Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
MB S350TD, 1994, W140 - rain
#1
Mark:MB S350TD
Esma.reg.1994
Mootor:110kw turbodiisel
Käigukast:autumaat
Värv:tumehall
Lisavarustus:must nahksisu,pakettaknad,2xSRS,(el.luuk,4xaknad,peeglid,antenn,esiistmed)
kont,istmesoendused 2x,veljed 16",...jne



Manustatud failid Pisipilt (pisipildid)
       
Vasta
#2
Ostsin kah hiljuti samalaadse ja olen minekus väga pettunud, kuidas sul asi edasi liigub, kas 90 möödasõita kannatab või peab tagant suure hooga tulema?
Vasta
#3
aix19 Kirjutas:Ostsin kah hiljuti samalaadse ja olen minekus väga pettunud, kuidas sul asi edasi liigub, kas 90 möödasõita kannatab või peab tagant suure hooga tulema?

350TD pidigi suht uimane olema. Sai proovitud ise ükspäev korraliku 300TD ga sõidetud ja see liikus küll nagu loom. Muidugi 3 se mootoriga on suht raske leida ja need ka kenasti kallimad, aga siiski tasub kokkuvõttes ära
" The Best Or Nothing"  Mercedes-Benz

Indrek Peets
Mercedes-Benz Eesti klubi juhatuse liige
indrek@clubmb.ee / 5121868
Vasta
#4
aix19 Kirjutas:Ostsin kah hiljuti samalaadse ja olen minekus väga pettunud, kuidas sul asi edasi liigub, kas 90 möödasõita kannatab või peab tagant suure hooga tulema?

mingit probleemi pole möödasõidul,võibolla sul vaja kasti trossi natuke regullida
200km/h tuleb ka üllatavalt lihtsalt kätte:evil:
Vasta
#5
eks mootori ja mootori vahe on teinekord ka tuntav . Mõni liigub vabalt ...mõni nagu kännutaga kinni. Sõltub kes ja kuidas mootori eest hoolitsenud on (sissesõit ja hooldus). Mina peaks vist jah tänulik kellegile olema ...ei saa kurta mineku üle (Indrek mu autot proovis ja rahule jäi) :bigsmile:
"Mercedes и в Африке Mercedes"
Vasta
#6
Kuldar Kirjutas:eks mootori ja mootori vahe on teinekord ka tuntav . Mõni liigub vabalt ...mõni nagu kännutaga kinni.  Sõltub kes ja kuidas mootori eest hoolitsenud on (sissesõit ja hooldus). Mina peaks vist jah tänulik kellegile olema ...ei saa kurta mineku üle (Indrek mu autot proovis ja rahule jäi) :bigsmile:

Eks su autol tiba teine mootor ka,20kw rohkem.Päris hea minekuga oli,ei tohi kurta diisli kohta.Ainuke mis häiriv või harjumatu,"küürakate" imekerge rool.
Oehhh... mida kõike head see Nõukogude võim inimkonnale on andnud!!! Alla Pugatšova, Linnahalli, Baikonuri kosmodroomi, Moskvitši... sinu, minu...
Vasta
#7
kiirustundlik?

st kuskil 100-120 pealt on juba raske? üks E430 w210 täitsa valmistas šoki, et madalatel kiirustel üldse teed ei tunneta.. aga see läks paremaks vastavalt tunnetamise vajaduse kasvule.
...
Vasta
#8
rain Kirjutas:Mark:MB S350TD
Esma.reg.1994
Mootor:110kw turbodiisel
Käigukast:autumaat
Värv:tumehall
Lisavarustus:must nahksisu,pakettaknad,2xSRS,(el.luuk,4xaknad,peeglid,antenn,esiistmed)
kont,istmesoendused 2x,veljed 16",...jne

...aga jah ... mida muud kui õnnitlused auto puhul ...ja teretulemast klubisse...
hakkab 140-tega äkki klubi täienema :bigsmile: tean nii mõndagi kes ka 140 mõtteid mõlgutavad .... :biggergrin:
"Mercedes и в Африке Mercedes"
Vasta
#9
Kust sa Kuldar 20 kw leidsid. Üks tark mees leidis, et minu autol oli ja on turbo juures klappidega midagi viga, nii et turbo peaaegu ei töötagiAngry
Vasta
#10
aix19 Kirjutas:Kust sa Kuldar 20 kw leidsid. Üks tark mees leidis, et minu autol oli ja on turbo juures klappidega midagi viga, nii et turbo peaaegu ei töötagiAngry

Kuldaril S300 TD 130kw.

See turboklappide viga tundub suhteliselt levinud olema,sa pole esimene kes kurdab.
Oehhh... mida kõike head see Nõukogude võim inimkonnale on andnud!!! Alla Pugatšova, Linnahalli, Baikonuri kosmodroomi, Moskvitši... sinu, minu...
Vasta
#11
Ka minu autol need vahetatud, vana omanik rääkis pikalt laialt kuidas talle mõned uue turbo ostu soovitasid... kuid jah klapid olid ...ja kuna ta kasutas oma auto remontimisel samu inimesi keda ka mina tean siis sain sellele kenasti kinnitust .
"Mercedes и в Африке Mercedes"
Vasta
#12
äkki mäletad:eureka: palju need klapid maksta võisid
Vasta
#13
Kuldar Kirjutas:eks mootori ja mootori vahe on teinekord ka tuntav . Mõni liigub vabalt ...mõni nagu kännutaga kinni.  Sõltub kes ja kuidas mootori eest hoolitsenud on (sissesõit ja hooldus). Mina peaks vist jah tänulik kellegile olema ...ei saa kurta mineku üle (Indrek mu autot proovis ja rahule jäi) :bigsmile:

samad sõnad,mootor ideaalne ja veermik sai ka peale saksast tulekut uue hinge.
asi mis mind häirib on veljed,plaanin kas17" või 18" aga ET-d ei tea,praegu on rattad liiga sees ja koobasteni ruumi küll.
Vasta
#14
aix19 Kirjutas:äkki mäletad:eureka: palju need klapid maksta võisid

Uurin ja annan teada .
"Mercedes и в Африке Mercedes"
Vasta
#15
rain Kirjutas:
Kuldar Kirjutas:eks mootori ja mootori vahe on teinekord ka tuntav . Mõni liigub vabalt ...mõni nagu kännutaga kinni. Sõltub kes ja kuidas mootori eest hoolitsenud on (sissesõit ja hooldus). Mina peaks vist jah tänulik kellegile olema ...ei saa kurta mineku üle (Indrek mu autot proovis ja rahule jäi) :bigsmile:

samad sõnad,mootor ideaalne ja veermik sai ka peale saksast tulekut uue hinge.
asi mis mind häirib on veljed,plaanin kas17" või 18" aga ET-d ei tea,praegu on rattad liiga sees ja koobasteni ruumi küll.

jah , eks ratastel ruumi jätkub ...kannatab ehk tõesti vaadata 18" velgi ja sinna saaks isegi vast 45 kõrgused kummid peale ... ei tohiks liiga madalad jääda (jääb isegi mingi sõidumõnu alles). Tagarattale käib siiski flants vahele ...kui just tagumine velg 9" või teise ETga pole . Siis peaks ka üldmulje paranema .
"Mercedes и в Африке Mercedes"
Vasta
#16
jah , eks ratastel ruumi jätkub ...kannatab ehk tõesti vaadata 18" velgi ja sinna saaks isegi vast 45 kõrgused kummid peale ... ei tohiks liiga madalad jääda (jääb isegi mingi sõidumõnu alles). Tagarattale käib siiski flants vahele ...kui just tagumine velg 9" või teise ETga pole . Siis peaks ka üldmulje paranema .


arvan et 45 kõrgus liiga napp,pigem siiski17"(kogemus 124-ga olemas madala rehviga)
aga flantsi peale ma ei tulnudki,keegi uuris seda teemat foorumis kunagi aga kes neid teeb või müüb pole õrna aimugi
Vasta
#17
Mõni treial teeb. Aga kas poldid liiga vähe kinni hoidma ei jää? Sõltub tegelt flantsi paksusest.
Vasta
#18
hents99 Kirjutas:Mõni treial teeb. Aga kas poldid liiga vähe kinni hoidma ei jää? Sõltub tegelt flantsi paksusest.

minu teada läheb flants eraldi poltidega ja velg poltidega flantsi küllge:eureka:,parandage kui ma eksin
Vasta
#19
rain Kirjutas:
hents99 Kirjutas:Mõni treial teeb. Aga kas poldid liiga vähe kinni hoidma ei jää? Sõltub tegelt flantsi paksusest.

minu teada läheb flants eraldi poltidega ja velg poltidega flantsi küllge:eureka:,parandage kui ma eksin
Jah, saab ka nii, siis peab flants juba üle 2-3cm olema. Njah, ega vähem polegi vist mõtet väljapoole tuua.
Vasta
#20
hents99 Kirjutas:
rain Kirjutas:
hents99 Kirjutas:Mõni treial teeb. Aga kas poldid liiga vähe kinni hoidma ei jää? Sõltub tegelt flantsi paksusest.

minu teada läheb flants eraldi poltidega ja velg poltidega flantsi küllge:eureka:,parandage kui ma eksin
Jah, saab ka nii, siis peab flants juba üle 2-3cm olema. Njah, ega vähem polegi vist mõtet väljapoole tuua.

minu masinal on nii tehtud, aga flantsi paksus on alla 2 cm-i, ja on ilus vaadata. kui keegi tahab ja viitsimist on siis võib ratta ka alt ärakeerata, et lähemalt seda vigurit uurida.
Vasta


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  MB W140 500SEL, S600 ja teised ükssarvikud - Sm.Tihhonov Sm.Tihhonov 291 411,236 13-08-2023, 12:57 PM
Viimane postitus: renkss
  MB S600L, w140, 1995 - ALFFAA ALFFAA 125 131,723 27-07-2022, 08:59 PM
Viimane postitus: Pant
  MB S350td W140, Karl140 Karl140 4 1,410 17-01-2022, 03:38 PM
Viimane postitus: Rolz
  MB S320, w140, 1995 - Madis madis399 43 38,124 09-05-2021, 08:37 PM
Viimane postitus: madis399
  MB w140, 420, 1992, Arkadi.T Arkadi.T 7 2,728 18-04-2021, 07:30 PM
Viimane postitus: Arkadi.T
  MB S 280, 1993, w140 - Magnus djmaq 12 15,346 25-03-2020, 03:08 PM
Viimane postitus: djmaq
  Mercedes-Benz 250D, 1994, w124 - KalevE KalevE 28 32,576 03-04-2019, 09:33 PM
Viimane postitus: KalevE
  MB S350 Td w140 96. - ktmduke ktmduke 84 83,749 22-01-2019, 05:32 PM
Viimane postitus: Laur
  Mercedes-benz: w463 1994 dexter 123 129,822 10-05-2018, 09:09 PM
Viimane postitus: dexter
Thumbs Up MB W140, S350TD, 1995 - Aston777 Aston777 12 13,629 13-10-2017, 10:40 AM
Viimane postitus: ktmduke



Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne