Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
MB Ringrada Rapla kardirajal 17.06 NB!!! KOHAL KA UUS C-KLASS
#1
Tere MB rahvas

Kiirendusvõistluste ajamasinaga läks, nagu ta läks, ehk veel on lootust õiged ajad kätte saada, võibolla mitte. Aga Pühapäeval 17.06 ootame kõiki MB huvilisi Rapla kardirajale  oma oskuseid demonstreerima ja teistega võistlema.

Kardirada Raplas on väga heas korras, ülisile asfalt, auke, muhke pole. Kõrval on muru, mis väljasõites autole kuidagi liiga ei tee. Seega rada on väga turvaline, mõnusate kurvidega ja väga hea. Raja pikkus on 1035 M ja kirjade järgi mingi 8 M lai. Võistlusringe teeme kokku 4 ja arvutame 4 ringi koguaja tulemusteks, loomulikult ka ringiajad paneme kirja.

Enne ringraja sõitmist teeme natuke ka testsõite ning samuti teeme tiba harjutusi soojenduseks. (Seal siis saate ka aru, kui hästi te tegelikult autot hallata oskate - ja pealegi kasulik harjus kogu eluks)

Seega Kell 9.30-10.00 koguneme Järve Selveri parklas
           Kell 10.00 Hakkame Rapla poole liikuma
           Kell 11 hakkame pihta harjutuste ja testsõitudega

Kuna aga raja rent on tasuline siis ka seekord on rahvale väike sümboolne osalustasu ka, mis on siis järgmine. MB Klubi liige on 50 EEKi ja mitte liige on 75 eeki.

Aga seekord teema ka niiviisi, et eriti pealtvaatajaid näha ei tahaks, kõik kes kohale tulevad, võtavad ka osa - mõtlen siis autosid. Rahvast muidu võib tulla ka, aga väravast sisse laseme ainult osavõtjate ja korraldajate autod.

Paneme siis jällegi kirja, kes on kindlad tulijad ja mis masinaga

ÜTLEN VEELKORD, TULGE KÕIK OSA VÕTMA, SEST RADA ON HEA, VÄGA OHUTU, SAATE SUUREPÄRASE SÕIDUKOGEMUSE JA KA LISAHARJUTUSED ANNAVAD TEILE ÜLEVAATE, KUI HEA JUHT TE TEGELIKULT OLETE

Ps. Tallinn-Rapla-Tallinn on kokku alla 100 KM, seega pole pikk ma kellegile, kes pealinnast tulevad

Tulijad:

Indrek 380 SEL W126
V6sa ja 250TD S124 250TD
" The Best Or Nothing"  Mercedes-Benz

Indrek Peets
Mercedes-Benz Eesti klubi juhatuse liige
indrek@clubmb.ee / 5121868
#2
v6sa ja 250TD kohal, autoks S124 250TD.

Keegi peab põhjad sõitma (loe: üleminuti aegu).
#3
Kardan, et ei saa autot kokku selleks ajaksConfusedad:. Kas muu margiga oleks sobilik tulla?
#4
python Kirjutas:Kardan, et ei saa autot kokku selleks ajaksConfusedad:. Kas muu margiga oleks sobilik tulla?

Eks ikka võid, kui Mercedes-Benz siiski hinges on
" The Best Or Nothing"  Mercedes-Benz

Indrek Peets
Mercedes-Benz Eesti klubi juhatuse liige
indrek@clubmb.ee / 5121868
#5
Sulo ja Reilika kohal! W638

Ps. Indrek, Tallinn-Rapla-Tallinn = 110 km
#6
Njah, kuram ma Lõuna-Eestis ise siis! Niiet seekord mulle see kuupäev ei sobi kohe kuidagi... Hmjah, eks ma annan teada kui midagi muutub Sad
perpetum mobile
#7
Kuuega ei ole mul seal rajal suurt midagi teha nii et kas ATV-ga tohib raja äärde tulla.
#8
Siis tõstatan teema, et kas saab kellegilt autoveotreilerit ja/või veoteenust 17.06?
Truck, Kalvi....Anyone?
Hindadest saab rääkida PT-s.

Oft. Sõit kohe peale Rabarock-i :burn::burn:
W124 E500 Limited
#9
Laur@WV Golf
M.O.T.T
If you want to make God laugh, tell him your future plans
#10
kuld Kirjutas:Kuuega ei ole mul seal rajal suurt midagi teha nii et kas ATV-ga tohib raja äärde tulla.

Tegelikult mahub kuus rajale küll. Saabki slaalomitunnetuse kätteWink
#11
Mahub kuuega vabalt rajale ja eks paneme rõhku ka just oma isikliku auto sõiduoskusele erinevate harjutuste näol. Millised need on, näete kohapeal, aga siis saate ka aru, et ohtlikud olukorrad liikluses võivad väga ruttu käest minna, seega harjutamine tuleb kõikidele kasuks
" The Best Or Nothing"  Mercedes-Benz

Indrek Peets
Mercedes-Benz Eesti klubi juhatuse liige
indrek@clubmb.ee / 5121868
#12
Üritan vennale augu pähe rääkida ja tema neljaga tulla. SEL ei ole ringrajaauto siiski minu jaoks.
Oehhh... mida kõike head see Nõukogude võim inimkonnale on andnud!!! Alla Pugatšova, Linnahalli, Baikonuri kosmodroomi, Moskvitši... sinu, minu...
#13
kui tulen siis võtan pagassist pocket bike välja ja teen mõned kiiremad ringid...UZI
56562200
#14
proovin ka kohale tulla oma põkaga
----------------------------------------------------
Lesven OÜ Mercedes-Benz autode remont , hooldus ja diagnostika Suur-Sõjamäe 30f Tallinn 39-€/h.  www.lesven.ee
5232198
#15
Täitsa võimalik(90%) et rajal on ka S 300 TD.Mitu pilooti rooli istub, selgub peretüli käigus.
Auto on küürakas,ise kah mitte eriti sirge seljaga ja sõbral nimeks Quasimodo.
#16
kuld Kirjutas:Kuuega ei ole mul seal rajal suurt midagi teha nii et kas ATV-ga tohib raja äärde tulla.

Vaatasin kah autopargi üle ja veendusin ,et neist ükski ei lähe rajale!
Vaatasin garaasi kah üle ja veendusin ,et rajale oleks minna küll quadiga(yamu raptor) või supermotoga(ktm) Confusedilly:
Kui ilma lubab tulen viimasega ,sest olen räige mersupede ja ei suuda kullakalleid:hump: mingiljuhul rajal lõhkuda.  Sellejaoks  ongi mul garaas "lenkse" täis ,et saaksin ennast mujal välja elada(adrekat) kui autoroolis Shy  


sorri kui ei sobinud teemasse aga see on minu arvamus :-)
CL500 & ML500
Ameerikaautode lammutus Eestis.
http://www.v8import.com/SWE/?group=5

#17
martiini Kirjutas:Siis tõstatan teema, et kas saab kellegilt autoveotreilerit ja/või veoteenust 17.06?
Truck, Kalvi....Anyone?
Hindadest saab rääkida PT-s.

Oft. Sõit kohe peale Rabarock-i :burn::burn:

Truckiga lepi kokku ,võin tulla treilerigaRolleyes
#18
Pets77 Kirjutas:
kuld Kirjutas:Kuuega ei ole mul seal rajal suurt midagi teha nii et kas ATV-ga tohib raja äärde tulla.

Vaatasin kah autopargi üle ja veendusin ,et neist ükski ei lähe rajale!
Vaatasin garaasi kah üle ja veendusin ,et rajale oleks minna küll quadiga(yamu raptor) või supermotoga(ktm) Confusedilly:
Kui ilma lubab tulen viimasega ,sest olen räige mersupede ja ei suuda kullakalleid:hump: mingiljuhul rajal lõhkuda. Sellejaoks ongi mul garaas "lenkse" täis ,et saaksin ennast mujal välja elada(adrekat) kui autoroolis Shy


sorri kui ei sobinud teemasse aga see on minu arvamus :-)

Kuna mõned aastad tagasi ehitati asfaldi osale juure ka kruusalõik koos trampliinidega siis saaks seal atekaga või nt ktm-ga ka natuke funida.
Kuid jah olen ise eluaeg Raplas elanud ja seda rada on lihvitud päris palju enne kui ta nn öelda kellegi haldusesse läks ja kinni pandi. varem oli ta lahtine rada ja võisid käia nii palju kui tahtsid ja millal tahtsid. Siis selle ajajooksul on seal rajal nii mõnegi autoga sõidetud ning omast kogemusest ütlen, et kuus on liiga raske ja pehme vedrustusega selle raja jaoks, et seal ei oleks fun sõita vaid isiklikult minul hakkab kuuest kahju. Aga vigursõidud või muud mis sinna plaanitud on mida veel ei tea võib olla täitsa teostatavad. eks paistab siis mis ees ootab, saan ju mõlemaga seal käia :hump:
#19
Kui sai paugutatud TABASALUS siis polnud kellegil häda sellega et 126 liiga raske on! Minu arust tehti seal väga häid ringiaegu nii sec-ide kui ka sel-idega!!!

Nii et ei pirise keegi Smile Kohale!!!!
#20
Sulo Kirjutas:Kui sai paugutatud TABASALUS siis polnud kellegil häda sellega et 126 liiga raske on! Minu arust tehti seal väga häid ringiaegu nii sec-ide kui ka sel-idega!!!

Nii et ei pirise keegi Smile Kohale!!!!

Tabasalu ka siiani meeles:tongue: Seal ei saa nii suurt kiirust ka kätte kui Rapla rajal.


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  AG Suvekarikas 2023 - III etapp Rapla 07.10 Ruslan 0 125 27-09-2023, 02:22 PM
Viimane postitus: Ruslan
  AG Suvekarikas 2023 - II etapp Rapla 25.06 Ruslan 0 182 31-05-2023, 02:36 PM
Viimane postitus: Ruslan
  Mercedes-Benz X klass proovipäevad Silberautos indrek 4 4,772 03-12-2017, 01:28 PM
Viimane postitus: Oliver.L
  Jaaniralli Rapla kardirajal - 26.06 indrek 72 61,643 24-02-2011, 08:13 PM
Viimane postitus: taadu
  Ringrada? janek126 3 4,320 29-08-2010, 05:24 PM
Viimane postitus: Werewolf
  Uus Classic ajakiri kohal indrek 11 8,888 27-03-2010, 07:25 PM
Viimane postitus: nostromo
  Saksamaa reis - juuli 2009 /// UUS indrek 15 15,834 14-07-2009, 11:47 PM
Viimane postitus: indrek
  Rapla Talvine Rada 15.02.09 eDiCk 35 21,320 11-02-2009, 05:43 PM
Viimane postitus: indrek
Big Grin MB Klubi ringrada 17.08.2008 indrek 193 80,807 16-08-2008, 11:25 PM
Viimane postitus: Karl
  Rapla Kardirada järelkaja Priit 49 26,197 02-08-2008, 10:50 AM
Viimane postitus: tank



Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne