Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
MB Klubi 17.08.2008 ringraja järelkaja
#41
Lõoke Kirjutas:
Indrek Kirjutas:Nii, lubatud ajatabel ka siis

kiri arv näitab, et väljaspool arvestust
Kas mingisse teise formaati ka saaks?


Ava suvalise interneti browsreiga
Vasta
#42
Tänud korraldajatele. Seekord oli igatahes koostöö ilmataadiga päris tasemel. Herilased oleks võinud ka vähe loiumad tellida, kuid päris omapärane liigutus siiski - vähemalt ei maganud keegi, hambad laialiEusa_whistle

Tänan ka osalejaid - keegi ei teinud katust, keegi ei jäänud alla ega sõitnud üle. Sellistel üritustel võib kergesti juhtuda, et kellegi näpukas võib väga kurvalt lõppeda. Hoiame seda joont siis edasi...

Oma sõitu ma ei kommenteeriks, kuid Ester on küll tubli. Kui võistkonna mehaanikRolleyes oleks oma tööd korralikult teinudIcon_redface, oleks ta ilmselt veel parema aja sõitnud. Aga sellest meie auto teemas pikemaltEusa_whistle

Hr. Muraka juttu oli väga tore kuulata. Ja veel muhedam oli sõitu näha - aegade järgi on selgelt näha, kes oskab sõita ja kes mitte. Kahju, et tema masinal rehvid nii kiiresti loobumisvõidu andsid - nüüd me ei saagi teada, mis tunne on sõidumeistri poeskäiguauto tagaistmel Saugat kaasa loksuda.

Paar pilti kah:


Manustatud failid Pisipilt (pisipildid)
                           
Vasta
#43
Suurepärane üritus oli ,seda siis igast asendist vaadatuna . Hea seltskond ,ilus ilm ,kiired autod ja toniseerivad herilased Smirk
Tehnika sai proovile pandud ja häid nõuandeid kuulatud . Tehnikaga vean vägikaigast siiani veel ... (käikude lülitusprobleemid) .
Päeva lõpp (loe: kojusõit) läks käest ära ...Icon_lol aga jah , ei midagi ohtlikku ...lihtsalt pisut kiirustasime . (positiivne ju teada kui palju 2,5 16v vs 500 E kiirenduste-kiiruste vahe oli) .
...PS .. palve kõikidele pildistajatele ,olge head ja lükake kogu kraam CD-le ning sobival võimalusel kas siis Indreku,Karli või minu kätte . Igast üritusest võiks/peaks olema lähtematerjal ajaloo tarvis kindlalt tallel Klubis .
Vasta
#44
tänusõnad minugi poolt korraldajatele ning ka ilmataadile kes kül ähvardas aga hoidis siiski tagasi

mobla objektiivi jäi ka täiskiirusel porse,päris hea nurga allNod


Manustatud failid Pisipilt (pisipildid)
   
SEC-i sõltlane.
560SEC, G55, 190E 2,0B, C400 4M Coupe 
Vasta
#45
python

sulle palju tervitusi BMWhose klubist
mõnet teavad seal sind ja annavad sulle respecti
ja kutsuvad sind Audru rajale 06.09
Vasta
#46
sail lõpuks mahti pildid üles visata:

[Pilt: IMG_3407.jpg]
P.S. kliki pildile!
Vasta
#47
eDiCk Kirjutas:python

sulle palju tervitusi BMWhose klubist
mõnet teavad seal sind ja annavad sulle respecti
ja kutsuvad sind Audru rajale 06.09

Retsepti on alati tarvis,kuid sellel ajal on teised plaanid.
Vasta
#48
Suured tänud korraldajatele, väga vahva üritus mõnusa seltskonna ja kiirete autodega.!!!!!AITÄHH KÕIGILE!!!
See talveürituse mõte on ka väga teretulnud ! Seal mängib sõidumeisterlikkus rohkem rolli, kui auto võimsus.Jäärajal oleksime võrdsemad.Mu sõbral, kes elab Audruranna külas ja tegeleb aktiivselt võidusõiduga, teeb igal talvel , kui jääolud lubavad ,suure raja merejääle, kus korraldatakse võidukihutamisi-jääraja etappe.raja kõrval on alati ka suur parkla.Kui soovi oleks, saaks seda rada kasutada sümboolse tasu eest st.tunduvalt odavamalt sauga ringrajast.Muidugi tuleb kõigepealt talv ära oodata, sest eelmisel talvel jäi esimest korda rada tegemata- jääd lihtsalt polnud.Raja nimi on LINDI LIBE.
Vasta
#49
merslane Kirjutas:Suured tänud korraldajatele, väga vahva üritus mõnusa seltskonna ja kiirete autodega.!!!!!AITÄHH  KÕIGILE!!!
See  talveürituse mõte on ka väga teretulnud ! Seal mängib sõidumeisterlikkus rohkem rolli, kui auto võimsus.Jäärajal oleksime võrdsemad.Mu sõbral, kes elab Audruranna külas ja tegeleb aktiivselt võidusõiduga, teeb igal talvel , kui jääolud lubavad ,suure raja merejääle, kus korraldatakse võidukihutamisi-jääraja etappe.raja kõrval on alati ka suur parkla.Kui soovi oleks, saaks seda rada kasutada sümboolse tasu eest st.tunduvalt odavamalt sauga ringrajast.Muidugi tuleb kõigepealt talv ära oodata, sest eelmisel talvel jäi esimest korda rada tegemata- jääd lihtsalt polnud.Raja nimi on LINDI LIBE.

Kindlasti selle hea pakkumisega arvestame, kui ikka talve tuleb.
Vasta
#50
Talve rada poleks kaa paha.
Kuid siiski ma ootan veel pilte...ega ometi ainult ju finišhis pilte tehtud...Icon_confused
Vasta
#51
renkju Kirjutas:Kuid siiski ma ootan veel pilte...ega ometi ainult ju finišhis pilte tehtud...Icon_confused
ma tegin aint stardis. Badgrin
Vasta
#52
Icon_razzKoomik
A mu meelest oli keegi üsna pika objektiiviga ka kas kaugemal kuskil või esimeses kurvis
Vasta
#53
renkju Kirjutas:Icon_razzKoomik
A mu meelest oli keegi üsna pika objektiiviga ka kas kaugemal kuskil või esimeses kurvis

Demonike tegi jah, aga ta sõitis kohe esmaspäeval välismaale. Eks siis paneb ülesse, kui tagasi eestis on
Vasta
#54
Hmmm, olen nüüd väikse dilemma ees, kas anda veel protest sisse või ei....Icon_lol

Nimelt oli reeglites selline punkt:

Ajasõidul on autos ainult juht ja peab kasutama kiivrit. Üritame ka ise paar kiivrit kaasa võtta.

Kuidas nüüd öelda, klubi liige Essu77 ehk Ester ehk proua Võsa küll ei olnud autos üksi, peab vist hagi Euroopa Liidu kohtusse esitama...BadgrinIcon_lolIcon_biggrin
Vasta
#55
Ai sa jutt, mul läks siis vist küll õnneks et minu aega keegi ei protesti. Herilane sunnik sõitis lausa mõlemad ringid kaasa. /Või oli see kohe organisatsiooniliselt nii korraldatud, et virgutav süst käiks asja juurde diislimeestele. Mine tea - jäävad veel oma popsutamisega rajale magama/
Vasta
#56
Täitsa huvitav on tulemusi vaadata. Kahju, et ise seekord ei jõudnud, oli vaja "leiva järel käia..."
Vasta
#57
Karl Kirjutas:Hmmm, olen nüüd väikse dilemma ees, kas anda veel protest sisse või ei....Icon_lol

Nimelt oli reeglites selline punkt:

Ajasõidul on autos ainult juht ja peab kasutama kiivrit. Üritame ka ise paar kiivrit kaasa võtta.

Kuidas nüüd öelda, klubi liige Essu77 ehk Ester ehk proua Võsa küll ei olnud autos üksi, peab vist hagi Euroopa Liidu kohtusse esitama...BadgrinIcon_lolIcon_biggrin

Protestida võib alati, kuid seekord nagu tolku pole, sai sõidetud aeg kõige aeglasema traktoriga kohale nr kaks, tagant poolt. See aga, et alaealine rooli all oli on juba teine juttIcon_lolIcon_biggrin

Kui juba kirjutamiseks läks, siis tänud kõigile - korraldajatele, osavõtjatele toreda ürituse eest. Järgmine kord ainult võiks herilaste koha peal väiksema konsentratsiooni välja kaubelda, ei tea ainult kelle käestNod

Kuna rajal oma trakatsiga ei tahtnud eriti kiirematele jalgu jääda, siis seda huvitavam oli harrastada sõite Silberauto poolt rajale toodud A ja B klassi mudelitega, tänud võimaluse eest!
Vasta
#58
Pidasin siin oma advokaadiga nõu ja otsustasime, et su vastus/põhjendus oli piisav, protesti ei anna sisse ja kohtusse ei lähe :-)
Vasta
#59
Üli-Ülikõva üritus oli.
Sai näha sigakiireid ja imeilusaid autosid.
Ise nagu võtsin nagu sellest vaatevinklist,et tähtis on osavõtt.....(sry, et olin rootsleste autoga.)
Aga ma luban, et nüüd järmised päevad sõidan vaid SEL-iga.
Pesuruumide ja saunade remont.
Aurusaunade ehitus.
W/C126 peenhäälestus. #w126garaaz
5 126 735
Vasta
#60
janek126 Kirjutas:Üli-Ülikõva üritus oli.
Sai näha sigakiireid ja imeilusaid autosid.
Ise nagu võtsin nagu sellest vaatevinklist,et tähtis on osavõtt.....(sry, et olin rootsleste autoga.)
Aga ma luban, et nüüd järmised päevad sõidan vaid SEL-iga.
Räägi,mitu korda sa nõelata said?Badgrin Ei jõudnud sedaCrybaby ära kuulata!
Ega sa masuudipressidelt pähe ei saanud?Tundub ,et mõnelt said-amatöör!
Vasta


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  MB Klubi rallikas vol? indrek 21 13,669 26-02-2021, 08:43 PM
Viimane postitus: 2teist
  Klubi jõulubowling 14. detsembril 19.00 indrek 3 2,766 13-12-2019, 03:29 PM
Viimane postitus: indrek
  MB Klubi sümboolikaga meened indrek 42 81,928 30-10-2019, 08:44 PM
Viimane postitus: indrek
  Klubi Sügisgrill 15. September Kernus indrek 5 6,622 09-09-2019, 08:16 AM
Viimane postitus: v6sa
  MB klubi suvepäevad 2019 - 20-21 Juuli Türil indrek 29 23,024 28-07-2019, 06:01 PM
Viimane postitus: siimruz
  MB klubi talvepäevad 09. Märts 2019 raplamaal indrek 21 18,083 25-03-2019, 05:05 PM
Viimane postitus: Werewolf
  MB Klubi Bowling 24.11 kell 18.45 indrek 5 7,112 20-11-2018, 10:22 AM
Viimane postitus: indrek
  Klubi peregrill 20. August Kernus indrek 26 16,510 23-08-2018, 02:56 PM
Viimane postitus: Lepz
  MB klubi rallikas Mannergute mõõduvõtul 21. juuli indrek 72 41,596 29-07-2018, 05:45 PM
Viimane postitus: v6sa
  MB klubi Suvepäevad 2018 (16. juunil) indrek 57 50,064 20-06-2018, 10:22 AM
Viimane postitus: indrek



Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne