Teema hinnang:
  • 2Hääli - 3.5 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
MB E220 Cabrio 1996 A124
Teeks siis üle väga pika aja ka pisikese update.
Mis vahepeal toimunud ja juhtunud.
Nimelt sai mingi aeg autosse natuke helisüsteemi istutatud.
Kuna cabriole se väga lihtne protsess ei ole siis ei hakanud midagi meeletut tegema.
Komponent kõlarid ja võim.

Viimaste uuendustena lasin teha käsitööna amg gen 2 esistange mis praegu värvimises + esitiivad sai tellitud.
Mis sai siis B osana võetud ja kohe mitte ei sobinud.
Aega ta võttis aga leidsin siis ühe A ja ühe B tiiva mis sobisid ja need ka värvimises.
Juhipoolne külg veel värvitakse ära kuna seal mõned kriimud.
Hetkel rohkem ei tulegi meelde selliseid suuremaid tegusi.
Uued bi xenonid tulevad.Eelmised olid mingid kahtlased ja pidevalt oli nendega mingi probleem.
Juhipoolse toonkaalsi pidin mõned kuud tagasi maha kiskuma ja selle panen ka millalgi uuesti tagasi.Kõrvalistuja oma jäi alles ja seda ei pidanud kiskuma.
Muidu oleks terve tooni maha võtnud ja jätnudki ilma.
Eks järgmine nädal siis piltte ka autost uue esiotsaga.

Terv
A
Vasta
Nii sai siis mõned pildid tehtud.
Eks avaldage arvamust.... kas natuke liiast või ok.
Alla sinna vahe sisse tuleb must võrk.Selline nagu uuematel Amg-del.

[Pilt: mb1ub.jpg]

[Pilt: mb2q.jpg]

[Pilt: mb3h.jpg]

[Pilt: mb4l.jpg]
Vasta
Minu arust väga ilus. Aga katsu natuke näpu osavust kasutada ja see juhipoolne tulealune liist ilusti paika sobitada. Ja muidugi tundub et see poritiib ei ole ka nagu hästi paigas seal pead seibidega veits timmima et need vahet kõik ilusti paigas ja proportsioonis on. Omal ajal kui oma 124 sai esiotsa tuunitud sai terve õhta otsa seibidega ja igaste vahenditega neid vahesid ilusti paika aetud.

Üks asi veel olen siin mitu aega mõelnud et oma SL ,mul ka hõbedane võiks ukse lingid autoga uhte vööbata ,sama võiks sinu autol ka teha ma usun e peaks ilmet juurde andma küll.
Mercedeste haige.Keeran oma hõbenoole rooli.
Vasta
(21-05-2010, 03:04 PM)siimruz Kirjutas: Minu arust väga ilus. Aga katsu natuke näpu osavust kasutada ja see juhipoolne tulealune liist ilusti paika sobitada. Ja muidugi tundub et see poritiib ei ole ka nagu hästi paigas seal pead seibidega veits timmima et need vahet kõik ilusti paigas ja proportsioonis on. Omal ajal kui oma 124 sai esiotsa tuunitud sai terve õhta otsa seibidega ja igaste vahenditega neid vahesid ilusti paika aetud.

Üks asi veel olen siin mitu aega mõelnud et oma SL ,mul ka hõbedane võiks ukse lingid autoga uhte vööbata ,sama võiks sinu autol ka teha ma usun e peaks ilmet juurde andma küll.

Kusjuures jap...parempoole tiib on nihkes natuke.
Ma seda siiamaani ei olnud tähele pannudki.Tnx
Eks ma siis pean vähe timmima.
Ukselingi mõte täitsa hea...eks seedin seda natuke.Ma ise plaanin kõigepealt pidurisuportid hõbedaseks värvida.
Vasta
väga kena auto
minu arust on just originaal link kena. must osa läheb kokku katusega ja kroomliist keskel on nagu valatud sinna (minu arvamus)
Vasta
Mulle ka väga meeldib ja istub.

Kas sa vormisid ise selle stange originaali baasil valmis või tegi seda keegi tuttav või mõni firma?

Ukselinkide koha pealt ma julgeks väita, et kuna tegu on juba niigi pisut rohkem vuntsitud autoga, tagasihoidlikul moel või siis pisut rohkem silmapaistvalt, aga hõbedane ukselink sobiks sellele konkreetsele autole kenasti. Ma julgen arvata, et siin kohal on juba must mitte nii sobilik. Muidugi see kroomliist seal peal leevendab asja, aga see võiks ka sinna ikka jääda peale hõbedaseks võõpamist.

Igatahes, tuult tiibadesse ja et ikka teod tehtud saaks.ThumbsupNod
Vasta
Ma lisan ühe illustreeriva pildi hõbedasest lingist see küll SL il aga see on minu mõte. Muidugi SL il ei ole seda nikel osa ka peal seal.


Manustatud failid Pisipilt (pisipildid)
   
Mercedeste haige.Keeran oma hõbenoole rooli.
Vasta
(23-05-2010, 09:16 PM)Renkju Kirjutas: Kas sa vormisid ise selle stange originaali baasil valmis või tegi seda keegi tuttav või mõni firma?

Stange tegi üks tuttav.... ja originaali ei olnud kahjuks võtta kuskilt.
Ukselinkidega vaatan mis saab.Hetkel se väga ei karju.
Pigem ajas mind närvi se ,et sai nädalavahetusel maal käidud ja juhipoolse aknamootor hakkas jälle streikima.
Krt se jama kõik need 4a selle autoga kaasa käinud.
Vahepeal sai uus mootor ja hakkas tööle ilusti.
Eks pean mingi päev vist lahti kiskuma.

Varem unustasin kirjutada ,et autole sai peale ka uus aku.
Koobaste vahetusega tulid ka logarid.
Vasta
Kui Sa need ukselingid mustaks värvid, siis jäävad Sind härima järgmiseks need mustad "peeglilutid" Smile
Aknad - määri korralikult ära akende reduktorid ja ka siinid.
“A Mercedes-Benz needs to look like a Mercedes-Benz. And another thing that’s just as important is harmonious model progression: the next model should never make the previous models look old.”
Vasta
Väga ilus auto, liikles täna mustamäe teel ja jäi väga hästi silma.
Martin
Vasta
väga vinge aga võta ruttu selle vasaku tiivaga midagi ette,et otseks saadaIcon_smile
Kes teibituuningut teeb,sellel silm peast v�lja
www.liimpuit.ee
228KW
Vasta
Kas esimesed tuled on originaalid? Väga kuidagi uued ja puhtad, nagu mingi crystal-clear disaintuled..
Vasta
(24-05-2010, 08:17 PM)Harry Kirjutas: Kas esimesed tuled on originaalid? Väga kuidagi uued ja puhtad, nagu mingi crystal-clear disaintuled..

Originaalidest asi ikka väga kaugel Icon_biggrin
Oehhh... mida kõike head see Nõukogude võim inimkonnale on andnud!!! Alla Pugatšova, Linnahalli, Baikonuri kosmodroomi, Moskvitši... sinu, minu...
Vasta
Täname täname.
Vurasin jap mustamäel....sõitsin trenni.
Tiiva võtan ette siis kui panen alla stangele võrgu.
Pean siis naguinii stange eest ära võtma.
Tahaks väga neid udutulesi ka alla saada....originaal amg tuled uued maksavad
10 tuhande tuuri Retard
Peab otsima ehk leiab kuskil kasutatud korralikud..kuigi usun ,et se väga pikaldane protsess.

Estituled on jap clear crystalid.....Originaalidest on asi kaugel.
Peangi nüüd uued bi xenonid jälle ostma.
Kaks komplekti on hetkel kapoti all ja mõlemad on otsad andnud.
Vähemalt olen seda õppinud ,et mingit põlvepeal paigaldamist ma enam ei poolda....võtan korralikud kuskilt firmast.Liiga palju peavalu on olnud eelnevatega.
Vasta
lihtsalt väike eelinfo clubilistele ,et auto läheb varsti müüki auto24 lehele.
Tunnen ,et tahan ikka midagi uuemat ja võimsamat.
Alla 120 tuhande ära ei anna.
Vasta
Jälle nägin eile, cc plaza tänavast üritasid välja pöörata - sadama poole.
Linnapildis eristub väga hästi teistest.

Müüa kahju pole v ? jäta suve autoks endale ja osta uus Smile
Martin
Vasta
nägin sind ka....sõitsid suunaga tuukri poole.
No ikka on kahju aga samas uue auto teeksin samuti oma maitse järgi ilusti ära.
Lihtsalt ma ei jõua nende pisiasjadega tegeleda.
Sai juhipoolse akna hammakad näiteks eelmine aasta ära vahetatud.
Eelmine nädal hakkas jälle hammakas õrnalt üle viskama ja jätab pisikese vahe sisse.
Lihtsalt enam ei viitsi.
Eks paistab muidugi....ta mul mõned korrad varem ka müügis olnud.....aga ju siis hind pole sobiv olnud ostuhuvilistele.
Uue autoga ka se teema ,et se tuleb niiöelda auto mida ma tahan edasi arendada.
Kahe sellise autoga ei jõuaks tegeleda lihtsalt.
Vasta
mida uut nillima hakkad?Icon_smile
Kes teibituuningut teeb,sellel silm peast v�lja
www.liimpuit.ee
228KW
Vasta
Noo.... w215 amg paketiga.
Eks alguses võtaksin tooriku ja siis telliks ringi peale.Neid amg paketiga varjante just palju liivel ei ole.
Kindlasti soovin valget värvi ...mida ka just palju liikvel ei ole.
Vasta
(10-06-2010, 10:22 PM)Sheik Kirjutas: Noo.... w215 amg paketiga.
Eks alguses võtaksin tooriku ja siis telliks ringi peale.Neid amg paketiga varjante just palju liivel ei ole.
Kindlasti soovin valget värvi ...mida ka just palju liikvel ei ole.

OT. Minu teada on Eestis ainult yks valge w215, Kalev Kure kunagine, AMG paketti pole. Samuti commandit mitte. Nii, et pead välisriikide poole kiikama. Koïge odavamat AMG-kiti sellele autole olen näinud kunagi Hents99 poolt pandud rootsi lingil (suurusjärk 40k eeki). Kunagi tahatsin enda omale ka panna. Kahjuks ei myyda eraldi AMG sumpsi otsi (no 4 toruga). peab ostma koos pytiga (28k tk), neid vanema tyybi omi (ovaalsed) myyakse (oli vist 5,5 k tykk). Aga edu myymisel ja uue otsingul. Muideks jääb alati Joe tänaval silma.
Vasta


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Mercedes-Benz E250 DIESEL, 1996 (FACELIFT), S124 OM605 83kW 2.5 R5 20V - nostromo nostromo 61 63,606 24-04-2023, 01:21 PM
Viimane postitus: Erkkin
  Mercedes-Benz E290 Turbodiesel, 1996, S210 - v6sa v6sa 107 149,834 17-07-2021, 11:23 PM
Viimane postitus: Ester
  E220 CDI W207 Lysel 4 2,881 25-05-2021, 02:33 PM
Viimane postitus: Lysel
  MÜÜDUD: C140 S600 Coupe, 1996 - Andres Andres 53 29,485 14-04-2020, 06:13 PM
Viimane postitus: nostromo
  Mercedes-Benz C280 , 1996 , W202 - nahk nahk 14 12,237 08-10-2018, 11:44 PM
Viimane postitus: nahk
  Mercedes-Benz S320, 1996, w140 - icecube icecube 24 24,636 08-07-2017, 11:53 AM
Viimane postitus: icecube
  MB 350SL cabrio 1972, r107 - indre indre 11 8,924 27-09-2010, 09:55 PM
Viimane postitus: ReinGSM
  Minu MB e320 w210 1996 Joonas Joonas 15 16,706 27-06-2010, 11:43 AM
Viimane postitus: Karl
  Kaubalift vol 2, ehk minu E220 CDI T Avantgarde -99 Kalev 26 16,364 29-12-2009, 02:48 PM
Viimane postitus: Ester



Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne