Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
MB Klubi 22.08.09 Audru rajapäeva järelkaja
#1
Tänud korraldajatele!

Sain just valmis 4 klippi, mida laadin parajasti Youtube. Vaadake HD (high definition) versiooni, hommikuks peaks seal ilusti üleval ja töödeldud olema.

Hetked rajapäevast (NB! leia filmist lindude invasioon ja Lõoke üles, filmis ka vihje antud Eusa_dance )
Kiire ring kurja kutsikaga
Kurja kutsika taltsutamine
Priidu ring Mersuga, millele tehasest mootorit kaasa ei pandud.
Vasta
#2
Suured tänud korraldajatele võimaluse eest rajal enda ja auto(de) võimeid  proovida saada, seda veel heas seltskonnas ning hea ilmaga.

to Priit - Sa oskad ikka alati õilgel ajal õiges kohas filmimas olla, kui esimest videot vaadataIcon_biggrin

Veidi õpetlik päev oli, 5 liitrit SELi peal ei ole sama, mis 5 liitrit SL peal ( eks kW-tegi oli ju pea 80 rohkem), see on mul nüüd vägagi selgeNod

Lisan ka oma noore sugulase tehtud piltide lingi : Sauga ringrada
Vasta
#3
Mu 3-aastane poeg hakkas hommikul filmilt valget kaubalifti vaadates kohe kõva häälega valge Mercedes-Benz laulu laulma. Hea et ta filmilt ära ei näinud, et polegi kuuesajane, vaid puha võrri mootoriga. Loodetavasti on järgmiseks ürituseks V12 vahel, või siis nagu rajal soovitasin, et teine kolmene mootor istmete taha ja ongi 4Matic valmis Badgrin
Vasta
#4
Priit Kirjutas:Tänud korraldajatele!

Sain just valmis 4 klippi, mida laadin parajasti Youtube. Vaadake HD (high definition) versiooni, hommikuks peaks seal ilusti üleval ja töödeldud olema.

Hetked rajapäevast (NB! leia filmist lindude invasioon ja Lõoke üles, filmis ka vihje antud Eusa_dance )
Kiire ring kurja kutsikaga
Kurja kutsika taltsutamine
Priidu ring Mersuga, millele tehasest mootorit kaasa ei pandud.

Päris hea nali!Tegelikult oli suur tahtmine tulla(kusjuures päris hea ameerika sportlasega)..."seekord oli saatus tahtmisest üle"...aga järgmine kord kindlasti!
Vasta
#5
[Pilt: IMG_1536.jpg]
M.O.T.T
If you want to make God laugh, tell him your future plans
Vasta
#6
Suur tänu korraldajatele. Sihukesed üritused teevad meele rõõmsaks ja annavad võimaluse oma kihutamisesoovi ohutumas kohas rahuldada.

Eriti Suur Tänu köögitoimkonnale - toitlustamine oli õigeaegne ja toimus märkamatult. Hea märk oli see, et hoolimata MaSust vorstid enneaegselt ei lõppenud.

Tänan Lauri - ilma temata oleks Kiirlifti transport olnud tunduvalt keerukam ülesanne. Ja minu jaoks ka kallim... Kahju vaid, et temal jäi nüüd tehniliste probleemide tõttu Tõeliselt Kiire Ring sõitmata. Kui Laur suudab pidureid kasutamata sõita välja 1.20 ja minu parimaks ajaks kõiki oma oskusi mängu pannes  jäi 1.15, siis mina oleks küll tahtnud näha, kas Laur oleks suutnud asja tõsiselt võttes sõita välja 1.10 sellega...

Kahju, et Kiirlifti mootor otsustas poole päeva pealt streikima hakata. Teisest küljest oli üsna õpetlik koos Joonasega peadpidi kapoti all toimetada...
Elamus oli sellega rajal müramine küll - minekut oli looma moodi ja helitaust ridakuue väärilineIcon_twisted

Ega rohkem mootorivõimsust tegelikult standardseades masinaga välja ei kannatakski - võimsam mootor eeldab häid rehve, heas korras puksindust ja roolisüsteemi ning jäika vedrustust. Lauri pildil on hästi näha, mida üks kiireks sõiduks pruugitav auto kurvis teha ei tohi - kalduda...Eusa_doh

Tänan avalikult Kuldarit, et ta taas kord usaldas mulle oma Kurja Kutsika - sellega oli ikka teine tera rada nühkida. Kuigi, nagu Sa ka ise tead, oleks rehvi... siis jääks võimsust puuduUnibrow Sellest hoolimata oli see putukas sigalahe. Kuigi, pean tunnistama, et Sinu kunagine E500 oli mulle kuidagi rohkem mokkamööda.Icon_redface

Kokkuvõtteks kiitus kõigile kohalolnuile - saime toreda üritusega hakkama.
Vasta
#7
Sigalahe yritus j2llegi kordThumbsup
Ise olen enda saavutusega v2ga rahul, kuigi esikolme ei mahtunud.
Aga kaotada k6igest 7-8sekiga enamikule ja seda esindusautoga...., pole paha.
Ja v6ga suur yllatus enda jaoks oli see, kui h2sti SEL tegelikult rajal pysib.

T2nud korrladuskomiteele.
Pesuruumide ja saunade remont.
Aurusaunade ehitus.
W/C126 peenhäälestus. #w126garaaz
5 126 735
Vasta
#8
Tänud korraldajatele ja rahwale, kes kohal oli.

Sai prooviring GLK roolis tehtud ja ise lõpetuseks ka auhinna kappi täiendatud (kuigi kehvem aeg kui eelmine aasta).

järgmiseks aastaks vaja ikka mõni muudatus autole vormistada Smile)

Väga meeldiv üritus oli !


Martin.
Vasta
#9
Minu poolt ka tänud juhatusele ja tiimile kes korraldusega ametis olid. Tänud ka kokatädidele tänu kellele sai rümpa nuumatud ilma ise vaeva nägemata. Sarnaselt Martinile on ka minul kerged täiendusplaanid küpsemas. Mootori kallale ei lähe aga veermik - pidurid, vedrustus tahaks küll täiendamist , et kurvides kallerdamist vähendada ning pidurdusmaid vähendada. Tegelikult saaks juba mitu sekundit ringilt maha kui natuke süübida teooriasse ning aegajalt seda ka praktikasse rakendada ehk siis ikka seesama vana "rooli ja istmevahelise tihendi" jutt. Muidu võib tuunida hullumiseni aga sõidetud ikkagi ei saa. Seekord anti küll põlend kolb kapi peale aga ega järgmine kord ilmselt nii lihtsalt ei lähe. Ega hobune ei maga...
Vasta
#10
MB suvehooaja lõpetamine Icon_razz:
   
Vasta


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  MB Klubi rallikas vol? indrek 21 13,678 26-02-2021, 08:43 PM
Viimane postitus: 2teist
  Klubi jõulubowling 14. detsembril 19.00 indrek 3 2,766 13-12-2019, 03:29 PM
Viimane postitus: indrek
  MB Klubi sümboolikaga meened indrek 42 81,938 30-10-2019, 08:44 PM
Viimane postitus: indrek
  Klubi Sügisgrill 15. September Kernus indrek 5 6,634 09-09-2019, 08:16 AM
Viimane postitus: v6sa
  MB klubi suvepäevad 2019 - 20-21 Juuli Türil indrek 29 23,064 28-07-2019, 06:01 PM
Viimane postitus: siimruz
  MB klubi talvepäevad 09. Märts 2019 raplamaal indrek 21 18,145 25-03-2019, 05:05 PM
Viimane postitus: Werewolf
  MB Klubi Bowling 24.11 kell 18.45 indrek 5 7,113 20-11-2018, 10:22 AM
Viimane postitus: indrek
  Klubi peregrill 20. August Kernus indrek 26 16,523 23-08-2018, 02:56 PM
Viimane postitus: Lepz
  MB klubi rallikas Mannergute mõõduvõtul 21. juuli indrek 72 41,701 29-07-2018, 05:45 PM
Viimane postitus: v6sa
  MB klubi Suvepäevad 2018 (16. juunil) indrek 57 50,128 20-06-2018, 10:22 AM
Viimane postitus: indrek



Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne