Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Reis Saksamaale (suvi 2009) /// AUTODEGA
#1
Exclamation 
Tere

Siin mõtlesin, et suvel on puhkus tulemas ja teeks midagi ja vaataks, mida Museum mulle seal pakub.

Esialgne plaan oli lihtsalt lambist ühel puhkepäeva hommikul autosse hüpata ja saksamaa poole teele minna, siis ka Joonas arvas, et lööb kampa - kahepeale kütuse jagamine on soodsam ju.

Aga mul audis veel 2 kohta üle ju, see teeks 2500-3000 eeki nägu kütusele, söögile ja kasvõi ühele ööbimisele.
Ütlen kohe välja, et plaaniks ühegi peatuseta (ööbimine) Stuttgarti sõita - 4 kesi sõites on see simpel.


See selleks, aga kui huvilisi rohkem on, siis saaks minna rendiautoga, Sixt autorent, kes peaks ka MB klubi liikmetele 20% alet tegema, pakub kas 6+1 kohalist Vojageri või 8+1 kohalist Vivarot.

Sellisel juhul tuleks reis näo kohta veelgi soodsam, isegi 1500 eeki koos kütuse ja autorendiga.

Aga keegi ei keela ka teistel isiklike autodega kaasa sõita. Kui on rohkem rahvast tulemas, siis võin proovida ka tehase tuuri välja kaubelda, aga ei luba midagi.

PS! Kohe ütlen välja, et kuna reisi eesmärk oli algselt lambist sinna kohale sõita, siis teistele pakun lihtsalt selle idee välja.

Igasugused lennuki, laeva ja suure liinibussi reisid jäävad minu poolt ära. Kas enda autoga, või rendikaubikuga ja võimalikult väheste peatustega kohale. Ei taha lihtsalt 2 nädalat reisida, reisi eesmärk on vaadata loodust, puhata jaanipäevast ja ennekõike Stuttgarti MB muuseum.

Kui tekib huvilisi rohkem, kui minu audi täis - hetkel 2 vaba kohta veel, siis tuleb rentida kaubik - kellegi klubilise käest laenata ei tahaks (tean, et laenatud autoga juhtub jamasid ja siis häda kui palju - kui just omanik ise kaasa ei tule)

Aga kui läheb bussi rentimiseks, siis tahan kuskil mai või juuni algusel saada ka kinnituseks näiteks 1000 eeki minu kätte, mida ei tagastata juhul, kui osaleja alt hüppab. Ei taha olukorda, kus ühe liikme pärast teised peavad kas rohkem maksma, või reisi ära jätma.

Seega lähme saksamaale
#2
Ei julge nii kaugele küll 100% lubada kuid huvi on igatahes olemas.
#3
Sama siin, sama julgelt ja kindlalt ei oska jah'i öelda nagu te Joonasega juba seda teinud olete.
Kuid samas seda lugedes koheselt tärkas huvi, sest Saksamaa ons ee koht kuhu ma tahaks võimalikult varakult jõuda ja seal ära käia.
Ning ka oma masinatega minemine või sisi rendikaga kõlab ka hästi.
#4
Vaadake seda MB muuseumi videot, mis webikettale panin, siis tahate kohe kindlasti kaasa lüüaTongue
#5
Indrek, mis kuul muidu see toimuda võinuks? Muuseum ja üleüldse Mercedese sünnimaa vastu alati külgetõmmet tundnud, eriti kui plaanis suht chillimise vormis reis.
#6
ralak Kirjutas:Indrek, mis kuul muidu see toimuda võinuks? Muuseum ja üleüldse Mercedese sünnimaa vastu alati külgetõmmet tundnud, eriti kui plaanis suht chillimise vormis reis.

Noh mul juuni lõpp, juuli algus on puhkus. Peaks jaanid eestis ära ja siis, ehk siis juuli algus ja kuluks kokku umbes 3-5 päeva
#7
Kui juuli algus siis lööks ka kaasa, siis algab puhkus.
#8
Indrek Kirjutas:
ralak Kirjutas:Indrek, mis kuul muidu see toimuda võinuks? Muuseum ja üleüldse Mercedese sünnimaa vastu alati külgetõmmet tundnud, eriti kui plaanis suht chillimise vormis reis.

Noh mul juuni lõpp, juuli algus on puhkus. Peaks jaanid eestis ära ja siis, ehk siis juuli algus ja kuluks kokku umbes 3-5 päeva

Kõlaks nagu ideaalselt Nod Üldiselt huvi on olemas ka minu näol ja kehal.
#9
Noh väga hea, varsti üks bussi täis rahvast koos ja saab juba mõtlema hakata.
#10
Ma panen siis ennast kirja ka foorumisse. Ning nagu ennem sai Indrekuga arutatud, et kõikse õigem olekski minna ikka rendi bussiga arvatavasti mõni uuem vito/viano, siis on natukene muretum, kuna keegi ei pea reisu ajal muretsema oma masina pärast, kas jõuab ka muretult koju ning ei pea ka mingit profülaktilist hoolet teostama.
Ja kindlasti mida rohkem rahvast saame kokku seda huvitavam ja meeldejäävam see road trip tuleb ning ka odavam näo kohta.
----------------------------------------------------
Lesven OÜ Mercedes-Benz autode remont , hooldus ja diagnostika Suur-Sõjamäe 30f Tallinn 39-€/h.  www.lesven.ee
5232198
#11
Igatahes tahaks oma "kuue" pikale reisile proovile panna aga kardan et risk on 1000% Never Know ja vanale autole just tee pealt igalt poolt ka juppe ei saa.... Unibrow kujutan ette et siis peaks veerema kas sama isend sabas nööriga või siis Service auto Icon_lol Aga mnjah..... unistustel pole piire.... kuid mõte liituda asjaga on tiksumas Doubt
#12
Reddog Kirjutas:Igatahes tahaks oma "kuue" pikale reisile proovile panna aga kardan et risk on 1000% Never Know ja vanale autole just tee pealt igalt poolt ka juppe ei saa.... Unibrow kujutan ette et siis peaks veerema kas sama isend sabas nööriga või siis Service auto Icon_lol Aga mnjah..... unistustel pole piire.... kuid mõte liituda asjaga on tiksumas Doubt

Noh ma oma kuuega ei mõtlekski sellisele reisile minnaBig Grin

Kuskil Poolas ära kooleda on üsna jamaBig GrinBig Grin
#13
Ma oleks ka huvitatud kuigi mul sünnipäev jookseb juuli algusesse ja se vaja ka maha pidada.Aga osa tahaks kindlasti saada selest reisist.
#14
siimruz Kirjutas:Ma oleks ka huvitatud kuigi mul sünnipäev jookseb juuli algusesse ja se vaja ka maha pidada.Aga osa tahaks kindlasti saada selest reisist.

Noh siis meil joogi mured ka lahendatudBig Grin
#15
Indrek Kirjutas:
siimruz Kirjutas:Ma oleks ka huvitatud kuigi mul sünnipäev jookseb juuli algusesse ja se vaja ka maha pidada.Aga osa tahaks kindlasti saada selest reisist.

Noh siis meil joogi mured ka lahendatudBig Grin

Sobib Smile)
#16
Icon_biggrinKas ainult liikmed saavad osavõtta või on huviliste jaoks ka ruumi?
#17
rauntz Kirjutas:
Indrek Kirjutas:
siimruz Kirjutas:Ma oleks ka huvitatud kuigi mul sünnipäev jookseb juuli algusesse ja se vaja ka maha pidada.Aga osa tahaks kindlasti saada selest reisist.

Noh siis meil joogi mured ka lahendatudBig Grin

Sobib Smile)

#2
#18
Bonafide Kirjutas:Icon_biggrinKas ainult liikmed saavad osavõtta või on huviliste jaoks ka ruumi?

Noh nagu ma mainisin, et ei keela kellegil kaasa sõita, aga ei saa garanteerida, kas ühte masinasse mahub, ennekõike soovin mina auto täis saada klubilistest, seejärel ka huvilised, kui ruumi peaks üle jääma.

Aga kui ei jää, saab alati kaks autot minna, või kolm või neli või kümma
#19
hommikul tuld- õhtuks poolas - järgmine päev sõidad poolat - ja siis veel mingi arv tunde. Pole meeldiv, olen käinud autoga korra Horvaatias ja korra tsehhis. Mingi ööbimine tuleks sisse planeerida.
M.O.T.T
If you want to make God laugh, tell him your future plans
#20
ei sunni ka midagi peale lihtsalt küsimus et miks ei sa Indrek ei taha näiteks Poolas ööbida? Kas lihtsalt põhimõte, et ühe otsaga või mingi muu teema. Stuttgarti paneb Tallinnast jutiga vist mingi 24-26 tundi ära - hakkad hommikul minema siis jõuad hommikul kohale - eriti liigutada enam ei viitsi. Hakkad õhtul minema siis on võibolla mõeldav, et esimene öö autos sõites on tõesti veel enam vähem kuid järgmine päev saab Poolas lõbus olema Smile Suvel on autopaketid muidugi kuradima kallid - kuid näiteks talvel praegu saab 4 inimest ja auto ikka tõesti kopikate eest Rostocki ja tagasi Tallinna (4 inimest ja auto ca 11 000) ja jääb veel autorent ära. Ning kui juba Saksamaal ei julge põhjast lõunasse ja tagasi ca 1500 km sõita oma autoga (kardab koolemist), siis tuleks ikka auto korda teha -eriti MB Smile


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Saksamaale registreerumine (7-11September)) indrek 16 9,807 12-06-2020, 01:15 PM
Viimane postitus: indrek
  Reis MB tehasesse 25-28 September indrek 14 12,757 03-10-2019, 05:29 PM
Viimane postitus: janek126
  Saksamaale Juuni 2017 indrek 11 10,469 15-05-2017, 02:45 PM
Viimane postitus: indrek
  Saksamaale juuni 2016 indrek 11 10,175 15-04-2016, 09:21 PM
Viimane postitus: MB Rider
  Uute liitujate ÜV Tartus 15.11.2009 HotPapa 41 28,598 31-12-2009, 01:11 PM
Viimane postitus: Morheatus
  Suvepäevad 2009 Alatskivil 17-19 Juuli indrek 48 30,769 17-07-2009, 01:26 PM
Viimane postitus: Heinar
  Fast Lap International @ Bikernieki track (Riga) 2009.08.16 Gie 0 2,482 16-07-2009, 07:03 PM
Viimane postitus: Gie
  Saksamaa reis - juuli 2009 /// UUS indrek 15 15,741 14-07-2009, 11:47 PM
Viimane postitus: indrek
  Laat Haapsalu lennuväljal 27.06.2009 Karl 22 21,544 18-06-2009, 12:45 AM
Viimane postitus: Joonas
  Suvepäevad 2009 Virumaal indrek 41 27,890 26-05-2009, 09:56 AM
Viimane postitus: indrek



Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne