Küsitlus: Kas osaleksid sellel üritusel
Jah ja oma Mercedes-Benziga
50.00%
4 50.00%
jah, Kui keegi auto peale võtaks
37.50%
3 37.50%
Jah ja annan küüti kes vajab
12.50%
1 12.50%
Autoga ei viitsi
0%
0 0%
Kokku 8 häält 100%
* Hääletasite antud valiku poolt. [Näita tulemusi]

Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Saksamaale juuni 2016
#1
Tere kõik mersurahvas.

Paljudel veel eelmise aasta Saksamaa reis meeles ja küsitakse lisa. Seetõttu uuringi, kas ja kui paljudel oleks huvi eelmist aastat korrata.

Aga kuna plaanitud ajal oleks ka Saksamaal endal üks klubide ja Muuseumiga seotud üritus plaanis, siis seekord natuke teistmoodi äkki.

Nimelt käesolev aasta tähistatakse Muuseumi 10 ndat juubelit ja selle raames toimub palju üritusi. 04-05 juuni on muuseumi juures ka klubiline liikumine kavas, kus Mercedese tänavale rivistatakse üles paljud klubide liikmed oma sõidukitega. Iga klubi kohta oodatakse umbes 10t sõidukit ja ca 20 osalejat.

Seega oleks vahva ka meie poolt seal esindatud olla ning meie klubi ka tutvustada.

Olen juba uurinud ka kõrvaltegevusi samaks ajaks ja kuna lähedalasuvasse mootoritehasesse külastajaid ei lasta ja eelmise aasta Sindelfingen selleks ajaks juba reserveeritud. Seega oleks üks võimalus külastada Rastatt production planti, mis on ca 100 km Stuttgartist ja ka kohe peale seda Unimogi muuseumit. Unimogi muuseumis saab iseg lasta end mingil rajal sõidutada. Võib põnev kogemus olla.

Et siis selline plaan. Täpsemalt siis sedasi, et Eestist autodega teele ja sedasi, et ühe ööbimisega jõuaks Saksamaale. Ehk siis esimene ööbimine Poola ja järgmine juba kuskil Stuttgarti läheduses. Järgmisel hommikul, ehk siis reedel Rastatti tehasesse ja Unimogi muuseumisse ja nv siis juba muuseumi juures ja muuseumis ja seal siis saavad kenasti rohkem aega veeta, kui eelmisel aastal.

Pühapäeval alustaks tagasisõitu ja eks planeerimise küsimus kuidas ja millas tagasi. Vbla selle jätaks kõikide otsustada, kas ühe korra või mõne vahepeatusega.

Mida arvate?

Hinna poolest siis mõtleks kuidagi sedasi:

Edasi-tagasi 4000 +- km. Keskmise auto peale siis ca 400-450 EUR kütusele (Kui neli inimest autos, siis 100-120 EUR nägu)
Hotellid: 5-6 ööbimist ja eeldan, et nägu saab ca 50 EUR öö hakkama (kahekesi toas isegi 35 ga nägu). Ehk siis kulud sõidule ja majutusele ca 400 EUR lisaks siis toitlustus ning kohapealne. Eks Unimogi muuseum tahab midagi saada, aga vbla ka Saksamaa paneb ka seekord õla alla. Hoian nendega sel teemal ka pidevat kontakti.

Ei ole midagi ületamatut rahaliselt ja sõit ei ole ka midagi hullu, samas aga põnevust piisavalt
" The Best Or Nothing"  Mercedes-Benz

Indrek Peets
Mercedes-Benz Eesti klubi juhatuse liige
indrek@clubmb.ee / 5121868
Vasta
#2
Kahjuks ise jõuan alles 20 juuni tagasi Jaapanist, muidu võtaksin kindlasti osa. Siis oleks hea, saaks kohe Saksast auto ka ära osta. Crybaby
Kas kuupäev on kindel?
CE420 v8
Vasta
#3
Tuleks kindlasti puntiEusa_angel
Aadli Puhastusteenused
www.aadli.ee
Mob: 53427007
Vasta
#4
(03-02-2016, 01:48 PM)berg Kirjutas: Kahjuks ise jõuan alles 20 juuni tagasi Jaapanist, muidu võtaksin kindlasti osa. Siis oleks hea, saaks kohe Saksast auto ka ära osta. Crybaby
Kas kuupäev on kindel?

Kahjuks ei saa me Daimleri üritusi mõjutada ja meie reisi aeg sõltub nende toimuvast üritusest
" The Best Or Nothing"  Mercedes-Benz

Indrek Peets
Mercedes-Benz Eesti klubi juhatuse liige
indrek@clubmb.ee / 5121868
Vasta
#5
(03-02-2016, 03:37 PM)indrek Kirjutas:
(03-02-2016, 01:48 PM)berg Kirjutas: Kahjuks ise jõuan alles 20 juuni tagasi Jaapanist, muidu võtaksin kindlasti osa. Siis oleks hea, saaks kohe Saksast auto ka ära osta. Crybaby
Kas kuupäev on kindel?

Kahjuks ei saa me Daimleri üritusi mõjutada ja meie reisi aeg sõltub nende toimuvast üritusest

Paraku nii on.

Kuu algusnädal on ka meie jaoks kinni.Icon_sad
Vasta
#6
Kõlab huvitavalt ja on väga teretulnud, et ajakava pole planeeritud nii tihedax kui eelmine aasta (tegelikult eelmine aasta ka väga hull polnud, lihtsalt muuseumis läx veidi kiirex).

Hetkel veel midagi 100% kindlat ei oska öelda, aga kui ajaliselt ja rahaliselt võimalik, siis ikka olen tulemas.

Mis puutub autodesse, millega minek, siis kas auto välimusel on mingid piirangud või mitte? Mu universaal ja 16v on mõlemad üsna räsitud välimusega ja ei ole just väga esinduslikud, kas see tähendab, et parem olex need Eestisse jätta ja kellegi teise auto peale end sokutada?
You can have any car you like... As long as it's a Mercedes!
Vasta
#7
Mina oleksin ka tulija (koos naisega)!
Vasta
#8
Huvitav idee! Kui töölt vähegi ära lastakse siis olen tulemas.
https://ketecor.ee/ kardinad, rulood ja markiisid
Vasta
#9
Kui töölt vaba siis see aasta olen/oleme ka meie tulemas.
Vasta
#10
Mina ka tulemas. Kas 126-ga või Vitoga on juba küsimus pangaprouadele Big Grin

Edud.
Janek
Pesuruumide ja saunade remont.
Aurusaunade ehitus.
W/C126 peenhäälestus. #w126garaaz
5 126 735
Vasta
#11
Peab ka yle vaatama mis seal huvitavat on . +3
Vasta
#12
Tere taas.

Olen suhelnud Saksamaaga ja hetkel on seis selline, et samaks ürituse ajaks ei ole midagi vaba, kuhu saaks end planeerida. Kuna ma ise selleks ajaks puhkust ei saa, siis meie poolt jääb see reis kahjuks ära.

Aga kui klubis on inimesi, kes siiski tahavad sinna minna ja ka oma sõidukeid presenteerida, siis olen nõus jagama infot ja kellelegi selle ülesande edastama. Keegi peaks seda koordineerima sõidu vältel jne. Hiljemalt 22 Aprill tuleb neile edastada osalejate andmed.

On huvilisi?
" The Best Or Nothing"  Mercedes-Benz

Indrek Peets
Mercedes-Benz Eesti klubi juhatuse liige
indrek@clubmb.ee / 5121868
Vasta
#13
(08-04-2016, 08:32 AM)indrek Kirjutas: Tere taas.

Olen suhelnud Saksamaaga ja hetkel on seis selline, et samaks ürituse ajaks ei ole midagi vaba, kuhu saaks end planeerida. Kuna ma ise selleks ajaks puhkust ei saa, siis meie poolt jääb see reis kahjuks ära.

Aga kui klubis on inimesi, kes siiski tahavad sinna minna ja ka oma sõidukeid presenteerida, siis olen nõus jagama infot ja kellelegi selle ülesande edastama. Keegi peaks seda koordineerima sõidu vältel jne. Hiljemalt 22 Aprill tuleb neile edastada osalejate andmed.

On huvilisi?

Tere,

mina isiklikult oleks kindel huviline oma perega teha väike drip sel ajal Saksamaale.
endal on 98.a. cl, üpris korralikult hoitud ja esindusliku välimusega (arvan et Eesti klubile suurt häbi sellega ei teeks Smirk).
hea oleks veel mõned mb omanikud sellest huvituksid siis saaks hakata koos plaane tegema !?

davai, teeme ära Nod


Vasta


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Saksamaale registreerumine (7-11September)) indrek 16 9,722 12-06-2020, 01:15 PM
Viimane postitus: indrek
  MB klubi Suur perepäev 16. juuni indrek 0 5,024 21-03-2018, 01:12 PM
Viimane postitus: indrek
  Saksamaale Juuni 2017 indrek 11 10,453 15-05-2017, 02:45 PM
Viimane postitus: indrek
  Luxury of Mercedes-Benz coupes 2016 (10. Sept) indrek 15 13,335 03-09-2016, 08:04 PM
Viimane postitus: janek126
  MB Klubi suvepäevad 2016 (23-24 juuli) indrek 55 46,729 03-08-2016, 03:41 PM
Viimane postitus: Werewolf
  Suvepäevad 2016 (23-24 Juuli harjumaal ) indrek 7 7,828 19-05-2016, 04:13 PM
Viimane postitus: indrek
  Autoplius FAST LAP Stage 1 - 'Estonian Heat' 2016 04 23 Gie 0 2,224 13-04-2016, 04:35 PM
Viimane postitus: Gie
  Talvepäevad 2016 (13-14 Veebruar) indrek 46 36,232 19-02-2016, 01:18 PM
Viimane postitus: v6sa
  Muuseumi ja tehase külastus juuni 2015 indrek 62 54,573 25-02-2015, 08:24 PM
Viimane postitus: indrek
Exclamation Reis Saksamaale (suvi 2009) /// AUTODEGA indrek 40 33,636 08-03-2009, 12:05 PM
Viimane postitus: tank



Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne