Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mercedes - Benz S 220 , W 111 , 1964
#1
                Juhuste kokkulangemisel sain äsja ühe järjekordse väljakutse osaliseks projekti W 111 , S 220 , 1964 näol . Otsustasin päästa sellise auto halvimast ja taastada see võimalikult ligilähedale oma endisesse hiilgusesse .Icon_rolleyes Ma ei tea hetkel sellest autost muud kui vaid seda , et ta on komplektne ja ,et auto on seisnud viimased 10 aastat , numbritel ilutseb ülevaatuse kleeps 03 Eusa_angel , auto on seisnud siis garaazis -angaaris 7 a. ja 2 a. väljas presendi all . Positiivne on see ,et kroomdetailid on suht hästi säilinud , vajab vaid mõne detaili vahetust . Sisu puidu osas on aga suht nutune . Samuti ei tea ma veel millises olukorras on veermik-mootori osa . Valmistun halvimaks Nod
Hakkan siis tasapisi järjekordse auto päevikut pidama ja kogemustest juba võin ütelda ,et auto valmimisaega ma parem ette ei planeeri , loodan vaid mingil ajal sellise väärika isendi MB Klubi väljasõitudele kaasata kevad-suvi-sügisesteks perioodideks ja seda siis loodetavasti juba mustade numbritega . Ambitsioonikas plaan ,kas pole ? Unibrow . Lisan ka mõned pildid
"Mercedes и в Африке Mercedes"
Vasta
#2
Thumbsup Jään kindlasti teemat jälgima!
Vasta
#3
Eriti äge masin ju !
Edu, jõudu ja jaksu sulle !!
Vasta
#4
Loodetavasti lõppeb projekt edukalt, asi on seda väärt Thumbsup
Oehhh... mida kõike head see Nõukogude võim inimkonnale on andnud!!! Alla Pugatšova, Linnahalli, Baikonuri kosmodroomi, Moskvitši... sinu, minu...
Vasta
#5
Hämmastav, et sellised autod lihtsalt seisavad kusagil, ära unustatud...
Vasta
#6
Väga ilus S ! Istmed tunduvad hästi säilinud.
Vasta
#7
Palju õnne,kena auto!!! Eusa_clap
Vasta
#8
NossovParanoid

Õnne ja kannatust selliste asjadega tegelemisel. Õnne, et vajalikele tükkidele peale satuks ja kannatust, et kiibitsejaid eemale peksta.

Hoia meid siis arenguga kursis.
Vasta
#9
Väga asjalik projekt.
'When the flag drops, the bullshit stops'
Elbe Engineering
Vasta
#10
Tänud kaaskannatajatele ja kaasaelajatele , ja hakkan siis pihta tasapisi nimekirjaga mida vaja oleks Smile
1. Puitdetailid salongi , kui on kellelgi teada , et kellelgi on olnud tegemist säärase autoga millest on järgi jäänud minid sisuelemendid , palun võtta minuga ühendust Smile
2. Otsin viisakat rooli
3. Otsin viisakat parempoolset tagatuld koos kroomümbrisega
4. Otsin tagapamperi parema poole väiksemat kroomosa
.... Jätkan listiga pisut hiljem ja kui kellelgi juhtub jääma midagi silma , seoses w111 osadega - juppidega , andke teada .
"Mercedes и в Африке Mercedes"
Vasta
#11
Ma natuke kahtlen, kas sa Eestist sellele mudelile korralikke juppe leiad, tõenäolisem on, et pead ebayst otsima või laskma vanade järgi uued teha (puitosad näitex).

Rool on taastatav, isegi ühes MB Classicu ajakirjas oli selle kohta teema, kuidas neid vanu roole taastataxe (viilid praod suuremax, paned pahtlit või liimi või midagi täis, lihvid ära ja värvid üle).

Aga muidu jõudu restaureerimisel ja vast kevadel näeb seda siis juba liikumas?
You can have any car you like... As long as it's a Mercedes!
Vasta
#12
Kindlasti näeb kevadel liikumas...kui me aastaarvust ei räägi Smile
Oehhh... mida kõike head see Nõukogude võim inimkonnale on andnud!!! Alla Pugatšova, Linnahalli, Baikonuri kosmodroomi, Moskvitši... sinu, minu...
Vasta
#13
Minu esimene mõte seda teemat ja autot nähes oli: " Saada need puit detailid mulle, ma vaatan, mis ma nendega teha suudan- täitsa vabast tahtest abistaks" Smile

Kuidas kere ja värv on? Ehk saan ka selles osas kudiagi aidata, vabast tahtest.
Vasta
#14
(25-11-2012, 02:49 PM)Renkju Kirjutas: Minu esimene mõte seda teemat ja autot nähes oli: " Saada need puit detailid mulle, ma vaatan, mis ma nendega teha suudan- täitsa vabast tahtest abistaks" Smile

Kuidas kere ja värv on? Ehk saan ka selles osas kudiagi aidata, vabast tahtest.

Igati rõõm on tunda toetavaid fanatte kes kas siis nõu või jõuga sooviks olla abiks Smile tänud juba ette Smile Ma peaks selle auto varsti saama sooja garaazi , keretööde ettevalmistuseks, siis avaneb mul võimalus anda täpne hinnang kere korralikkuse osas ja arvan kui saan salongividinate demontaaziga ühelepoole avaneb mul terviklik pilt puittetailide kvaliteedi osas , mõni puitdetail on nii must , et mitte öelda määrdunud , et tundub suht raske ilmselt saavutada puidu õige lakialune toon . Igaljuhul võtan ja otsin siis kindlasti abi . Ma arvan ( osalt näen ka pildilt) , et beezil sisul sellisel aastal oli sees suht hele puit . Peaks kontrollima ilmselt Silberi kaudu õiget tooni ?!
"Mercedes и в Африке Mercedes"
Vasta
#15
Väike spy photo, luure väljas, ega vaenlane ei maga ju Unibrow

[Pilt: 92575-mb2.jpg]

[Pilt: 73644-mb3.jpg]
Oehhh... mida kõike head see Nõukogude võim inimkonnale on andnud!!! Alla Pugatšova, Linnahalli, Baikonuri kosmodroomi, Moskvitši... sinu, minu...
Vasta
#16
Kena kuid kahju et selline klassik lumehanges peab külmetama.
Vasta
#17
Ei ta kaua külmeta, ütleme nii, et järjekorras seisab Smile
Oehhh... mida kõike head see Nõukogude võim inimkonnale on andnud!!! Alla Pugatšova, Linnahalli, Baikonuri kosmodroomi, Moskvitši... sinu, minu...
Vasta
#18
Tjah.
Sa ka jõuad saja asjaga korraga tegeleda.
Jaksu ja AEGA projektiga tegelemisel.

Edud.
Janek.
Pesuruumide ja saunade remont.
Aurusaunade ehitus.
W/C126 peenhäälestus. #w126garaaz
5 126 735
Vasta
#19
Thumbsup
Auto on küürakas,ise kah mitte eriti sirge seljaga ja sõbral nimeks Quasimodo.
Vasta
#20
Kuldar
Kus kandis leidsid seda iludust ?
auto on ilus ja aus, aga numbrid .... esimene asi mis ma teeks vahetaks need ära.
Vasta


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Mercedes-Benz S500, 2003, W220 - Marksus Marksus 7 638 23-04-2024, 02:40 PM
Viimane postitus: Rolz
  Mercedes Benz S 500L 225 kw 2003a Brabus Bodykit " MUST KOER" siimruz 41 3,039 15-04-2024, 08:08 AM
Viimane postitus: siimruz
  Mercedes-Benz S500, 2015, W222 - hellrix hellrix 38 11,563 14-04-2024, 02:37 PM
Viimane postitus: Sman
  Mercedes Benz CL 55 KOMPRESSOR AMG 368 kw 2004a " VALGE KOER" siimruz 54 6,559 04-04-2024, 11:58 PM
Viimane postitus: siimruz
  Mercedes-Benz E 350 d 4MATIC ,S213, -17 - Alkohoolik Alkohoolik 36 5,001 10-03-2024, 02:56 PM
Viimane postitus: Alkohoolik
  Mercedes-Benz E 250 CDI 4Matic Avantgarde AMG S212 ´13 - Alkohoolik Alkohoolik 10 2,466 06-02-2024, 11:42 AM
Viimane postitus: Alkohoolik
  Mercedes Benz ML 270 CDI AMG Body kit BRABUS D4, 2002a siimruz 66 33,323 09-12-2023, 01:29 PM
Viimane postitus: Rolz
  Mercedes-Benz W253 GLC 2017, Randar Randar 3 1,733 19-11-2023, 06:41 PM
Viimane postitus: Randar
  Mercedes-Benz W463 G55 AMG KOMPRESSOR 5.4 V8 368kW [2007] - nostromo nostromo 38 11,381 01-10-2023, 02:47 PM
Viimane postitus: vreps
  Mercedes-Benz E220d 4Matic, S213, -17, Alkohoolik Alkohoolik 3 666 05-09-2023, 07:37 PM
Viimane postitus: Alkohoolik



Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne