Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
MB Klubi piknik ja liikmete ÜV 09.05
#41
olikul Kirjutas:jälle peab kokkama - elu ongi üks grillEusa_whistle
kohal Karliga

ja varsti ostad Mercedes-Benz kaBig Grin
Vasta
#42
Indrek Kirjutas:
olikul Kirjutas:jälle peab kokkama - elu ongi üks grillEusa_whistle
kohal Karliga

ja varsti ostad Mercedes-Benz kaBig Grin

Mis mul muud üle jääbRolleyes
Tel. 56705562 Oliver
Vasta
#43
Olikuli võib vist nüüd nimetada MB Klubi ametlikuks kokaks. Eusa_dance
Vasta
#44
Karl Kirjutas:Olikuli võib vist nüüd nimetada MB Klubi ametlikuks kokaks. Eusa_dance

hunt kriimsilm ja seitse ametit
Tel. 56705562 Oliver
Vasta
#45
Karl Kirjutas:Olikuli võib vist nüüd nimetada MB Klubi ametlikuks kokaks. Eusa_dance


No no, see et ta sulle küpsetab ei loe veel midagiBig Grin Laupäeval näeme:p
Vasta
#46
Ma maksan ka siis kohapeal, kuna ei suutnud leida arve nr. Hilja ka juba.
Vasta
#47
NodTulen ja võttan pere "pesamunad" ka kaasa klubi üritust kaema, juhul kui tohib.Icon_rolleyes
Vasta
#48
Kui vähegi võimalik, tulen otse kohale (+ väike kaardilugeja).
Maksan kohapeal.
Vasta
#49
Kuna enda särk on ikka lähem, siis alustan kohe reklaamijuttu:
Kas on huvi rahval näiteks väikest diagnostikat kohapeal teha. Ma mõtlen just uuemad pillid millel veakode lugeda saaks. Pakuksin teenust 0 krooniga (Silberis lühitest vist üle 500 EEKi - ma ei teagi) ja eks ikka eestlaslikult eesmärgiga sedasi teisi oma võrku püüda Icon_rolleyes
Kuna enda projektiga seoses on tulnud teatud seadmeid osta ning tulevikus üks ruum ka muretseda (tõsi mitte Tallinna vaid Rakvere lähedale) kus hobuseid kapoti alla mahutada, siis võiks ju norm hinnaga klubilisi ka aidata/teenindada - sest asjad mis ostetud on kallid ja raha on meil kõigil vähe. Tegemist ei saa kindlasti olema õlivahetuspunktina või rattalaadrite väljapeksmise kohana vaid ikka märksõnadeks süüde/kütus/andurid jne - ühesõnaga diagnostika. Mees kes toimetab on tasemel - isegi väga Nod
Vasta
#50
R129 Kirjutas:Kuna enda särk on ikka lähem, siis alustan kohe reklaamijuttu:
Kas on huvi rahval näiteks väikest diagnostikat kohapeal teha. Ma mõtlen just uuemad pillid millel veakode lugeda saaks. Pakuksin teenust 0 krooniga (Silberis lühitest vist üle 500 EEKi - ma ei teagi) ja eks ikka eestlaslikult eesmärgiga sedasi teisi oma võrku püüda Icon_rolleyes
Kuna enda projektiga seoses on tulnud teatud seadmeid osta ning tulevikus üks ruum ka muretseda (tõsi mitte Tallinna vaid Rakvere lähedale) kus hobuseid kapoti alla mahutada, siis võiks ju norm hinnaga klubilisi ka aidata/teenindada - sest asjad mis ostetud on kallid ja raha on meil kõigil vähe. Tegemist ei saa kindlasti olema õlivahetuspunktina või rattalaadrite väljapeksmise kohana vaid ikka märksõnadeks süüde/kütus/andurid jne - ühesõnaga diagnostika. Mees kes toimetab on tasemel - isegi väga Nod

Noh tule kohale, ehk on kohal ka uuemaid mersusid keda näppida saadBig Grin
Vasta
#51
Kuram, ma vist pean ka ikka tulema Wink
Sul pole nii suurt mälumahtu, et kõiki neid veakoode ära mahutada, mis mu suksu südamest tulevad Smile)
Vasta
#52
Mingid postid olid siia tuld, mis on ära kustutatud Smile
Mis teema oli?
Vasta
#53
rauntz Kirjutas:Mingid postid olid siia tuld, mis on ära kustutatud Smile
Mis teema oli?

3 X offtopic
Vasta
#54
Tulen perega, tegin ülekande ka ära.
Vasta
#55
See suur et Varbolas asub tegelikult erakätes olev vanavara ait, kus muljetavaldav hulk tehnikat vanadest õlinõudest mootorratasteni jne kõik kujuteldav. Kes pole käinud, soovitan soojalt.

Piletit pole, südametunnistuse järgi võib ise raha jätta. Peremees oli vähemalt veel paar aastat tagasi huvitatud ka igasugusest vanast kraamist, kel midagi üle.

Leidsin internetist sellise telefoni +372 48 27 339
Mobiili ei leidnud, praegu lauatelefonilt kedagi kätte ei saanud.
Vasta
#56
secman Kirjutas:tulija

telen kaksi, maksan kohal
SEC-i sõltlane.
560SEC, G55, 190E 2,0B, C400 4M Coupe 
Vasta
#57
Tundub, et rahvast tuleb, aga kui ilm veidike sombune on, siis ära ikka ei jäta, küll kohapeal hakkama saame, seal ka mingi katusealnume olemas.
Vasta
#58
Ei taha küll ära sõnada, kuid ilmselt oleme ka meie 2+ kohal...
Vasta
#59
Indrek Kirjutas:Tundub, et rahvast tuleb, aga kui ilm veidike sombune on, siis ära ikka ei jäta, küll kohapeal hakkama saame, seal ka mingi katusealnume olemas.
kl12-15 lubab natuke vihma jah.
Vasta
#60
liisel Kirjutas:Ma tellisin vihmavaba päeva.... Vähemalt ilma taat lubas seda kohta vihmast säästa... aga kui ta oma sõna murrab võin vaid öelda .... mehed Icon_lol
kas see on kuuse taadi vend? Badgrin
Vasta


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  MB Klubi rallikas vol? indrek 21 13,682 26-02-2021, 08:43 PM
Viimane postitus: 2teist
  Klubi jõulubowling 14. detsembril 19.00 indrek 3 2,766 13-12-2019, 03:29 PM
Viimane postitus: indrek
  MB Klubi sümboolikaga meened indrek 42 81,946 30-10-2019, 08:44 PM
Viimane postitus: indrek
  Klubi Sügisgrill 15. September Kernus indrek 5 6,637 09-09-2019, 08:16 AM
Viimane postitus: v6sa
  MB klubi suvepäevad 2019 - 20-21 Juuli Türil indrek 29 23,071 28-07-2019, 06:01 PM
Viimane postitus: siimruz
  MB klubi talvepäevad 09. Märts 2019 raplamaal indrek 21 18,150 25-03-2019, 05:05 PM
Viimane postitus: Werewolf
  MB Klubi Bowling 24.11 kell 18.45 indrek 5 7,113 20-11-2018, 10:22 AM
Viimane postitus: indrek
  Klubi peregrill 20. August Kernus indrek 26 16,528 23-08-2018, 02:56 PM
Viimane postitus: Lepz
  MB klubi rallikas Mannergute mõõduvõtul 21. juuli indrek 72 41,751 29-07-2018, 05:45 PM
Viimane postitus: v6sa
  MB klubi Suvepäevad 2018 (16. juunil) indrek 57 50,139 20-06-2018, 10:22 AM
Viimane postitus: indrek



Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 2 külali(st)ne