Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Läheme Stuttgarti
#41
Nii, 2 ühikut koos. Kes veel liitub? Smile
perpetum mobile
Vasta
#42
rauntz Kirjutas:Nii, 2 ühikut koos. Kes veel liitub? Smile

Piip Piip satelliit ... Käpad lööme märtsis ! Ja ma ei ole üldse kindel, et augustis saan sinna sõita aga ikkagi panen kinni oma koha pluss üks haige (mersuhaige).
Vasta
#43
Päris huvitav reis tõotab tulla. Sakslased oskavad päris head õlut villida nii et...
perpetum mobile
Vasta
#44
Tere tulen koos vennaga ni et 2 inimest.100%tulijad.
Vasta
#45
rauntz Kirjutas:Päris huvitav reis tõotab tulla. Sakslased oskavad päris head õlut villida nii et...
Selline küsimus, kas sa äkki oskad mõne margi öelda?
Olles ka natuke maailma vaadanud ei ole kahjuks ringreisidel head õlut leidnud. Parim on ikka kodune "Kuld" või "A.Le Cog". Ja international Heineken ei meeldi.:help:
Vasta
#46
1,5 tüdrukut panevad kaa ennast tulijate nimekirja (poolikul on aastaid 6)
Vasta
#47
aga ikkagi Smile
tahaks ka tulla ja koos naisega
kuid miks mitte minna oma bussidega
siin klubis on ju busse mitu
või ei ole
kui mina oma bussi 6 inimest panen siis kudagi ei tule nii suur transa summa
ja bussi kohta 2-3 juhti ning ei lähe kohale sõit rohkem kui 1,5-2 päeva (bussil on tomtom peal)

lõin andmed autoroute2007 sisse ja tulemus on selline :

hommikul 9.00 minema ja teise päeva hommikul kell 10,20 jõukas kohale (2 juhiga täitsa teostatav)
seega 1 päevaga kohal Smile

kütte peale edasi-tagasi läheb kokku raha ca. 6000-7000eeki.
jagame selle 6 inimese peale siis nägu tuleb 1000 - 1200eeki
samas on siis kohalik transport ka oma
tuleb ikka kõvasti odavam
kui saaks teise bussi veel siis oleks juba 12 kohta koos ja vaevalt et sinna rohkem seda rahvast tuleb ka ....
samas saab ka nii ju teha et kes tahavad bussiga minna siis paneb päevake varem minema ja saame lennukiga tulijatega seal kokku ja tagasi tuleme siis kui ise tahame Smile
Vasta
#48
Raiki Kirjutas:aga ikkagi Smile
tahaks ka tulla ja koos naisega
kuid miks mitte minna oma bussidega
siin klubis on ju busse mitu
või ei ole
kui mina oma bussi 6 inimest panen siis kudagi ei tule nii suur transa summa
ja bussi kohta 2-3 juhti ning ei lähe kohale sõit rohkem kui 1,5-2 päeva (bussil on tomtom peal)

lõin andmed autoroute2007 sisse ja tulemus on selline :

hommikul 9.00 minema ja teise päeva hommikul kell 10,20 jõukas kohale (2 juhiga täitsa teostatav)
seega 1 päevaga kohal Smile

kütte peale edasi-tagasi läheb kokku raha ca. 6000-7000eeki.
jagame selle 6 inimese peale siis nägu tuleb 1000 - 1200eeki
samas on siis kohalik transport ka oma
tuleb ikka kõvasti odavam
kui saaks teise bussi veel siis oleks juba 12 kohta koos ja vaevalt et sinna rohkem seda rahvast tuleb ka ....
samas saab ka nii ju teha et kes tahavad bussiga minna siis paneb päevake varem minema ja saame lennukiga tulijatega seal kokku ja tagasi tuleme siis kui ise tahame Smile


Selle reisi peaks kõik oma puhkuseid planeerima, lennukiga minnes poleks seda vaja. MIna küll ei viitsi bussiga mingit 4000 km loksuda, kui lennukiga saab kokku edasi-tagasi 6 h hakkama pluss kohalik rongiaeg 2 h
" The Best Or Nothing"  Mercedes-Benz

Indrek Peets
Mercedes-Benz Eesti klubi juhatuse liige
indrek@clubmb.ee / 5121868
Vasta
#49
Mina ka ei viitsi loksuda bussis, elus niigi palju seda "mõnu" tunda saanud. Milleks raisata seda aega sõidule, kui seda saaks kasulikumalt ära jaotada.
perpetum mobile
Vasta
#50
bussisõidul läheb joogi ja 'metsapeatuste' peale arvatavasti sama raha ikkagi Smile
Vasta
#51
kui kõik jääb nädalavahetusse olen ka tulija.
Vasta
#52
Nii,nii Märts on käes. Kuidas on olukord ? Meiega(mina ja minu ülemus) soovivad kaasa tulla ka meie abikaasad . Nemad jääks Frankfurti kolama seni kui meie Stuttgarti s oleme.
Vasta
#53
python Kirjutas:
rauntz Kirjutas:Päris huvitav reis tõotab tulla. Sakslased oskavad päris head õlut villida nii et...
Selline küsimus, kas sa äkki oskad mõne margi öelda?
Olles ka natuke maailma vaadanud ei ole kahjuks ringreisidel head õlut leidnud. Parim on ikka kodune "Kuld" või "A.Le Cog". Ja international Heineken ei meeldi.:help:

Ma ei pidanud silmas säästupoodides müüdavat saksa "kvaliteetõlut" vaid ikka tõsistele õllesõpradele mõeldud manuseid. Niivisi hoobilt ei oskagi midagi esile tõsta, eks kohapeal testime :cool_rsvd:
perpetum mobile
Vasta
#54
rauntz Kirjutas:
python Kirjutas:
rauntz Kirjutas:Päris huvitav reis tõotab tulla. Sakslased oskavad päris head õlut villida nii et...
Selline küsimus, kas sa äkki oskad mõne margi öelda?
Olles ka natuke maailma vaadanud ei ole kahjuks ringreisidel head õlut leidnud. Parim on ikka kodune "Kuld" või "A.Le Cog". Ja international Heineken ei meeldi.:help:

Ma ei pidanud silmas säästupoodides müüdavat saksa "kvaliteetõlut" vaid ikka tõsistele õllesõpradele mõeldud manuseid. Niivisi hoobilt ei oskagi midagi esile tõsta, eks kohapeal testime :cool_rsvd:

Olle ise kordi Saksamaal viibinud võin öelda et nendel odavatel õlledel pole mitte kui midagi häda. Mõni isegi parem kui meie toodang. Purk maksis 5 krooni! Nii et ärme alahinda.....sealne õlu lihtsalt seepärast nii odav et konkurents tihe!
Vasta
#55
Ega ma ütlegi, et need odavad joodamatult kehvad oleks Smile
perpetum mobile
Vasta
#56
No Stuttgartis on suht OK Weissbier - selline pärmi maitsega ja minu janu kustutas see ikka väga hästi. Neelud hakkavad käima kui mõelda nende vabaõhu Kneipede peale mida seal ikka hulganisti jagub.
Aga Warsteiner, Grombacher olid need mida kunagi sai ohtralt juua. Eks nad kõik euroõlud ole.
Hõbenool OÜ: Automaatkäigukastide hooldus (dünaamiline õlivahetus e. "kastipesu"), diagnostika ja -remont. Turbiinide taastamine.
www.hobenool.eu
5227858
Vasta
#57
Ok. Unistate siin õlle joomisest aga kas reis toimub või ei ?
Vasta
#58
kalacompany Kirjutas:Ok. Unistate siin õlle joomisest aga kas reis toimub või ei ?

Kuna pole mingit vastust tulnud, siis mina loobun ja käin oma algatuslikult seal ära. Kuupäevad pole kummist . Eriti suvel.
Vasta
#59
kalacompany Kirjutas:
kalacompany Kirjutas:Ok. Unistate siin õlle joomisest aga kas reis toimub või ei ?

Kuna pole mingit vastust tulnud, siis mina loobun ja käin oma algatuslikult seal ära. Kuupäevad pole kummist . Eriti suvel.
Toimub,augustis!
Auto on küürakas,ise kah mitte eriti sirge seljaga ja sõbral nimeks Quasimodo.
Vasta
#60
Lõoke Kirjutas:
kalacompany Kirjutas:
kalacompany Kirjutas:Ok. Unistate siin õlle joomisest aga kas reis toimub või ei ?

Kuna pole mingit vastust tulnud, siis mina loobun ja käin oma algatuslikult seal ära. Kuupäevad pole kummist . Eriti suvel.
Toimub,augustis!

Seda ma tean. Jutt oli sellest, et märtsiks peab olema vastus antud. Kolm korda olen küsinud avalikult , et kas toimub? Ükski orgunnija midagi ei ütle siis ... on ka teisi üritusi millest osa võtta mis on kindlad.

Aga head reisi teile augustis Smile
Vasta


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Uuring: Klubiga Augustis Stuttgarti indrek 17 20,836 18-04-2012, 10:18 PM
Viimane postitus: janek126



Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne