Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mida sellest arvate? Tanklakettide boikoteerimine
#1
Leidsin netis sellise linki: http://boikoteerimine.forums-free.info/t...rimine-f3/

Kas sellest tegevusest tuleb midagi välja?...
The soul smells like diesel
Vasta
#2
Mitte midagi ei tule välja. Mõned odavad tanklad müüvad solkkütust.
Ise sõidan vene kütusega 4 aastat ja olen rahul ja rahakott on väga rahul. Aga kui poleks saada venekütet, siis kulutaksin oma raha statoili diislile ja sõidaksin teadmisega, et tankisin parimat saada olevat diislit.
Ostan vanu münte ja muud vanakraami.
Vasta
#3
Ei ole kütusespetsialist kuid niipalju olen aru saanud, et kõrgem väävlisisaldus mõjutab hulganisti ka mootoriõli võimekust (loe vähendab seda) ja seetõttu on MBl ettenähtud MITTE LONGLIFE võimalik et ka shortlife vahetus.
Hõbenool OÜ: Automaatkäigukastide hooldus (dünaamiline õlivahetus e. "kastipesu"), diagnostika ja -remont. Turbiinide taastamine.
www.hobenool.eu
5227858
Vasta
#4
väga hea. mida kõrgem hind seda vähem ostan tanklast. kui ostan tanklast siis ikka kõige odavamast.
sellest tegevusest peab midagi välja tulema! rahakotiga peab hääletama!
seda linki tuleb netis levitada.
Vasta
#5
Odavat ja kehva kütust kulub enam nii, et see on selline kahe otsaga asi.
Odava ja kalli kütte hinnavahe paagipeale pole ka teab mis suur.
Näiteks Odavamast Eurooilist olen ostnud bensiini millega motikas vaevu käivitus, muruniitjat ei saanudki käima. Neste omaga polnud probleemi.
Kellegi käest kankust kütet küll ei ostaks, vähemalt praegusse autosse küll mitte.
Võib olla paari tuhndese väärtusega kärusse võiks valada igasugu soga sisse.

Aga igale ühele oma.

Kütuse hinna ja rahva keskmise sissetuleku suhe tundub meil ikka üsna paigast ära olevat. Nii, et mäeotsa plakatitega vehkima!
M.O.T.T
If you want to make God laugh, tell him your future plans
Vasta
#6
W124-ga sõidetud suure naaberriigi küttega 8 aastat, küttekulu on heal juhul pool liitirit suurem kui kohalikuga, hinnavahe aga kusagil 5 eeki liitrilt madalam. Ei kahetese just seda kokkuhoidu sõidetud aastate jooksul.
setud sõitsid seciga
Vasta
#7
Kindlasti ei poolda aktsiisimaksu maksmatajätmist, liiga lühinägelik on see. Me kõik tahame ju oma autodega mööda häid teid sõita, panna lapsi korralikku kooli, saada head sotsiaalteenust jne jne. Meie olemegi riik, ärgem unustagem seda!

Legaalselt odavamat kütust aga otsime ilmselt kõik.
Kui bussi vaja, siis küsi!
Vasta
#8
Nii kaua, kui pole riiklikku tanklaketti, ei saa hindade üle kontrolli olla. Riik peaks ikkagi sellist suurt ja möödapääsmatut turgu reguleerima, kasvõi natukenegi.

Praegu saavad tanklakettide omanikud saunas kokku ja arutavad, et oh tõstaks veits jälle hinda, kes ikka ostmata jätab.

Loomulikult otsitakse võimalusi odavamalt kütust osta.
'When the flag drops, the bullshit stops'
Elbe Engineering
Vasta
#9
Ega Eesti Riik polegi ju kodanikuühiskond, kus vastavalt normidele, meie raha riigi heaks ja meie heaoluks ära kasutatakse
Omakasu, omakasu...
Mida aastad edasi lähevad, seda mõtlematuks läheb riigipeade olukord.

Nagu eelnevalt mainiti, siis riik peaks reguleerima tanklakettide hindasid, olles suhtes keskmiste palkadega ning kasutades aktsiisi raha teede remondiks ja korrashoiuks.
Minu noored silmad seda küll pole täheldanud, ega kuigi ma ka sellele kõige suuremat tähelepanu pööra.
Mis puutub odavasse küttesse, siis mina pole väga seda ostma kippunud, v.a. aasta alguses diislit proovides.
Ma isiklikult pooldaks tanklast ostmist.

Kuigi, ma arvan, et ega tegelikult polegi vist mingi tanklaketi haldamine riigi jaoks kerge?
Vasta
#10
Ilmselt nii või naa jääb vene küttega hangeldamine osaks piiriäärsete regioonide argipäevaelus, kus on see nö võimalus rohkem käeulatuses. Ent siin on alati olnud ka kõige suurem tööpuudus, madalaimad palgad ning inimesed pole just väga optimistlikud tuleviku suhtes...
Nii et väga mitme otsaga asi. Sy OT.
setud sõitsid seciga
Vasta
#11
kasuta toiduõli, nii boikoteerid ka vene-naftatTongueTongue
Vasta


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Mis on saanud sellest autost? Anis 2 1,847 06-07-2020, 08:44 PM
Viimane postitus: Anis
  Mida peab tegema automüügil Soome? nostromo 9 4,118 15-12-2019, 10:56 AM
Viimane postitus: nostromo
  kas keegi teab sellest autost midagi apaal 3 4,120 23-05-2014, 03:31 PM
Viimane postitus: Lahekas
  Ametiauto vajab vahetamist, mida soovitate? taadu 14 12,268 23-09-2011, 11:44 AM
Viimane postitus: taadu
  Mida teha jalgu jäänud w126-ga? Erik 4 4,241 08-07-2011, 08:16 PM
Viimane postitus: Erik
  Mis te arvate Auto Lehe 20.01.2010.a W202 artiklist? kaspar 1 3,216 26-07-2010, 03:32 PM
Viimane postitus: erki232
  Mida head tegid/ostsid TÄNA oma MB le indrek 153 95,506 24-07-2010, 09:57 PM
Viimane postitus: cornah
  Mis on sinu arvates kõige paremad lood mida kuulata autoga sõites??? kaspar 40 18,864 08-08-2008, 11:58 PM
Viimane postitus: Uku
  Mida teha? Laur 17 7,369 03-08-2008, 03:47 PM
Viimane postitus: W2intz
  Mida arvate sellest uuest prügiseadusest või mis iganes see ka poleks? marko600 46 20,416 14-05-2008, 01:16 PM
Viimane postitus: väikemees



Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne