Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
MB E290 97. w210 - m20b20
#41
[/quote]
(05-04-2010, 02:49 PM)allan1 Kirjutas: Väike stretchIcon_cool

Värvi stangede alumised ääred ka kerevärv, siis on päris hea.

Rehvi ja koopa vahe võiks ka veel väiksem olla siis oleks 5+ : Ma ei julge valjusti rääkida, mõned kodanikud võivad kurjaks jälle saadaEusa_shhh

Täpselt minu mõte Big Grin Nende alumiste äärtega on nii et karbi plastikud võiksid ka olla siis läheks paremini kokku see alumise ääre värvimine kerevärvi. Esimen lisa on hall kuna garaazist väljasõites sain eelmisest lahti ja nagu terav silm paneb tähele siis ka sellest Tongue


Renkju`le
Paljud ütlevad et eelmised olid ilusamad Tongue No kuna need on laenatud veljed sõbra käest siis lähevad teised tagasi juhul kui ei osteta hea hinnaga ära või ei pakuta ilusa randiga velge vastu. Vanad veljed on aasta tagasi plaanitud iluravis Smile
Vasta
#42
Sai siis reedel väikse vihaga ÜV punkti sisse lennatud ja öeldud et tahan esisilla läbi logistada.
Vead mis tulid oli et kõrvalistuja poolne ülemise õõtsa šarniir täiesti surnud, juhipoolsel puksid otsas ja esimesed piduri voolikud tahavad vahetust.
Alumisi šarniire ei saanud proovida kuna auto liiga madal oli ja nende tund ei linud vahele, et mingi abinõuga kontrollida.

Sai siis tellitud korralikud õli filter ja õli(läheb Liqui Moly 5w30), korralik kütuse filter, õhufilter, ülemised õõtsad.
Juhipoolse vahetasin hetkel korraliku kasutatu vastu kuna šarniiri läbi olek ei ole naljaasi ja kolises ka teine. Tuleb uus siis läheb külge
Praeguseks 285500 km ees Smile

Veljed lähevad alla järgmine nädal vist(ilusad 17 tollised mis kõigile meeldivad rohkem kui ned borbetid Tongue v.a. allan1 ja mina Big Grin)
Vasta
#43
[Pilt: 39678-m20b20_2_copy.jpg]
tegin sulle kiiruga VT Wink et saaksid aimu velgedepoolest ja esivõrega. Big Grin
ära kvaliteeti siit otsi Big Grin aga pilt peaks silme ette tulema kl Smile

Aga räägi, sa enda Seda 16" velge vahetada ei taha MB originaali vastu?
Täpsemalt mis Siin Talve piltidel näha
Alumiiniumi ja Roostevaba terase Keevitus- ja Painutustööd.
RakWeld OÜ
5656 3210
Rakvere ja Tallinn
Vasta
#44
Eusa_snooty
Vasta
#45
Ehk saad teha veljed üleni mustad ja mustad punase triibuga. Iluvõre pooleli Big Grin liigub sinna suunas.
Need mis mul all on on sõbra veljed ja ta pigem huvituks müügist. seda siis 4500 eek eest koos rehvidega võimalik endale soetada.
Vasta
#46
[Pilt: 47325-DSCN5152_copy.jpg]
Sorry, ma ei jaksanud hetkel seda punase triibuga teha Big Grin aga ma usun,et midagi head seal ei tule.
Ja maitse asi, aga ega see Mustki kõikseparem pole, Sellesmõttes,et sul autol endal suht palju Kroomi küljes, Sobib just selline heledam stiil, ka need veljed.
Kuna sul jah stangeribad kroomiga, ukselingid kroomiga.

Aga toon klaas pane ära Wink muudab autot ika mailmatuma palju Wink
mõtlesin,et panen virtuaalselt tooni, aga nii feik jäi need läbi auto paistvad klaasid Big Grin ja siis ei hakanud tegemagi Big Grin


Ja Teiste velgedekohapealt, Mõtlesin just vahetada, kuna maitse asi, aga mulle need originaalid ei meeldi Big Grin ühed koledamad MB veljed (uuematest) kuid maitse asi. Ja siis mõtlesin,et talvekateks neid laia randiga Smile
oleks VB suht hea old, kuna auto mailmatuma madal Wink
Ehk raatsid tuttavalt küsida Smile
kui kokkupeaksite sattuma.
U.
Alumiiniumi ja Roostevaba terase Keevitus- ja Painutustööd.
RakWeld OÜ
5656 3210
Rakvere ja Tallinn
Vasta
#47
Suur tänu et viitsisid jännata. Kusjuures viimasel ajal meeldima hakanud see nn asfaldi värv nagu sa tegid mitte täiesti must Big Grin päris hea nii.
No need 16 borbetid võimalik osta Smile aga kus kandis soomemaal oled? ma ise pesitsen kerava kandis. Tule vaata, katsu ja ehk tahad mõningate eurode eest ligi võtta Big Grin

allanile. Mul need veljed veel all.
Mul koguaeg on sada erinevat tegemist eestis ja klotsi läheb ka siia-sinna ning need veljed endiselt õnnetult ootavad värvi. Hetkel ei teagi kas lasta hoopis pulbervärvida(kogemusi kellegil?).
Järgmine nv olen kodus siis vaatan mis saab.
Vasta
#48
(07-05-2010, 08:42 PM)m20b20 Kirjutas: Suur tänu et viitsisid jännata. Kusjuures viimasel ajal meeldima hakanud see nn asfaldi värv nagu sa tegid mitte täiesti must Big Grin päris hea nii.
No need 16 borbetid võimalik osta Smile aga kus kandis soomemaal oled? ma ise pesitsen kerava kandis. Tule vaata, katsu ja ehk tahad mõningate eurode eest ligi võtta Big Grin

allanile. Mul need veljed veel all.
Mul koguaeg on sada erinevat tegemist eestis ja klotsi läheb ka siia-sinna ning need veljed endiselt õnnetult ootavad värvi. Hetkel ei teagi kas lasta hoopis pulbervärvida(kogemusi kellegil?).
Järgmine nv olen kodus siis vaatan mis saab.

Ma tamperes, aga 11 liigun Helsinki poole, siis poleks probleemi tulla. aga noh, samas ma kardan,et ma osta ei taha Big Grin kuna 16" talvekad olemas. lihtsalt mõtlesin,et vahetada. kuna neist kopp ees suht juba Big Grin hea meelega vahetaks oma 18" ka ära Big Grin neistki kopp ees.

Aga noh, eks sa võta heaks Big Grin aegajalt meeldib teha Wink kunagi sai proovitud VT'd Smile siis nüüd mõningad tegemised meeles.

kuid ise tahaks kedagi pädevamat kasutada Big Grin oleks vaja enda omaga lasta natukese tegeleda, ei julge algul kohe autole kallale lennata Big Grin siis oleks hea, kui VT oleks olemas Smile
Alumiiniumi ja Roostevaba terase Keevitus- ja Painutustööd.
RakWeld OÜ
5656 3210
Rakvere ja Tallinn
Vasta
#49
Nonii üle pika aja sai midagi tehtud.
Vahetasin juhipoolse ülemise õõtsa. Vana ära võttes kukkus õõtsa seest välja mõlema puksi sisu. Asemele läks SRL`i uus õõts. Praegu juhitavus tunduvalt parem.
Keegi Avantgarde esiamortide BOGE tootekoodi oskab välja uurida?

Sai siin Pealinnavahet sõidetud ja tuli kütusekulu koos linnaga ja närvilise Tallinn-Tartu maanteega 6,25l/100km

Uue õliga tundub mootor vaiksem olevat ja turbo käiks nagu kõvema vilinaga...ei tea kas kujutan ette või tegelikus Big Grin
Vasta
#50
Tere MB austajad!

See auto on nüüd meie peres.
Kilomeetreid läbib rõõmsalt, ja toonklaasid on ka olemas.

Võimalik on autot näha Pärnu vahel liiklemas ja ka mujal..
Vasta
#51
Selle teema siis võime kinni ära panna Smile Mul endal sama aasta punn aga universaal kerega ja nahktoaga Smile Mootor sama ja avantgarde Big Grin
Vasta
#52
(29-12-2011, 09:10 PM)m20b20 Kirjutas: Selle teema siis võime kinni ära panna Smile Mul endal sama aasta punn aga universaal kerega ja nahktoaga Smile Mootor sama ja avantgarde Big Grin

Kas sul sellet "nahktoast" pildikesi ka leidub kuskil Smile?

Vasta
#53
Hetkel mitte. Loodan lähima paari päeva jooksul auto 24 kuulutuse piltidega riputada, siis panen siia lingi.
Vasta
#54
just vaatasin neid pilte ja aru ma ei saa miks on vaja ilus auto ära solkida. kenad veljed, avantgarde visuaalsed lisad jne. nüüd on veel tume toonklaas puudu siis ongi soliitsest ja kenast autost saanud rullnoklik mb.
Vasta
#55
(17-03-2012, 09:38 AM)kentq Kirjutas: just vaatasin neid pilte ja aru ma ei saa miks on vaja ilus auto ära solkida. kenad veljed, avantgarde visuaalsed lisad jne. nüüd on veel tume toonklaas puudu siis ongi soliitsest ja kenast autost saanud rullnoklik mb.

Kuulge Hr. Rullnokk, keegi pole velgesid ära rikkunud, ja kui sa ülevalt poolt vaataksid, siis autol ammu uus omanik. Mis toonklaasidesse puutub, siis need sobivad väga hästi sinna, ei meeldi see akvaariumi teema. Autol veel uued esitulede klaasid ja uued alumised udutuled ka ees. Jääkamakast oli "kasu" kah Big Grin
Vasta
#56
Tervist! Nüüd auto otsapidi minu käes,ostsin ta Tallinnast ja olnud mul juba 2 päeva,väga mugav isend kast töötab ilusti ja mootor ka. Smile
http://www.upload.ee/files/5524441/12631...n.jpg.html
Vasta
#57
(30-01-2016, 09:52 AM)Lensment17 Kirjutas: Tervist! Nüüd auto otsapidi minu käes,ostsin ta Tallinnast ja olnud mul juba 2 päeva,väga mugav isend kast töötab ilusti ja mootor ka. Smile
http://www.upload.ee/files/5524441/12631...n.jpg.html

Nägin teda üksvahe Fb autodemüügi portaalis müügis Big Grin On teine vist päris mitu x omaniku vahetanud peale mind :/ Pärnus Taksotki sõitnud vahepeal.
Kuidas kerega lood on, roostet?

Vasta
#58
Kere on väga korralik, mingiaeg on talle lisatud ka beez nahksisu,esimesed istmed elektrilised,roostet on nii palju et tagaluugi nurgas natuke ja karbil ka natuke.Kirjutasin täna viljandi arkis auto ka enda nimele,eelmine omanik oli kirjutamatta jätnud,kellegile helistati ka arkist aga täpselt ei mäleta kellele Big Grin keegi Tanel oli vist
Vasta
#59
Tegelikult tahaks teada kes lisas autole nahksisu,küsimus siis selles et juhiiste on massazi funktsiooniga aga see ei tööta,et kuidas see tööle saada?
Vasta


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
Photo Mercedes-Benz E270CDi, 2000, w210 - W202 W202 2 309 05-11-2023, 11:04 PM
Viimane postitus: Laur
  MB W210, E300 TD, 1998 - kodutu kodutu 10 5,165 15-07-2023, 10:24 PM
Viimane postitus: kodutu
  MB E50AMG ´96 w210- OberHenn OberHenn 94 52,379 02-06-2022, 07:05 PM
Viimane postitus: OberHenn
  Mercedes-Benz E430T (300Edition), 1998, W210 - indumen indumen 85 62,851 20-11-2020, 11:10 AM
Viimane postitus: indumen
  Mercedes W210 E420 Avantgarde Lahekas 40 28,871 14-10-2019, 12:25 AM
Viimane postitus: väikemees
  M: MB w210 E270 Avantgarde 500€ chrome 4 3,576 14-02-2019, 11:39 PM
Viimane postitus: arturmalcik
  MB W210 E200CDi 2000.a Defekt defekt 31 28,834 27-06-2018, 04:40 PM
Viimane postitus: defekt
  MB E55 AMG, 1998, W210 - Valge välk Valge välk 27 28,734 12-05-2017, 11:35 AM
Viimane postitus: herki
  Mercedes-Benz E 200 Classic, 1999, W210 - Uku Uku 0 2,975 09-04-2017, 01:04 PM
Viimane postitus: Uku
  MB W210, 320cdi, 2001 - Jonar Jonar 11 11,040 05-04-2017, 09:43 AM
Viimane postitus: jsv



Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne