Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mercedes-Benz 250C, 1973, w114
#1
Mercedes-Benz 250C
Mootor: 2.8
Võimsus: 96 kw
Käigukast: Automaat
Uksi: 2
Pagass: Julmalt suur

Juhuslikult sain sellise isendi värskeks omanikuks, plaanis selline asi kohe polnud, aga kuna võimalus oli ja kohale jõudes puhus peas tuul siis oluliselt mõtlemata sai diil tehtud:p. Kuna nii vana vanakooliga pole kokku puutund siis suureks abiks oli Kuldar, kes tegi põhjaliku ülevaatuse, suured tänud!

Aga autost siis nii palju, et auto sai toodud Rootsist ja 2007. a. Eestisse arvele võetud, siin siis restaureeris eelmine omanik masina ära. Mootor töötab väga mõnusalt, selline mahe heli, käigud vahetuvad hästi, muidugi see roolikäiguvahetus on ikk
a elamus omaette:lol:, ei ole veel päris sotti saanud kuidas saaks sujuvalt neid käike sisse lükata, vajan harjutamistConfusedmash:. Tehnika kõik töötab, elektriline kastuseluuk toimetab!. Kuna ost oli üsna impulsiivne siis alles täna tuli kaine mõistus pähe ja peale poolepäevast cruisimist mööda linna sain aru, et selline tõeline vanakool on ikka klass omaette.

Siin siis mõned pildid:
[Pilt: P5250002.jpg]
[Pilt: P5250003.jpg]
[Pilt: P5250014.jpg]
[Pilt: P5250011.jpg]
[Pilt: P5250006.jpg]
[Pilt: P5250005.jpg]
[Pilt: P5250004.jpg]
[Pilt: P5250016.jpg]
#2
ilus auto sul.tuleb soovida piki kilomeetreid.:biggrin:
#3
Ma ei hakka sulle halvasti ütlema, aga minus mõllab puhteestlaslik kadedus. Auto on väga väga ilus ja ma soovin sulle muretuid kilomeetreid, ning palju sõidurõõmu.
Kuidas sa naisi eemalepeletama hakkad?
#4
siim Kirjutas:Ma ei hakka sulle halvasti ütlema, aga minus mõllab puhteestlaslik kadedus. Auto on väga väga ilus ja ma soovin sulle muretuid kilomeetreid, ning palju sõidurõõmu.
Kuidas sa naisi eemalepeletama hakkad?

Selleks on 500 SEC:lol:
#5
Mnjaa, olen väga kade, väga kena auto sul. Selline võiks endalgi pühapäeva autoks kunagi olla.
----------------------------------------------------
Lesven OÜ Mercedes-Benz autode remont , hooldus ja diagnostika Suur-Sõjamäe 30f Tallinn 39-€/h.  www.lesven.ee
5232198
#6
Nii tundub, et panin nüüd nats võssa, mootor peaks sellel ikka 2.5 olema...

Eks jah, ise olen ka aru saanud, et päris iga nurga peal selliseid ei leidu...vedas mul:hump:
#7
Kuidas selle kahe karpa koostöö sujub ja kus asud, tahaksin vaatama tulla?
#8
Kuule üsna hästi tegelikullt, mingitel kindlatel pööretel on natukene tunda kui ühtlaselt sõidad, et tõrgub, kuid kui Tallinnast Tartusse sõitsin 110-120 oli selle auto jaoks ideaalne kiirus - jõudu jätkus ja oli ikka väga mõnus sõita. Ainus miinus oli ainult see, et kui sellise kiirusega sõita maanteel siis kõrvalistujaga jutu ajada on tiba komplitseeritudConfusedilly:

Muidugi oleks vaja vahetada küünlad, mis on ka kindlasti lähiajal plaanis.

Lisasin ka pildi mootorist.
#9
Oli au selle auto ostutehingu juures olla ja tänu sellele lives ära nähtud, kena aparaat. Natuke näputööd tahab, siis kohe päris nice.

Loodetavasti su abikaasa arvas sama mis mina, noh nii kodurahu huvides :-) :-) :-)
Oehhh... mida kõike head see Nõukogude võim inimkonnale on andnud!!! Alla Pugatšova, Linnahalli, Baikonuri kosmodroomi, Moskvitši... sinu, minu...
#10
Karl Kirjutas:Oli au selle auto ostutehingu juures olla ja tänu sellele lives ära nähtud, kena aparaat. Natuke näputööd tahab, siis kohe päris nice.

Loodetavasti su abikaasa arvas sama mis mina, noh nii kodurahu huvides :-) :-) :-)

Oi kuram, siis kui Tallinnast tagasi sõitsin, ei julgen kõnegi vastu võtta, pärast pidin ikka vastuvõtma ja tõtt rääkima siis vista toru ära ja mobla oli päris tükk aega väljas:help:...nüüd kodurahu taastatud:biggrin:
#11
Väga stiilne vanakooli liikur. Karp jäi lahti küll, kui nägin. No teeb kohe kadedaks, ma ütlenConfusedmash:
Kui sul tulevikus jälle huvitavaid ideid tekib, siis ära muretse- ma vabastan su sellest autost hea meelega:evil:
#12
Kas vahatasid seda iludust?
#13
hents99 Kirjutas:Kas vahatasid seda iludust?

Tundub jah sedamoodi olema.
Oehhh... mida kõike head see Nõukogude võim inimkonnale on andnud!!! Alla Pugatšova, Linnahalli, Baikonuri kosmodroomi, Moskvitši... sinu, minu...
#14
Karl Kirjutas:
hents99 Kirjutas:Kas vahatasid seda iludust?

Tundub jah sedamoodi olema.

Kusjuures ei, pesin ainult äraConfusedmash:, vahatama hakkan homme sec'i Wink
#15
Kui küsida tohib, palju see pühapäeva-liikur maksis?
#16
HotPapa Kirjutas:
Karl Kirjutas:Oli au selle auto ostutehingu juures olla ja tänu sellele lives ära nähtud, kena aparaat. Natuke näputööd tahab, siis kohe päris nice.

Loodetavasti su abikaasa arvas sama mis mina, noh nii kodurahu huvides :-) :-) :-)

Oi kuram, siis kui Tallinnast tagasi sõitsin, ei julgen kõnegi vastu võtta, pärast pidin ikka vastuvõtma ja tõtt rääkima siis vista toru ära ja mobla oli päris tükk aega väljas:help:...nüüd kodurahu taastatud:biggrin:

Tubli UZI... ilastasin ise ka seda Nupsut.
Naised: alguses nad karjuvad pärast ära harjuvadTongue
#17
allan1 Kirjutas:Kui küsida tohib, palju see pühapäeva-liikur maksis?

See jääb saladuseksRolleyes aga www.mobile.de on abiksConfusedmash:


Kuule nii see on nende naistega, kuidas endal w115 projekt areneb?
#18
Ka minu poolsed õnne soovid, et kilomeetrid pikad oleks ja sõit sujuv.
Igatahes olen kaasareisiline olnud ja ega midagi halba oskagi öelda, elamus omaette ja nostalgiline meeleolu kaa tagatud selle autoga, mis sest, et ei tea tegelt ma seda õiget nostalgiat, mis tegelikult selle autoga võib kaasas olla, aga siiski.
Super, äge ja ikka hea, et lõuna poole koguneb neid klassikuidTongue
#19
HotPapa Kirjutas:
allan1 Kirjutas:Kui küsida tohib, palju see pühapäeva-liikur maksis?

See jääb saladuseksRolleyes aga www.mobile.de on abiksConfusedmash:


Kuule nii see on nende naistega, kuidas endal w115 projekt areneb?

Nagu lubatud Mai kuuks saab mörisema Tongue
#20
:wow: rohkem ei oska nagu midagi kohe öelda....  
krt kadedaks teeb... :tongue: a muidu palju õnne...


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Mercedes-Benz S500, 2003, W220 - Marksus Marksus 7 623 23-04-2024, 02:40 PM
Viimane postitus: Rolz
  Mercedes Benz S 500L 225 kw 2003a Brabus Bodykit " MUST KOER" siimruz 41 3,026 15-04-2024, 08:08 AM
Viimane postitus: siimruz
  Mercedes-Benz S500, 2015, W222 - hellrix hellrix 38 11,544 14-04-2024, 02:37 PM
Viimane postitus: Sman
  Mercedes Benz CL 55 KOMPRESSOR AMG 368 kw 2004a " VALGE KOER" siimruz 54 6,543 04-04-2024, 11:58 PM
Viimane postitus: siimruz
  Mercedes-Benz E 350 d 4MATIC ,S213, -17 - Alkohoolik Alkohoolik 36 4,970 10-03-2024, 02:56 PM
Viimane postitus: Alkohoolik
  Mercedes-Benz E 250 CDI 4Matic Avantgarde AMG S212 ´13 - Alkohoolik Alkohoolik 10 2,456 06-02-2024, 11:42 AM
Viimane postitus: Alkohoolik
  Mercedes Benz ML 270 CDI AMG Body kit BRABUS D4, 2002a siimruz 66 33,232 09-12-2023, 01:29 PM
Viimane postitus: Rolz
  Mercedes-Benz W253 GLC 2017, Randar Randar 3 1,729 19-11-2023, 06:41 PM
Viimane postitus: Randar
  Mercedes-Benz W463 G55 AMG KOMPRESSOR 5.4 V8 368kW [2007] - nostromo nostromo 38 11,357 01-10-2023, 02:47 PM
Viimane postitus: vreps
  Mercedes-Benz E220d 4Matic, S213, -17, Alkohoolik Alkohoolik 3 655 05-09-2023, 07:37 PM
Viimane postitus: Alkohoolik



Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 2 külali(st)ne