Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mida teed järgmisena???
#1
Big Grin 
Soome foorumi eeskujul siis mõni selline teema ka siia...

Mina avan järgmise alekoki näiteks, siis hakkan toppkeari vaatama.
Vasta
#2
topgear peale kiiret pesu ja siis magama ning homme edasi riiki teenima
" The Best Or Nothing"  Mercedes-Benz

Indrek Peets
Mercedes-Benz Eesti klubi juhatuse liige
indrek@clubmb.ee / 5121868
Vasta
#3
mina hakkan järgmiseks mõtlema, et see on sama jaburdus kuubis teema nagu kes keda kus nägi...
“A Mercedes-Benz needs to look like a Mercedes-Benz. And another thing that’s just as important is harmonious model progression: the next model should never make the previous models look old.”
Vasta
#4
Mina hakkan vastama Rolzile, et jahh, on küll.
Vasta
#5
Lähen loen "Rehepappi" või siis "Joomahullu Päevaraamatut" ja rüüpan midagi kõrvale.
Enne oli küll üks jaburam idee, aga see jäi ära....:wow:
M.O.T.T
If you want to make God laugh, tell him your future plans
Vasta
#6
Ma näiteks hakkan ennast räigelt süüdistama, et top geari maha magasin. ja põgenemise ka. kuradi aju, ma ütlen Smile
perpetum mobile
Vasta
#7
Hakkan vist sügelema hakanud munandeid sügama.
Auto on küürakas,ise kah mitte eriti sirge seljaga ja sõbral nimeks Quasimodo.
Vasta
#8
Järgmiseks hakkan soomlasi kiruma, et halba eeskuju näitavad. :bash:
MobileSPA
autopesula
TEL: 5110767
Vasta
#9
vajutan back nuppu ja loen foorumit edasi
Hõbenool OÜ: Automaatkäigukastide hooldus (dünaamiline õlivahetus e. "kastipesu"), diagnostika ja -remont. Turbiinide taastamine.
www.hobenool.eu
5227858
Vasta
#10
Lähen teen vist laos ühe suitsu.
Oehhh... mida kõike head see Nõukogude võim inimkonnale on andnud!!! Alla Pugatšova, Linnahalli, Baikonuri kosmodroomi, Moskvitši... sinu, minu...
Vasta
#11
Teen kaminasse tule, peale seda teen veel kaminasse tuld, sest esimene kord ei jäänud põlema, siis teen ka kolmandat ja neljandat korda...nii see päev õhtusse veereb...
Vasta
#12
ei tea veel, peaks midagi tegema, aga hetkel hea olla seega jään seda edasi tegema
Vasta
#13
HotPapa Kirjutas:ei tea veel, peaks midagi tegema, aga hetkel hea olla seega jään seda edasi tegema

Mu boss ütleks selle peale " Kui sul pole midagi teha, siis ära tee seda siin" :bigsmile:
Oehhh... mida kõike head see Nõukogude võim inimkonnale on andnud!!! Alla Pugatšova, Linnahalli, Baikonuri kosmodroomi, Moskvitši... sinu, minu...
Vasta
#14
Ma hakkan nüüd lammast lihaks lõikama.
Vasta
#15
Lõoke Kirjutas:Hakkan vist sügelema hakanud munandeid sügama.
Vaata, et sulgi maha ei süga. Kes neid helendavaid pallikesi suvepäevadel ikka vaadata tahab:lol:
Mina vaatan foorumit edasi ning lagistan naeru edasi (väike film hakas peas käima, kuidas lõoke peale seda oksal istub ja .....!! )
Vasta
#16
Ma hakkan nüüd Kulla vabandust lugema teemal "miks ma pöörasin selja W126-le" :-) :-) :-)
Oehhh... mida kõike head see Nõukogude võim inimkonnale on andnud!!! Alla Pugatšova, Linnahalli, Baikonuri kosmodroomi, Moskvitši... sinu, minu...
Vasta
#17
Ma hakkan kohe vaatama, mis telekast ei tule.
Näiteks tõenäoliselt ei tule sealt ühtki head filmi.
perpetum mobile
Vasta
#18
rauntz Kirjutas:Ma hakkan kohe vaatama, mis telekast ei tule.
Näiteks tõenäoliselt ei tule sealt ühtki head filmi.

Jah nagu TV3 mes kus ma hakkasin järgmisena vaatama "Saatana advokaati" Mis on nagu hea muuvi aga järgmisena hakkas mingi jura "Advokaadi saatan"

TV3 võiks nagu järgmisena õppida ära õigeid nimesi filmidele panema.
Vasta
#19
Vaatan järgmist reklaami Dr. House vahele.
Vasta
#20
mängin nats oma 7 kuuse pojaga ja siis tegelen naca veel naisega,ja siis tuttu,et puhkax ommikusex hambaarstix välja!
ehk pole siis nii hirmus!:tongue:
Vasta


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Mida peab tegema automüügil Soome? nostromo 9 4,073 15-12-2019, 10:56 AM
Viimane postitus: nostromo
  mööda Poola teed? Mike22 22 21,826 05-02-2013, 10:55 PM
Viimane postitus: janek126
  Ametiauto vajab vahetamist, mida soovitate? taadu 14 12,220 23-09-2011, 11:44 AM
Viimane postitus: taadu
  Mida teha jalgu jäänud w126-ga? Erik 4 4,240 08-07-2011, 08:16 PM
Viimane postitus: Erik
  Mida head tegid/ostsid TÄNA oma MB le indrek 153 95,451 24-07-2010, 09:57 PM
Viimane postitus: cornah
  Mida sellest arvate? Tanklakettide boikoteerimine kpokyc 10 7,306 20-03-2010, 05:44 PM
Viimane postitus: hannes_s
  Jääs teed HotPapa 55 33,435 18-03-2009, 12:25 AM
Viimane postitus: marek
  Mis on sinu arvates kõige paremad lood mida kuulata autoga sõites??? kaspar 40 18,767 08-08-2008, 11:58 PM
Viimane postitus: Uku
  Mida teha? Laur 17 7,359 03-08-2008, 03:47 PM
Viimane postitus: W2intz
  Mida arvate sellest uuest prügiseadusest või mis iganes see ka poleks? marko600 46 20,404 14-05-2008, 01:16 PM
Viimane postitus: väikemees



Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne