Shoutbox archive
avatar
Minu arvates hobiautodega ei ole mingit probleemi. Oman hobiautot juba 15 aastat. Igal aastal teen poliisi 6 kuud (näiteks mai-okt). Suvel sõidan temaga, talvel seisab. Pole vaja mingit ajutiselt registrist kustutamist. Ülevaatuse teen samuti igal aastal.
avatar
Mul on kunagisest ajast meeles, et sain piirduda (läbi maakleri) siiski ainult lepinguga. EI pidanus tollal poliisi sõlmima. Jube loll on see kindlustus meil üldse, just hobisõidukite pidaja kohalt, kelle autod ei osale aktiivselt liikluses. Raske on selle taga näha midagi muud, kui LKFi puhast ahnust.
avatar
On ju võimalik ka ARKi e-teeninduses ajutiselt registrist kustutada, kui on tegemist nii öelda hobiautoga, mis jääb talveks seisma. Lisaks, oma senistest kogemustest: sundkindlustus määratakse registris aktiivsetele autodele, mida ei ole kalendriaasta jooksul kindlustatud. Kui näiteks iga 11 kuu kindlustada, siis sundkindlustust ei rakendata. Kui auto on ajutiselt registrist eemdaldatud (saab teha ARK e-teeninduses aastaseks perioodiks) kolm aastat järjest, on vaja auto registrisse tagasi saamiseks läbida ülevaatus.
avatar
Liikluskindlustuse leping on vastavalt liikluskindlustuse seadusele kohustuslik kindlustusleping, mis peab olema sõlmitud kõigil liiklusregistris registreeritud sõidukitel. Erandiks on vaid MS, M2S (liiklusregistri maastikusõidukite registrisse kantud sõidukid, mis ei tohi osaleda teeliikluses) kategooria sõidukid. Leping on tähtajaline ning seda saab sõlmida kuni 1 aastaks. Lepingu sõlmimist tõendab poliis
avatar
saab ju teha 1 kuu kaupa neid
avatar
Kas registris olevale seisvale sõidukile saab teha liikluskindlustuslepingu ilma aktiivse poliisita?
avatar
Müüa W463 G 500/G 55 musta ja kroomiga iluvõre (grill) hind 220€ -> uus hind 190€ helista: 56 619 619 (Margo, EST/RUS) Lisaks müüa Audio 10 kassettmakk, uus tuuleklaasitihend ja uued suunatuled W463 G-klassile. Asukoht Tartu
avatar
Kellelgi T1 bussi/kaubikut pakkuda? Võib mulle kirjutada
avatar
m113 kohta ei tea, aga näha on, et küsitakse 1. gen m113K kohta - pommikindel ja hea alumise tõmbega, sel pole muud, kui korralik hooldus ja kompressori laager vahel võib vahetamist vajada, endal selline G vahel ja vähe jõudu ka peale kruvitud Wink
avatar
Kuskile maale oli kompressori jahutusega(õhu jahutusega) ka mingi teema. Õlipump on nõmedalt valju, aga peale seda vist polegi muud. Kui hooldad, siis kestab hästi ja kui ei hoolda, siis kestab ainult 10x paremini kui konkurentide mootorid.
avatar
350kw
avatar
Kompressoriga 350/368/373kW vöi ilma? Ega eriti polegi, peaks 1 töökindlamaid olema. Kompressori öli peaks vahetama iga 100.000 tagant vist.
avatar
5.4 ikkagist
avatar
5.5 AMG variant siis..
avatar
kellegil kogemusi mootoriga M113? Mis selle nôrgad kohad on?
avatar
nagu ütleb vanasõna "Rege rauta suvel..." ehk siis kas kellelgi renoveeritud Webasto komplekti?Saadaval nii diislile kui bensiinile....
avatar
Müüa G-klassi (W463) originaalvaruosasid Tartus. G 500/G 55 kasutatud iluvõre, kasutatud kassettmakk, uued suunatuled ja uus tuuleklaasi tihend. Kuulutused Varuosad alamfoorumis koos piltidega. Võta ühendust tel: 56 619 619 Margo (EST/RUS)
avatar
@HR123 https://m.okidoki.ee/item/mmb-w210-e320-160kw/11514345/ ÕIGE LINK ⬇️⬇️⬇️
avatar
avatar