Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
MB Klubi ringrada 17.08.2008
#21
Oh ei, audit ma ikka ei karda Tongue Kui sa just kompressorit peale ei areta Smile
perpetum mobile
#22
rauntz Kirjutas:Oh ei, audit ma ikka ei karda Tongue Kui sa just kompressorit peale ei areta Smile


Su lisa 40 kw ja kergem auto ei kaalu üles nelivedu ja sinu läbilõigatud pidurivoolikut:pissed2::pissed2:
" The Best Or Nothing"  Mercedes-Benz

Indrek Peets
Mercedes-Benz Eesti klubi juhatuse liige
indrek@clubmb.ee / 5121868
#23
Läheb huvitavaks jah. Audi vs AMG.
Ma ise sain täna recaro istmed sisse (fordi orikad :bash: )
Nagu lastetoolis, võtsin paar kiiret kurvi ka, väga viis. Kuigi rajapäevaks prooviks korralikud istmed sisse saada. Königi omad vms.
#24
Indrek Kirjutas:
rauntz Kirjutas:Oh ei, audit ma ikka ei karda Tongue Kui sa just kompressorit peale ei areta Smile


Su lisa 40 kw ja kergem auto ei kaalu üles nelivedu ja sinu läbilõigatud pidurivoolikut:pissed2::pissed2:

Et võiduks on vaja pidurivoolik läbi lõigata?Confusedhocked:
perpetum mobile
#25
hents99 Kirjutas:Läheb huvitavaks jah. Audi vs AMG.
Ma ise sain täna recaro istmed sisse (fordi orikad :bash: )
Nagu lastetoolis, võtsin paar kiiret kurvi ka, väga viis. Kuigi rajapäevaks prooviks korralikud istmed sisse saada. Königi omad vms.

Kui kõik hästi läheb, äkki saan selleks ajaks ka toyo streetlegal slickid alla... Ehk kompenseerib pisut suhtkoht suurt massi selle kere kohta, mis kurvides just väga kasuks ei tule...
perpetum mobile
#26
Teil pole mingit võimalust kui ma tellitud nafta välismaalt kätte saan!
Auto on küürakas,ise kah mitte eriti sirge seljaga ja sõbral nimeks Quasimodo.
#27
Kui sa propaanist räägiks, siis saaks veel aru. Kas Venemaa on nüüdsest välismaa? Või mis.
#28
hents99 Kirjutas:Kui sa propaanist räägiks, siis saaks veel aru. Kas Venemaa on nüüdsest välismaa? Või mis.

Ei,sinuga metanoolist!Aga mul veel aega on:lol:
Auto on küürakas,ise kah mitte eriti sirge seljaga ja sõbral nimeks Quasimodo.
#29
Võtmesõna on " import turbodiisel" :lol:
Turbo
#30
Ah nii. Mul pikad juhtmed. Täna tuli rapla kardiraja päev meelde. Vihmane ja üle 2000rpm`i läks külg kergelt ette :evil:
Eks mul pastel juba liigsile ka.
#31
Nii, panen siis ringraja satelliitfoto ülesse, et aimu saada, kus sõitma hakkame. Usun, et kõike pikema sirge lauge kurvi eel teeme väikse takistuse ette, et hoogu seal maha saada, aga see selgub kohapeal


   
" The Best Or Nothing"  Mercedes-Benz

Indrek Peets
Mercedes-Benz Eesti klubi juhatuse liige
indrek@clubmb.ee / 5121868
#32
Indrek Kirjutas:Nii, panen siis ringraja  satelliitfoto ülesse, et aimu saada, kus sõitma hakkame. Usun, et kõike pikema sirge lauge kurvi eel teeme väikse takistuse ette, et hoogu seal maha saada, aga see selgub kohapeal

Ei ole siin vaja mingeid takistusi Smile
perpetum mobile
#33
rauntz Kirjutas:
Indrek Kirjutas:Nii, panen siis ringraja  satelliitfoto ülesse, et aimu saada, kus sõitma hakkame. Usun, et kõike pikema sirge lauge kurvi eel teeme väikse takistuse ette, et hoogu seal maha saada, aga see selgub kohapeal

Ei ole siin vaja mingeid takistusi Smile
Ma arvan, et rada õigetpidi sõites ilma lisa taksituseta selles pikas sirges võib tavarehviga seal lauges kurvis külje ette saada küll. Lisaks kiirus peaks jääma ka sinna ca 160km/h kanti sõltuvalt autost.
Isiklikult pooldaks seda takistust, pole erilist huvi kedagi seal katusepeal näha. Otsin kohe selle videolõigu ka selgituseks.
#34
Ma arvan ka, et peame raja ikka ohutuse piiridesse tegema/jätma. Samamoodi paneme kurvidele ette ka märgistused maha, kus maksimaalselt peaks pidurdama hakkama. Ausõna ei taha kedagi surmasõtu tegemas näha eriti veel, kui kõik pole ka väga suurte kogemustega sõitjad ja rehvid on samamoodi autodel üsna erinevad.

Muidugi peab igaks juhuks mingi harja või luua kaasa vedama, võibolla ka kohapeal olemas, et kurvid ikka puhtaks saaks, viimsemgi kruusakivi ja liivahunnik ära pühkida.
" The Best Or Nothing"  Mercedes-Benz

Indrek Peets
Mercedes-Benz Eesti klubi juhatuse liige
indrek@clubmb.ee / 5121868
#35
http://youtube.com/watch?v=dCZbC-VnU2o
#36
Videol näha, et Honda läks käest hetkel kui pidamine nats muutus, uue asfaltiga lapi peal.
M.O.T.T
If you want to make God laugh, tell him your future plans
#37
No ongi põnevam, kui keegi katuse ka teeb Smile
perpetum mobile
#38
rauntz Kirjutas:No ongi põnevam, kui keegi katuse ka teeb Smile

AMG d oleks põhja alt hea uudistada küll jah, ilma, et peaks alla roomama, või kuskile tõstuki peale tõstmaBig Grin
" The Best Or Nothing"  Mercedes-Benz

Indrek Peets
Mercedes-Benz Eesti klubi juhatuse liige
indrek@clubmb.ee / 5121868
#39
Alla sinna naljalt ei rooma Smile
ennastki huvitaks, mis seal on head... Tongue
perpetum mobile
#40
Arvan et see takistus ei loe ka siis kui keegi ikka väga püüab katusele saaada end!


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  MB Klubi rallikas vol? indrek 21 13,675 26-02-2021, 08:43 PM
Viimane postitus: 2teist
  Klubi jõulubowling 14. detsembril 19.00 indrek 3 2,766 13-12-2019, 03:29 PM
Viimane postitus: indrek
  MB Klubi sümboolikaga meened indrek 42 81,933 30-10-2019, 08:44 PM
Viimane postitus: indrek
  Klubi Sügisgrill 15. September Kernus indrek 5 6,627 09-09-2019, 08:16 AM
Viimane postitus: v6sa
  MB klubi suvepäevad 2019 - 20-21 Juuli Türil indrek 29 23,061 28-07-2019, 06:01 PM
Viimane postitus: siimruz
  MB klubi talvepäevad 09. Märts 2019 raplamaal indrek 21 18,105 25-03-2019, 05:05 PM
Viimane postitus: Werewolf
  MB Klubi Bowling 24.11 kell 18.45 indrek 5 7,113 20-11-2018, 10:22 AM
Viimane postitus: indrek
  Klubi peregrill 20. August Kernus indrek 26 16,512 23-08-2018, 02:56 PM
Viimane postitus: Lepz
  MB klubi rallikas Mannergute mõõduvõtul 21. juuli indrek 72 41,694 29-07-2018, 05:45 PM
Viimane postitus: v6sa
  MB klubi Suvepäevad 2018 (16. juunil) indrek 57 50,120 20-06-2018, 10:22 AM
Viimane postitus: indrek



Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne