Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Läheme Stuttgarti
#1
Tere taas kallid mersulised.

Ühel juhatuse koosolekul sai maha käidud idee, et võiks koos klubiliste ja huvilistega sõita saksamaale Stuttgarti MB muuseumisse ja kuna me ka tulised MB fanaatikud oleme, siis saan välja rääkida ka MB tehase ringreisi, mis oleks muuseumile lisaks ka fantastiline ja meeldejääv seiklus.

Aga enne, kui saaks asja korralikult välja arvestada, oleks vaja teada osavõtjate arvu. Seega kui siin leidub huvilisi, kes kaasa tuleksid, siis julgelt sõna võtta.

Reis toimuks Lennukuga Tallinnast Frankfurti, sealt rongiga Stuttgarti ja kohapeal juba kohaliku transpordiga edasi - selles osas aitab meid ehk Stuttgart ise, aga see kõik on selgumisel.

MIllal ja mis umbes maksma hakkab.

Kuupäevak oleks 23-25 August, seega ei ole vaja hakata kellegil puhkuseid muutma, ega välja võtma.

HInd: Lennuki pilet 2800 eeki, hotell 2 ööd u. 800-100 eeki, kohapealne transa u. 1000 eeki lisaks veel toitlustus.

Umkaudu tuleks arvestada kuskil 5000 krooniga nägu, aga proovime saada ka lennuki piletitele hinnaalandust ja ehk ka stuttgart saab aidata odavama majutuse ja ka kohapealse transpordiga
" The Best Or Nothing"  Mercedes-Benz

Indrek Peets
Mercedes-Benz Eesti klubi juhatuse liige
indrek@clubmb.ee / 5121868
Vasta
#2
Rauntz 100,1% pundis!
perpetum mobile
Vasta
#3
Vot see on hea idee Confusedmile: Kindlat jah ei oska öelda sest suure tõenäosusega viibin ise just siis Saksas Aachenis aga no krt siis prooviks küll asja ühildada (tulen kasvõi oma autoga siis). Indeku pakutud reis on jah OK. Äkki tasuks kaaluda ka veel Berliini ja sealt lennukiga (Germanwings vist) otse Stuttgarti. Kuid ma tõesti ei mäleta enam kas lennujaamad Berliinis sobivad (neid ju seal 3 tk) kuigi jah kõigi vahel on metroo ühendus. Kuigi ega IC-ga lennujaamast Stuttgarti ka eriline häda pole (sõltuvalt ajast muidugi on rongid suht täis) ja aug lõpp võib täitsa nii olla (minu mäletamistmööda).

Ma usun ka et kohapealne transport ei ole eriline probleem - küll need klubiliikmed aitavad ja kui ei aita siis saan ise aidata (elasin 6 kuud Stuttgartis) ja sinna MB muuseumisse saab otse trammi/metrooga kesklinnast. Lisaks võiks ju siis ka Porsche muuseumis ära käia (või hakkate mind nüüd kohe lööma Rolleyes ) see on ka mingi 4-5 km kaugusel MB tehasest/muuseumist.
Hõbenool OÜ: Automaatkäigukastide hooldus (dünaamiline õlivahetus e. "kastipesu"), diagnostika ja -remont. Turbiinide taastamine.
www.hobenool.eu
5227858
Vasta
#4
Kui ka tehases saaks jalutada,siis äkki löön ka kampa.
Auto on küürakas,ise kah mitte eriti sirge seljaga ja sõbral nimeks Quasimodo.
Vasta
#5
Tahaks ka osaleda, pean naisega nõu pidama:argue:
Vasta
#6
Natuke vara midagi kindlalt lubada, aga huvi on suur. Eriti kui tehast ka veel näeb.
M.O.T.T
If you want to make God laugh, tell him your future plans
Vasta
#7
Laur Kirjutas:Natuke vara midagi kindlalt lubada, aga huvi on suur. Eriti kui tehast ka veel näeb.

Sama siin.
Oehhh... mida kõike head see Nõukogude võim inimkonnale on andnud!!! Alla Pugatšova, Linnahalli, Baikonuri kosmodroomi, Moskvitši... sinu, minu...
Vasta
#8
See on väga hea mõte, kuid midagi kindlat veel ei ütle.
1993 Ford Scorpio Stufenheck 2.0i Topas
Vasta
#9
Noh igatahes saksamaalt sain vastuse, et oleme igati teretulnud ja üritavad meid kõikvõimalikul viisil aidata, eks näis, võibolla ka kohaliku transpordi organiseerimisel ja tasumiselgi.

Veebuaris pidi neil seal mingi suur boss vahetuma ja enne seda nad ei tahtnud palju lubada, küll agal uban mina, et kõik, kes sellest osa võtavad saavad ülimalt meeldejääva ürituse osaliseks.

Ise olen samamoodi 100% tulija, kui just midagi ülipõrutavat vahele ei tule ja hea oleks kui saaks ikka vähemalt 20 osavõtjat kokku. Usun, et aeg on piisav etteteatamiseks ja raha kogumiseks - 5 k on suur raha, kuid aega on ka sinnani 7 kuud, seega koguda on võimalik.
" The Best Or Nothing"  Mercedes-Benz

Indrek Peets
Mercedes-Benz Eesti klubi juhatuse liige
indrek@clubmb.ee / 5121868
Vasta
#10
ei tahax kedagi õpetama hakkata, aga kas polex mõeldav mingi buss rentida?? aega lähex nati kauem sinna sõit umbes1-2p. ja tagasi umbes1-2p. saax ka vast sootsamalt 2800x20 ca 60tuh.
mõte selles, et saax ikka rohkem reisida ja ilma näha. see on mõte ainult.
kui võimalik tulex kah, hetkel ei tea. aga mulle tundub, et on üsna hea üritus tulemas.
Vasta
#11
Bussiga saksa sõit on suht tüütu ettevõtmine. Lennukiga siuh-säuh käidud, krt liiga palju on seda läti-leedu-poola-... marsruuti uhatud, väga hea meelega seda ei kordaks...
perpetum mobile
Vasta
#12
Poola kaudu oleks suht tüütu, eriti bussijuhil. Aga taani kaudu ei oleks hullu. Kuigi jah ega paljud ei kannata seda bussisõitu hakkab tervisele:biggrin: Aga üritus oleks küll tore elamus.
Vasta
#13
anto123 Kirjutas:ei tahax kedagi õpetama hakkata, aga kas polex mõeldav mingi buss rentida?? aega lähex nati kauem sinna sõit umbes1-2p. ja tagasi umbes1-2p. saax ka vast sootsamalt 2800x20 ca 60tuh.
mõte selles, et saax ikka rohkem reisida ja ilma näha. see on mõte ainult.
kui võimalik tulex kah, hetkel ei tea. aga mulle tundub, et on üsna hea üritus tulemas.


Aasta paar tagasi tegi kalev kokkuvõtva hinnapakkumise ja siis oli se juba sama suur, mis praegugi. Nyyd aga on kütus veelgi kallim ja usun, et odavam see reis ei tule kindlasti mitte, kui lennukiga minna. Samamoodi tuleb vaadata reisi ajaks hotellid, mis juba otsale 500 eki juurde lisavad jne jne.

Pealegi enamus meist ei viici mitut päeva bussiga loksuda ja lennukiga saame ühe nädalavahetusega hakkama, ilma et peaks puhkuseid välja võtma
" The Best Or Nothing"  Mercedes-Benz

Indrek Peets
Mercedes-Benz Eesti klubi juhatuse liige
indrek@clubmb.ee / 5121868
Vasta
#14
Mul poleks bussi vastu midagi, kui hea seltskond koos, aga ainuke ja mõjutav põhjus on ajakulu. 1-2 päeva max 3, saaks ära olla aga rohkem läheb jamaks.
Vasta
#15
mis see viimane tähtaeg võib olla millal peab kindlalt jah ütlema?
Vasta
#16
Oleksin ka käpp +1inimene veel . Aga kuna sinna on veel palju aega siis millal oleks viimane võimalus otsustada kuna elu on selline nagu ta on (võib ju midagi juhtuda) .
Lennuk on kindel pluss. Bussiga ei iial .
Vasta
#17
Indrek Kirjutas:
anto123 Kirjutas:ei tahax kedagi õpetama hakkata, aga kas polex mõeldav mingi buss rentida?? aega lähex nati kauem sinna sõit umbes1-2p. ja tagasi umbes1-2p. saax ka vast sootsamalt 2800x20 ca 60tuh.
mõte selles, et saax ikka rohkem reisida ja ilma näha. see on mõte ainult.
kui võimalik tulex kah, hetkel ei tea. aga mulle tundub, et on üsna hea üritus tulemas.


Aasta paar tagasi tegi kalev kokkuvõtva hinnapakkumise ja siis oli se juba sama suur, mis praegugi. Nyyd aga on kütus veelgi kallim ja usun, et odavam see reis ei tule kindlasti mitte, kui lennukiga minna. Samamoodi tuleb vaadata reisi ajaks hotellid, mis juba otsale 500 eki juurde lisavad jne jne.

Pealegi enamus meist ei viici mitut päeva bussiga loksuda ja lennukiga saame ühe nädalavahetusega hakkama, ilma et peaks puhkuseid välja võtma
http://foorum.mbklubi.ee/showthread.php?tid=1524
Auto on küürakas,ise kah mitte eriti sirge seljaga ja sõbral nimeks Quasimodo.
Vasta
#18
Bussivariant päris tüütu,tänu lõunanaabritele ja imedemaa Poolale.Lennukivariant igati teretulnud...mugavus ka miskit väärt Smile
Aga jah,millal see viimane tärmiin on,kus end veel üles täheldada saab?
Ikkagi Inimene.
Mis sest,et Muhulane.
Suiti lastakse maale...enamus ajast merel :)
Vasta
#19
Arvan, et mingiks märtsi kuuks peaks ikka 100% kindla vastuse andma.
" The Best Or Nothing"  Mercedes-Benz

Indrek Peets
Mercedes-Benz Eesti klubi juhatuse liige
indrek@clubmb.ee / 5121868
Vasta
#20
Vot see on päris tore plaan Stuttgardi minna. Ja nagu siin ennem välja pakuti võix ka Porsche muuseumis ära käia. Eriti kui need veel lähestikku asuvad. Olen kindel, et siinsete MB fännide hulgas pole ühtegi inimest kellele Porsched ei meeldix.
You can have any car you like... As long as it's a Mercedes!
Vasta


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Uuring: Klubiga Augustis Stuttgarti indrek 17 20,700 18-04-2012, 10:18 PM
Viimane postitus: janek126



Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne