Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mercedes-Benz, ML 270 CDI, 2002.a. ..urrrrr :)
#1
Ei jõudnud vanast armukesest vabanemist ära oodata ja uus siis majas. Plaanisin algul 400cdi ostu kuid korralikku isendit ei olnud võtta. Sai päris pikalt vaadatud ja kaalutud. Sai kontrollitud ka läbisõit mis on õnneks esimest korda minu ostetud autol õige!
Lisavarustus on rikkalikConfusedilly:

Ls. 129 000 km

Varsti ka korralikud fotod.

TURVA JA OHUTUSVARUSTUS:
roolivõimendi, kesklukustus (puldiga), ABS pidurid, 12x turvapadi, immobilisaator, signalisatsioon (kaldeanduriga, mahuanduriga), lisapidurituli, ESP stabiilsuskontroll, BAS pidurdusjõukontroll, ASR veojõukontroll, külglibisemise vastane seade, turvavööde eelpingutid esiistmetel, vihmasensor
MUGAVUSVARUSTUS:
kliimaautomaatik, elektrilised välispeeglid (soojendusega, mäluga, kokkuklapitavad), 4x elektrilised akende tõstukid, toonitud klaasid, katuseluuk (klaasist, elektriline), püsikiiruse hoidja, 2x peeglid päikesesirmides (valgustusega), kohtvalgustid, parkimisandurid (ees, taga)
SISUSTUS:
tagaistme seljatugi allaklapitav, nahkpolster, 2x elektriliselt reguleeritavad istmed (mäludega), 2x istmesoojendused, käetugi ees (laekaga), käetugi taga, nahkkattega rool, reguleeritav roolisammas, iluliistud salongis (puitdekoor), jalamatid (tekstiilist), nahkkattega käigukanginupp
AUDIO; VIDEO; KOMMUNIKATSION:
stereo (originaal), 6-plaati CD Box, navigatsiooniseade (GPS), kompuuter, autotelefon, käed vabad süsteem, GSM antenn
REHVID, VELJED:
suverehvid, talverehvid (naastrehvid), valuveljed (17, MB Orig.)
TULED:
udutuled (esimesed, tagumised), Xenon (lähituled, kaugtuled), esimesed tulede pesurid, päevasõidutulede automaatne lülitus
MUU VARUSTUS:
Karterikaitse, pagasikate, katusereelingud, pagasi võrk pakiruumis, veokonks (teisaldatav), tagaklaasi soojendus, välistemperatuuri näidik, tagaklaasi puhasti, Juhtimissüsteem COMAND, Sõitjateruumi luksuspakett, paigaldatud tulekustuti, esi- ja tagarataste porikummid, ISOFIX kinnitused tagaistmel, TV ees, DVD, Hooldusintervalli arvesti ASSYST
#2
no nüüd pääsed siis pea-aegu igale poole ja iga ilmaga. Smile
#3
Kuram ajad mul ka suu vett jooksma.Meil siin selle tee remondiga on sõit ikka sõiduautoga jubedaks muutunud.Mõtlen siin vägisi maasturi peale juba.
Mercedeste haige.Keeran oma hõbenoole rooli.
#4
Õnnitlused järgmiste mugavate (sadade tuhandete) kilomeetrite puhuks!
Destination: mis sihikule jääb.
PapaRoomet
#5
Sulo,selle pargimaasturiga saab ju vabalt üle põllu saunani sõita:eureka::lol:
Auto on küürakas,ise kah mitte eriti sirge seljaga ja sõbral nimeks Quasimodo.
#6
päris hea maastur:biggrinSadkuigi oma lemmik on gklass)
#7
Lõoke Kirjutas:Sulo,selle pargimaasturiga saab ju vabalt üle põllu saunani sõita:eureka::lol:
pargis ei ole põld vaid muru. :lol:
#8
Lõoke Kirjutas:Sulo,selle pargimaasturiga saab ju vabalt üle põllu saunani sõita:eureka::lol:

No ma arvanet 26. Juuli proovime ära selle Smile)))):lol:UZIConfusedilly:
#9
Ja mina arvasin, et mina vahetan tihti autosi........... Igaljuhul õnne ja et kestaks, kuni ta sul on :-)
Oehhh... mida kõike head see Nõukogude võim inimkonnale on andnud!!! Alla Pugatšova, Linnahalli, Baikonuri kosmodroomi, Moskvitši... sinu, minu...
#10
Karl Kirjutas:Ja mina arvasin, et mina vahetan tihti autosi........... Igaljuhul õnne ja et kestaks, kuni ta sul on :-)


Väga hea Karl....võistlus....kes vahetab tihemini autosid Smile))):lol:
Tegelt ongi nii et PUNNU on ikka alles ja ei teagi mis taga peale hakata. esialgu on siis ta naise käsutuses, kui tal buumarist neerud valusaks muutuvad. eks hiljem näis. Ja loomulikult on ta ka paralleelselt müügis Smile
#11
Küll sul ikka need prioriteedid muutuvad tihti
Ära siis kohe mutta ära uputa Smile
“A Mercedes-Benz needs to look like a Mercedes-Benz. And another thing that’s just as important is harmonious model progression: the next model should never make the previous models look old.”
#12
Nüüd saab laulmata jäänud laulud ka ära laulda Smile

Vahva aparaat igatahes! Smile
UK Garaaž
#13
Rolz Kirjutas:Küll sul ikka need prioriteedid muutuvad tihti
Ära siis kohe mutta ära uputa Smile


Kuramus....just oli siuke plaan küll ja sinu number ka kiirvalimis klahvi alle et kui polügonile ära uputan et äkki vead G-klassiga välja Smile))))
#14
Heh, hakkasidki piiratudsilmaringiga imbetsillist maasturiomanikuks.Confusedilly:

Äää isiklikult võta, tsiteerisin oma tuttavat, kes sõidab Honda pargimaasturiga.

Autu on kena aga uputada tasub mõistusega - päris veekindel ta siiski pole. Aga keskmise kasutaja jaoks käib küll. Seda enam, et loomkatsed 4x4.ee foorumis on näidanud, et enne lõpeb juhi julgus, kui ML maastikusuutlikkus. Eeldusel, et kalanäoga silmini mülkasse ei rammita.

Pea siis meeles vanasõna: mida võimekam on maastur, seda pikem on tagasitee traktori järele...
#15
v6sa Kirjutas:Heh, hakkasidki piiratudsilmaringiga imbetsillist maasturiomanikuks.Confusedilly:

Äää isiklikult võta, tsiteerisin oma tuttavat, kes sõidab Honda pargimaasturiga.

Autu on kena aga uputada tasub mõistusega - päris veekindel ta siiski pole. Aga keskmise kasutaja jaoks käib küll. Seda enam, et loomkatsed 4x4.ee foorumis on näidanud, et enne lõpeb juhi julgus, kui ML maastikusuutlikkus. Eeldusel, et kalanäoga silmini mülkasse ei rammita.

Pea siis meeles vanasõna: mida võimekam on maastur, seda pikem on tagasitee traktori järele...

Aitähh V6sa.....:lolConfusedelle viimase lause jätan meelde!
#16
v6sa Kirjutas:Pea siis meeles vanasõna: mida võimekam on maastur, seda pikem on tagasitee traktori järele...
ma tean ka üht: 4vedu on selleks, et kõige ligipääsmatus kohas kinni jääda.
#17
Eile sai siis juba proovitud väikest ronimisstiili oma ML-iga ja peab ütlema et päris vahvalt ronib, pargimaasturi kohta Smile
#18
Sulo Kirjutas:Eile sai siis juba proovitud väikest ronimisstiili oma ML-iga ja peab ütlema et päris vahvalt ronib, pargimaasturi kohta Smile

Ma võin sulle ATV-ga häid kohti näidata kus oleks hea ML-i proovida.:evil: seal võib palju häid maasturimeeste vanasõnu meenutada:bigsmile:
#19
Sulo Kirjutas:Eile sai siis juba proovitud väikest ronimisstiili oma ML-iga ja peab ütlema et päris vahvalt ronib, pargimaasturi kohta Smile

Sõitsid üle äärekivi? :evil:
#20
irw ät äärekivi.......käisin vanal sõjaväepölügonil rünkamas. Seal neid jõukohaseid tõuse jagub Smile


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Mercedes Benz S 500L 225 kw 2003a Brabus Bodykit " MUST KOER" siimruz 41 2,945 15-04-2024, 08:08 AM
Viimane postitus: siimruz
  Mercedes-Benz S500, 2015, W222 - hellrix hellrix 38 11,386 14-04-2024, 02:37 PM
Viimane postitus: Sman
  Mercedes Benz CL 55 KOMPRESSOR AMG 368 kw 2004a " VALGE KOER" siimruz 54 6,470 04-04-2024, 11:58 PM
Viimane postitus: siimruz
  S212 E350 CDI BlueEfficiency 4Matic - v6sa v6sa 118 19,445 01-04-2024, 10:25 AM
Viimane postitus: v6sa
  Mercedes-Benz E 350 d 4MATIC ,S213, -17 - Alkohoolik Alkohoolik 36 4,829 10-03-2024, 02:56 PM
Viimane postitus: Alkohoolik
  X204 GLK350 CDI BlueEFFICIENCY 4Matic Ester 146 54,034 23-02-2024, 02:46 PM
Viimane postitus: vreps
  Mercedes-Benz S500, 2003, W220 - Marksus Marksus 3 379 18-02-2024, 11:24 AM
Viimane postitus: Marksus
  Mercedes-Benz E 250 CDI 4Matic Avantgarde AMG S212 ´13 - Alkohoolik Alkohoolik 10 2,400 06-02-2024, 11:42 AM
Viimane postitus: Alkohoolik
  Mercedes Benz ML 270 CDI AMG Body kit BRABUS D4, 2002a siimruz 66 33,049 09-12-2023, 01:29 PM
Viimane postitus: Rolz
  Mercedes-Benz W253 GLC 2017, Randar Randar 3 1,711 19-11-2023, 06:41 PM
Viimane postitus: Randar



Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne