Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rapla Kardirada järelkaja
#1
Käidud. Nähtud. Ja ka üks sõit koos väikse kaardilugejaga tehtud. P.s. ilm oli Pärnu pool ikka tugevalt vihmasem ka tagasi sõites.
Tänud korraldajatele. Cool


Indrek lisab siia ka ajatabeli:


.htm   Kardirada_tulemus.htm (Suurus: 20.49 KB / Tõmbamised: 82)
Vasta
#2
Käidud samuti.Sai siis ka SL rajale aetud.aga noh Slikid kummid ja märg asfalt,sõit ei tulnud just kõige efektiivsem.Esiots hakkas libisema.Kokkuvõttes oli lahe ikka.
Aga tänud korraldaja meeskonnale,mis siis et löpus raja valdajaga väiksed probleemid üles kerkisid.
Mercedeste haige.Keeran oma hõbenoole rooli.
Vasta
#3
Et siis käidud ,nähtud ja jälle proovitud :bigsmile: ...tundub ,et olin vist üks vähestest kel õnnestus täna rada nii kuivana kui ka märjana proovile panna ... mõlemil juhul elamus kustumatu . Auto siis sai ka nö "testitud" ja iseärasused kenasti kõrvataha pandud . Üks on selge ,nii märjal kui kuival rajal tasub ABS juhe lahti ühendada :wink: . Märjal rajal ei tihanud hullu teha ... sest rajalt väljasõit rajaomanikku kindlasti poleks rõõmustanud . (Rajaomaniku soovitus/palve mitte puutuda rajale pandud tünne,mis ohjeldaks tulipäiseid kihutajaid ... jäi pisut kahe-silma vahele ... osalt seepärast ,et MB-d pole nendega kokkupõrgates väga rõõmsad ... ja osalt seepärast ,et me ei soovinud uhiuut CLS -i ohtu asetada )
No ja eks sai ka ürituse lõpus rajaomaniku pahameel ära kuulatud ... põhendatud osalt ..kuid osalt ehk mitte aga see selleks .
Igaljuhul oli meeldiv tõdeda seda ,et rajalt väljasõite oli minimaalselt ja seega oletatav kahju rajale samuti minimaalne ... seega tõusnud on klubiliste/huviliste oskuslikus ja meisterlikus :bigsmile: autodega ümberkäimisel mida me kinnitada taoliste üritustega soovisimegi . Niiet loen ürituse positiivselt kordaläinuks ...ja vihm .... see tegigi asja põnevamaks :wink:
...ps ... edastaksin veelkord rajaomanikule vabanduse antud seiga eest.
"Mercedes и в Африке Mercedes"
Vasta
#4
Varsti minu poolt ka pildikesi, aga üritus oli fun, sai sõita, süüa ja juttu ajada.

Rajaomanikule tuleb vabanduseks väike "kingitus" et tulevased sõidud ikka ka seal peetud saaksid.
" The Best Or Nothing"  Mercedes-Benz

Indrek Peets
Mercedes-Benz Eesti klubi juhatuse liige
indrek@clubmb.ee / 5121868
Vasta
#5
Väga Väga Väga Väga Väga SUURED tänud korraldajatele ja Sulole ja Essu77-le ja kõikidele
te olete parimad ja Mersuklubi on parim
siin on mõned fotod
http://photofile.ru/users/mercedesclub/3575580/78174326
[Pilt: 78172984.jpg]
[Pilt: 78172999.jpg]
[Pilt: 78173045.jpg]
[Pilt: 78173061.jpg]
[Pilt: 78173217.jpg]
[Pilt: 78173327.jpg]
[Pilt: 78173353.jpg]
[Pilt: 78173413.jpg]
[Pilt: 78173815.jpg]
[Pilt: 78174217.jpg]
[Pilt: 78174268.jpg]
[Pilt: 78174326.jpg]
[Pilt: 78175611.jpg]
Vasta
#6
Sai ka käidud, autosid vaadatud, hea üritus!
Vasta
#7
Suured tänud korraldajatele!
Vasta
#8
Alustame tänudega korraldajate. Sihuke üritus on tore.UZI

Seejärel tuleb kohustuslik ilmakirumise osa.:flaming: Ka seekord oli diselistidele soodne ilm - märg rada ei võimaldanud mitmetel autodel oma võimeid realiseerida. Aga see näikse meil juba tavaks saanud olevat. Kas Saugale on vihm juba ära tellitud?:eureka:

Kesksel kohal on ERITI SUUR TÄNU Kuldarile, et ta oma autot mulle usaldas.(Siinkohal peaks olema kaks rida kummardavaid emotikone - foorumiarendajad, hoi)
E500 on täitsa tore koduloomake, mida kõrva tagant sügada. Aga sügamisega peab ettevaatlik olema, kipub väheke pöördesse minema selle peale. Ja vihmamärjal asfaldil pole üldse lõbus, kui igale gaasivajutusele reageerib auto kiirenduse vähenemisega, sest mootori energia kulub vee aurustamisele rajalt.:boom:

Muhe kogemus oli muidugi SELlimine. Nagu Rauntz eelteemas kirjutas, paistis küljeaknast kord muru ja kord hall taevas - sõltuvalt kurvi suunast. Ja taas kord sai ilusa pildi rehvide pidamise erinevusest. Autol on taga Kumho miskised käkid ja ees Michelini säästukad. Hoolimata minu halvast eelarvamusest miseliini energiasäästurehvi pidamise kohta oli ikkagi esiots ilusti kurvides paigas ja tagaosa läks libisema isegi siis, kui ma kurvi sisse pöörates mootoriga pidurdasin, pidureid polnud vaja puudutadagi. Mis muidugi on pikas perspektiivis hea - tagasild sai vähem vatti.

Jätkuvalt imestan ma meie pikaajaliste diselistide sõiduoskust. Lõoke oma tankeriga sõitis muljetavaldavalt kiire aja. Huvitav, mida ta suudaks E500 pulkade taga...
Vasta
#9
Võsa killu (ligikaudne) tsiteerimine kummipõletamise kohta: "Sel autol tuleb suitsu valest august" :biggergrin:
Vasta
#10
Priit Kirjutas:Võsa killu (ligikaudne) tsiteerimine kummipõletamise kohta: "Sel autol tuleb suitsu valest august" :biggergrin:

Noh ma kohe näitan kust see suits ikka tuliBig Grin

   
" The Best Or Nothing"  Mercedes-Benz

Indrek Peets
Mercedes-Benz Eesti klubi juhatuse liige
indrek@clubmb.ee / 5121868
Vasta
#11
Indrek Kirjutas:
Priit Kirjutas:Võsa killu (ligikaudne) tsiteerimine kummipõletamise kohta: "Sel autol tuleb suitsu valest august" :biggergrin:

Noh ma kohe näitan kust see suits ikka tuliBig Grin

mnjah ... läksin veidi hoogu auto testimisega ... pärast 5-6 järjestikust ringi täiega andmist rajal hakkas temp lakke minema (väheke ebapiisav jahutus antud rajal) ja läksingi pärast suitsutamist pildil autot jauhutama .... ja kusjuures paar esimest kiirendamist tavamaanteel viskas ka sumpsist "suitsukest" .... pärast oli kõik OK ... :bigsmile: kujutan ette kui kuumaks õli võis minna .(ka 500 -l võiks olla õlitemp näiduk)
"Mercedes и в Африке Mercedes"
Vasta
#12
Priit Kirjutas:Võsa killu (ligikaudne) tsiteerimine kummipõletamise kohta: "Sel autol tuleb suitsu valest august" :biggergrin:

Ma kommenteerisin tolle hilisema põletamise kohta parkla servas. Seal oli küll rohkem suitsu summutist, kui rehvide alt.

Kuldari sõõritamist ma ei sattunudki nägema, monteerisin grilli kokku, ilmseltConfusedilly:
Vasta
#13
mehed kus teie fotod?
Vasta
#14
Kas E500(E) õlijahutuse radikat pole antud?
“A Mercedes-Benz needs to look like a Mercedes-Benz. And another thing that’s just as important is harmonious model progression: the next model should never make the previous models look old.”
Vasta
#15
Nii esimeses postituses ka ajatabel üleval
" The Best Or Nothing"  Mercedes-Benz

Indrek Peets
Mercedes-Benz Eesti klubi juhatuse liige
indrek@clubmb.ee / 5121868
Vasta
#16
Indrek Kirjutas:Nii esimeses postituses ka ajatabel üleval

Nagu näha, on parima tulemuse saamiseks vaja sõita treeningutel SEL tagaistmel :bigsmile:
Vasta
#17
Hea oli see, et mootor läks täpselt ajasõiduks pekki.
Arvestades situatsiooni, siis see, et Lõoke oli kiirem, pole ka mingi probleem, küll aga imeb see, et mingi E46 M3 oli kiirem.
Juba esimesel ringil tahtsin maha keerata, aga siis ma oleks langenud foorumi tühikargajate tasemele. Nüüd vähemalt sain ikkagi aja kirja. Pea 6 sekundit aeglasem küll.(APPI, see on ju terve valgusaasta.........)
Teisel ringil proovisin leida gaasipedaali asendit, kus mootor välja ei sureks/mingitki jõudu oleks, ehk venisin niisama.
Kolmandaks ringiks vajutasin gaasi põhja ja hoidsin seal(et mootor kurvis välja ei sureks). Armatuuris põles lõbusalt hulgaliselt kollased ja punased tulukesi. :question:
Õnneks Võsa ja Kuldar näitasid auto potensiaali, nii-et 3,2.,.. aega pole vihmaga eriti raske teha.
W124 E500 Limited
Vasta
#18
Mis kanti E500-de ühe ringi ajad tulid?
Vasta
#19
u 1.10 ja kiirem ring u 1.07
" The Best Or Nothing"  Mercedes-Benz

Indrek Peets
Mercedes-Benz Eesti klubi juhatuse liige
indrek@clubmb.ee / 5121868
Vasta
#20
Tegin oma "praamiga" (tsiteerides Marekit) ainult ühe sõidu ja ära sa märgi, päris pandav aeg tuli, ise arvasin viimaseid kohti rohkem. Rehvid pidasid üllatavalt hästi märjal rajal, väga jõhkralt kurvi minnes tekkis muidugi alajuhitavus.
Oehhh... mida kõike head see Nõukogude võim inimkonnale on andnud!!! Alla Pugatšova, Linnahalli, Baikonuri kosmodroomi, Moskvitši... sinu, minu...
Vasta


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  AG Suvekarikas 2023 - III etapp Rapla 07.10 Ruslan 0 126 27-09-2023, 02:22 PM
Viimane postitus: Ruslan
  AG Suvekarikas 2023 - II etapp Rapla 25.06 Ruslan 0 182 31-05-2023, 02:36 PM
Viimane postitus: Ruslan
  Suvepäevad 2011 järelkaja Marten 34 35,661 20-09-2011, 11:49 PM
Viimane postitus: sm. pelle
  Läti klubi sünnipäeva 2011 järelkaja. janek126 9 9,261 23-06-2011, 03:59 PM
Viimane postitus: janek126
  Jaaniralli Rapla kardirajal - 26.06 indrek 72 61,722 24-02-2011, 08:13 PM
Viimane postitus: taadu
Brick Talvepäevade järelkaja sm. pelle 20 15,176 04-03-2010, 01:05 AM
Viimane postitus: janek126
  MB Klubi 22.08.09 Audru rajapäeva järelkaja Priit 9 8,950 01-09-2009, 07:48 PM
Viimane postitus: Priit
  Suvepäevade järelkaja Laur 28 17,948 31-07-2009, 01:14 AM
Viimane postitus: Heinar
  Rapla Talvine Rada 15.02.09 eDiCk 35 21,330 11-02-2009, 05:43 PM
Viimane postitus: indrek
Big Grin MB Klubi 17.08.2008 ringraja järelkaja Priit 64 39,395 11-09-2008, 11:40 PM
Viimane postitus: Karl



Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne