Teema hinnang:
  • 3Hääli - 5 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
W126 500SEL, 1986 - Ester
Sa sade, kus nüüd lajatas pildi...Icon_eek Mul ei mahu ühe korraga kuvarilegi.

Ma ei tea, kuidagi ei süüta see ühenupuline kujundus... Samas hind on hää ja ega andmetelgi viga pole. Vähemalt pole megagigakirjuid nuppe...

Aga ega ma muidugi ei tea, milline on auto omaniku arvamus asjast, ajan siin vaikselt oma asjaEusa_whistle
Vasta
v6sa Kirjutas:Sa sade, kus nüüd lajatas pildi...Icon_eek Mul ei mahu ühe korraga kuvarilegi.
sry mul uus laia molliga rüpekas... pole veel harjund. Unibrow
Vasta
rüpekaga seoses tuli pähe, et kas äppli läpakas on äplakas?
ok, sori, teemastmööda, mulle -kas-lõpuga sõnad meeldivad lihtsalt Smile

a sa võsa osta ikka becker mingi, kõik ülejäänu on nagunii siviku disainiga, on seal üks või kaks nuppu. Selle nakakaga ei paneks ka mööda.
Vasta
Becker kindla peale, muu ei sobi kohe mitte... Muide neil on mingi eriti seff classic look näoga asi ka valikus.
Vasta
Kalev Kirjutas:Becker kindla peale, muu ei sobi kohe mitte... Muide neil on mingi eriti seff classic look näoga asi ka valikus.

Mõtled Mexico Retro 7982 ?
See on lahe, aga meie soov oleks ikka plaadimasin kah käeulatusse, mitte pakiruumi saada.

Tegelikult on see mudel nii kallis, et ma võin sellest täitsa rahulikult rääkida - niikuiniii hammas peale ei hakka. Iseenesest oleks muidugi lahe sellise välimusega lustikummutit autos omada - nii mõnegi "tegija" nägu võiks päris pikaks venida, kui ta avastab pliidinuppude tagant tänapäevase sisuSmirk

Kes seda Beckerit meie kallil kodumaal üldse müüb?
Vasta
Pole küll päris siia teemasse kui Becer on mõnigaste "kiiksudega", vähemalt see mudel mis praegu Karli autos on.
Nimelt ei mängi ta tavalist cd millel lugudel 2 sec pausi pole.
Sai tehtud plaadid millel lood 7sec üksteise sisse mängivad ja neid plaate keeldus Becer tunnistamast.
M.O.T.T
If you want to make God laugh, tell him your future plans
Vasta
Kas see on vaid Karli eksemplari mure või teevad seda ka teised tolleaegsed (ma eeldan, et mafia car sisaldab originaalstereot)?
Vasta
Kui jutt käib Traffic pro`st, siis see on päris kapriisne isekirjutatud plaatidega. Kui plaate kirjutad 4x - 16x kiirusel, siis pole probleemi.

Kvaliteet asi nõuab kvaliteeti.


Mul omal sama makk sees, muidu võib väga rahule jääda.

Varem oli miskine Grand Prix, hää asi, aga plaadid hakkasid viskama.

Kuute ei kannata mingi edeva kujundusega makki panna, mis on minu arvates pigem õnneks, kui kahjuks.
Vasta
Becker Traffic Pro High Speed mu autos sees jah, hea kvaliteedi ja rahuliku disainiga. Isekirjutatud plaatidega vahest tujutseb, võitleb vist omal moel piraatlusega.
Vasta
Becker sobib oma olemusega lihtsalt väga hästi...
Järgmiseks valiks Macintoshi ja Naca...
Muideks mul on Becker'r 6-ne CD box üle, kui keegi tahab lisaplaate kuulata.
Vasta
v6sa Kirjutas:
Kalev Kirjutas:Becker kindla peale, muu ei sobi kohe mitte... Muide neil on mingi eriti seff classic look näoga asi ka valikus.

Mõtled Mexico Retro 7982 ?

Kes seda Beckerit meie kallil kodumaal üldse müüb?

Mõtlen jahh...

Nemo müüb, ehk Noor Tehnik siis
Vasta
Netis kolades jäi ette see: Pioneer

Oskab keegi selle kohta head või halba kosta?
Huvitav, mis värvi see White OEL ekraanivalgustus tegelikkuses on? Ongi kohe räigelt valge?

Fordifoorumis pakutakse Nakat (isegi MP3 mängib) kah, aga ilmselt tähendab Naka hankimine kõigi kõlarite ja juhtmete vahetamist... Ehk minu praegused finantsvõimalused ületaks see umbes kolm kordaIcon_cry
Vasta
Päris tore pioneer, mp3 ei mängi nagu sa enne soovisid ja kiire googel andis hinnaks üle 10k. Smile
M.O.T.T
If you want to make God laugh, tell him your future plans
Vasta
Ilus pikk auto oli vist täna Tallinna Loomaaia väravas ? Tongue
Vasta
Blaze Kirjutas:Ilus pikk auto oli vist täna Tallinna Loomaaia väravas ? Tongue

Päris väravas ei olnud, kuid selle lähedal tee ääres küll ;-). Väravas selle mõõtudega auto jaoks ruumi ei leidnudUnibrow
Vasta
Sai eelmine nädal SELli esisillale suurem juppide vahetus tehtud (eks täpsem kirjeldus hiljem Taavi poolt ) . Kui ennem oli kuulda kruusateel sõites kolinat eest, siis nüüd on vahetunud kolina lokalisatsioon, midagi koliseb nüüd tagant – aga vaiksemalt Icon_rolleyes
Eks juba teatavad osad ootavad veel vahetamist ka tagasillas, kuid veidi hiljem ehk, kui esisilla remondilaksust toibuma hakkan…

Ning eilsest suviveost. Haagise veoga sai SEL kohe hästi hakkama. Vahepeal sai ära unustatud, et midagi sabas on. Meeldetuletus tuli aga enamasti, kui mõni suurem veok mööda sõitis, kõigutas tavapärasest rohkem SELli. Kütusekulu oli aga jah niigi suure isuga SELli kohta  20 L/ 100 km kohta…

Pilt ka :    
Vasta
Meite SEL sai jah väheke oma logisevaid liigeseid praavitamas käia.

Vahetatud sai vasakul pool mõlemad šarniirid (ülemine koos hoovaga), järeljooksupadi, kõik rooliotsad (paralleelvarras kogu täiega, sest sellel ju otsi vahetada ei saaIcon_mad) ja rooliamort , lisaks said tagumised pidurisuppordid uued tihendid.

Hea uudis oli see, et minu kardetud järeljooksupadja kronsteini puksid polnudki läbi.

Aga palju halvem oli avastus tagaratta rummust - ka meil on pidurisuppordi laager kutu.Crybaby

Igatahes on nüüd autos üsna vaikne. Ainuke hääl on kusagilt tagasillast kanduv tuhm klobin väikeste ebatasasustega teel sõites. Ise kahtlustan stabilisaatorivarda kerepukse, kuna seal on varda ümber kahtlaselt palju ruumi ja kolks on kuulda sissepoole vedrutamisel...

Tean-tean, tavaliselt on kolisejaks amort... Aga ma loodan, et seekord ehk mitte. Krt, kõik tüüpvead ei saa ometi sama auto peal esineda...Icon_eek
Vasta
Kaks küsimust teadjatele.

Kui kõrge peab olema lagi, et SELli kapott täiesti lahti lükata?
Kui lai peab olema ruum, et mõlema külje uksed mahuksid täiesti lahti olema?

Käisin lindiga ümber auto ja tundus, et SEL võiks mahtuda kasti, mille mõõdud on 5x7 meetrit ja kõrgus 2,6.

Kas klapib?

Jube narr oleks sattuda situatsiooni, kus SELlile ehitet varjualune jääb SELlile väikseks...Icon_lol
Vasta
Kas tõesti keegi ei tea, kui kõrget ruumi 126 vajab, et kapotti lõhkumata see lõpuni lahti lükata?Icon_eek

Mõõtmise järgi peaks 2,5 m täitsa piisav olema...

Panen siia kohe ka ostusoovi: meil on vaja Beckeri raadio ja CD-vahetaja vahele juhet. On kellegi neljakandiliste otsega juhet (ISO-pistiku sarnane) üle jäänud, mis ulataks raadio juurest pakiruumi? Kui on, andke teada, meil on vaja.
Vasta
Ma võin oma garaazi lae kõrguse ära mõõta, mul pole kuigi kõrge garaaz, aga SEC`i ja SEL`i kapotid on lahti olnud küll.
Vasta


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  MB 560SEC W126  90.a. secman 142 139,387 22-04-2024, 11:59 AM
Viimane postitus: secman
  MB w201,190,1986 - Sten sten130 536 455,884 21-02-2021, 05:56 PM
Viimane postitus: sten130
  Mercedes-Benz 500SE W126 Mike22 50 36,257 31-08-2019, 05:31 PM
Viimane postitus: hents99
  W126 SDL 3,0TD `86 Janek 126 janek126 14 15,262 06-06-2018, 10:40 AM
Viimane postitus: janek126
  W126 300 SEL 1989 (OM606 projekt) - MBW126 MBW126 156 178,951 18-10-2016, 09:30 PM
Viimane postitus: MBW126
  MB 560SEL 1991 a. W126 HotPapa 115 138,101 23-02-2015, 07:03 PM
Viimane postitus: HotPapa
  MB 260SE 1990a. W126 siimruz 134 117,487 17-08-2013, 12:06 AM
Viimane postitus: siimruz
  MB 500SEL 1992a. w140 ce300 16 17,711 19-05-2013, 07:51 PM
Viimane postitus: ce300
  mb w126 420se 87 - vqlur vqlur 9 11,242 05-11-2010, 09:15 AM
Viimane postitus: meqa
  MB 500 SE, 1988´ W126 Rait 42 38,990 05-06-2010, 09:02 PM
Viimane postitus: Rait



Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 2 külali(st)ne