Teema hinnang:
  • 1Hääli - 3 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mercedes-Benz 320 CE 162kw 1992.a. - Andres
#21
vinguvad ikka need kellel pole nahksisu:bash:

teiseks mootori alumised küljed on kaetud juba originaalis ning puudu on vaid mootori laumine plastik kate, mille ka varsti saab

92a kohta on see kupee ikka vääga vinks ja vonks, need mõned asjad mis tahavad vahetamist on köki-möki!
MB C320CDI
#22
piduriõli vahetan ka ära. aga difris Trakk ei soovitand vahetada. et 124 difrid pidid undama hakkama teinekord.
...
#23
kellejaoks kustkohast auto algab,see maitseasi,minujaoks aga algab ta salongist,nahk saan aru,muu poleks mõeldav,aga et ta veel ka hele on,see on juba eriline lisa,väljast saab ehitada värvida jne.,aga salongi ehitada,läheb keeruliseks,ühesõnaga,kümne punkti piires hindaks 12 vääriliseksCool
#24
reaalselt peaks midagi sellist olema. vastavalt valgusele muidugi.


Manustatud failid Pisipilt (pisipildid)
       
...
#25
hmm... kas mulle on vaja veel öelda, et ma peaks hästi hoidma? Peale selle on auto ristiisa (Oliverk) alati olemas, et mulle aru pähe panna. Suured tänud Sulle! Ilma Sinuta poleks mul ehk seda sõidukit või kui oleks siis oleks paljud asjad väga hägused.
...
#26
huvitav et mitte ühelegi mersumehele ei meeldi see sisu (v.a. Oliverk ma eeldan). Mulle on täitsa sümpaatne.. Kuigi jah, mushroom beige ta ei ole. Hetkel veel sitane ka, ehk läheb hooldusega heledamaks veidi.

Aga kurb uudis ka - peeglid läksid väiksemaks.


Manustatud failid Pisipilt (pisipildid)
   
...
#27
Andres Kirjutas:huvitav et mitte ühelegi mersumehele ei meeldi see sisu...

Pole küll niiväga mersumees, aga naha toon on minu arvates muhe.

Plasti tumeduse osas olen endiselt negatiivselt meelestatud... Kui sisu pole konkreetselt valge, siis võiks ka plast olla midagi leebemat, kui must... Aga teisest küljest on see ikkagi Mercedes-Benz, mitte mingi japs...

Aga see kõigest minu väärastunud maitsemeele järgi

Kas nahk pakasega külm pole? Suvel aitab kliima, aga talvel...

v6sa@sõidaks.meelsasti.apelsinivärvi.ja.helerohelise.sisuga.smardiga :biggergrin:
#28
Andres Kirjutas:huvitav et mitte ühelegi mersumehele ei meeldi see sisu (v.a. Oliverk ma eeldan). Mulle on täitsa sümpaatne.. Kuigi jah, mushroom beige ta ei ole. Hetkel veel sitane ka, ehk läheb hooldusega heledamaks veidi.

Aga kurb uudis ka - peeglid läksid väiksemaks.

Eks see sisu tiba harjumatu on,kuid endale ju ostsid,mitte teistele.Nii et kui meeldib siis hästi kõik ju.:cool_rsvd:
Oehhh... mida kõike head see Nõukogude võim inimkonnale on andnud!!! Alla Pugatšova, Linnahalli, Baikonuri kosmodroomi, Moskvitši... sinu, minu...
#29
Mulle meeldib see väga igaljuhul.:hump:
#30
Kusjuures ühinen 101% Karliga: endale ju ostsid.

Kui Sulle meeldib, siis teised võivad ka arvamata olla :evil:

Erilist respecti oleksid ilmselt saanud elevandiluu ja eritellimuspuiduga...
#31
Mulle küll täiega meeldib! Valge oleks minu jaoks veel ülbem, aga see on ka väga hea, hele sisu ikkagi. Omale sai SEC ka just heleda naha pärast ostetud!
Külm nüüd küll ei ole nahk, mul pole istmesoojendusi ka veel, aga ikka pole häda miskit. Kurat, ega palja tagumikuga ei sõideta ju, ning tavaliselt on autodel salongi soojendus :tongue:
Väga vinge kube on Sul Andres.
Ja minu arust mingist teatud aastast ja mingist teatud mudelist alates teeb Mersust Mercedes-Benz just nahksisu, samamoodi nagu on minu arust kohustuslik aut. kast. Samas ei saa märkimata jätta, et erinevate maitsemeelte arv on võrdne maailma elanike arvuga :biggrin:
#32
Andres: hoia siis teda vääriliselt!
56562200
#33
Eric Kirjutas:Andres: hoia siis teda vääriliselt!

Teades-tundes teda ma selles üldse ei kahtle selles! :bigsmile:
Oehhh... mida kõike head see Nõukogude võim inimkonnale on andnud!!! Alla Pugatšova, Linnahalli, Baikonuri kosmodroomi, Moskvitši... sinu, minu...
#34
Mina isiklikult käin tavaliselt mantliga ja ei saa üldse aru mis temperatuuril iste on... St ei häiri absoluutselt.

auto läheb soojaks 2km sõiduga. st mitte täielikult vaid siis puhub juba sooja ja on hea olla. pole paha, mis?
...
#35
Smile 
üks ilusamaid/huvitavamaid sisusid mida näinud olen 124 kupeel ja kui veel facelifti ka teed siis on supperlux!!!
PS: mul eelmine auto samuti 124 kupee aga helehalli nahksisuga ning samuti facelift Smile

edu
taff
#36
Sai kah siis seda väljast ja seest kaetud.Ainult et omaniku teadmata:hump:.Eile hommiku kui minu põka soojenes,sai pilk üle lastud.Mulle meeldib!Väga ilus!
Kaido
5051362
#37
eino eksole, isegi "maal" on seinadel kõrvad ja maalidel silmad Smile
...
#38
Andres Kirjutas:eino eksole, isegi "maal" on seinadel kõrvad ja maalidel silmad Smile
tea kas see päris maa nüüd on....pigem kolka moodiConfusedmash:
Kaido
5051362
#39
mind täitsa huvitab see 5-se k.kasti poolt pakutavad kiirendusomadused, et kas 4-sega võrreldes on mingit tunnetuslikku vahet kah? kuigi mercefreaken.com annab 0-100 täpselt sama tulemuse. Andres, millal proovitiiru saab kah? :biggergrin:
setud sõitsid seciga
#40
Ise ei tea aga Oliverk on omanud mõlemat - pidi olema nagu öö ja päev.
Proovida võib, kuid iga kord kui kickdowni annad siis tekib paaki keeris ja rehvid kaotavad jälle ühe millimeetri (st tutikas lamell siis 9mm Tongue) Cool

see viimane on ka üks põhjustest miks pole mootorid veel tühjaks puhunud, pensionäri auto vist, veidi tahmane ja ei astu päris nii nagu peaks. see muidugi ei tähenda et ta jõhker ei ole... aga lasen korra mootori lahti kiskuda ja ilusaks teha. saab mitu kärbest ühe hoobiga.

kui aga huvi käega katsuda, siis telefoninummer on mul allkirjas.
...


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Mercedes-Benz S500, 2003, W220 - Marksus Marksus 7 630 23-04-2024, 02:40 PM
Viimane postitus: Rolz
  Mercedes Benz S 500L 225 kw 2003a Brabus Bodykit " MUST KOER" siimruz 41 3,031 15-04-2024, 08:08 AM
Viimane postitus: siimruz
  Mercedes-Benz S500, 2015, W222 - hellrix hellrix 38 11,559 14-04-2024, 02:37 PM
Viimane postitus: Sman
  Mercedes Benz CL 55 KOMPRESSOR AMG 368 kw 2004a " VALGE KOER" siimruz 54 6,549 04-04-2024, 11:58 PM
Viimane postitus: siimruz
  Mercedes-Benz E 350 d 4MATIC ,S213, -17 - Alkohoolik Alkohoolik 36 4,991 10-03-2024, 02:56 PM
Viimane postitus: Alkohoolik
  Mercedes-Benz E 250 CDI 4Matic Avantgarde AMG S212 ´13 - Alkohoolik Alkohoolik 10 2,460 06-02-2024, 11:42 AM
Viimane postitus: Alkohoolik
  Mercedes Benz ML 270 CDI AMG Body kit BRABUS D4, 2002a siimruz 66 33,257 09-12-2023, 01:29 PM
Viimane postitus: Rolz
  Mercedes-Benz W253 GLC 2017, Randar Randar 3 1,731 19-11-2023, 06:41 PM
Viimane postitus: Randar
  Mercedes-Benz W463 G55 AMG KOMPRESSOR 5.4 V8 368kW [2007] - nostromo nostromo 38 11,373 01-10-2023, 02:47 PM
Viimane postitus: vreps
  Mercedes-Benz E220d 4Matic, S213, -17, Alkohoolik Alkohoolik 3 656 05-09-2023, 07:37 PM
Viimane postitus: Alkohoolik



Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne