Shoutbox archive
avatar
Jusspb agility kaigukastike voi?
avatar
@ ashton - ja 2.6L Engine power @ 5800 rpm: 118 kW (160 PS; 158 hp) with catalyst, 124 kW (169 PS; 166 hp) without catalyst
avatar
@ ashton - Engine power @ 5700 rpm: 132 kW (179 PS; 177 hp) with catalyst, 140 kW (190 PS; 188 hp) without catalyst
avatar
@ ashton - M103L on KW vahe katiga ja ilma katita:
avatar
Kas keegi on piisavalt sinapeal, et w212 3.0dislal aktiveerida agility sport mode?
avatar
GL 350 tagaluuk ei sulgu alati elektriliselt
avatar
tuli katalüsaator alla? mis aastast? internet ytleb,et osadel all ja osadel mitte
avatar
tuli katalüsaator alla neil ja kas osadel pole ja osadel on?
avatar
W126 M103 mootor - millal
avatar
Mul ka päris mitu autot endal( naise auto hobikas + enda ja poja auto) + veel ettevötte liikur vahendid. Keskeltläbi ühe isikliku masina aastane kindlsustus 50 ja 100 euro vahel. Kas see jant nagu ära tasub, et neid katkestada ja ja jamada sellega. Ma pole sellel kunagi pointi näinud. Pigem siis kui tean et teen mingile autole töesti aastase kuni paarise pausi. Selline juhus oli mul kunagi SL-ga. Siis jätsin töesti 1,5 aastat vahele.
avatar
Ajutisel kustutamisel kehtib TÜV oma ettenähtud kehtivusaja lõpuni. Uuesti tuleb TÜV teha siis, kui eelmine on kehtivuse kaotanud ja tahad sõitma minna. Kui ei eksi, oli ajutise kustutamise korral vist 2 aastat viimase TÜV kehtivusest, et tekiks kohustus TÜV läbimisel registrisse enmistamiseks.
avatar
Kui ajutiselt kustutada - mis juhtub TÜV-ga sel ajal/juhul? S.t. mis hetkest kustutatauna hakkab nõudma TÜV registri ennistamisel?
avatar
Kui hobikaid on mõni või rohkem, on üsna kindel, et kõigiga igal suvel ei sõida ning igati mõistlik on neid pidevalt ajutiselt kustutatuna hoida. Kui sõiduks läheb, saab selle paar klõpsu kindlustusele lisaks telefonis ju uuesti ära teha. Õnneks on need toimingud siiani tasuta, ei võta aega 5 minutitki ja hulk muretsemist/jälgimist jääb olemata.
avatar
Kui muidugi on mingi 7 hobiautot ja kõigiga ei plaani suvel sõita, siis võib jah tekkida probleem, et kas vaja ajutiselt registrist kustutada.
avatar
Minu arvates hobiautodega ei ole mingit probleemi. Oman hobiautot juba 15 aastat. Igal aastal teen poliisi 6 kuud (näiteks mai-okt). Suvel sõidan temaga, talvel seisab. Pole vaja mingit ajutiselt registrist kustutamist. Ülevaatuse teen samuti igal aastal.
avatar
Mul on kunagisest ajast meeles, et sain piirduda (läbi maakleri) siiski ainult lepinguga. EI pidanus tollal poliisi sõlmima. Jube loll on see kindlustus meil üldse, just hobisõidukite pidaja kohalt, kelle autod ei osale aktiivselt liikluses. Raske on selle taga näha midagi muud, kui LKFi puhast ahnust.
avatar
On ju võimalik ka ARKi e-teeninduses ajutiselt registrist kustutada, kui on tegemist nii öelda hobiautoga, mis jääb talveks seisma. Lisaks, oma senistest kogemustest: sundkindlustus määratakse registris aktiivsetele autodele, mida ei ole kalendriaasta jooksul kindlustatud. Kui näiteks iga 11 kuu kindlustada, siis sundkindlustust ei rakendata. Kui auto on ajutiselt registrist eemdaldatud (saab teha ARK e-teeninduses aastaseks perioodiks) kolm aastat järjest, on vaja auto registrisse tagasi saamiseks läbida ülevaatus.
avatar
Liikluskindlustuse leping on vastavalt liikluskindlustuse seadusele kohustuslik kindlustusleping, mis peab olema sõlmitud kõigil liiklusregistris registreeritud sõidukitel. Erandiks on vaid MS, M2S (liiklusregistri maastikusõidukite registrisse kantud sõidukid, mis ei tohi osaleda teeliikluses) kategooria sõidukid. Leping on tähtajaline ning seda saab sõlmida kuni 1 aastaks. Lepingu sõlmimist tõendab poliis
avatar
saab ju teha 1 kuu kaupa neid
avatar
Kas registris olevale seisvale sõidukile saab teha liikluskindlustuslepingu ilma aktiivse poliisita?