Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mercedes-Benz 1997.a. E200 Elegance W210 - NÜÜD PILDID!!!
#1
Tegin siis endale sünnipäevakingi ja soetasin endale sellise masina.
Pilte ja lähemalt juttu siis juba peale sünnipäevapidustusi ehk esmaspäeval Smile

Loodan selleks ajaks mingid normaalsed pildid sebida.
#2
Njah, niipaljukest seda trakoristileiba Sul süüa õnnestuski...Confusedilly:

Muretuid kilomeetreid...UZI
#3
v6sa Kirjutas:Muretuid kilomeetreid...UZI
W210-ga või :lol:
Sulo ei tea kas nüüd kaasa tunda või õnne soovida:evil: Ok vahest on ka erandeid.
#4
Kuidas Kadaka Imre ütleski "Kes kurat küll pani punnsilmale Mersumärgi ette?!?!" :bigsmile:

Aga ega see asi ehk nii hull ka pole. :cool2:
Oehhh... mida kõike head see Nõukogude võim inimkonnale on andnud!!! Alla Pugatšova, Linnahalli, Baikonuri kosmodroomi, Moskvitši... sinu, minu...
#5
kuld Kirjutas:...
W210-ga või :lol:
...

Soome foorumis on kuulda olnud, et kellegi tuttaval olevat naaber, kelle 210 täitsa töötab. Keegi teda küll kohanud pole, aga kuuldused liiguvad...

Aga ärgem hirmutagem kodanikku, las ta ikka ise avastab punnsilmarõõmud.
#6
Ah, mis Te jaurate, kõigest esisild ja rooste painavad, muidu päris hea aparaat :lol:
Mina küll väidan julgelt, et kui punn ära proovitud siis 124 enam ostma ei lähe!
setud sõitsid seciga
#7
Mida ma näen? Minul ka punnsilm ja selline laitusekoor! Ei oska senistel kogemustel muud öelda kui bemmuga võrreldes on tükid odavamad ja naisele auto meeldib, mis kodurahu huvides pole mitte üldsegi vähetähtis argument. Seega Sulo, ära lase ennast kadestajatest häirida. Sõida ja naudi aga samas ära unusta tõsiasja et igast autost saab ükskord Opel!
#8
Rahu, ainult rahu.

Vaevalt Sulo end minu kraaksumisest heidutada laseb - erinevalt minust on tal punnikogemus olemas.

Imre lause kuulub MB-folkloori kuldvarasse juba vana foorumi päevilt.:demond:

Lihtsalt 210 oli MB jaoks üleminukumudel engineeringult marketingile. Tulemus on... ilus, aga mitte igikestev. Samas, ei peagi olema. Normaalsed inimesed vahetavat autot iga 3 aasta järel. Uue vastu...

Teised sõidavad sellega, mis meeldib.

Ja siis on kolmandad, kes teevad mõlemat korraga.
#9
pole sellel W210 äda midagi värge vingyge... ise veel Mercedes-Benz mehed kõik
:lol: ex sõltub ikka omanikust milline on suhtumine autosse.Auto järgi võib nii mõndagi välja lugeda. :hump:
56562200
#10
Hmmm, ma küll ei mäeta Sulol punnsilma enne olnud....
Oehhh... mida kõike head see Nõukogude võim inimkonnale on andnud!!! Alla Pugatšova, Linnahalli, Baikonuri kosmodroomi, Moskvitši... sinu, minu...
#11
Karl Kirjutas:Hmmm, ma küll ei mäeta Sulol punnsilma enne olnud....

Ma rohkem tema vahepealset töökohta mõtlesin... Seal puutus ta igasuguse tehnikaga kokku.
#12
Hiljuti nägin punnsilma, millel oli parempoolne esimene amordikann läbi roostetanud ja parem esiots oli täitsa lääpas. See keevitati kinni ja läx müügix. Seega kapoti alla vaadates amordikannudele viskasid pilgu peale? Äkki sattusid sama masina peale.
You can have any car you like... As long as it's a Mercedes!
#13
päris hea varustusega pill tundus läbi kiire pilgu... isegi cd'd hakkasid mängima. :lol: sebi pildid!
#14
Irw@kommijad. Lahe lugeda siin erinevaid arvamusi läbi kogemuste ja külajuttude. Vito bussi kohta rääägitakse ka õuduslugusid. Mul on kaks bussi olnud ja olen ääretult rahul. Kolmandat ei ostnud seepärast et kaks tükki on juba olnud Smile Auto seisukord sõltub paljuski tema peremehest. Eelmine omanik on minu praegusel punnil olnud väga peremehelik.....seda suure P tähega. eks esimesed kogemused alles tulevad. Varem olen kokku puutunud punniga oma töö tõttu, Silberauto päevilt, ja soovitan kõigil soojalt uurida eelnevat ajalugu ja läbisõitu. Kindlasti ei jookse mööda külgi maha ka 800.- eeku maksev üldkontroll Silberautos. Kui seda ei tee jääb üle süüdistada vaid ise ennast. Muide ees on autol 210 000 km aga reaalne on 310000 km. uurisin järgi et 100 000km tagasi keritud. eestist ostetud auto ja täis ajalugu Silberautos!

Varsti pildid!

Tänks Marekule et siidiboksi tööle aitasid Smile)))))))))))))))))
#15
Õnnitlused ka minu poolt sünnipäevaks ja uue "armukese" soetamise puhul, lugedes kah neid kommentaare millega sind siin kostitati siis tekkis omal selline tunne, et tuleb oma auto kohe maha müüa ja suure kaarega kõigist punnsilmadest mööda käia muidu saab mingi hullu haiguse külge :bigsmile:, ma ei tea millest nad räägivad... olen ise kah juba üle aasta 320CDI omanik ja need kommentaarid räägivad ainult kadedusestConfusedmile: nagu sa ka ise mainisid sõltub ikka väga palju auto endistest omanikest ja see kehtib iga auto kohta.
Ootaks siis ilusat pildiseeriat auto igast küljest.
MobileSPA
autopesula
TEL: 5110767
#16
Auto täitsa ilus, nahk täitsa sees ja puha. E200 oma 100kW -ga just mingi püss pole, aga olgem realistid - tegelikult pole ju vajagi rohkem. Lisasid jagus ka, niiet ei muud, kui sõlm kardaani!
Kui bussi vaja, siis küsi!
#17
sai ka nädal tagasi E200 hangitud küll Tmudel aga oma mahutavuselt ja suuruselt parim mulje v.a. W140 ajad Big Grin edu ja mõnusat kulgemist.
#18
Rooste ja esisild- no jah... Aga mina annan oma autole küll kõik andeks, sest ta on ju nii ilus!
#19
Alates 1999a faceliftiga mudelitel olevat esisillas tehtud muudatusi, need pidavat kauem pidama. Tegelikult 1999-2002a w210 on päris kena, eriti hõbedane.Rolleyes Selge see, et 123 ja 124 on omamoodi klass(vastupidavuselt, mida on ka omal nahal kogetud) aga mitmel tuttaval on punnsilm ja nad kõik on rahul. Ka 210-ga sõidetakse ju taksot, mis tähendab et ju nad siis peavad ikka natuke vastu pidama. 124ga on ainult sõidurõõmud, 210ga saab natuke teisi rõõme ka tunda aga ma arvan et see on paratamatus. Mõni teine auto oleks 340 000km pealt juba maha kantud
Igatahes soovin sulle palju muretuid ja mugavaid kilomeetreid.Confusedmile:
#20
Mina ei ütle midagi lihtsalt tunnen kaasa nii heas kui halvas. Mina olen armunud viimasesse CLS klassi mudelisse. Ütleksin ka naisest lahti selle nimel. ausalt..nohh see sihvakas tagument ja nooruslik välimus nagu see siin http://www.auto24.ee/webcache_kasutatud/...24_ee.html
SorRy ,et teemast mööda veidi.:bigsmile: Kuna mul on elukaaslane siis pole ka kellestki lahti öelda Confusedmash:Sõnakõlks selline noh. Aga edu sulle uue armukese taltsutamisel:wink:
Reklaam-Disain-Teostus. Palju tuuning-kleepsudest autole ja mujale............::
50 96122 http://reklaamiteenused.onepagefree.com/


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Mercedes Benz S 500L 225 kw 2003a Brabus Bodykit " MUST KOER" siimruz 41 2,945 15-04-2024, 08:08 AM
Viimane postitus: siimruz
  Mercedes-Benz S500, 2015, W222 - hellrix hellrix 38 11,386 14-04-2024, 02:37 PM
Viimane postitus: Sman
  Mercedes Benz CL 55 KOMPRESSOR AMG 368 kw 2004a " VALGE KOER" siimruz 54 6,470 04-04-2024, 11:58 PM
Viimane postitus: siimruz
  Mercedes-Benz E 350 d 4MATIC ,S213, -17 - Alkohoolik Alkohoolik 36 4,829 10-03-2024, 02:56 PM
Viimane postitus: Alkohoolik
  Mercedes-Benz S500, 2003, W220 - Marksus Marksus 3 379 18-02-2024, 11:24 AM
Viimane postitus: Marksus
  Mercedes-Benz E 250 CDI 4Matic Avantgarde AMG S212 ´13 - Alkohoolik Alkohoolik 10 2,398 06-02-2024, 11:42 AM
Viimane postitus: Alkohoolik
  Mercedes Benz ML 270 CDI AMG Body kit BRABUS D4, 2002a siimruz 66 33,049 09-12-2023, 01:29 PM
Viimane postitus: Rolz
  Mercedes-Benz W253 GLC 2017, Randar Randar 3 1,711 19-11-2023, 06:41 PM
Viimane postitus: Randar
  Mercedes-Benz W463 G55 AMG KOMPRESSOR 5.4 V8 368kW [2007] - nostromo nostromo 38 11,255 01-10-2023, 02:47 PM
Viimane postitus: vreps
  Mercedes-Benz E220d 4Matic, S213, -17, Alkohoolik Alkohoolik 3 648 05-09-2023, 07:37 PM
Viimane postitus: Alkohoolik



Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne