Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Klubi talvepäevad 2012 10-11 Märts Viljandimaal
#1
Tere taas kallid klubilised.

Taaskord saame kokku ka aasta lumisemail perioodil, et ikka klubi elu ka väljaspool foorumit edendada.

Seega:

10-11 Märts plaanime oma põnevaid talvepäevi. Detailsem informatsioon tegevuskava kohta on üsna viimase momendi küsimus, kuna paljuski sõltub see meie muutlikust ilmast, aga....

Igal juhul me saame kokku taaskord suurepärases Kopra puhketalus, sööme ja joome, ajame juttu ning saunatame.

Igal juhul taaskord põnev nv on tulemas Smile

Registreerumine:

Osalusest teavita maili teel info@clubmb.ee: Nimi, telefon, mail, osalejad, sõiduk
Osalustasu maksta MB klubi arveldusarvele Swepangas või minule sularahas hiljemalt Veebruari kuu jooksul. Ööbimiskohti on küll piisavalt, kuid vastavalt registreerumise ja tasumise ajagraafiku järgi neid jagame.

Osalustasu:

MB klubi liige: 25 EUR
MB Klubi liikme kaaslane: 25 EUR
Huviline: 32 EUR

Tasuda:

A/a – 221022973208
Saaja – MB Klubi MTÜ
Selgitus – Teie nimi, Talvepäevad, osalejate arv.

Aga kuna tegu talvega, siis proovime plaanidesse mahutada talvisemaid üritusi - jäärada jne. Kindlasti Marteni poolt taas ülipõnev auhindadega viktoriin.

Osalustasu eest saab:

Ööbimine, õhtusöök, hommikusöök, saun, sauna snäkid, üritused.
Alkohoolne jook tuleb ise kaasa võtta, ehkki soovitavalt mõistuse piires.

Korrale kutsuma kedagi ei hakka, hülgame pahanduste tegijad otsekohe seltskonnast ja saavad tasuta ööbimise Viljandi linnas.

Aga taaskord hea meel seda öelda....KOHTUMISENI TALVEPÄEVADEL
" The Best Or Nothing"  Mercedes-Benz

Indrek Peets
Mercedes-Benz Eesti klubi juhatuse liige
indrek@clubmb.ee / 5121868
Vasta
#2
(11-01-2012, 08:35 PM)indrek Kirjutas: Korrale kutsuma kedagi ei hakka, hülgame pahanduste tegijad otsekohe seltskonnast ja saavad tasuta ööbimise Viljandi linnas.

Kuidas see siis välja peax nägema? Korrarikkuja, kes tõenöoliselt liialt alkoholi tarvitanud sõidab ise autoga Viljandisse? Kutsutaxe takso järgi? Kas ööbimine linnas tähendab tänaval magamist?

Lihtsalt küsin, et olex täpselt teada, millega riskitaxe.

Kuna märtsi loetaxe vist ikka kevadkuude hulka on jääraja võimalus kahtlase võitu vaadates, et praegugi pole autot kandvat jääd veekogudel, aga ex loodame parimat.
You can have any car you like... As long as it's a Mercedes!
Vasta
#3
tasuta ööbimise all mõeldi kainerit ma arvan

ja ma olen ka käsi tulema w124 200d 89 aasta
viljandi inimesed võiksid ikka tulema,pidu tuuakse otse kodukanti
Vasta
#4
(11-01-2012, 10:45 PM)urmet_nah Kirjutas: tasuta ööbimise all mõeldi kainerit ma arvan

Täpselt nii Smile

" The Best Or Nothing"  Mercedes-Benz

Indrek Peets
Mercedes-Benz Eesti klubi juhatuse liige
indrek@clubmb.ee / 5121868
Vasta
#5
Tuleks ehk ise kah,kui muidugi klubi kaart selleks ajaks ära tuleb ja ametlikult klubi liikmeks saan.Ootan juba neid mõlemat nii kaarti kui klubi liikmeks saamist päris kaua aega juba.
The best or nothing

Ebaühtlane tühikäik ei ole probleem vaid eesmärk.
Vasta
#6
(12-01-2012, 12:16 AM)sten130 Kirjutas: Tuleks ehk ise kah,kui muidugi klubi kaart selleks ajaks ära tuleb ja ametlikult klubi liikmeks saan.Ootan juba neid mõlemat nii kaarti kui klubi liikmeks saamist päris kaua aega juba.

Siis ongi paras aeg tulla oma nägu näitama teistele klubilistele.

Usun, et meilt saab olema kaks klubilist. Igatahes on need päevad kalendrisse kantud hõivatutena.Eusa_snooty
Vasta
#7
Aga kui mul klubi kaarti selleks ajaks ära ei tule,kas ma siis saan tulla klubi liikmena.Mul klubi aasta tasu makstud.
The best or nothing

Ebaühtlane tühikäik ei ole probleem vaid eesmärk.
Vasta
#8
(12-01-2012, 12:25 PM)sten130 Kirjutas: Aga kui mul klubi kaarti selleks ajaks ära ei tule,kas ma siis saan tulla klubi liikmena.Mul klubi aasta tasu makstud.

Kui aastatasu makstud, siis oled ka klubi liige, pole küsimust. Kaardi saad ka, iseasi, kas see on juba sinu nimele tellitud, lähipäevil hakkavad need rahvale ka koju jõudma.

Aga igatahes oleks tore ka uusi liikmeid osalemas näha, ega muidu me üksteist tundma ei saagi ju
" The Best Or Nothing"  Mercedes-Benz

Indrek Peets
Mercedes-Benz Eesti klubi juhatuse liige
indrek@clubmb.ee / 5121868
Vasta
#9
Pean täna õhtul kodus nõu,aga arvan et tulen.Tore oleks uusi tutvusi saadaSmile
The best or nothing

Ebaühtlane tühikäik ei ole probleem vaid eesmärk.
Vasta
#10
Oleks patt tulemata jätta.
Kui just midagi VÄGA segavat vahele ei tule.

Ülekandega tegeleb raamatupidaja. Smoke
Pesuruumide ja saunade remont.
Aurusaunade ehitus.
W/C126 peenhäälestus. #w126garaaz
5 126 735
Vasta
#11
Tere

No minuga on seekord nii, et tahan tulla hirmsalt aga ei tea kas pisike MB spetsialist kes kohe kohe ilmavalgust näeb, seda veel võimaldab. Nii, et ma arvan et saan õelda üsna viimasel minutil seda asja.

Edu igal juhul!!!

Siim
Mercedeste haige.Keeran oma hõbenoole rooli.
Vasta
#12
Eusa_clapEusa_clapEusa_clap
(12-01-2012, 07:56 PM)siimruz Kirjutas: Tere

No minuga on seekord nii, et tahan tulla hirmsalt aga ei tea kas pisike MB spetsialist kes kohe kohe ilmavalgust näeb, seda veel võimaldab. Nii, et ma arvan et saan õelda üsna viimasel minutil seda asja.

Edu igal juhul!!!

Siim

Eusa_clapEusa_clapEusa_clap
Vasta
#13
(12-01-2012, 07:56 PM)siimruz Kirjutas: Tere

No minuga on seekord nii, et tahan tulla hirmsalt aga ei tea kas pisike MB spetsialist kes kohe kohe ilmavalgust näeb, seda veel võimaldab. Nii, et ma arvan et saan õelda üsna viimasel minutil seda asja.

Edu igal juhul!!!

Siim

Kas sul mitte eelmine aasta sama vabandus polnud?
M.O.T.T
If you want to make God laugh, tell him your future plans
Vasta
#14
Vana ja kulunud kysimus aga kysima ikka peab. Kas ka tulla saab ilma Mercedes-Benz margi esindajata? Paraku on minu tööloom ja suur laev lahkunud liikluskeerisest ja sama ka võib öelda Baierlasele kes pikutab haiglas (valmistub matusteks) ja kardan et selleks ajaks ei saa just uut esindajat ratastena. Juhul kui muidugi Klubilistest kellegil pole midagi pakkuda müügiks Smile Aga see selleks..... Ja mis arvestusse lapsed läheksid sumaarsel poolel?
Vasta
#15
Klubi liikmed saavad ka ilma mersuta osaleda jah, osalustasu saab ka sulas maksta, aga kes pole klubi liige või pole eelnevatel üritustel käinud, peavad seda kuidagi ettemaksuna tegema.
" The Best Or Nothing"  Mercedes-Benz

Indrek Peets
Mercedes-Benz Eesti klubi juhatuse liige
indrek@clubmb.ee / 5121868
Vasta
#16
Kohal nagu alati koos kaasaga.
Kurjajuur
Vasta
#17
Ainult 46 päeva on veel jäänud.
ThumbsupThumbsupThumbsup
Kurjajuur
Vasta
#18
No ,kui janek126 kohal,...äkki kindlasti trehvame!
"Viljandi linnas ööbida" ei kavatse-ei saa:komandant kaasas.
Auto on küürakas,ise kah mitte eriti sirge seljaga ja sõbral nimeks Quasimodo.
Vasta
#19
(24-01-2012, 11:37 PM)Lõoke Kirjutas: No ,kui janek126 kohal,...

Ära lase võimalust käest.Eusa_naughtyEusa_naughtyEusa_naughty
Pesuruumide ja saunade remont.
Aurusaunade ehitus.
W/C126 peenhäälestus. #w126garaaz
5 126 735
Vasta
#20
Kohal Eusa_dance
Vasta


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  MB Klubi rallikas vol? indrek 21 13,478 26-02-2021, 08:43 PM
Viimane postitus: 2teist
  Talvepäevad 2020 Saaremaal 7-9 Veebruar indrek 15 9,829 17-02-2020, 10:03 PM
Viimane postitus: Ester
  Klubi jõulubowling 14. detsembril 19.00 indrek 3 2,719 13-12-2019, 03:29 PM
Viimane postitus: indrek
  MB Klubi sümboolikaga meened indrek 42 81,627 30-10-2019, 08:44 PM
Viimane postitus: indrek
  Klubi Sügisgrill 15. September Kernus indrek 5 6,569 09-09-2019, 08:16 AM
Viimane postitus: v6sa
  MB klubi suvepäevad 2019 - 20-21 Juuli Türil indrek 29 22,836 28-07-2019, 06:01 PM
Viimane postitus: siimruz
  MB klubi talvepäevad 09. Märts 2019 raplamaal indrek 21 17,973 25-03-2019, 05:05 PM
Viimane postitus: Werewolf
  MB Klubi Bowling 24.11 kell 18.45 indrek 5 7,060 20-11-2018, 10:22 AM
Viimane postitus: indrek
  Klubi peregrill 20. August Kernus indrek 26 16,287 23-08-2018, 02:56 PM
Viimane postitus: Lepz
  MB klubi rallikas Mannergute mõõduvõtul 21. juuli indrek 72 41,223 29-07-2018, 05:45 PM
Viimane postitus: v6sa



Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne