Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jaaniralli Rapla kardirajal - 26.06
#21
Tuleks isegi hea meelega.....aga krt 110kw ja 1700kg oleks vast natuke kummaline rajal Icon_rolleyes
Vasta
#22
Kardirajale on kõik MB-d liiga suured ja kehva kg/kW suhtega. Ja kõige määravam ongi see suurus - MB lihtsalt ei mahu hästi kurvidesse, mis on mõeldud paarimeetrise ja -sajakilose kardi tarvis. Selles mõttes on Sauga (ja ehk ka Raadi) parem valik. Aga ka kallim...

Selles mõttes on arusaamatu, miks tulla mingi muu autoga (kui see pole just juustuhöövel-Civic, mis on varustet topeltturboga mikromootoriga).

Nalja saab ju ka väiksemal kiirusel teha ning sel rajal on üsna ohutu võimalus oma auto käitumist piirsituatsioonides proovida. Tõsist sõitu seal teha on niikuinii raske - nagu portselanelevant tellisepoes...

Niikuinii paneb võistluse kinni mitte võimsaim auto, vaid Kõige Külmema Närviga sõitja. Kelleks on seni olnud LõokeIcon_twisted
Vasta
#23
Tavaliselt oloeme lubanud mittemersudega osa võtta ainult MB klubi liikmetel ja üritame seda ka niiviisi jätkata. Tegu siiski Mercedes-Benz klubiga juBig Grin
" The Best Or Nothing"  Mercedes-Benz

Indrek Peets
Mercedes-Benz Eesti klubi juhatuse liige
indrek@clubmb.ee / 5121868
Vasta
#24
(21-06-2010, 10:42 AM)Sheik Kirjutas: Tuleks isegi hea meelega.....aga krt 110kw ja 1700kg oleks vast natuke kummaline rajal Icon_rolleyes

92 kW ja kindlasti ei plaani tagavara ratastki mitte hakata selle paari ringi pärast mati alt välja võtma. Väike unistus muidugi on: Ehk võidan kedagi sekundi sekundi sajandikuga Eusa_pray
Odavalt aga mugavalt - selleks sobib diisel kurbik täiesti.
Vasta
#25
Brick 
(21-06-2010, 11:58 AM)indrek Kirjutas: Tavaliselt oloeme lubanud mittemersudega osa võtta ainult MB klubi liikmetel ja üritame seda ka niiviisi jätkata. Tegu siiski Mercedes-Benz klubiga juBig Grin


Kahju muidu antud autoks millega plaanisin tulla bmw 316i compact 77kW ja arvasin et, lubatud ka muud autod rajale nagu näiteks Honda klubi ja Bmw klubi rajapäevadel.
Aga kui ei siis ei, katsuks siis vaatama tulla.
Vasta
#26
Noh õnneks me pole ei honda ega ka bmw klubi. Meie klubi näol on siiski tegemist Mercedes-Benz omanikke ühendava autoklubiga ning seetõttu ka üritused just sedasorti autodele plaanitud. Muidugi klubi liikmetele oleme andnud võimaluse ka muud marki rajal katsetada, kui nende enda raudsuksu millegipärast ei tee koostööd.

Sama on ka pealtvaatajatega. Soovime üritusele võimalikult palju osalisi, samas oma mugavuse huvides rahvamassi teepervele eriti ei vaja. Muidugi me ei saa keelata rahval sinna koguneda, kuid eelsitaksime siiski rahulikku klubiüritust, kuhu on oodatud osalejad ja nende kaaslased.

Kui keegi soovib klubiga liitumiseks tulla autot ja nägu näitama, siis ka see on aksepteeritav
" The Best Or Nothing"  Mercedes-Benz

Indrek Peets
Mercedes-Benz Eesti klubi juhatuse liige
indrek@clubmb.ee / 5121868
Vasta
#27
Kuidas aega võetakse siis jälle? Süsteemilt ma mõtlen.

Mul hetkel närib mõttes kahtlus kas mul tasubki rajale tulla oma 3.0L masuudipressiga millel vaid 65kw.... ja seda pea 2000kg tarvis

Kardan et kellelgil pole kalendrit äkki kaasas Eusa_whistle
Vasta
#28
(21-06-2010, 09:21 PM)Reddog Kirjutas: Kuidas aega võetakse siis jälle? Süsteemilt ma mõtlen.

Mul hetkel närib mõttes kahtlus kas mul tasubki rajale tulla oma 3.0L masuudipressiga millel vaid 65kw.... ja seda pea 2000kg tarvis

Kardan et kellelgil pole kalendrit äkki kaasas Eusa_whistle

Igasugusele üritusele tasub tulla. Alati on "fan" ja mida rohkem ja mitmekesisem seltskond on seda lõbusam....

Masuudipressist rääkides, keegi peab ju ka viimane olema Eusa_whistle,seni oleme meie pidevalt need viimasemad oma "säästukaga" olnud. Ja ikka tuleme kohale ... kuigi seekord vist küll mitte diisligaIcon_rolleyes

Siiski usun, et diislitele tehakse ka seekord omaette ajaarvestus. Seega ei pea ju kohe viimase kohaga arvestama ja oma mersut maha kandma ...

Ja luban, kui kohale vaatama tulen, siis võtan kalendri Sinu jaoks kaasa...Icon_smile
Vasta
#29
Mina ka kohal!!!
Vasta
#30
Reddog, loe mu eelmise postituse viimast lõiku. Rapla rajal peab see eriti paika. Kõige paremini näitas seda paari aasta tagune tabel - mina driftisin meie säästukaga igas kurvis, Werewolf oma sõidus ei libistanud. Vahe oli pea kolm sekundit ringi kohta. Ehk mina olin viimane, tema aga Lõokesega pea samas ajas (too hull sõitis siis oma diiselküürakaga).
Vasta
#31
(22-06-2010, 08:50 AM)v6sa Kirjutas: Reddog, loe mu eelmise postituse viimast lõiku. Rapla rajal peab see eriti paika. Kõige paremini näitas seda paari aasta tagune tabel - mina driftisin meie säästukaga igas kurvis, Werewolf oma sõidus ei libistanud. Vahe oli pea kolm sekundit ringi kohta. Ehk mina olin viimane, tema aga Lõokesega pea samas ajas (too hull sõitis siis oma diiselküürakaga).

Okay okayIcon_surprised
Olen siis teiega yhel meelel kuid hetkel vaja suurim takistus yletada ja kardaanimuhv välja vahetada (vanal niidid väljas ja sellega just ei tule kardikale ju Big Grin) aga samas kui keegi aitab selle tegevusega siis Tahan mina olla selle võistluse viimane Unibrow
Ja ma tahaks näha seda meest kes minu aega lööks siis Eusa_snooty
Vasta
#32
(22-06-2010, 11:16 AM)Reddog Kirjutas: ...
Ja ma tahaks näha seda meest kes minu aega lööks siis Eusa_snooty

Ma pakun, et see olen mina.Icon_redface

Kui Kiirlift ikka hinges püsib, siis ilmselt suudan oma ajasõidu taas ära käkkida mõnes kurvis üle pingutamisega. Seda olen korduvalt suutnudIcon_cry

Üks piruett maksab seal rajal nii paarkümmend sekundit. Seni on mersuga sõidetud ringiajad jäänud minuti ja pooleteise vahele. Seega - üks piruett kukutab suvalise sõitja puhtalt sõitvast diislimehest tahapoole.

Aga rajal näeme, raisk...
Vasta
#33
Kohale vist ikka tulen kui keegi auto peale võtab , kuid oma punnuga jääb seekord sõit ära kuna peale tänast mul seda punnut kahjuks ei ole ja G rüüpab nii palju, et vist ei kannata sellega sinna sõita.
----------------------------------------------------
Lesven OÜ Mercedes-Benz autode remont , hooldus ja diagnostika Suur-Sõjamäe 30f Tallinn 39-€/h.  www.lesven.ee
5232198
Vasta
#34
hea meelega tuleks ja prooviks ka põllumajandusmasinate klassis lippu kõrgel hoida kuid kahjuks ei suuda selleks ajaks kuradi võdistamisest lahti saadaCrybaby


iseenesest ehk annaks just sellise kohapeal ja korraliku piinamise peale lõpuks võdistaja otsad ja saaks lõpuks teada mis kuradi jant see on mida siiani keegi leidnud pole, aga puksiiriga oleks ka imelik/häbi lahkuda
Vasta
#35
Kui oma auto remondist kätte saan siis tulen sellega, kui ei siis peab v6sa käest kaubalifti lunima.
Kohale yritan ikka jõuda
M.O.T.T
If you want to make God laugh, tell him your future plans
Vasta
#36
Ajakava vaadates ei jõua ma ikkagi. Vaja vähemalt kella 11-12`ni Tartus olla.
'When the flag drops, the bullshit stops'
Elbe Engineering
Vasta
#37
(22-06-2010, 10:26 PM)hents99 Kirjutas: Ajakava vaadates ei jõua ma ikkagi. Vaja vähemalt kella 11-12`ni Tartus olla.

Kahju... Lootsin selget võrdlusvõimalust modifitseeritud kolmesega. Aga eks elu kipubki oma korrektiive tegema...
Vasta
#38
(23-06-2010, 10:07 AM)v6sa Kirjutas:
(22-06-2010, 10:26 PM)hents99 Kirjutas: Ajakava vaadates ei jõua ma ikkagi. Vaja vähemalt kella 11-12`ni Tartus olla.

Kahju... Lootsin selget võrdlusvõimalust modifitseeritud kolmesega. Aga eks elu kipubki oma korrektiive tegema...

Vaatab veel, tahaks jõuda, aga eks elu näitab.
'When the flag drops, the bullshit stops'
Elbe Engineering
Vasta
#39
Icon_rolleyes ma ka kohal , algul siis mõtlesin CE 280 ga ...kuid , eile käisin Tartus oma Kurjal Kutsikal järel ja tõin ta Tallinnasse ära . On tahke ,et mitte öelda jäik Badgrin . Loodetavasti peab Hentsi reduktor vastu loodan reedel saada auto enamvähem sõidukorda ( kliirens , sillaregull ja muu nipetnäpet ) .
"Mercedes и в Африке Mercedes"
Vasta
#40
(23-06-2010, 11:23 AM)Kuldar Kirjutas: Icon_rolleyes ma ka kohal , algul siis mõtlesin CE 280 ga ...kuid , eile käisin Tartus oma Kurjal Kutsikal järel ja tõin ta Tallinnasse ära . On tahke ,et mitte öelda jäik Badgrin . Loodetavasti peab Hentsi reduktor vastu loodan reedel saada auto enamvähem sõidukorda ( kliirens , sillaregull ja muu nipetnäpet ) .

Jess-jess-jess...Eusa_dance Kui kiirlift ära sureb, siis on vähemalt lootust kelleltki Kiiret Autot lunidaBadgrin
Vasta


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  AG Suvekarikas 2023 - III etapp Rapla 07.10 Ruslan 0 136 27-09-2023, 02:22 PM
Viimane postitus: Ruslan
  AG Suvekarikas 2023 - II etapp Rapla 25.06 Ruslan 0 187 31-05-2023, 02:36 PM
Viimane postitus: Ruslan
  Rapla Talvine Rada 15.02.09 eDiCk 35 21,507 11-02-2009, 05:43 PM
Viimane postitus: indrek
  Rapla Kardirada järelkaja Priit 49 26,337 02-08-2008, 10:50 AM
Viimane postitus: tank
  Rapla Kardirada 14.06.08 NB! Silberauto poolt kohal ka CLS 350 !!! Kuldar 36 17,011 14-06-2008, 10:03 AM
Viimane postitus: indrek
  Rapla Kardiraja 2007 järelkaja Kuldar 65 31,743 17-09-2007, 12:03 PM
Viimane postitus: v6sa
Exclamation Rapla kardirajal 02.09 koos B klassi MB ga indrek 56 23,040 02-09-2007, 09:15 PM
Viimane postitus: Karl
  Rapla ringraja järelkaja indrek 23 11,611 25-06-2007, 04:11 PM
Viimane postitus: v6sa
  MB Ringrada Rapla kardirajal 17.06 NB!!! KOHAL KA UUS C-KLASS indrek 41 19,411 17-06-2007, 12:03 AM
Viimane postitus: Madis



Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne