Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
MB Klubi ringrada 17.08.2008
Pärnusse sõidetakse ikka eeskirjade järgi, tead küll kuidas kruisil asjad käivad. Eusa_snooty

Igatahes Muraka Evol vahetatakse hetkel esiklaasi, kardab vist säbrulise/katkise klaasiga Mersumeeste käest pähe saada Badgrin
Karl Kirjutas:Pärnusse sõidetakse ikka eeskirjade järgi, tead küll kuidas kruisil asjad käivad. Eusa_snooty

Igatahes Muraka Evol vahetatakse hetkel esiklaasi, kardab vist säbrulise/katkise klaasiga Mersumeeste käest pähe saada Badgrin

MInu poolt eriauhind sellele, kes suudab Hr. Murakale ära tehaBadgrinBadgrin
Mina ikka oma kutsikaga ei tule. Mingid 3-nda silindri toitevead ei jäta rahule.

BMW`ga pole sobilik tulla. Tulen kodumaise toodanguga ehk Estfieldiga, mis seal ikka.
hents99 Kirjutas:Tulen kodumaise toodanguga ehk Estfieldiga, mis seal ikka.

Tõsiselt räägid või?  Mis auto tehnika peal? Sellel aparaadil peaks massi ja võimsuse suhe väga bueno olema :-)
hents99 Kirjutas:Mina ikka oma kutsikaga ei tule. Mingid 3-nda silindri toitevead ei jäta rahule.

BMW`ga pole sobilik tulla. Tulen kodumaise toodanguga ehk Estfieldiga, mis seal ikka.

Irw@missealikka... Oleks mul siuke pill võtta, ehitaks sauga raja äärde maja endale Big Grin
Indrek Kirjutas:
Karl Kirjutas:Pärnusse sõidetakse ikka eeskirjade järgi, tead küll kuidas kruisil asjad käivad. Eusa_snooty

Igatahes Muraka Evol vahetatakse hetkel esiklaasi, kardab vist säbrulise/katkise klaasiga Mersumeeste käest pähe saada Badgrin

MInu poolt eriauhind sellele, kes suudab Hr. Murakale ära tehaBadgrinBadgrin

Kui murakale tehaseseades vaz2101 kätte anda, teeks ära. Mis auhinnaks siis on?
Kusjuures siksi mootoriga Estfieldiga on sõidetud mingi 56 sekiga suurt ringi. Muidugi mootor veidi forsseeritud. Minuteada Sulgeri rinka-siksi pealt võetud.
Herr Mart Must tuleb ka homme, kui lubate oma ulme popi S63 AMG ga. St kui kohapeal regada lastakse tal?
Pärnust üks C32 AMG lubas ka tulla.
Box Kirjutas:Herr Mart Must tuleb ka homme, kui lubate oma ulme popi S63 AMG ga. St kui kohapeal regada lastakse tal?
Pärnust üks C32 AMG lubas ka tulla.

Ikka lubame.

Ja auhindadeks midagi, mida mujalt kuidagi saada poleBig Grin
Deem, ma ei saa ikka estfieldi, kuna eelmine nv olid mingid ****** aparaati korralikult lõhkunud. Fakk.
Ma proovin veel nüüd garaazis oma kutsikale elu sisse puhuda.
Kui ei, siis vist peenestan bemarit. Ja kui seda kah ei tee, sis olen pealtvaataja rollis.

Kui viimane variant, siis ausalt, olen veits pettunud oma tegemistes ja luban olla vähemalt aasta eemal autodest!
hents99 Kirjutas:Deem, ma ei saa ikka estfieldi, kuna eelmine nv olid mingid ****** aparaati korralikult lõhkunud. Fakk.
Ma proovin veel nüüd garaazis oma kutsikale elu sisse puhuda.
Kui ei, siis vist peenestan bemarit. Ja kui seda kah ei tee, sis olen pealtvaataja rollis.

Kui viimane variant, siis ausalt, olen veits pettunud oma tegemistes ja luban olla vähemalt aasta eemal autodest!


Tule kasvõi bemmiga, vabaklassid vaja ju ka konkurentsi pakkuda.


Aga mainin veel möödaminnes ära, et rajale lastakse vaid need, kes võtavad ka võistlusest osa.

St. seda, et niisama tegelasi me rajale ei lase, ainult A ja B klassiga prooviringile saab minna.


Seega, kui keegi tahab oma isikliku autoga rada proovida, aga võistlusest osa võtta ei kavatse, siis seda ta teha ei saa - ainult sel juhul, kui osavõtutasu ära maksab.
Box Kirjutas:Herr Mart Must tuleb ka homme, kui lubate oma ulme popi S63 AMG ga. St kui kohapeal regada lastakse tal?
Pärnust üks C32 AMG lubas ka tulla.

Ulme popist asi kaugel, tegu siiski tavalise saksa taksoga
Mis ajast AMG`d Saksas taksot sõidavad Icon_evil
Aga ringiaega tahaks teada küll. Homseni!
S63amg Kirjutas:
Box Kirjutas:Herr Mart Must tuleb ka homme, kui lubate oma ulme popi S63 AMG ga. St kui kohapeal regada lastakse tal?
Pärnust üks C32 AMG lubas ka tulla.

Ulme popist asi kaugel, tegu siiski tavalise saksa taksoga

Takso jah, Boxi kaubaliftiga pakub tehas sama kiirendust praktiliselt 0 - 100 km/h :-)

Sellise taksoga sõidaks küll....

P.S. Hents krt, logi ennast msn-i sisse või helista, üks kiire jutt.


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  MB Klubi rallikas vol? indrek 21 13,428 26-02-2021, 08:43 PM
Viimane postitus: 2teist
  Klubi jõulubowling 14. detsembril 19.00 indrek 3 2,715 13-12-2019, 03:29 PM
Viimane postitus: indrek
  MB Klubi sümboolikaga meened indrek 42 81,482 30-10-2019, 08:44 PM
Viimane postitus: indrek
  Klubi Sügisgrill 15. September Kernus indrek 5 6,567 09-09-2019, 08:16 AM
Viimane postitus: v6sa
  MB klubi suvepäevad 2019 - 20-21 Juuli Türil indrek 29 22,772 28-07-2019, 06:01 PM
Viimane postitus: siimruz
  MB klubi talvepäevad 09. Märts 2019 raplamaal indrek 21 17,891 25-03-2019, 05:05 PM
Viimane postitus: Werewolf
  MB Klubi Bowling 24.11 kell 18.45 indrek 5 7,049 20-11-2018, 10:22 AM
Viimane postitus: indrek
  Klubi peregrill 20. August Kernus indrek 26 16,233 23-08-2018, 02:56 PM
Viimane postitus: Lepz
  MB klubi rallikas Mannergute mõõduvõtul 21. juuli indrek 72 41,098 29-07-2018, 05:45 PM
Viimane postitus: v6sa
  MB klubi Suvepäevad 2018 (16. juunil) indrek 57 49,580 20-06-2018, 10:22 AM
Viimane postitus: indrek



Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne