Teema hinnang:
  • 8Hääli - 4.25 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Foorumi uuendamine
#61
tere!
Harry, tsekka palun uue teema lisamist /Muu/ postituste alla.
nimelt tundub, et seal miskit aktiveerimata (linkide/piltide lisamine teemasse jne.) !?

[Pilt: muu.png]

terv,
aare
#62
(07-03-2010, 02:02 PM)priis Kirjutas: tere!
Harry, tsekka palun uue teema lisamist /Muu/ postituste alla.
nimelt tundub, et seal miskit aktiveerimata (linkide/piltide lisamine teemasse jne.) !?

[Pilt: muu.png]

terv,
aare

Nüüd korras.
#63
Kas kuidagi poste loetuks ka saab märkida. Hetkel kõik vanad ja uued postid segamini põlevad, eilsest saati.

Edit: Leidsin ise. Foorum nii kirju, et esimese hooga ei kipu silm haarama.
'When the flag drops, the bullshit stops'
Elbe Engineering
#64
Seda vana foorumi teemat vaatasin mina ka eile ja tegin märkusiSmile

Oot, mis selle avataride teemaga siis nüüd on? Sest avatarid peaksid olema nähtavad kõikidele, kuid kasutatavad ainult klubi liikmetele. Kuid kui sul oli seadeis teisiti, siis võib ka teistel olla..

Avataridega on tegelikult mingi jama veel, kuid mybb on teinud kõik, et ma neid seadeid ei leiaks.. Kuid eks näis nüüd, kui keegi näeb, et tema avatar on ära venitatud, siis andke teada..

PS: Enamike probleemidest saavad indrek ja marek lahendatud.. mind oli vaja lihtsalt selleks, et mybb tegelikult ei ole kõige paremalt tehtud ja nende uuendus süsteemid olid nii halvad, et tegin neid koodis ümber..
#65
Hämmastav millised muutused foorumis on toimunud nii lühikese ajaga. Minu suur austus Harryle!

Ühtki viga pole mulle enam silma hakanud ja ainuke asi, mida mainida tahax, on ka pigem kosmeetiline ja mitte esmatähtis. Nimelt ei ole ma eriti suur sinise värvi austaja ja olexin tänulik kui äkki viitsixid lisada mõned uued style-id foorumile, et olex foorumikasutajal võimalik foorumi välimust enda soovi järgi veidi ümber seada. Tänud.
You can have any car you like... As long as it's a Mercedes!
#66
See mõte on mul juba mitu korda läbi käinud ja tegelen sellega testimis-foorumis juba Smile
#67
See sinine pole jah eriti popp ja noortepärane, muutmise võimalus oleks bro.
Oehhh... mida kõike head see Nõukogude võim inimkonnale on andnud!!! Alla Pugatšova, Linnahalli, Baikonuri kosmodroomi, Moskvitši... sinu, minu...
#68
Hetkel muutsin antud disaninime nüüd Siniseks, et kõik siis teavad ja lisasin Sinine - Ümarad nurgad. See on sama sinine, kuid ümarate nurkadega.. Paraku tehakse see CSS3 alusel, mis ei ole toetatud veel 100% IE poolt. Ehk, need kellel IE'd, ei näe, et miski ümaram oleks.. Chrome, mozilla ja webkit toetavad!
#69
Väike avastus jälle: privaatsõnumi saabumisel ei anna sellest miski märku, ise peab passima kas üleval kirjas on mõni lugemata või ei. Vanasti viskas kasti lahti, et saabunud uus kiri.

Kasutan Google Chrome, kui see tähtsust omab.
Oehhh... mida kõike head see Nõukogude võim inimkonnale on andnud!!! Alla Pugatšova, Linnahalli, Baikonuri kosmodroomi, Moskvitši... sinu, minu...
#70
Nii.. Lisasin sellise disaini nagu "Tume". Mudisin ta veidi teemakohasemaks, kuid ta on veidikene liiga tume ikkagi ja pildid on Inglise keeles.. Eks siis öelge, mis meeldib ja mis mitte, ma saan seda paremaks teha.

Disaine võib ise ka otsida http://mods.mybboard.net/themes
#71
Miks seda parooli ja kasutaja meeldejätmisvõimalust enam pole?
#72
(07-03-2010, 08:01 PM)python Kirjutas: Miks seda parooli ja kasutaja meeldejätmisvõimalust enam pole?

Antud mybb versioonis peaks see automaatne olema. Juhul, kui sul session katkeb, siis vaata enda browseri küpsiste seaded.
#73
(07-03-2010, 08:05 PM)Harry Kirjutas:
(07-03-2010, 08:01 PM)python Kirjutas: Miks seda parooli ja kasutaja meeldejätmisvõimalust enam pole?

Antud mybb versioonis peaks see automaatne olema. Juhul, kui sul session katkeb, siis vaata enda browseri küpsiste seaded.

Ma mõtlesin seda, et mul ei jäta kasutajat ja parool meelde. O, IE, ja MF proovitud.

Ok minu bad.
#74
Mõtled, et logimiskastidesse ei jäta meelde? See on browseripoolne töö. Mozillal asub see seade näiteks: Options -> Security -> Passwords -> Remember passwords for sites (sinna linnuke)

EDIT: No problemo Smile
#75
Kui meil sama entusiasmiga, nagu Harry foorumit uuendab, ka autode osas nõu antaks läheks Silber varsti pankrotti.
Hõbenool OÜ: Automaatkäigukastide hooldus (dünaamiline õlivahetus e. "kastipesu"), diagnostika ja -remont. Turbiinide taastamine.
www.hobenool.eu
5227858
#76
(07-03-2010, 09:48 PM)R129 Kirjutas: Kui meil sama entusiasmiga, nagu Harry foorumit uuendab, ka autode osas nõu antaks läheks Silber varsti pankrotti.


Icon_lol

Äkki leiame lahenduse?Icon_razz
#77
(07-03-2010, 07:22 PM)Karl Kirjutas: Väike avastus jälle: privaatsõnumi saabumisel ei anna sellest miski märku, ise peab passima kas üleval kirjas on mõni lugemata või ei. Vanasti viskas kasti lahti, et saabunud uus kiri.

Kasutan Google Chrome, kui see tähtsust omab.

Vaata, kas sul foorumi kasutaja seadetes on linnukesed ees seal kus vaja. Mul nt. olid ka osad linnukesed kadunud.
#78
Kuidas see piltide resize täpselt toimub?
Eesmärk oleks pildid ekraanile ära mahutada, aga kas see kui suureks ta teeb sõltub ka kasutaja ekraani resolutsioonist?

Ühes teemas jäi silma, et pilti on küll vähendatud, aga ikkagi jääb natuke suureks.

[Pilt: 64248-new.png]

Proovisin nii IE 8.0.6 kui ka Mozilla FF 3.6 tulemus täpselt sama.
Kui see oluline on siis arvuti ekraaani reso on mul 1680 x 1050.


Muidu on suur töö ära tehtud. Tänud Harry'le!
300CD, 1984
Mercedes-Benz: Das Beste oder nichts.
#79
Täna avastasin, et osa naishuvilistel on kasutajanimi roosa värviga, ise järeldan, et sellise värvitooniga on Naisteka huvilistest lugejad, kas on nii?
#80
(07-03-2010, 10:17 PM)imre16 Kirjutas:
(07-03-2010, 07:22 PM)Karl Kirjutas: Väike avastus jälle: privaatsõnumi saabumisel ei anna sellest miski märku, ise peab passima kas üleval kirjas on mõni lugemata või ei. Vanasti viskas kasti lahti, et saabunud uus kiri.

Kasutan Google Chrome, kui see tähtsust omab.

Vaata, kas sul foorumi kasutaja seadetes on linnukesed ees seal kus vaja. Mul nt. olid ka osad linnukesed kadunud.

Saada mulle teade, kui saan privaatsõnumi, seal linnuke kenasti ees. Kes oskab probleemi lahendada?
Oehhh... mida kõike head see Nõukogude võim inimkonnale on andnud!!! Alla Pugatšova, Linnahalli, Baikonuri kosmodroomi, Moskvitši... sinu, minu...


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
Exclamation Foorumi arendusideed ja lisavõimaluste palved Harry 43 72,095 21-11-2021, 08:34 PM
Viimane postitus: väikemees
  Foorumi müügimehed R129 64 165,988 12-10-2013, 10:00 PM
Viimane postitus: KasVaru
Exclamation Vene foorumi üldine tehniline teema Harry 10 25,750 20-06-2012, 11:29 PM
Viimane postitus: Harry
  Foorumi uuendamine 1.6* tarkvara peale (18. okt 2011) Harry 7 15,094 20-10-2011, 08:46 AM
Viimane postitus: siim
  Häired foorumi töös indrek 66 50,286 29-01-2009, 12:34 PM
Viimane postitus: T6nu
  Uuendatud foorumi esileht! marek 11 9,751 27-07-2008, 07:21 PM
Viimane postitus: sm. pelle
  Teade: Vene foorumi uuendamine indrek 0 4,722 15-04-2007, 12:27 PM
Viimane postitus: indrek
Exclamation MB Klubi Foorumi reeglid indrek 0 4,894 20-11-2005, 05:54 PM
Viimane postitus: indrek



Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 2 külali(st)ne