Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
W212 tagumie õhk vedrustus
#1
Tere.

Autoks 2009 e200 diisel, universaal.
Ajastus oli tal väga kehva, arvestades, et neljapäev ja pühad nagunii tulemas.
Äkki kellelgi sarnane probleem olnud ja oskab kiiremaid näpunäiteid jagada.

Täna jumalast lampi lasi see kuradi auto oma tagumiku alla. Ees ütleb, et ootaksin ja tema tõstab ennast. Endal tal midagi halba kurta ei ole.
Igastahes taga kompressor tasakesi suriseb, ei tee seda häält, nagu tavaliselt,vahest pumbates. Tõenäoliselt ütitab ennast tõsta, aga ei tõuse, sesmõttes tunduks, et elektroonika toimetab. Kuskilt ei susise. St padi ka terve? Muidu ju susiseks ja kompressor ei teeks mingit tasast põrinat?
Kas see pump annabki kergesti saba, kas seda saab remontida või mõistlikum uus panna? Kas seal veel midagi, millele tähelepanu pöörata?
Hetkel võtsin relee välja, siis jäi vait.

Vb segane jutt, aga suht emotsiooni pealt kirjutatud, kuna see ajas mind pisut närvi, nagu mul muud teha ei ole....kõik remondikohad ka täis

H.
Vasta
#2
(12-12-2019, 07:22 PM)Holari Kirjutas: Tere.

Autoks 2009 e200 diisel, universaal.
Ajastus oli tal väga kehva, arvestades, et neljapäev ja pühad nagunii tulemas.
Äkki kellelgi sarnane probleem olnud ja oskab kiiremaid näpunäiteid jagada.

Täna jumalast lampi lasi see kuradi auto oma tagumiku alla. Ees ütleb, et ootaksin ja tema tõstab ennast. Endal tal midagi halba kurta ei ole.
Igastahes taga kompressor tasakesi suriseb, ei tee seda häält, nagu tavaliselt,vahest pumbates. Tõenäoliselt ütitab ennast tõsta, aga ei tõuse, sesmõttes tunduks, et elektroonika toimetab. Kuskilt ei susise. St padi ka terve? Muidu ju susiseks ja kompressor ei teeks mingit tasast põrinat?
Kas see pump annabki kergesti saba, kas seda saab remontida või mõistlikum uus panna? Kas seal veel midagi, millele tähelepanu pöörata?
Hetkel võtsin relee välja, siis jäi vait.

Vb segane jutt, aga suht emotsiooni pealt kirjutatud, kuna see ajas mind pisut närvi, nagu mul muud teha ei ole....kõik remondikohad ka täis

H.

Räägin kiiresti omast kogemusest kuigi mul on w211.lasi ka lambist tagumist alla.Mul andis saba juhtplokk, mis patju regullib.Ma EI tea kuidas on see lahendatud sinu mudelil(patjade opereerimine) aga minul jah see regulliplokk mis asus kõrvalistuja jalge all.Star ütles mulle et juhtploki sisemine elektriline viga.
Tühja-Tähja tootmiskoondis
Restuaureeritud Webasto komplektid "plug and play" ja ole soojas.
Müüa Star C3 , Star C4
Online WIS ASRA EPC 1kuu/10 Eur-i.  12kuud/80 Euri
Kergkaubariiulud-koju-garaazi-keldrisse-tööstusesse
Vasta
#3
Tänud kaasa mõtlemast. Ma siiski hetkel välistaks elektrilise vea.
Aga õnneks ikka võttis Silber mu auto enda juurde, ehk päeva peale jõuavad üle vaadata.

H.
Vasta
#4
Big Grin 
(13-12-2019, 10:09 AM)Holari Kirjutas: Tänud kaasa mõtlemast. Ma siiski hetkel välistaks elektrilise vea.
Aga õnneks ikka võttis Silber mu auto enda juurde, ehk päeva peale jõuavad üle vaadata.

H.
Anna siis teada mis diagnoositi-Kõik selline tarkus tuleb salve panna nagu talve kartul

Tühja-Tähja tootmiskoondis
Restuaureeritud Webasto komplektid "plug and play" ja ole soojas.
Müüa Star C3 , Star C4
Online WIS ASRA EPC 1kuu/10 Eur-i.  12kuud/80 Euri
Kergkaubariiulud-koju-garaazi-keldrisse-tööstusesse
Vasta
#5
Mina ka loen huviga.

See teadmine alles koguneb, mis meil uuemaid mudeleid edukamalt tarbida võimaldab.
Vasta
#6
Härrased, ma olen alati seda meelt, et neid kergesti tulnud teadmiseid ja kogemusi jagada.
Tulemus siis selline, et kompressor lõpetas oma maise teekonna. St, minu enda mõttekäik oli õige. Miks, seda ei oska keegi arvata. Uut (750eur) vast sellele ostma ei hakka, peaks vaatama teise ringi, kuigi sellega on see oht, et lõpeb samuti etteteatamata.

Igastahes, kui kellelgi on olemas sellele sobiv kompressor, siis ootan huviga. Kuigi mingi võimalus oli teatud osasid seal remontida. Vist katkun nädalavahetusel lahti, vaatan, mis karul koopas on



H.
Vasta
#7
Kohe näha, et jõulud tulemasSmile.
Mercedeste haige.Keeran oma hõbenoole rooli.
Vasta
#8
Hei,

Kompressori lähemalt vaatamine on hea mõte. Ma ei tea kui erinev ta W211 omast on, aga eelmisel mudelil kipub oksiid kompressori kanalites blokeerima õhu liikumise (pealevoolu), mistõttu kompressor küll töötab, aga astmaatikuna ei suuda mingit rõhku tekitada. W211 puhul on neid mitmeid ellu ärganud kui lõõrid puhtaks saavad ja seega vaadata tasub kindlasti.

Parimate soovidega,
Tauno
Vasta
#9
Mul on üks riiulis, kui soovid. Vahetasin uue vastu välja. Kompressor iseenesest töötab, aga vahetusse läks seetõttu, et eelmine talv või üleelmine lakkas - 20C töötamast. Garaažis soojaga hakkas tööle. Seal sees on niiskuse eraldaja, mis oma aja ära elas. Seda koos uue kolviga - mingit laadi remondikomplekt - saab ebayst tellida suht soodsalt.
Vasta
#10
Tänud, aga teate....ma ei tahtnud sellega tegeleda. Müüsin suht mõistliku hinnaga ära, et uuel omanikul oleks motivatsiooni sellega tegeleda.
Nüüd uue otsingul

H.
Vasta


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  W212 3.0 170kw jõud kadunud mersik95 2 230 02-03-2024, 03:29 PM
Viimane postitus: mersik95
Wink W212 Signaal ei tööta Sander1990 3 156 26-02-2024, 01:06 PM
Viimane postitus: PaulE
  w212 ostu arvamus neptun66 5 374 26-01-2024, 07:41 PM
Viimane postitus: väikemees
  W212 airmaticu probleem Henrit 3 360 06-01-2024, 01:45 AM
Viimane postitus: hannest
  W212 pimenurgaandurite kaabli kit? Donny 17 580 04-12-2023, 04:37 PM
Viimane postitus: Donny
  W212 rehvimõõdu sobivus hannest 5 289 19-11-2023, 08:36 PM
Viimane postitus: hannest
  W212 150kw OM651 turbo surm Ott 5 312 17-11-2023, 01:37 PM
Viimane postitus: Ott
  W212 EGR-klapp - OST chrishere 3 315 07-11-2023, 07:53 PM
Viimane postitus: kaupo51
  w212 kellade sobivus LAuRuS 2 259 29-10-2023, 01:08 PM
Viimane postitus: LAuRuS
  W212 uste tilkeaugud hannest 2 274 23-10-2023, 03:34 PM
Viimane postitus: hannest



Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne