Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mida head tegid/ostsid TÄNA oma MB le
#1
Selline teema oli ka rahvusvahelises foorumis:


Minul oli mõte hakata varsti käigukasti vahetama.
Vasta
#2
Mul oli plaanis SEC'il esmalt peale talvepuhkust kõik mahlad ära vahetada(käigukasti ja diffri õlid ka). Ootan kuiva ja head ilma.
Vasta
#3
generaatori vabajooksusidur uus. hind 1100.- koos tööga mingi 1350.-
Vasta
#4
HotPapa Kirjutas:Mul oli plaanis SEC'il esmalt peale talvepuhkust kõik mahlad ära vahetada(käigukasti ja diffri õlid ka). Ootan kuiva ja head ilma.

Soovitan mootorisse sisse kallata selle, mida see auto tahab.
Kui tegin Silberis 250k hooldust, pandi sisse 0W40 (tase muidugi), peale seda vahetasin selle välja siis täismineraali vastu, ja tunned/kuuled kus mootori ülemine ots läheb tihkeks ehk selliseks nagu ta olema peab. Soovitan soojalt, tingimusel muidugi kui talvel ei sõida, suvel sõites igal juhul soovitan!
Vasta
#5
Jätsin auto vändra kuna nässakas soovis paar nädalat sõita ja vastutasuks laseb pärnus teha keemilise, plus bakterite tapmise kliimas ja kliima ära kontrollida ja vajadusel täita kuna suvi tulemas ja kliima hakkab vatti saama. Rohkemat nagu polegi eriti teha kui just tuunima ei hakka.
Vasta
#6
liisel Kirjutas:Ma parem ei mõtlegi, kui palju ma viimase 4 kuu jooksul olen oma kallimasse investeerinud. Kindel on see, et see ei ole veel kõik... (summuti, jagajakaas, geneka rihm, kommutaator, käigukast, õlivahetus (seda aastas 3 korda)). Nüüd oleks vaja ta uuesti särtsakaks saada... muudest asjadest (termostaat, termostaadi kaas....) parem ei räägi... Mõni mees ütleks selle peale, et osta parem uus auto... Ei jäta jonni ja vat ei osta uut autot... Kes ütleb, et see uus on parem? Seega jätkan sama rada Nod

Naisterahvas ja niimoodi investeerib?
Jeesas sellist omanikku mersud sooviksid!.
Sorry kui üldistan aga oma ema ja öde remondivad siis kui enam masin enam ei liigu seni on kama 2 mis kirgiseb või krägiseb. midagi nagi ei kuulda ega märgata.
Vasta
#7
Mina ostsin eile bi xenoni komplekti oma autole.
+ lasin vasaku tiiva üle värvida, õlid ja filtrid vahetada, koopad roositekaitsega seestpoolt ära teha, esimesed piduriklotsid ära vahetada ja tagumised amordid ära vahetada.
Se kuu tahaks veel helisüsteemi välja vahetada.
Vasta
#8
Uue käigukangi naha Smile
Vasta
#9
4 uut suverehvi, värskelt värvitud velgedele ja mootori õli vahetuse.
M.O.T.T
If you want to make God laugh, tell him your future plans
Vasta
#10
No minu aparaat Siis SL sai taha lõpuks uued rehvid 285/35/18.Muidugi ka uuema tüübi tagatuled(see oli ka auto teemas mul).Tunnusembleemi,esivõre läks vahetusse.Ja löpuks võtsin kätte ja vahetasin välja sisse paigaldatud pling,pling maki.Asendus see siis originaal mb raadio ja boksiga. box sai paigaldtaud pagasnikusse nagu peab.eelmine oli väga ebameeldiva koha peale pandud.muidugi võimu ja woofri jätsin ja tulemus ei oleks uskunudki super hea .Ja auto interjör paranes väga tugevalt.Sellele võimalik ka originaal navi järgi panna aga vaja juurde osta üht teist.Nüüd veel mukkimine ja siis võib suvi alata.
Vasta
#11
TÄNA ostsin Silberist hunniku tüübleid küljeplastidele ja jubinaid stangekroomide tarbeks,ÜLEHOMME lähevad küljeplastid-stanged Värvaltransi uut ilmet saama
SEC-i ja SL-i sõltlane.
560SEC, SL55, G55, 190E 2,0B, C400 4M Coupe = 1258KW
Vasta
#12
4 uut suverehvi ja katalüsaatori puhastus Autobahnil Icon_rolleyes
Vasta
#13
Nädal-paar tagasi punnsilm sai uued tagavedrud(Bilsteini omad) ja tagaamordid (Sachsid),said mõned kroomitud dekoratiivjupid salongisse paigaldatud, ees ootab piduriõli vahetus ja starteri maha võtmine ja puhastamine-profülaktika
Vasta
#14
Rolz Kirjutas:
HotPapa Kirjutas:Mul oli plaanis SEC'il esmalt peale talvepuhkust kõik mahlad ära vahetada(käigukasti ja diffri õlid ka). Ootan kuiva ja head ilma.
Soovitan mootorisse sisse kallata selle, mida see auto tahab.
Kui tegin Silberis 250k hooldust, pandi sisse 0W40 (tase muidugi), peale seda vahetasin selle välja siis täismineraali vastu, ja tunned/kuuled kus mootori ülemine ots läheb tihkeks ehk selliseks nagu ta olema peab. Soovitan soojalt, tingimusel muidugi kui talvel ei sõida, suvel sõites igal juhul soovitan!
Iseenesest on hea mõte, kuna auto tõesti ainult suve sõitudeks ja ega kuuma ilmaga väga vedel õli vist midagi head ei tee. Samas imekombel ütles üks remondimees(ei ole mingi Vasja aadressilt garaaži 5), et mineraal õli pidi just tihendid pekki keerama....Vb just talvel see mineraal just tekitabki probleeme, tegelikult keegi teadjam võiks teema õlide kohta teha.
Vasta
#15
8 uut suverehvi ja korralik hoole tulekul... ehk peab suve vastu Tongue
Vasta
#16
allan1 Kirjutas:
rauntz Kirjutas:8 uut suverehvi ja korralik hoole tulekul... ehk peab suve vastu Tongue
Ega ometi su C-klass kõiki neid nelja rehvi ära ei söö?Badgrin

Pooled on ikka teisele..?
Need on aint tagaratastele vast. Esimesed on tal ilmselt OK. Icon_biggrin

Aga peaks sama ostu tegema millalgi kah ise Rolleyes

Allar @ C32T Amg

Vasta
#17
Ostsin 18" Replica Madrid valud, ja läks täna avariijärgsele taastamisele, nädalaks jalameesIcon_sad
Vasta
#18
uued tagumised pidurikettad ja klotsid...nii mõnna on nüüd pidurdada..töötan neid vaikselt sisse..Icon_smile
Vasta
#19
Nüüd kui oma Vito maha müüsin, enam varuosadele mu raha ei kulu. Aga see-eest alustasin täna oma W123 sisu paigaldamist , et suvel juba ilusa ja täies originaalis MB- ga ringi sõita.
Vasta
#20
Lukuümbrise värviparandus+täispauk pesu ja varsti uued esirehvid.
Vasta


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Otsin taga oma autot 521ASN must 124 universaal OnkelMats 12 5,594 30-05-2020, 09:16 PM
Viimane postitus: põhh
  Mida peab tegema automüügil Soome? nostromo 9 4,014 15-12-2019, 10:56 AM
Viimane postitus: nostromo
  Linnaseiklus juba täna õhtul! Tule ka seiklema! Minister 0 1,741 19-03-2019, 04:04 PM
Viimane postitus: Minister
  Head Naistepäeva! Kuldar 0 1,723 08-03-2017, 03:06 PM
Viimane postitus: Kuldar
  Autoseiklus 19.01 - Tule sõitma, head auhinnad! Minister 2 2,666 16-01-2017, 03:51 PM
Viimane postitus: Minister
  124 veermikutööd täna (vedrud) Kodan1k 2 2,467 14-08-2015, 06:03 PM
Viimane postitus: tns-one
  Soovitage Tallinnas head klaaside toonijat S124-le. nostromo 33 29,714 21-07-2013, 12:02 AM
Viimane postitus: kaspar
  Head uut aastat kõigile foorumi kasutajatele ! arturmalcik 6 5,513 03-01-2013, 04:55 PM
Viimane postitus: nostromo
  Head Jaani piitre 7 4,719 23-06-2012, 12:06 AM
Viimane postitus: Karl
  Kuna ja mille vastu oma "punnut" vahetada? taadu 33 25,378 21-03-2012, 12:14 AM
Viimane postitus: väikemees



Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne