Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Uuring: Klubiga Augustis Stuttgarti
#1
Tere

Oleme siin vaaritanud mõtet klubiliste ja kui vaja siis ka huvilistega teha üks bussireis Saksamaale Stuttgarti - Mercedes-Benz muuseumisse ja ka tehasesse, kui võimalik.

Plaan siis mugava bussiga reis ette võtta, vahepeal ikka ööbimised motellides, aga täpsemalt veel kannatab mäelda.

Reisi pikkus oleks umbes nädal, tehasesse peaks saama ainult tööpäeviti.

Ajagraafik veellahtine, aga peab arvestama töölt nädalase eemalolekuga, aega on veel planeerida puhkuseid.

Hinnad:

Esialgu plaanitava bussiga, oleks teema järgmine - kui saame kokku minimaalselt 30 kindlat osalejat, siis transpordimaksumus oleks 100 EUR nägu, edasi peab arvestama majutusega, minimaalselt 4-5 ööbimist, mis kokku maksaks ka umbes 100-150 EUR

Toitlustus siis kõikidel oma äranägemise järgi, ehk siis mäki ja söögikohtade peatused.

Usun, et ei ole kallis reis, aga MB fanaatikutelekindlasti mäletamist väärt reis oleks.

Kui saame 30 kindlat osalejat kokku, siis korjaks kõikidelt ka kütusetasu 100 EUR kokku ja saaks asja 100% lukku panna.

Kes oleksid kindlad osalejad näiteks sellistel ajavahemikel:

20-26 August või nädal varem.

Saksamaa soovib tehase tuuri jaoks saada kahte ajavahemikku, et kindlalt suudaksid meile seda ka pakkud

Ideed mõtted?
" The Best Or Nothing"  Mercedes-Benz

Indrek Peets
Mercedes-Benz Eesti klubi juhatuse liige
indrek@clubmb.ee / 5121868
Vasta
#2
Suht kindlalt oleks huvitatudEusa_angel
MB W202 C250 TD 1997 > MB W210 E220 CDI 2001 > MB W211 E220 CDI 2007 > MB S204 C200 CDI 2013 > MB S205 C220 d 4Matic 2016
K1 SUZUKI GSX-R 750 2001 > KAWASAKI Z900 2020

Vasta
#3
Ma olen ka 99% tulemas. Ex kevade poole paistab juba täpsemalt kuidas elu kujuneb, aga MB klubi üritused on minu puhul ikka prioriteet nr. 1.
You can have any car you like... As long as it's a Mercedes!
Vasta
#4
Tundub hea plaan olema.
Esmalt peab leidma bussi või teenuse pakkuja. Siis peaks tegema veel pisikese teekonna planeeringu. Ööbimiskohtade leidmisel on kindlasti kasuks juba nende varasem broneering mis kindlustavad kohtade olemasolu, hinnapaindlikuse ja pahaks ei tee ka asukoha suhtes mingi omapärane vaatamisväärsus mis jääx meelde, olgu selleks kasvõi misiganes..... Kindlasti ma usun et see on paras ettevõtmine aga lõpptulemus oleks kordumatu.
Olgugi see kasvõi hetkel vaid helesinine unistus Smile
Vasta
#5
No unistusest on asi juba ammu kaugel. Niipalju kui ma tean on Indrek ja Marten seda suvepäevadest saati juba plaaninud ning buss juhiga peax kah juba valmis vaadatud olema. Kogu selle ettevôtmise juures on tähtsaim ja raskeim see 30+ inimest kokku saada.

(19-02-2012, 11:17 PM)Reddog Kirjutas: Tundub hea plaan olema.
Esmalt peab leidma bussi või teenuse pakkuja. Siis peaks tegema veel pisikese teekonna planeeringu. Ööbimiskohtade leidmisel on kindlasti kasuks juba nende varasem broneering mis kindlustavad kohtade olemasolu, hinnapaindlikuse ja pahaks ei tee ka asukoha suhtes mingi omapärane vaatamisväärsus mis jääx meelde, olgu selleks kasvõi misiganes..... Kindlasti ma usun et see on paras ettevõtmine aga lõpptulemus oleks kordumatu.
Olgugi see kasvõi hetkel vaid helesinine unistus Smile

You can have any car you like... As long as it's a Mercedes!
Vasta
#6
Jah, iseenesest on bussijuhiga juba räägitud, uue nädala alguses selgub ka saadavus täpsemalt. Eks ööbimiskohad ja marsruut muidugi ette planeerida, muud moodi ei kujutaks ettegi. Sakslased võimaldavad ka abi, kui vaja leida majutuskohti, kuid usun, et sellest peame loobuma, kuna olen nende poolt pakutavates hotellides ööbinud ja 200+ EUR öö eest natuke liiast, kui peab ise maksma.

Pigem siis motellid, kuhu seltskond ära mahub, tähtis ju öö mööda saata ja edasi kihutada. Aga nagu Petri ütles, siis esmavajadus on 30 kindlat osalejat leida, siis saab saksamaal tehase külastuse ka broneerida
" The Best Or Nothing"  Mercedes-Benz

Indrek Peets
Mercedes-Benz Eesti klubi juhatuse liige
indrek@clubmb.ee / 5121868
Vasta
#7
Kahjuks jõudsin juba enda juulikuu puhkusesoovi ära saata-muidu oleks huviline. Teil need üritused miskipärast alles augustis alatiSmile
Vasta
#8
Mina käsi!

Pakuks välja, et teeks mingi "deposiitkonto"- kuhu nn. kindlad osalejad võiks nt. 50% ära maksta.
Loobudes jääd sellest ilma ja selle võrra saavad KINDLAD minejad odavamalt.

Edud.
Janek.


(20-02-2012, 12:27 AM)nostromo Kirjutas: Kahjuks jõudsin juba enda juulikuu puhkusesoovi ära saata-muidu oleks huviline. Teil need üritused miskipärast alles augustis alatiSmile

See ongi huvitav, et kuidagi augusti lõppu on viimase aja sündmused jäänud.
Pesuruumide ja saunade remont.
Aurusaunade ehitus.
W/C126 peenhäälestus. #w126garaaz
5 126 735
Vasta
#9
Indrekuga sai arutatud, et transpordi raha olex see ettemax kuna majutuskohti on vôimalik ära öelda aga transpordi kulu sôltub osalejate arvust.

Mis puutub ürituse augustis toimumisse, siis on see ju loogiline, kuna enne seda on ju rinka- ja suvepäevad ja kôiki neid üritusi ei saa ju väga kokku lükata.
(20-02-2012, 12:36 AM)janek126 Kirjutas: Mina käsi!

Pakuks välja, et teeks mingi "deposiitkonto"- kuhu nn. kindlad osalejad võiks nt. 50% ära maksta.
Loobudes jääd sellest ilma ja selle võrra saavad KINDLAD minejad odavamalt.

Edud.
Janek.


(20-02-2012, 12:27 AM)nostromo Kirjutas: Kahjuks jõudsin juba enda juulikuu puhkusesoovi ära saata-muidu oleks huviline. Teil need üritused miskipärast alles augustis alatiSmile

See ongi huvitav, et kuidagi augusti lõppu on viimase aja sündmused jäänud.

You can have any car you like... As long as it's a Mercedes!
Vasta
#10
Nu ex siis tuleb iga aasta alguses juba klubi tegevused kondikavana kirja panna ja siis traditsioone järgides saab edaspidi puhkustega arvestada.
Samas 30 inimest just väga suur nr pole aga kui kindel summa 100EURi nägu on? Kas võib juhtuda et see suureneb või väheneb?
Damn..... hetkel mõte on hea igaljuhul aga nyyd veidi arvestada selle pisiperega siis nädal kahjuks on ikka pikk aeg. Pisiperedega inimesed vist eriti ei saa mugavalt osaleda selles. Kes ikka lapsi tahaks bussi jammima jne Smile
Tuleb veel mõtteid mõlgutada Tongue
Ahjaa..... Kiire ülevaade. Mis riikidest läbisõit toimub?
Vasta
#11
Maru hea mõte, aga hetkel üks suur probleem ees, nimelt kui miskit suurt põhjendatud ettekäänet võtta pole, siis tuleb sõjaväkke minna. Angry
Vot selline debiilsus.
'When the flag drops, the bullshit stops'
Elbe Engineering
Vasta
#12
(20-02-2012, 12:43 PM)hents99 Kirjutas: Maru hea mõte, aga hetkel üks suur probleem ees, nimelt kui miskit suurt põhjendatud ettekäänet võtta pole, siis tuleb sõjaväkke minna. Angry
Vot selline debiilsus.

Teine laps äkki teha? Unibrow
You can have any car you like... As long as it's a Mercedes!
Vasta
#13
(20-02-2012, 05:50 PM)Werewolf Kirjutas:
(20-02-2012, 12:43 PM)hents99 Kirjutas: Maru hea mõte, aga hetkel üks suur probleem ees, nimelt kui miskit suurt põhjendatud ettekäänet võtta pole, siis tuleb sõjaväkke minna. Angry
Vot selline debiilsus.

Teine laps äkki teha? Unibrow

Kui tal on juba ette määratud kuupäev mil peab minema juba väeosa bussile siis enam teise lapse tegemine ei aita Smile

Vasta
#14
Siis tuleb mersuga üle jala/käe sõita, aitab vähemalt aastaks.

Mis ajaks vastused lukku lähevad? Mina pooldaks omalt poolt augusti esimesi nädalaid.
Vasta
#15
(20-02-2012, 11:23 PM)põhh Kirjutas: Mis ajaks vastused lukku lähevad? Mina pooldaks omalt poolt augusti esimesi nädalaid.

Sama siin, augusti lõpus vaja pulma minna ja 2-l sugulasel ümmargused juubelid.
Pesuruumide ja saunade remont.
Aurusaunade ehitus.
W/C126 peenhäälestus. #w126garaaz
5 126 735
Vasta
#16
Indrek, kas Sul on infot milliseid tehaseid külastate. Ise olen Sildelfingenis ja Untertürckheimis käinud. see viimane on päris asjalik, kuna seal pannakse väga erinevaid masinaid kokku..

Mercedese muuseume on veelgi; Unimod, Benzi, Maybach, Daimler jne. Kokku on vist 7 mälestamisväärset kohta kus iga fanaatik käima peaks.
Hõbenool OÜ: Automaatkäigukastide hooldus (dünaamiline õlivahetus e. "kastipesu"), diagnostika ja -remont. Turbiinide taastamine.
www.hobenool.eu
5227858
Vasta
#17
Huvilisena on mul ja mu neiul isegi huvi tulla. Lubasime mais otsustada, kui vabu kohti veel järgi peaks olema. Smile
Taipoksi ja K-1 treeningud Lasnamäel, Mustakivi keskuses TOKON spordiklubis. Nõmmel, Nõmme keskuses ja spordiklubis Reval-Sport kesklinnas. Klubi "Leegion". Lisainfo: +372 58 132 593 arti@fightnight.ee
Vasta
#18
On miskit uut ka selgunud?
Praegu oleks 6ige aeg kalendrisse ristid teha.

Peace.
Janek.
Pesuruumide ja saunade remont.
Aurusaunade ehitus.
W/C126 peenhäälestus. #w126garaaz
5 126 735
Vasta


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  MB klubiga liitumine indrek 37 50,772 30-06-2022, 07:22 AM
Viimane postitus: indrek
  Klubiga Tartu Ahhaa keskust külastama indrek 0 1,989 07-03-2016, 01:04 PM
Viimane postitus: indrek
  Liitumine klubiga hr imre 2 4,125 18-10-2010, 10:37 PM
Viimane postitus: hr imre
  Läheme Stuttgarti indrek 75 35,987 31-08-2008, 09:50 PM
Viimane postitus: Lõoke
  Paintball Klubiga Järelkajad Eric 11 8,382 06-01-2007, 08:54 PM
Viimane postitus: ivar123
  Paintball Klubiga indrek 38 19,503 09-12-2006, 10:18 PM
Viimane postitus: Karl



Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne