

[Pilt: 47734-pastakas2.JPG]

Saadavus: Kõik huvilised
Hind: 40 Krooni MB klubi liikmele
Hind: 50 Krooni
huvilisele.

Pastakad olemas. Tellida saab kaugemale läbi Smart posti, sellisel juhul lisandub ühekordsele tellimusele transpordimaksumus minimaalselt 30 krooni. Samuti võimalus Tallinnas käest kätte saada


-----------------------------------------------------------------
TELLIMINE SMART POSTIGA EESTI PIIRES
-----------------------------------------------------------------

Palun edastage oma tellimus maili teel info@clubmb.ee ja me saadame vastu MB klubi arveldusarve ning peale makse laekumist paneme asjad posti ning saate endale soovitud kohta neile järele minna. Ühe korraga võime saata ka mitu meenet, sedasi hoiate kokku saatekuludelt.

-----------------------------------------------------------------
" The Best Or Nothing"  Mercedes-Benz

Indrek Peets
Mercedes-Benz Eesti klubi juhatuse liige
indrek@clubmb.ee / 5121868
Vasta
#2
Ka klubi garaazist on võimalik kätte saada, samuti polosärke, mis klubilistele mõeldud on.
" The Best Or Nothing"  Mercedes-Benz

Indrek Peets
Mercedes-Benz Eesti klubi juhatuse liige
indrek@clubmb.ee / 5121868
Vasta
#3
IlusadThumbsup
M.O.T.T
If you want to make God laugh, tell him your future plans
Vasta
#4
kleepse tahaks ikka jätkuvalt Icon_razz
Mercedes-Benz varuosad, remont, hooldus, diagnostika, tarkvara uuendused, SCN kodeeringud jne
LESVEN OÜ Suur-Sõjamäe 30F Tallinn
www.lesven.ee
Vasta
#5
Paluks komplekteerida:
1 sulepea
6 pastakat
2 kruusi

Järgi tulen ise,või saadan "kedagi".
Auto on küürakas,ise kah mitte eriti sirge seljaga ja sõbral nimeks Quasimodo.
Vasta
#6
Ma tulen kohapeale varsti varsti...panen vahendid lauale ja siis võtan kastist meeldivad asjad? Nii sobib? Smirk
Vasta
#7
(22-10-2010, 01:17 AM)Renkju Kirjutas: Ma tulen kohapeale varsti varsti...panen vahendid lauale ja siis võtan kastist meeldivad asjad? Nii sobib? Smirk

Vabalt
" The Best Or Nothing"  Mercedes-Benz

Indrek Peets
Mercedes-Benz Eesti klubi juhatuse liige
indrek@clubmb.ee / 5121868
Vasta
#8
Tartus ka keegi jagab nänni? Kruusist ja pastakast oleks huvitatudSmile
Vasta
#9
(25-10-2010, 11:52 AM)Rando Kirjutas: Tartus ka keegi jagab nänni? Kruusist ja pastakast oleks huvitatudSmile

Ma võin ju täitsa tuua. Eelduste kohaselt saabun neljapäeval, see nädal, kui mitte neljapäeval, siis reedel.Smirk

Ja ehk Indrek annab mulle miskit kaasa, viin Roman'ile ja siis tema saab Tartu Huvilistele ja Klubilistele asjad toimetada?
Vasta
#10
Panen Tartlaste jaoks Rokanile mingi komplekti asju kokku.

Indrek

(25-10-2010, 11:58 AM)Renkju Kirjutas:
(25-10-2010, 11:52 AM)Rando Kirjutas: Tartus ka keegi jagab nänni? Kruusist ja pastakast oleks huvitatudSmile

Ma võin ju täitsa tuua. Eelduste kohaselt saabun neljapäeval, see nädal, kui mitte neljapäeval, siis reedel.Smirk

Ja ehk Indrek annab mulle miskit kaasa, viin Roman'ile ja siis tema saab Tartu Huvilistele ja Klubilistele asjad toimetada?
" The Best Or Nothing"  Mercedes-Benz

Indrek Peets
Mercedes-Benz Eesti klubi juhatuse liige
indrek@clubmb.ee / 5121868
Vasta
#11
Sain oma sulepea kenasti kätte. Lükkasin täitekapsli taha, kuid tinti otsast tulema ei hakkaIcon_redface. Kuna viimane kokkupuude sulepeadega oli 17 aastat tagasi, siis äkki oskab keegi head nõu anda, kuidas rahumeelselt sulepead kirjutama saab.

Ette tänades,
Imre

Sain tööle. Kapslit natuke pigistades hakkas toimima.
http://www.imrekosemets.planet.ee
CLK - Minu märg unenägu.
Vasta
#12
(26-10-2010, 02:10 PM)hr imre Kirjutas: Sain oma sulepea kenasti kätte. Lükkasin täitekapsli taha, kuid tinti otsast tulema ei hakkaIcon_redface. Kuna viimane kokkupuude sulepeadega oli 17 aastat tagasi, siis äkki oskab keegi head nõu anda, kuidas rahumeelselt sulepead kirjutama saab.

Ette tänades,
Imre

Sain tööle. Kapslit natuke pigistades hakkas toimima.


Ta jah tahab natuke meelitamist saadaBig Grin
" The Best Or Nothing"  Mercedes-Benz

Indrek Peets
Mercedes-Benz Eesti klubi juhatuse liige
indrek@clubmb.ee / 5121868
Vasta
#13
(26-10-2010, 04:41 PM)indrek Kirjutas:
(26-10-2010, 02:10 PM)hr imre Kirjutas: Sain oma sulepea kenasti kätte. Lükkasin täitekapsli taha, kuid tinti otsast tulema ei hakkaIcon_redface. Kuna viimane kokkupuude sulepeadega oli 17 aastat tagasi, siis äkki oskab keegi head nõu anda, kuidas rahumeelselt sulepead kirjutama saab.

Ette tänades,
Imre

Sain tööle. Kapslit natuke pigistades hakkas toimima.


Ta jah tahab natuke meelitamist saadaBig Grin

Nii muuseas mainin ära, et peale vähest harjutamist ei tahagi enam pastapliiatsit kätte enam võtta. Samas sai hangitud endale musta värvi asemele sinised kapslid mis maksid 4,10eek tkIcon_smile(arvasin, et kallim lõbu).
http://www.imrekosemets.planet.ee
CLK - Minu märg unenägu.
Vasta
#14
(26-10-2010, 11:27 PM)hr imre Kirjutas: Nii muuseas mainin ära, et peale vähest harjutamist ei tahagi enam pastapliiatsit kätte enam võtta. Samas sai hangitud endale musta värvi asemele sinised kapslid mis maksid 4,10eek tkIcon_smile(arvasin, et kallim lõbu).


Ma ka ainult sulepeaga, kuidagi muhedam ja ehedam. Ostsin ka paar pakki siniseid kapsleid ja elu läheb edasiBig Grin
" The Best Or Nothing"  Mercedes-Benz

Indrek Peets
Mercedes-Benz Eesti klubi juhatuse liige
indrek@clubmb.ee / 5121868
Vasta
#15
Mulle paluks:
2 pastakat
1 kruus
Ikkagi Inimene.
Mis sest,et Muhulane.
Suiti lastakse maale...enamus ajast merel :)
Vasta
#16
Oh hoi... kui oleksid to~elised sulepead (mmmm), mitte kapslitega vo~taksin kolm tukki Sad

Aga kapslitega - vo~tan kaks musta va"rvi. Icon_lol Vo~taksin siis Tallinnas ise.
560 SEL
Vasta
#17
(03-11-2010, 09:42 PM)ZeroVF Kirjutas: Oh hoi... kui oleksid to~elised sulepead (mmmm), mitte kapslitega vo~taksin kolm tukki Sad

Aga kapslitega - vo~tan kaks musta va"rvi. Icon_lol Vo~taksin siis Tallinnas ise.


Sobib
" The Best Or Nothing"  Mercedes-Benz

Indrek Peets
Mercedes-Benz Eesti klubi juhatuse liige
indrek@clubmb.ee / 5121868
Vasta
#18
(03-11-2010, 09:42 PM)ZeroVF Kirjutas: Oh hoi... kui oleksid to~elised sulepead (mmmm), mitte kapslitega vo~taksin kolm tukki Sad

Tõeline sulepea ongi kapsliga. Mul hirmkallis Parker gi on kapsliga. Need ajad on ammu m öödas, kus otsa tindipotis leotatiBig Grin
" The Best Or Nothing"  Mercedes-Benz

Indrek Peets
Mercedes-Benz Eesti klubi juhatuse liige
indrek@clubmb.ee / 5121868
Vasta
#19
Tsitaat:Need ajad on ammu m öödas, kus otsa tindipotis leotatiBig Grin
Need on antiik ku"ll, ma raagin sulepeadest, mis sa pead ise "tankima", need ongi to~elised Tongue
Mul Parkerit ei ole, aga kui ku"sin poedest sulepead ilma kapslita, ikka Parkerit pakkutakse.
560 SEL
Vasta
#20
Ega ei ole Tartusse meened juba jõudnud?
Vasta


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  MB Klubi rallikas vol? indrek 21 13,394 26-02-2021, 08:43 PM
Viimane postitus: 2teist
  Klubi jõulubowling 14. detsembril 19.00 indrek 3 2,706 13-12-2019, 03:29 PM
Viimane postitus: indrek
  Klubi Sügisgrill 15. September Kernus indrek 5 6,550 09-09-2019, 08:16 AM
Viimane postitus: v6sa
  MB klubi suvepäevad 2019 - 20-21 Juuli Türil indrek 29 22,698 28-07-2019, 06:01 PM
Viimane postitus: siimruz
  MB klubi talvepäevad 09. Märts 2019 raplamaal indrek 21 17,833 25-03-2019, 05:05 PM
Viimane postitus: Werewolf
  MB Klubi Bowling 24.11 kell 18.45 indrek 5 7,041 20-11-2018, 10:22 AM
Viimane postitus: indrek
  Klubi peregrill 20. August Kernus indrek 26 16,194 23-08-2018, 02:56 PM
Viimane postitus: Lepz
  MB klubi rallikas Mannergute mõõduvõtul 21. juuli indrek 72 40,996 29-07-2018, 05:45 PM
Viimane postitus: v6sa
  MB klubi Suvepäevad 2018 (16. juunil) indrek 57 49,459 20-06-2018, 10:22 AM
Viimane postitus: indrek
  MB varuosade laat klubi perepäeval 16.06 indrek 0 5,050 14-05-2018, 02:12 PM
Viimane postitus: indrek



Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne