Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mb 190e 2.0 W201 1988 - rasmus.kuusemets
#1
teen siis lõpuks päris oma esimesed sõidukist teema ka.
Mark: w201 190e
Väljalaskeaasta:1988
Läbisõit: tagasi keritud palju kordi vist kuid näitab uhkelt 175000
Mootor:2.0 87kw
Värvus: must
Lisavarustus: toon klaasid, madaldus vedrud (vist)

olnud on ta mul siis 2009.aasta augustist(load sain oktoober 2009) Smile . ostsin, kuna lihtsalt tahtsin 190et ja kõik, suvel juba oli mul tahtmine seda omada,sest kusagilt filmist mingi selline pilt jäänud, tegetl võis olla ka mingi teine mb aga vahet pole tahtsin seda otsisin, alguses ei leidnud, siis ühel päeval kui muru niitsin, tuli vend minu juurde ja ütles, et on üks müügis. netist kontaktid ja minek siis oligi. tundus normaalne, kuigi kui tüüp kohtumipaika keeras siis miski krigises ja kräuksus, aga seda pole mitteükski kord rohkem kuulnud. saigi siis hind kokkulepitud (paar tuhat odavamalt kui alguses netis müügis). järgmine hommik läksin siis järgi( vend juhtis minul ju lube polnud).
kohtusin müüjaga garaazijuures allkirjad paberitele, temapoolt soovitus et igaksjuhuks võiks kanister pagasnikus olla,et tema on paarkorda teele jäänud.
ja minek oligi. alguses kohe bensukasse ja siis juba koju. õnneks on kunda kust ma auto ostin jõhvile suhteliselt lähedal, nii et lootsime et varsti saan juba kodus eputada.
kaugele ma tegelt ei jõudnudki nii 10 km ehk, ühelhetkel suri auto välja ja kõik. aku oli tühjaks saanud. helistasime müüjale aga tal oli juhuslikult juba niii palju tegemist, et ei saanud kuidagi appi tulla. Smile nii läks siis vend mul viruni-gulasse krokodille ostma. laadisime siis isa mazda pealt akut ja sõitsime edasi. laadimisi tegime kokku vist 4 enne kui koju jõhvi jõudisin.
investigation selgitas välja, et probleem oli keneka harjades, tegin isaga uued kasutusele läksid vist mingi traktori keneka omad mida lihvitud sai.
muud probleemid mis olid :
katkine stange, ostsin uue
plokikaane tihend: vahetasin kevadel
salongi puhuri mootor: ostin foorumikaudu kasutatud
istmed ostin samuti kasutatud
kuigi autot on olnud mul juba üle aast, siis sõitnud ma temaga praktiliselt pole
kui oktoobris load sain siis hakkasin kooliskäima, kuni siis plokikaane tihend läks. kuna ma vaene üliõpilane siis rahamurede pärast venis remont. kui vahetatud sain siis oli juba kindlustus lõppenud uus poliis maksis 3000.- miks nii palju ärge küsige pikk jutt ja ka suve rehve polnud. raha mul aga kusagilt tekkima ei olnud ja nii seisis siis ta mul, kuid tegin suvel natuke keretööd- küljekarpe korrastasin.
saabus sügis (oktoobri kuu), sain raha tegin siis kindlustuse ja ülevaatuse ja uued rehvid ostsin koos velgedega. raha läks jälle nagu muda. käisin siis koolis ühekorra ja järgmine päev pidin vennaga minema kalale. sain sõita mingi 20km kui möödudes ees logelevast rekkast hakkas kostuma hirmast kolinat ja auto suri välja. käma ta enam ei läinud ja parem oli sest värin ja kolin oli ikka jubedam kui lady gaga kontsert.
põhjus. saaled läbi, kolb käis vastu plokikaant=> kolb mõradega=> klapp kõver. nüüd ta siis seisab garaazis. teine väntvõll, saaled, uus kolb jne traha läinud umbes 5000.- kanti ei tea enam täpselt ja läheb natuke veel,sest paar juppi on purunenud või kadunud. (samuti seal ka uued õlid- filtrid mootori ja käimakasti)
loodan jaanuari alguses ikka korda saada. Tahaks hirmsasti sõita.
[Pilt: DSC_0371.JPG]
[Pilt: DSC_0003.JPG]
Vasta
#2
kuigi käigukasti pole veel korda saanud, siis pesin ja pildistasin autot ikka Big Grin
[Pilt: DSC_0368.JPG]
Vasta
#3
[Pilt: 2012-07-05-302.jpg]
Vasta
#4
Ega pentad müügiks ei ole Unibrow ?
Vasta
#5
Big Grin hetkel mitte, pentadel on talvekad peal.
Vasta
#6
Kabe Mercedes-Benz näeb välja, kahju, et mootoriga sellised lood on.

Ja mingisugune "madalduse" värk on sul raudselt Smile

Kui see kurja ei tee, siis võiksid mõningad klõpsud seest ka olla Big Grin


Edu, loodan, et saad korda oma ökoliikuri Smile
Vasta
#7
Sellised suveveljed, nagu Sul praegu all, on minu nõrkus...Eusa_clap
Kohutavalt kenad, muarust.

Loomulikult, seab väljapaistvatele piduri/sillaosadele omad tingimused...
Vasta
#8
kusjuures poes valides jäid silma hoopis amg replicad, matt hallid vms 5 kodaraga , aga poemüüja ja mu isa veensid mind et 17tolli ei mahu mu mersule alla.
Pood kust ostin on veljekoda asub jõhvis, hind minuarust enamvähem.
Ostuga jäin igati rahule.

(11-07-2012, 07:47 PM)Autojuht Kirjutas: Kabe Mercedes-Benz näeb välja, kahju, et mootoriga sellised lood on.

Ja mingisugune "madalduse" värk on sul raudselt Smile

Kui see kurja ei tee, siis võiksid mõningad klõpsud seest ka olla Big Grin


Edu, loodan, et saad korda oma ökoliikuri Smile

õnneks mootor nüüd korras. Sain kasutatud mootori hea hinnaga ls 185 000. Nüüd ootan saksast käigukastile vaakumi modulaatorit. Siis loodetavasti saan sõita kah.
Jup madaldus on korralik, kuigi alguses oli veel madalam. Garaazi ukse lävepakk isegi käis vastu põhja kaitset.
Seest nagu iga Mercedes-Benz, ei midagi erilist.proovisin küll tjuunida ja lisasin jalge ette sinised ledid
Vasta
#9
(11-07-2012, 09:24 PM)rasmus.kuusemets Kirjutas: kusjuures poes valides jäid silma hoopis amg replicad, matt hallid vms 5 kodaraga , aga poemüüja ja mu isa veensid mind et 17tolli ei mahu mu mersule alla.
Pood kust ostin on veljekoda asub jõhvis, hind minuarust enamvähem.
Ostuga jäin igati rahule.

(11-07-2012, 07:47 PM)Autojuht Kirjutas: Kabe Mercedes-Benz näeb välja, kahju, et mootoriga sellised lood on.

Ja mingisugune "madalduse" värk on sul raudselt Smile

Kui see kurja ei tee, siis võiksid mõningad klõpsud seest ka olla Big Grin


Edu, loodan, et saad korda oma ökoliikuri Smile

õnneks mootor nüüd korras. Sain kasutatud mootori hea hinnaga ls 185 000. Nüüd ootan saksast käigukastile vaakumi modulaatorit. Siis loodetavasti saan sõita kah.
Jup madaldus on korralik, kuigi alguses oli veel madalam. Garaazi ukse lävepakk isegi käis vastu põhja kaitset.
Seest nagu iga Mercedes-Benz, ei midagi erilist.proovisin küll tjuunida ja lisasin jalge ette sinised ledid


Vähemalt mootor siis olemas, ja äkki tõesti võimalik sellega varsti sõita seljuhul.

No eks see "tjuuningu" värk on maitseasi.

Uus mootor diisel või bens.?

Vasta
#10
need LEDid on õnneks nii paigaldatud, et kui maha peaksin kunagi auto müüma, siis ristpeaga kruvikas kätte ja 30sekundiga tjuuning läinud.

ikka bens. Ja võimsuselt sama nagu vana. 2.0 87kw
Vasta
#11
(12-07-2012, 09:49 PM)rasmus.kuusemets Kirjutas: need LEDid on õnneks nii paigaldatud, et kui maha peaksin kunagi auto müüma, siis ristpeaga kruvikas kätte ja 30sekundiga tjuuning läinud.

ikka bens. Ja võimsuselt sama nagu vana. 2.0 87kw

Muidu kui müügist rääkida.., siis mis hinnaga tuleviku poole nõus loovutama oleksid?

Sellessuhtes, et isal oli siin ka mb e 290-ja krt see mb suutis nii ära võluda, et alla mb enam nagu ei taha Big Grin
Et mingiaeg peab omalegi "esimese auto" vaatama Big Grin (teadagi, mis marki )

Aga seda hinda küsisin huvi pärast-ostma ei torma Smile

Enne ikka load tarvis teha....

Vasta
#12
ma ikka enne ostsin auto (augustis) ja siis load (oktoobri lõpp) Big Grin Big Grin

no hind oleks suht kõrge, enamus siin foorumis tuleks mulle kallale kui ütleksin, sest siin ju kõik harjunud 400 euriga saama.
aga ega enne ei müü kui 100% korras ja rahakott hakkaks uhkemat lubama. ja kui juba rahakott lubaks, kas siis enam raatsiks seda maha müüa??
Big Grin Big Grin
Vasta
#13
Ilus auto on. Mulle meeldib vanade velgedega rohkem, kuid ma penta fänn ka natuke. Hinna võid ikka panna- nii vanade autode hinna määrab suures osas juba seisukord ja omaniku subjektiivne arvamus, ma leian.
Vasta
#14
No mina olen jällegi teist meelt, enne load ja siis autó...kuna lubaderaha tuleb endal ise teenida siis, ei näe mõtet enne autot osta, kuna siis võib tekkida, et auto on, aga lubade raha ikka pole ja kes teab kauaks siis see "auto" seisma peab Big Grin.

Ja jube raske on autot vaadata, kui tead, et sellega sõita ei saa Big Grin Big Grin
Vasta
#15
Kurat mis jutt, keegi ei keela ju autojuhti otsida!
MB E320 CDI S211 Avantgarde '04
MB 250D W124 facelift '92 OM602.982 2.9 swap
Vasta
#16
kuigi lube ei olnud ei pidanud auto niisama seisma. vahest käis isa sellega tööl ja kui venna nissan otsad andis siis kulutas tema rehve.
Vasta
#17
(15-07-2012, 12:50 PM)rasmus.kuusemets Kirjutas: kuigi lube ei olnud ei pidanud auto niisama seisma. vahest käis isa sellega tööl ja kui venna nissan otsad andis siis kulutas tema rehve.

No siis on hoopis teine asi, kui auto kasutust leiab Big Grin Tongue

Vasta
#18
no sõidavad kõik heameelega aga kui vaja remontida, siis ei ole garaazi juurde neil enam asja. Big Grin Big Grin
Vasta
#19
Pole ammu midagi kirjutanud Big Grin Big Grin. Auto on ikka veel alles ja sõidan sellega igapäev tööle ja tagasi 100+ km, siiani pole teele jäänud, kuigi käigukast vahest talitab imelikult.
Eelmine nädal andis salongi ventikas saba, lihvisin mootoriharjad natuke ilusamaks ja töötab nagu föön.
Tuleva nädalavahetus hakkan uurima juhipoolset ust- kuigi algusest peale on olnud imelik ei ole siiani väga häirinud. Nimelt tundub nagu oleks uks kõver, või hoopis kere on kõver. Kõik teised uksed istuvad omal kohal ja sulguvad ilusti. Juhipoolne uks seevastu on natukene nagu eemal ning kui on õige külgtuul ja maanteel sõit siis müra mis tekib on jube.
Vasta
#20
Ust saab ideepoolest kohendada, ukseposti küljest lõdvendad uksehinge polte, lükates uks õigele kaugusele, 13 võtmega keerad. Ukseluku "vastust" B-piilari küljes saab samuti reguleerida, ilmselt kuuskant võtmega, osadel on tähikuga. Peast õiget numbrit ei tea.
Samas kui tegu juhiuksega, mis eranditult iga kord lahti-kinni käib, siis võivad olla ka uksehinged ise kulunud. Tee uks lõpuni lahti ja nõksuta üles-alla. Kui on loksu tunda, siis hinged läbi, uks ära vajunud.

Muidugi pildimaterjal uksest ei teeks paha (võimalik, et uks ongi kõver). Niisama ei oska täpselt öelda.

Aga ilus kutsikas, edu ja muretuid kilomeetreid!
Vasta


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  MB 190E 1983a 2,0 90kw Ott 87 76,801 14-03-2024, 12:32 AM
Viimane postitus: Ott
  W201 190D 2.0 55kw maxim1655 7 991 12-12-2023, 03:40 PM
Viimane postitus: maxim1655
  W201 hinnad MMBrogan 4 609 03-02-2023, 08:26 PM
Viimane postitus: Mike22
  Mercedes-Benz 200D, 1988, w124 - kodutu kodutu 75 85,497 20-10-2022, 11:06 AM
Viimane postitus: kodutu
  MB 190e, 1993, w201 - kaarel kaarel_w201 55 45,168 26-07-2021, 11:45 AM
Viimane postitus: kaarel_w201
  Mercedes-Benz 420 SEL, 1988, w126- Marek89 Marek89 32 8,407 19-04-2021, 10:40 PM
Viimane postitus: Marek89
Photo MB 310 D buss - 1988 - Arkadi.T - LUKKU! Arkadi.T 41 9,173 24-03-2021, 09:01 PM
Viimane postitus: Arkadi.T
  MB W201 190D '87 - maxim1655 maxim1655 19 7,769 25-01-2021, 11:47 PM
Viimane postitus: väikemees
  MB 190E 320CDI OM613 1989, W201 - Tonyt TonyT 209 208,271 09-04-2020, 10:11 AM
Viimane postitus: herki
  MB 190, w201 x mitu -Oldschool Oldschool 101 111,191 06-09-2019, 12:58 PM
Viimane postitus: Oldschool



Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne