Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
MB E290 97. w210 - m20b20
#21
üks mõte veel mis värvi võiksid veljed olla.
jube raske ikka mõelda.
http://www.auto24.ee/webcache_kasutatud/...24_ee.html
Vasta
#22
ikka soovitan hõbedasi Smile
Vasta
#23
Smile samas on öeldud väga paljude poolt et väga hästi sobib see velg ja auto kokku...ehk peaks jätma siis ikka selliseks....eee.
Vasta
#24
Kaua olnud vaikus siin teemas.
Auto siis käes olnud juba nädala ja olen hetkel väga rahul sellega mis tehtud on Smile Auto siis täielikult uue värvi all ja olude sunnil läks ikka tavalise 040 alla Sad aga pole väga hullu. Külge said veel tutikad orignaal märgid ette-taha.
Hetkel on eemaldatud esimene parkimisabi kuna juhtmestik oli natuke ajahambast puretud ja tavalised liistud ka küljes, kuid kui saan korraliku juhtmestiku kusagilt(võite pakkuda) siis taastan ka selle lisa.
Veljed jäid tegemata seekord kuna rahakott hetkel õhuke tänu värvimisele ja bussi ostule Tongue

Piltidega kostitan tuleval nv kuna eestis olles oli auto natuke must(enne kojujõudmist oli naine sõitnud juba paar päeva) ja ei jätkunud aega puhtaks pesta ja vahatada.

Tahtsin osta Facelift 210 nahksisu kuid mulle räägiti tagumine iste ei sobivat kuna aknalaua pikkus erinev??!?

Nov keskel tuleb kastipesu ja õlivahetus ära teha(viimasest vahetusest üle 60 000 möödas, ning pesu vast ka mõtekas juba teha, kuigi õli ilus puhas).
Vasta
#25
Icon_evil täielik masendus tuleb peale...keegi VÄRDJAS on stange ära kriipinud oma panniga. Kätte saaks siis sõidaks üle Sad
Peab vist garaažis hoidma hakkama ja mitte sõitma et ajuinvaliidid ära ei lõhuks.
Vasta
#26
Nonii pole kaua kirjutanud.
Icon_redface siiamaani pole pilte jõudnud teha Tongue
Aga sai siis jälle rahakoti kõhnemaks tehtud ning muretsetud acar abiga SLR(või oli SRL) firma tagumised amordid. Pidid olema tugevdatud jne jne. Mingi uus kraam on, eks näis kaua peavad.
Vahetusse läks veel termostaat, roolisamba mürasummutus kummilutt(täiesti pilbasteks oli, silberis 189.- eek), kojamees(Valeo 227.-) ja korda tehtud keskluku pumba trükiplaat.
Homme läheb vahetusse veel pooltelje kaitsekumm ja juhiakna tõstesüsteem mis juba suve keskpaigast ootab vahetustIcon_redface
Vasta
#27
Värvi iluvõre ka mustaks, ülikõva jääb! Usu mind Smile
Vasta
#28
puma Kirjutas:Värvi iluvõre ka mustaks, ülikõva jääb! Usu mind Smile

Tõsi ta on, mulle meeldib ka. Teeb esiotsa süngeks ja kurjemaks.
Vasta
#29
Karl Kirjutas:
puma Kirjutas:Värvi iluvõre ka mustaks, ülikõva jääb! Usu mind Smile

Tõsi ta on, mulle meeldib ka. Teeb esiotsa süngeks ja kurjemaks.

Vana võre on tegemises ja tulebki selline Big Grin hetkel on ees tutikas. mõtlesin esituled ka tumedaks teha aga ma arvan et ei hakka eksperimenteerima tuledega mis uuena maksavad 15k Icon_eek

Esineb väike anomaalia hetel, kuna paremalpool taga midagi koliseb aukudepeal päris korralikult. kõik puksid nagu ok, kere ja sillavaheline esimene suur puks vahetatud, amordid tutikad, mingi silikon puks vms ka vahetatud aga ikka klobisebIcon_sad
Vasta
#30
m20b20 Kirjutas:Esineb väike anomaalia hetel, kuna paremalpool taga midagi koliseb aukudepeal päris korralikult. kõik puksid nagu ok, kere ja sillavaheline esimene suur puks vahetatud, amordid tutikad, mingi silikon puks vms ka vahetatud aga ikka klobisebIcon_sad
mul peksis hüpetes ja aukudest sõites sumpa vastu keret ja oli kolin nagu tagasillas oleks mingi asi puru, aga sain kinnituse vahetusega asja korda. Icon_biggrin

masin sul väga kena ja sünge. oled klaasid ära tooninud juba?
Vasta
#31
põhh Kirjutas:
m20b20 Kirjutas:Esineb väike anomaalia hetel, kuna paremalpool taga midagi koliseb aukudepeal päris korralikult. kõik puksid nagu ok, kere ja sillavaheline esimene suur puks vahetatud, amordid tutikad, mingi silikon puks vms ka vahetatud aga ikka klobisebIcon_sad
mul peksis hüpetes ja aukudest sõites sumpa vastu keret ja oli kolin nagu tagasillas oleks mingi asi puru, aga sain kinnituse vahetusega asja korda. Icon_biggrin

masin sul väga kena ja sünge. oled klaasid ära tooninud juba?

sumpa jookseb rohkem vasakultpoolt vist....eks uurib asja.
Ei ole veel jõudnud toonida.
Käin kuus maksimum 6 päeva eestis ja nendest 2 päeva argipäeviti ja siis pole absoluutselt aega. R129 juurde pidin ka nov keskel minema aga no pole aega :S
Jõulust pikemalt kodus ja siis teeb võimalikult palju ära. Mosse ja transit ka tahavad tegemist ja lapsega peab ka tegelema Big Grin Graafik on tihe.
Vasta
#32
Tänase seisuga sai paika pump. öeldi et pump peab olema mingi 3 ühikut vms aga oli 12...st et ime et käima üldse läks kuna sai nii vähe kütust peale öeldi.
Tellisime ära 5 uut eelsüüte küünalt(NGK)
Vasta
#33
Kaua lubatud pildid siis:
[Pilt: DSCN5149.JPG]

[Pilt: DSCN5150.JPG]

[Pilt: DSCN5151.JPG]
Näha on see mis parklas on juhtunud stange nurgas Sad aga poleerides saab ehk korda.
[Pilt: DSCN5152.JPG]

[Pilt: DSCN5153.JPG]

[Pilt: DSCN5156.JPG]

[Pilt: DSCN5158.JPG]

[Pilt: DSCN5159.JPG]

[Pilt: DSCN5161.JPG]

[Pilt: DSCN5162.JPG]
Vasta
#34
[Pilt: DSCN5163.JPG]
Vasta
#35
Nüüd pump siis paigas ja ise ära ka proovitud. Liigub väga ilusti Eusa_dance
Panen pilli huvipärast müüki ka Smile
Vasta
#36
Tundub et nüüdseks on lahenenud avarii režiimi mineku probleemid. Viga oli siis vaakumis. üleval üks klapp sisises ning vaakum jebis.
Selline suur auto on ikka väga mõnus meie praeguste teede peal Smile püsib ilusti ja kindlalt.
Eriti meeldib see et käivitub ilusti ka -25 C juures.
Ühekorra olen siis põhjakatte alt lahti saanud kuid ära ei kaotanud õnneks Big Grin
Plaanid: Lasen siis ka vedru kannud ilusti ära tugevdada nagu paljud teinud on ja täis silla remont. Uued ülemised õõtsad, šarniirid, puksid ja amordid.
Hinna päring olemas ning tellimine seisab rahakoti taga Big Grin

Rooli nahatamine ka päevakorras Big Grin
Vasta
#37
Väike memo:
Vahetatud roolivõimuõli, kütusefülter, mootoriõli-filter, stabilisaatori puksid ja kondid(puksid silberist ja kondid febi bilstein) 278100 km juures.
Vasta
#38
Sai laupäeval autot pestud ja igavusest paar pilti tehtud Big Grin
[Pilt: mersu123.JPG]

[Pilt: mersu1234.JPG]

[Pilt: mersu12345.JPG]

Nv siis tänu wdb240 ja R129 näpunäidetele hakkan siis käigukangi hoovastiku kulisse puhastama ja õlitama Big Grin eks näis kuidas läheb.
Vasta
#39
Sai siis alt võetud 17 tollised veljed seoses nende värskendamissooviga ja alla pandud Borbet T 16 j9 et 15 Smile Rehviks läks 205 55 16 kuna muidu võiksid tiivaääred haiget saada. Veljed on olnud kellegi parkimiskunni omad kuna kõik ääred kriibitud. Mulle hakkasid meeldima need veljed.

[Pilt: pilt_1.jpg]

[Pilt: pilt2.jpg]

[Pilt: pilt3.jpg]

[Pilt: pilt4.jpg]

[Pilt: pilt5.jpg]

[Pilt: pilt6.jpg]

[Pilt: pilt8.jpg]

Ja siin siis käigukangi sisust pilt. Parempoolne hoob oli võlli küljes nii kõvasti kinni et oli tükk tegemist et kätte saada. See hoob siis peab võllipeal vabalt liikuma ja see oligi see konks miks ei läinud käigud D`st alla poole 1.2.3.4 peale. Nüüd liigub väga ilusti.
[Pilt: pilt7.jpg]
Vasta
#40
(05-04-2010, 02:49 PM)allan1 Kirjutas: Väike stretchIcon_cool

Värvi stangede alumised ääred ka kerevärv, siis on päris hea.

Rehvi ja koopa vahe võiks ka veel väiksem olla siis oleks 5+ : Ma ei julge valjusti rääkida, mõned kodanikud võivad kurjaks jälle saadaEusa_shhh


Ma nägin seda Icon_biggrin

Ma olen realist, ja arvan, et nii nagu on, nii kõlbabNod V.a. uutel piltidel olev velg, eelmised jätsid pisut elegantsema mulje punnist ning olid rohkem asjakohasemad.
Aga eks me siia foorumisse olegi kõik tulnud, et oma arvamust avaldada
Vasta


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
Photo Mercedes-Benz E270CDi, 2000, w210 - W202 W202 2 309 05-11-2023, 11:04 PM
Viimane postitus: Laur
  MB W210, E300 TD, 1998 - kodutu kodutu 10 5,167 15-07-2023, 10:24 PM
Viimane postitus: kodutu
  MB E50AMG ´96 w210- OberHenn OberHenn 94 52,390 02-06-2022, 07:05 PM
Viimane postitus: OberHenn
  Mercedes-Benz E430T (300Edition), 1998, W210 - indumen indumen 85 62,863 20-11-2020, 11:10 AM
Viimane postitus: indumen
  Mercedes W210 E420 Avantgarde Lahekas 40 28,910 14-10-2019, 12:25 AM
Viimane postitus: väikemees
  M: MB w210 E270 Avantgarde 500€ chrome 4 3,576 14-02-2019, 11:39 PM
Viimane postitus: arturmalcik
  MB W210 E200CDi 2000.a Defekt defekt 31 28,840 27-06-2018, 04:40 PM
Viimane postitus: defekt
  MB E55 AMG, 1998, W210 - Valge välk Valge välk 27 28,736 12-05-2017, 11:35 AM
Viimane postitus: herki
  Mercedes-Benz E 200 Classic, 1999, W210 - Uku Uku 0 2,976 09-04-2017, 01:04 PM
Viimane postitus: Uku
  MB W210, 320cdi, 2001 - Jonar Jonar 11 11,040 05-04-2017, 09:43 AM
Viimane postitus: jsv



Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 2 külali(st)ne