Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Uute liitujate ÜV Tartus 15.11.2009
#1
Tere klubilised, huvilised!

Päris pikka aega pole teinud ülevaatust, seega oleks nüüd paras aeg seda ka teha. Loodan, et selle aja jooksul on palju huvilisi tekkinud, kes sooviksid meie toreda klubiga ühineda.

Esialgu plaaniks tähtajaks 15. november, ehk siis pühapäevane päev. Kohtumispaigaks valiks Eedeni ülemise parkla, kus peaks jätkuma ruumi autode jaoks. Kellaaeg kui selline on veel määramata, sooviks selle kohta arvamusi, kes kuna saaks. Peale autode ja liikmete üv'd liiguks kuhugi, kus saaks soojas istuda ja juttu rääkida.

Ning loomulikult on ka oodatud rahvas klubist, seltsis ikka segasem.

Kohtumiseni!
Vasta
#2
Huvilisena proovib kohale tulla =) (Loodame ilusat ilma nagu täna, siis oleks seni kuni päike üleval, väljapäris mõnus...)
Vasta
#3
Mulle sobiks kasvõi hommikul. Mul selline mure et pean hiljemalt 15:00 Tartust lahkuma Tallinapoole laevapeale :S
Vasta
#4
Nii, kellaajaks tuleb 17:30 ja kohaks Eedeni ülemine parkla, kui on mingeid muresid või ei jõua siis võib vabalt helistada 55650964

Kohtumiseni!
Vasta
#5
Krt tuleks küll aga Mercedes-Benz Võrus ja Tartus liiklen passatiga. Sellega ju ometi ei hakka kohale ronimaBig Grin
Ostan vanu münte ja muud vanakraami.
Vasta
#6
hehe, osavõtt on tähtis, see mis autoga kohale tuled polegi nii määrav, peaasi, et Mercedes-Benz olemas onEusa_dance


Aga ÜV tehtud, sai uute nägudega juttu aetud ning leppisime kokku, et järgmisel kokkutulekul teema ka tõsisema istumiseIcon_cool
Vasta
#7
PILDID: õhk oli paks...välgupläust peal, aga näeb mis toimus =)
pilt 1
pilt2

Igati tasus oma tagument kohale vedada:
*kes käis see nägi mõnusat arvutilahendust...
*kuulis Tssh...

Järgmise korrani =)
Vasta
#8
oeh tore, et ma siia teemasse peale kokkutulekut alles nina pistsin. nägin küll mersusid seal väljasõidu juures chillimas, aga ei osanud arvatagi, et mersusõbrad kokkutulekut peavad Big Grin
Vasta
#9
Ei näinud mõtet uut teemat luua, kuid mõni õhtu võiks piljardilaua taga ka kokku saada, kui on, kellele meeldiks.Juttu ka natukene puhuda.
Mina oleks käpp (juhul kui ressurss lubab). Asukohaks Tartu, EMÜ uues spordihoones on kirves tunnihind, aga tutikas laud.
Narva tänava ühika all ei pruugi alati ruumi olla, kuid seal üks normaalsemaid kohti vist.
(16 kannu oli saast), Eedenis pole jõudnud veel proovida.
Veel kohti, mis jäid mainimata?

Lauri
Vasta
#10
Panges saab kaa mängida ja seal on toit kaa kuradima heaIcon_razz
Vasta
#11
eedenis vaid 2 lauda ja vähe ruumi hängimiseks. 16 kannu imeb, tasub suure kaarega mööda minna sealt. trehvis kõige rohkem ruumi ja laudu ka suuremale seltskonnale, hinnad ka teistega võrreldes normaalsed.
Vasta
#12
Käisin täna vana kaubamaja kõrval olevas piljardis, no ei tule nimi meelde, kuid piljardilaudu oli piisavalt, soliidsed ja korralikud.  Vaadiõlu 25.-  
Teeks ettepaneku sinna prantsatada mõnikord, seal lähedal see vanakaubamaja parkla ka, kus peale kuut ei pea muretsema tunnitasu eest, kuid pime ole seal ja kahtlane.
Minu masin jäi täna paigale ja märk püsti (y)

Lauri
Vasta
#13
aga seal oli korralikult laude, soliidsed ja korralikud.
Kes või mis need lauded on?
Vasta
#14
Lõoke Kirjutas:aga seal oli korralikult laude, soliidsed ja korralikud.
Kes või mis need lauded on?

minu õde paneb kätedega nõuded kappi.Badgrin

aga ma eeldan, et jutt võib olla millestki allpool kujutatust:
[Pilt: Westbury%20Pool%20Table.jpg]
[Pilt: Kitchen-Table-with-Drawers-.jpg]
[Pilt: SanchisLaudandcase.gif]
[Pilt: 694307de317ece9_palk.gif]

mõtteid lugeda ei oska, valik jääb teie teha.Eusa_whistle
Vasta
#15
Lõoke Kirjutas:aga seal oli korralikult laude, soliidsed ja korralikud.
Kes või mis need lauded on?
Mis ette käib ka koma. Icon_twisted

Norida annab alati, kirjavead need kerged tulema. Vabandan vahepeal tuleva külakeele pärast: aga aru said, siis hästi(kui ei, siis pole teemat kaasa lugenud).

OT-sid pole ka mõtet tegema hakata, jutu keskel mainige. Niisama spammida ei näe ka mõtet, et midagi sõna sekka öelda saaks.

Nii siis, kutsikaid tahaks eriti näha, teadmisi vahetada jne... järgmine nädal, näiteks neljapäeva õhtupoolik, 2200 kandis?
Vasta
#16
3. detsember oleks täitsa mõeldav isegi...aga vb kavandaks selle kokkutuleku natukene varasemaks, sest nii mõnigi läheb ehk 22:00 juba magama ja järgmine päev on ka tööpäev.
Vasta
#17
HotPapa Kirjutas:3. detsember oleks täitsa mõeldav isegi...aga vb kavandaks selle kokkutuleku natukene varasemaks, sest nii mõnigi läheb ehk 22:00 juba magama ja järgmine päev on ka tööpäev.

on see nagu klubi liikmete koosolek või saavad muidusööjad ka hängima tulla? Big Grin

liisel Kirjutas:
Morheatus Kirjutas:
Lõoke Kirjutas:aga seal oli korralikult laude, soliidsed ja korralikud.
Kes või mis need lauded on?
Mis ette käib ka koma. Icon_twisted
Sorry OT, aga mis ette ei käi koma kui see on võrdluses.
OT Sorry, aga kui ette käib koma, kui see on kui.
Vasta
#18
Noh kui ikka on kavas klubiga ühineda siis oled kindlasti oodatud.
Vasta
#19
MA olen ise ka ainult kutsika omanik, klubliikmeks ei ole veel ressurssi astuda =) .
Jah, õigus, varem on parem.

(Kirjavea kohapealt, panin topelt puusse, sõna mis korral, õigekeel on valus teema Smile )
Vasta
#20
Morheatus Kirjutas:MA olen ise ka ainult kutsika omanik, klubliikmeks ei ole veel ressurssi astuda =) .
Jah, õigus, varem on parem.

(Kirjavea kohapealt, panin topelt puusse, sõna mis korral, õigekeel on valus teema Smile )

omad kutsikat ja pole veel resurssi? kuidas selline asi üldse võimalik onIcon_razz
ise sel aastal veel liituma ei hakka, sest selle aasta läbisõit on juba piisavalt suur, et mõttekam on 2010 oodataIcon_biggrin
Vasta


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  MRT Streetcar Drag 23.07.2011 Tartus Raadi lennuväljal jaank 0 2,994 12-07-2011, 03:54 PM
Viimane postitus: jaank
  Jõuluistumine Tartus? hents99 15 10,573 26-12-2010, 05:16 PM
Viimane postitus: hents99
  Kogunemine Tartus 21.05.2010 HotPapa 10 9,611 22-05-2010, 11:25 PM
Viimane postitus: ralak
  Uute liitujate ÜV Tartus 09.04.2010 HotPapa 22 16,783 28-04-2010, 10:14 PM
Viimane postitus: HotPapa
  Kogunemine Tartus 15.01.1010 HotPapa 11 7,865 15-01-2010, 10:57 PM
Viimane postitus: põhh
  Suvepäevad 2009 Alatskivil 17-19 Juuli indrek 48 30,786 17-07-2009, 01:26 PM
Viimane postitus: Heinar
  Fast Lap International @ Bikernieki track (Riga) 2009.08.16 Gie 0 2,488 16-07-2009, 07:03 PM
Viimane postitus: Gie
  Saksamaa reis - juuli 2009 /// UUS indrek 15 15,834 14-07-2009, 11:47 PM
Viimane postitus: indrek
  Laat Haapsalu lennuväljal 27.06.2009 Karl 22 21,639 18-06-2009, 12:45 AM
Viimane postitus: Joonas
  Suvepäevad 2009 Virumaal indrek 41 28,048 26-05-2009, 09:56 AM
Viimane postitus: indrek



Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 2 külali(st)ne