Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
MB Klubi ringrada 17.08.2008
allan1 Kirjutas:Mina olen siis ka nüüd kindel tulija.

kiivrit mul kahjuks ei oleConfusedad:

Tänud ülekande eest
Tuletame meelde, et ootame osavõtu tasumisi
" The Best Or Nothing"  Mercedes-Benz

Indrek Peets
Mercedes-Benz Eesti klubi juhatuse liige
indrek@clubmb.ee / 5121868
..ma vaatasin ,et mu "kurjamitest" jutt üleval ... ei olenad nii kurjad yhti ... on palju kurjemaid meil siin :wink:
Martiini oma liigub justkui paremini ... ja C32 AMG on enam kui keegi arvata oskab :bigsmile: ... EVO-st ja Muscl Kucikast kõikvõimalike LSD diffritega ei hakka kohe rääkimagi :biggrin: ... huvitav seltskond tuleb kokku :wink:
...aga jah ma arvan ,et üritan seegord tulla mõlemiga kohale ...kuigi 500 - l vahetasin esikettad ära tahavad allolnud kobedate klocidega harjuda ...loodan ,et kui aeg sinnamaani jõuab on "sissekulumine" ehk finaalis :wink:
Kucikal sai tehtud klapireguleering ja siduri vahetus ... tahan jõuda veel esioca üle vaadata ... liigpalju vibab roobastes ?! ... loodan ,et ka sidur saab sisse sõidetud ... uus asi , tahab harjumist :bigsmile:
..ps ... ise tahaks tegelikult mingit instruktaasi antud raja kohta ...puudub vähimgi kogemus antud raja olemuse kohta ... olen kuulnud vaid ,et see on kiire :bigsmile::bigsmile: .. ja äkki tuleb/on mõni proff ka kohal kes näitab mõne meie autoga (mix ka mitte mu kucikaga) kui kiiresti rada läbi sõidetakse ... siis on mida võtta eeskujuks :biggergrin:
"Mercedes и в Африке Mercedes"
Kuskil eespool oli olemas raja juhend ja sõiduõpetus.
Oehhh... mida kõike head see Nõukogude võim inimkonnale on andnud!!! Alla Pugatšova, Linnahalli, Baikonuri kosmodroomi, Moskvitši... sinu, minu...
Kuldar Kirjutas:ise tahaks tegelikult mingit instruktaasi  antud raja kohta ...puudub vähimgi kogemus antud raja olemuse kohta ... olen kuulnud vaid ,et see on kiire  .. ja äkki tuleb/on mõni proff ka kohal kes näitab mõne meie autoga (mix ka mitte mu kucikaga) kui kiiresti rada läbi sõidetakse ... siis on mida võtta eeskujuks  

Vähe kuiva trenni http://opentrack.pri.ee/rajajuhend.html :bigsmile:

Aga tegelikult oleks vägev küll kui keegi "proff" tuleks ja näitaks.
Turbo
Ringraja spetsi ei julge lubada, kuid üritan kohale meelitada valitseva Eesti meistri autorallis, näis kas õnnestub...
Oehhh... mida kõike head see Nõukogude võim inimkonnale on andnud!!! Alla Pugatšova, Linnahalli, Baikonuri kosmodroomi, Moskvitši... sinu, minu...
python näitab kuidas sõita. Tal on päris hea ringiaeg.
Karl Kirjutas:Kuskil eespool oli olemas raja juhend ja sõiduõpetus.
Instruktaasi all pidasin silmas kellegi profi (pythoni) kõrval istumist koos kommentaaridega roolist :bigsmile: ... nii sobiks mulle näiteks :bigsmile:
... + ega teooria kohapeal ka mööda kylgi maha ei jookseks
"Mercedes и в Африке Mercedes"
hents99 Kirjutas:python näitab kuidas sõita. Tal on päris hea ringiaeg.
Ringi aeg on pigem rahuldav, mitte hea. Eks talvel saab väikse ehituse autol ette võtta aga kohapeal nõu ja jõuga ikka abiks.
python Kirjutas:
hents99 Kirjutas:python näitab kuidas sõita. Tal on päris hea ringiaeg.
Ringi aeg on pigem rahuldav, mitte hea. Eks talvel saab väikse ehituse autol ette võtta aga kohapeal nõu ja jõuga ikka abiks.

Ma vaatasin aega autot silmas pidades.
Mina tahan kaa õpperingile kaasa. Luban olla tagaistmel täitsa vait...
Üritaks ka osaleda, kui lubateSmile
Laup AC Mile ja sealt siis otse Pärnusse esimest korda elus rinkale.
Box Kirjutas:Üritaks ka osaleda, kui lubateSmile
Laup AC Mile ja sealt siis otse Pärnusse esimest korda elus rinkale.

Ikka lubatakse, kiired Mersud eriti teretulnud. Osavõtumaks tuleks küll enne 07.08 ära maksta.
Oehhh... mida kõike head see Nõukogude võim inimkonnale on andnud!!! Alla Pugatšova, Linnahalli, Baikonuri kosmodroomi, Moskvitši... sinu, minu...
Ehk on isegi Vavat oma valge taksomersuga oodataBig Grin
" The Best Or Nothing"  Mercedes-Benz

Indrek Peets
Mercedes-Benz Eesti klubi juhatuse liige
indrek@clubmb.ee / 5121868
Indrek Kirjutas:Ehk on isegi Vavat oma valge taksomersuga oodataBig Grin

Mõtlesin ka selle AMG-de hirmu peale, kuigi see auto vist rohkem kiirenduse suunitlusega ehitatud.
Oehhh... mida kõike head see Nõukogude võim inimkonnale on andnud!!! Alla Pugatšova, Linnahalli, Baikonuri kosmodroomi, Moskvitši... sinu, minu...
Võibolla siis tuleb ka millegi muuga, eks näis, kindlalt ei lubanud, aga valge on tal vist keretöödes, nagu aru olen saanud
" The Best Or Nothing"  Mercedes-Benz

Indrek Peets
Mercedes-Benz Eesti klubi juhatuse liige
indrek@clubmb.ee / 5121868
Varsti on registreerumise aeg möödas, palume mitte seda viimasele minutile jätta
" The Best Or Nothing"  Mercedes-Benz

Indrek Peets
Mercedes-Benz Eesti klubi juhatuse liige
indrek@clubmb.ee / 5121868
KODANIKUD MERSUMEHED!

7.august peame rajarendi kinni maksma, aktiivsemalt !!!!
Hetkeseisuga maksjatega olukord natuke nutune, luffitage nüüd oma koidulaid :bigsmile:

Sõit ei ole mõisa peale, see üritus peaks tulema küll üks funimaid mis olnud. See jutt siis neile kes põevad, et auto lahja jne. Peaasi, et lõbuks oleks ja seda saab kindlasti :cool_rsvd:

Python loodetavasti ei pahanda pildi kasutamise pärast.

[Pilt: 2600941061a1e89f2644oqh8.jpg]
Oehhh... mida kõike head see Nõukogude võim inimkonnale on andnud!!! Alla Pugatšova, Linnahalli, Baikonuri kosmodroomi, Moskvitši... sinu, minu...
Uuendame siis ikka teemat ja ootame palju, palju osalejaid
Tuletame meelde, et osavõtutasu tuleb järgmise kahe päeva jooksul hiljemalt ära tasuda.
Võibolla pakub üks Vette ka AMG dele ja EVO dele konkurentsiBig Grin


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  MB Klubi rallikas vol? indrek 21 13,684 26-02-2021, 08:43 PM
Viimane postitus: 2teist
  Klubi jõulubowling 14. detsembril 19.00 indrek 3 2,766 13-12-2019, 03:29 PM
Viimane postitus: indrek
  MB Klubi sümboolikaga meened indrek 42 81,951 30-10-2019, 08:44 PM
Viimane postitus: indrek
  Klubi Sügisgrill 15. September Kernus indrek 5 6,649 09-09-2019, 08:16 AM
Viimane postitus: v6sa
  MB klubi suvepäevad 2019 - 20-21 Juuli Türil indrek 29 23,080 28-07-2019, 06:01 PM
Viimane postitus: siimruz
  MB klubi talvepäevad 09. Märts 2019 raplamaal indrek 21 18,159 25-03-2019, 05:05 PM
Viimane postitus: Werewolf
  MB Klubi Bowling 24.11 kell 18.45 indrek 5 7,115 20-11-2018, 10:22 AM
Viimane postitus: indrek
  Klubi peregrill 20. August Kernus indrek 26 16,532 23-08-2018, 02:56 PM
Viimane postitus: Lepz
  MB klubi rallikas Mannergute mõõduvõtul 21. juuli indrek 72 41,843 29-07-2018, 05:45 PM
Viimane postitus: v6sa
  MB klubi Suvepäevad 2018 (16. juunil) indrek 57 50,155 20-06-2018, 10:22 AM
Viimane postitus: indrek



Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 2 külali(st)ne