Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
MB Ringrada Rapla kardirajal 17.06 NB!!! KOHAL KA UUS C-KLASS
#21
... nunii , mul siis selline seis ,et polegi nagu ühtegi sõitvat mersut selleks ajaks ...... :wink: (kõik selleks ajaks maha müüdud) Kohale vist ikka tulen ... võtan vist vanemate "lasteka" :bigsmile:
"Mercedes и в Африке Mercedes"
#22
Loodan, et saan auto selleks ajaks korda, kui ei, siis kohale ikka üritan tulla.
Turbo
#23
Plaan kah kohal olla ja Võsale konkurentsi pakkuda:evil:. Autox siis loomulikult S124 250TD. Eelmine kord tuli alles pärast üritust meelde, et olex võinud ju autole kaalutuuningut teha ja tagaistmed, varuratta, tungraua, rattaristi, puksiirköie, ohukolmnurga, rattaklotsid ja muu sõidux ebavajaliku välja visata. Ex seekord võib selle vea ju parandada.
You can have any car you like... As long as it's a Mercedes!
#24
Werewolf Kirjutas:Plaan kah kohal olla ja Võsale konkurentsi pakkuda:evil:. Autox siis loomulikult S124 250TD. Eelmine kord tuli alles pärast üritust meelde, et olex võinud ju autole kaalutuuningut teha ja tagaistmed, varuratta, tungraua, rattaristi, puksiirköie, ohukolmnurga, rattaklotsid ja muu sõidux ebavajaliku välja visata. Ex seekord võib selle vea ju parandada.

Ja liitrine 2takti õli... :biggergrin:
CL500 & ML500
Ameerikaautode lammutus Eestis.
http://www.v8import.com/SWE/?group=5

#25
Tulen seekord kindlalt.Auto ka remondist tagasi.Nii et tuld Smile
#26
Kuldar Kirjutas:... nunii , mul siis selline seis ,et polegi nagu ühtegi sõitvat mersut selleks ajaks ...... :wink: (kõik selleks ajaks maha müüdud) Kohale vist ikka tulen ... võtan vist vanemate "lasteka"  :bigsmile:

Vitsa saad ,mitte "lasteka",kui vanemad teada saavad milleks sul autot vaja on!
Auto on küürakas,ise kah mitte eriti sirge seljaga ja sõbral nimeks Quasimodo.
#27
Head liikmed ja huvilised!

Mul on rõõm teatada et läbirääkimistel Silberautoga, Hr. Kaldojaga, saab võimalikuks see et meie toredal üritusel saab olema kohal ka UUS C-Klassi Mercedese mudel. Ja suure tõenäosusega ka edasistel üritustel
saab kohal olema uuemaid mudeleid!
Lõpuks on meid märgatud Smile

Mis mootoriga ja kuidas auto sinna saab on veel lahtine. Aga kindel on see et DEMOMISEKS C- klass saab olema!
#28
Mis mootoriga ja kuidas auto sinna saab on veel lahtine. Aga kindel on see et DEMOMISEKS C- klass saab olema!
[/quote]

No nii Tänud Sulole et meelitasid minu tänu uuele C kohale... :lol:
56562200
#29
Eric Kirjutas:Mis mootoriga ja kuidas auto sinna saab on veel lahtine. Aga kindel on see et DEMOMISEKS C- klass saab olema!

No nii Tänud Sulole et meelitasid minu tänu uuele C kohale... :lol:
[/quote]

Kas ma üksi ei saa aru Ericu postitusest? Confusedilly:
Oehhh... mida kõike head see Nõukogude võim inimkonnale on andnud!!! Alla Pugatšova, Linnahalli, Baikonuri kosmodroomi, Moskvitši... sinu, minu...
#30
Noh muidu poleks Eric tulnud, aga tänu uue C klassile tuleb kohale. tal endal ju 203 olemas
" The Best Or Nothing"  Mercedes-Benz

Indrek Peets
Mercedes-Benz Eesti klubi juhatuse liige
indrek@clubmb.ee / 5121868
#31
seega arvatavasti 2.8 v6 avantgarde AMG bodykitiga.
...
#32
oleks kah plaan nigu kohale tulla. keegi piab ju viimaseks kah jääma. kuna aga olen alles värske klubiliige siis on tekkind mõni küsimus millele loodaks vastust enne ringrajasõitu.

1. kas registreerimiseks peab saatma kellelegi mingisuguse täpsema e-kirja koos auto numbri ja muuga või piisab ainult sellest et ütlen foorumis teema all, et olen kohal ja võiks nagu rajale ka minna.

2. ja kuna üritus oli tasuline siis kas tasumine toimub kohapeal.

autoks siis w124 300TD turbo -92

[/align]
#33
Nustu Kirjutas:oleks kah plaan nigu kohale tulla. keegi piab ju viimaseks kah jääma. kuna aga olen alles värske klubiliige siis on tekkind mõni küsimus millele loodaks vastust enne ringrajasõitu.

1. kas registreerimiseks peab saatma kellelegi mingisuguse täpsema e-kirja koos auto numbri ja muuga või piisab ainult sellest et ütlen foorumis teema all, et olen kohal ja võiks nagu rajale ka minna.

2. ja kuna üritus oli tasuline siis kas tasumine toimub kohapeal.

autoks siis w124 300TD turbo -92

[/align]
Tule kohale ja otsi mind ülesse, siis räägib sellest
" The Best Or Nothing"  Mercedes-Benz

Indrek Peets
Mercedes-Benz Eesti klubi juhatuse liige
indrek@clubmb.ee / 5121868
#34
Tere!
Tuleksin siis ka seekord kohale.
mersud on parimad...
Mercedes-Benz 300TE AMG 200kw
kontakt-55639540
#35
Niiiii.....saabun siis kohale uue C-klassiga! Minu Vito on ka kindlasti esindatud...

UUS c-on lihtsakoeline kuna vingemate versioonidega kimavad bossud ise ringi.
2.2CDI 125kw ja automaat!!!
#36
Kui kellegil võimalik üks jala-mersumees peale võtta siis ma täitsa pretendeeriks sellele kohale. :biggrin:
Turbo
#37
Heart 
Mina oma kaubaliftiga võin küll veel kedagi peale võtta, lähme ainult kahekesi. Et siis helista nr:55639540
mersud on parimad...
Mercedes-Benz 300TE AMG 200kw
kontakt-55639540
#38
Suuremal plikal homme põhikooli lõpetamine ja pool suguvõsa ronib kokku, näis millal laiali kavatsevad minna ja eks siis ole näha Raplasse tulek.
Oehhh... mida kõike head see Nõukogude võim inimkonnale on andnud!!! Alla Pugatšova, Linnahalli, Baikonuri kosmodroomi, Moskvitši... sinu, minu...
#39
pille343 Kirjutas:Mina oma kaubaliftiga võin küll veel kedagi peale võtta, lähme ainult kahekesi.
vaadake et te ikka raplasse jöuate. :cool_rsvd:
#40
Tekkis küsimus, et kas ma võin homsele rinkaüritusele oma väikevenna ja tema 50cc bike ka kaasa võta, et ta ka harjutada saax? Kasvõi näitex mingi pausi ajal.
You can have any car you like... As long as it's a Mercedes!


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  AG Suvekarikas 2023 - III etapp Rapla 07.10 Ruslan 0 125 27-09-2023, 02:22 PM
Viimane postitus: Ruslan
  AG Suvekarikas 2023 - II etapp Rapla 25.06 Ruslan 0 182 31-05-2023, 02:36 PM
Viimane postitus: Ruslan
  Mercedes-Benz X klass proovipäevad Silberautos indrek 4 4,770 03-12-2017, 01:28 PM
Viimane postitus: Oliver.L
  Jaaniralli Rapla kardirajal - 26.06 indrek 72 61,640 24-02-2011, 08:13 PM
Viimane postitus: taadu
  Ringrada? janek126 3 4,320 29-08-2010, 05:24 PM
Viimane postitus: Werewolf
  Uus Classic ajakiri kohal indrek 11 8,887 27-03-2010, 07:25 PM
Viimane postitus: nostromo
  Saksamaa reis - juuli 2009 /// UUS indrek 15 15,834 14-07-2009, 11:47 PM
Viimane postitus: indrek
  Rapla Talvine Rada 15.02.09 eDiCk 35 21,320 11-02-2009, 05:43 PM
Viimane postitus: indrek
Big Grin MB Klubi ringrada 17.08.2008 indrek 193 80,804 16-08-2008, 11:25 PM
Viimane postitus: Karl
  Rapla Kardirada järelkaja Priit 49 26,197 02-08-2008, 10:50 AM
Viimane postitus: tank



Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne