Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Saksamaa reis - juuli 2009 /// UUS
#1
Niisiis


Ajendatuna vanast diskussioonist, siis nüüd uus ja konkreetne teema üleval.

Nimelt 9.07- edasi olenevalt kestusest (u 5 päeva) plaanin siis minna autoga saksamaale ja ootan kaasa Klubi liikmeid.

Et ei peaks oma autoga minema ja huvitavam oleks, siis võtab rendist väikekaubiku, kuhu mahub 8 inimest peale ja eesmärk on sõita ühe korraga saksamaale nii, et seal oleme kindla päeva õhtuks ja öö veedame hotellis ja hommikul muuseumisse.

Tagasi samamoodi ühe sõiduga - väikeste kohvi ja ujumispeatustega.

Kuidas siis?


Umbes 9 ndal juulil istume siin Tallinnas bussi (de) peale ja hakkame sõitma. Kuna kaasas on reohkem rahvast siis sõidame vahetustega ja eesmärk on ilma hotelliööbimiseta jõuda stuttgarti. Seal siis proovime mingi kena koha leida - otsime enne välja ja ööbime ning pidutseme.

Kuupäev on umbestäpselt paigas, proovige end sinna mahutada.

Aga et keegi alt ei veaks ja teistel seetõttu asi katki ei jääks, siis:


Mai kuu keskpaigaks tahan igalt osalejalt saada 1500 eeki sõiduraha (See siis autorent ja mingi osa kütet) sularahas enda kätte. Seda ma ei tagasta kui keegi alt veab. Tagastan ainult juhul, kui minu poolt või muul viisil see reis katki jääb. (Sõidu hind võib ka kallineda u 500 eeki seoses kütusest ja rendihinnast)

Loomulikult peab arvestama ka kohapealse ööbimisega u 35-50 EUR, toitlustamine, kohvipausid ja kes tahab, saab muuseumist ka nänni osta.

Alkoholi saab siit kaasa ostaBig Grin

Seega esialgu panen kirja 8 osalejat - mina kaasa arvatud. Kes ees see mees - registreerumine on kindel siis, kui minu käes on 1500 eeki sularaha osaleja kohta.


Nii et Saksamaale...jeee...
#2
Käpp. Raha saad 2. aprillil.
#3
Sooviks ise ka... samas vanamehel vedeleb üks haagissuvila niisama millel on ka mullivann lastud sisse paigaldada.
Ei tea kui palju lisakulu oleks kui ntx haagis mingile vitole taha haakida, et saaks seal peale sõitu silma looja lasta. Kui tekkib huvi siis võin täpsemalt uurida. Minu mäletamist mõõda mahtus sinna ca. 4-5 inimest korraga magama. Samas hea oleks kõik asjad läbi rääkida siis aprillis kui MB klubil paan kokku saada. Kuid mul puhkused graafiku järgi seega ei saa niipea otsustada.
#4
Indrek - alkot osta ikka Saksamaalt, siin tunduvalt odavam juuuuu Smile

Aga mingis teemas ma rääkisin, et soovitaks ka muudest MB muuseumidest läbi käia.
Igatahes projekt on tore. Nael kummi.
#5
Saksas maksab purk Premium õlut u 4.- eek Smile))))
#6
Mina haagisega sõita ei viici, liiga kurnav
#7
Ardo Kirjutas:Sooviks ise ka... samas vanamehel vedeleb üks haagissuvila niisama millel on ka mullivann lastud sisse paigaldada.
Ei tea kui palju lisakulu oleks kui ntx haagis mingile vitole taha haakida, et saaks seal peale sõitu silma looja lasta. Kui tekkib huvi siis võin täpsemalt uurida. Minu mäletamist mõõda mahtus sinna ca. 4-5 inimest korraga magama. Samas hea oleks kõik asjad läbi rääkida siis aprillis kui MB klubil paan kokku saada. Kuid mul puhkused graafiku järgi seega ei saa niipea otsustada.

Ps! Mul on ka haagis. Aga haagisega on kaks mure. Esiteks ei tohi sellega udjada üle 80-90 km/h ja lisaks on osades asulates piirangud haagisega liikumisel. Teiseks mureks on kütusekulu. Minul on 800 kg haagis ja sellega sõites suureneb kütusekulu ca 4L/100km kohta!
#8
Seda küll.... siis on asi kahtlane. Ei ole varem pikki otsi liikunud ja kahjuks ei kujuta ette kuidas ma peaks ligi 2 päeva järjest vastu ühes asendis istudes.
PS: mullivanni sul ikka sees pole Icon_cool
#9
mullivanni saab hotellis ka, kesse seal haagises ikka viitsib mullitada, muud ka teha Tongue
Haagisega liiklemine suht tülikas, eriti linnades...
Autoreis on lahe, kõige pikem neist on olnud siiani 9000 km ida- ja lääne-euroopat, opel astmaga (4 in autos), usu, igav ega ebamugav ei hakanud.
Ma ka käpp, raha tahaks anda siis, kui tekkib Smile
Palju kohti on?
#10
Mina ka ikka tulemas, saagu või sit*em, peab vaba olema ja raha peab leidma, sest sellest trippist ei tahaks küll loobuda.
----------------------------------------------------
Lesven OÜ Mercedes-Benz autode remont , hooldus ja diagnostika Suur-Sõjamäe 30f Tallinn 39-€/h.  www.lesven.ee
5232198
#11
Noh, kellel kohe võtta ei ole, siis saab ka väiksemate summade kaupa. Ega majanduslanguse ajal siin rahaga kellegil hiilata pole.

Lihtsalt hiljemalt mai lõpuks tahaks kindlat seltskonda, kui seda kokku ei saa, siis lähen oma autoga pikemaks ajaks ja siis juba ka kohti vähem ning suure tõenäosusega alustan varem.
#12
Nii uuendame teemat. 1 auto on juba broneeritud ja ka broneerimistasu makstud. Seega esimene auto, kuhu ka mina peale lähen ootab kindlaid osalejaid. Osavõttu saab broneerida selle 1500 kroonise broneerimistasuga minu kätte sularahas. Kes ees see mees.
#13
uuendaks teemat, varsti Mai kuu käes
#14
Kui saan oma auto piisavalt korda selleks ajaks siis tulen enda omaga.
M.O.T.T
If you want to make God laugh, tell him your future plans
#15
Kuda siis reisul ka läks?
#16
Kahjuks jäi osaliste puuduse tõttu ära ja kuna ise ka sai uus auto soetatud ning üsna palju raha ning aega alla pandud, siis lihtsalt ei kannatanud ka üksi sõita.


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Reis MB tehasesse 25-28 September indrek 14 12,735 03-10-2019, 05:29 PM
Viimane postitus: janek126
  MB klubi suvepäevad 2019 - 20-21 Juuli Türil indrek 29 22,670 28-07-2019, 06:01 PM
Viimane postitus: siimruz
  MB klubi rallikas Mannergute mõõduvõtul 21. juuli indrek 72 40,927 29-07-2018, 05:45 PM
Viimane postitus: v6sa
  Suvepäevad 2017 (15-16 Juuli Käsmus) indrek 43 44,098 18-07-2017, 12:01 AM
Viimane postitus: Werewolf
  MB Klubi suvepäevad 2016 (23-24 juuli) indrek 55 46,751 03-08-2016, 03:41 PM
Viimane postitus: Werewolf
  Suvepäevad 2016 (23-24 Juuli harjumaal ) indrek 7 7,830 19-05-2016, 04:13 PM
Viimane postitus: indrek
  Saksamaa rekordürituse jaoks lisareisija otsimine indrek 0 2,031 01-08-2011, 01:14 PM
Viimane postitus: indrek
  Klubi Suvepäevad 2011 (30-31 juuli Harjumaal.) indrek 55 60,531 31-07-2011, 03:23 PM
Viimane postitus: herki
  MB Klubi suvepäevad 23-25 juuli Raplamaal indrek 79 71,115 23-07-2010, 04:30 PM
Viimane postitus: Marten
  Uus Classic ajakiri kohal indrek 11 8,844 27-03-2010, 07:25 PM
Viimane postitus: nostromo



Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne