Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Läti klubi sünnipäevale - 15.03.2008
#21
Indrek Kirjutas:
Karl Kirjutas:Minu arvamus: kui minna, siis autodega uhkes kolonnis. Soovi korral saab raadiosaatjad sebida ja lobiseda omavahel ja mõningad kes oma autoga tulla ei taha saavad kellegi omasse ikka istuda. Bussiga njahh, nagu Soome penskarid.....Confusedilly: Autode kolonn ikka uhkem ja ega nemad ka meid bussiga ees ei oota.


Eks näis, usun, et kui autodega plaanime, siis niikuinii osa rahvas ei võta osa. Aga kuna siin kindlat osavõttu on niigi ainult vähesed näidanud, siis see minek üldse lahtine ju.
Mis tähendab minek lahtine.Mul on küll plaanis minna,kasvõi oma pruudiga kahekesi(Mul Uldise poolt nn.personaalne kutsegi:lolSmileLoomulikult ei pea bussiga minema,vabalt võin Karli SEL-i tagaistmel paikneda.
Auto on küürakas,ise kah mitte eriti sirge seljaga ja sõbral nimeks Quasimodo.
Vasta
#22
Kusjuures, ma oleks ka käsi SEL-i tagaistmel lätti õõtsumisel. Sinna peaks kaks meest ja õllekast vabalt ära mahtuma Smile)
perpetum mobile
Vasta
#23
Naiivitarid, leidsite kaine juhi endale we? :lol:UZI
Oehhh... mida kõike head see Nõukogude võim inimkonnale on andnud!!! Alla Pugatšova, Linnahalli, Baikonuri kosmodroomi, Moskvitši... sinu, minu...
Vasta
#24
No kui sa ise sõita ei taha, siis võid ju ees istuda ja kaineka orgunnida? :lol:
perpetum mobile
Vasta
#25
Kui keegi kainet vajab, siis mina oleks olemas. Ma ise Audiga eriti ei hakkaks lätti tikkuma
" The Best Or Nothing"  Mercedes-Benz

Indrek Peets
Mercedes-Benz Eesti klubi juhatuse liige
indrek@clubmb.ee / 5121868
Vasta
#26
rauntz Kirjutas:No kui sa ise sõita ei taha, siis võid ju ees istuda ja kaineka orgunnida? :lol:

Ma võin tulla kaineks kettaks. PS! Tean häid looduskauneid otseteid, võin sealt vabalt sõita Karli SEL-ga läbi. Õnneks teed ei tolma ka praegu nii et masin ei saa tolmusekski. Big Grin
Vasta
#27
Nii, näed pakkumisi kui palju Smile
Mina ja mu kallis kastike rocki igatahes on nõus kusagil tagaistmel olema küll Smile)
perpetum mobile
Vasta
#28
hmhm...tahaks ka...
Vasta
#29
Indrek Kirjutas:Kui keegi kainet vajab, siis mina oleks olemas. Ma ise Audiga eriti ei hakkaks  lätti tikkuma

Mul muidu amg vaba, juht vaid puudu... ja jagatud bensuarve ka Big Grin
perpetum mobile
Vasta
#30
rauntz Kirjutas:
Indrek Kirjutas:Kui keegi kainet vajab, siis mina oleks olemas. Ma ise Audiga eriti ei hakkaks lätti tikkuma

Mul muidu amg vaba, juht vaid puudu... ja jagatud bensuarve ka Big Grin


Sobib minugi poolest - usun, et lätlasedki tahaksid ühte ilusat Eesti AMG d näha
" The Best Or Nothing"  Mercedes-Benz

Indrek Peets
Mercedes-Benz Eesti klubi juhatuse liige
indrek@clubmb.ee / 5121868
Vasta
#31
Indrek Kirjutas:
rauntz Kirjutas:
Indrek Kirjutas:Kui keegi kainet vajab, siis mina oleks olemas. Ma ise Audiga eriti ei hakkaks  lätti tikkuma

Mul muidu amg vaba, juht vaid puudu... ja jagatud bensuarve ka Big Grin


Sobib minugi poolest - usun, et lätlasedki tahaksid ühte ilusat Eesti AMG d näha

Noh, siis võib ju minna... Mul küll tagaistmel ruumi pole eriti aga vast elab üle Smile
perpetum mobile
Vasta
#32
rauntz Kirjutas:Noh, siis võib ju minna... Mul küll tagaistmel ruumi pole eriti aga vast elab üle Smile


Ok arvestan siis sellega.

PS! AMG l pidi ju pagass päris suur olema:eureka:
" The Best Or Nothing"  Mercedes-Benz

Indrek Peets
Mercedes-Benz Eesti klubi juhatuse liige
indrek@clubmb.ee / 5121868
Vasta
#33
Indrek Kirjutas:
rauntz Kirjutas:Noh, siis võib ju minna... Mul küll tagaistmel ruumi pole eriti aga vast elab üle Smile


Ok arvestan siis sellega.

PS! AMG l pidi ju pagass päris suur olema:eureka:

ee, ärge mind sinna küll pange Confusedhocked:
perpetum mobile
Vasta
#34
rauntz Kirjutas:
Indrek Kirjutas:
rauntz Kirjutas:Noh, siis võib ju minna... Mul küll tagaistmel ruumi pole eriti aga vast elab üle Smile


Ok arvestan siis sellega.

PS! AMG l pidi ju pagass päris suur olema:eureka:

ee, ärge mind sinna küll pange Confusedhocked:
Paneme küll,kui sa kohale ei ilmu!
Auto on küürakas,ise kah mitte eriti sirge seljaga ja sõbral nimeks Quasimodo.
Vasta
#35
No sinna peab ikka tulema Smile
Krt näed kui korra juhtub, et ei saa kohale ilmuda nagu lubatud, tuletatakse seda veel aaaaaastaid meelde Smile
A teistpidi, eks see distsiplineerib võib-olla kudagi...
perpetum mobile
Vasta
#36
25-s hakkab täis tiksuma,kui palju siis neid minejaid on?
Auto on küürakas,ise kah mitte eriti sirge seljaga ja sõbral nimeks Quasimodo.
Vasta
#37
Nii, kas on selgunud sellised asjad, nagu et -
1. Kas jäädakse ööseks või tullakse tagasi
2. Mingisugunegi tegevuskava

Minul on plaanid niipalju muutunud, et 14. märts pean sõitma mõnesasjus võrumaale, jään sinna ööbima ning hommikul sealt autoga otse lätti, pole mõtet linna tagasi sõita, et samasse kanti tagasi pärast minna.
Seega jääb tõenäoliselt ära minu autoga mitmekesi minek Sad
Et siis tarvis teada mingisugune trehvamispaik...
perpetum mobile
Vasta
#38
Kuna lubatud sai, et olen pundis, siis pean olema. Bussiga ilmselt ei minda, minu autoga võib minna. Indrek suhtles sealt lätimaalt kellegagi, las uurib majutuse asju jne. Pmst võiks tagasi ka sõita, mina ei pea napsutama Big Grin
Vasta
#39
Muidugi oleks vahva ka ööseks jääda, saaks rohkem juttu puhuda. Aga kui ka tagasi plaanitakse tulla, pole ka midagi hullu. Lihtsalt oleks hea teada, saaks plaane sättida.
perpetum mobile
Vasta
#40
Nii asjalood niiviisi, et ööseks ei jää ja suurt bussi ei võta, kuna niipalju rahvast ei tule kokku ja osad soovisid oma autoga tulla.

MIna, Kuldar, Kalev, Lõoke kaasaga läheme Vitoga pluss veel ootame Taavi ja Esteri otsuse ka ära. Koht peaks üle ka Siimule jääma, kui ta pärnust kaasa tuleb.

Seega Vito oleks juba täis, Raunz tuleb lõunast kaasa oma AMG ga, kui jälle pohmas pole. Kes t ahab siiski tulla, peab oma transpordi leidma, aga siiski tuleb sellest koheselt teada andma, sest tahaks lätlastele oma koguse öelda.
" The Best Or Nothing"  Mercedes-Benz

Indrek Peets
Mercedes-Benz Eesti klubi juhatuse liige
indrek@clubmb.ee / 5121868
Vasta


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  MB Klubi rallikas vol? indrek 21 13,701 26-02-2021, 08:43 PM
Viimane postitus: 2teist
  Klubi jõulubowling 14. detsembril 19.00 indrek 3 2,767 13-12-2019, 03:29 PM
Viimane postitus: indrek
  MB Klubi sümboolikaga meened indrek 42 81,989 30-10-2019, 08:44 PM
Viimane postitus: indrek
  Klubi Sügisgrill 15. September Kernus indrek 5 6,667 09-09-2019, 08:16 AM
Viimane postitus: v6sa
  MB klubi suvepäevad 2019 - 20-21 Juuli Türil indrek 29 23,142 28-07-2019, 06:01 PM
Viimane postitus: siimruz
  MB klubi talvepäevad 09. Märts 2019 raplamaal indrek 21 18,198 25-03-2019, 05:05 PM
Viimane postitus: Werewolf
  MB Klubi Bowling 24.11 kell 18.45 indrek 5 7,118 20-11-2018, 10:22 AM
Viimane postitus: indrek
  Klubi peregrill 20. August Kernus indrek 26 16,558 23-08-2018, 02:56 PM
Viimane postitus: Lepz
  MB klubi rallikas Mannergute mõõduvõtul 21. juuli indrek 72 42,003 29-07-2018, 05:45 PM
Viimane postitus: v6sa
  MB klubi Suvepäevad 2018 (16. juunil) indrek 57 50,210 20-06-2018, 10:22 AM
Viimane postitus: indrek



Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne