Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Foorumi arendusideed ja lisavõimaluste palved
#1
Exclamation 
Tere kasutaja!

See teema on mõeldud selleks, et arutada uute ja huvitavate võimaluste lisamisest siia foorumisse.
Postituste formaat võib olla vaba. Võid kirjeldada mingit võimalust, mida oled näinud kusagil mujal või mille peale oled täiesti ise tulnud.

Uued ideed saab läbiarutatud ning võimaluste piires ka rakendatud.

Kui sul on hoopis tekkinud mõni küsimus/probleem, foorumi kasutamisel. Siis selleks on meil spetsiaalne teema: Üldised foorumiga seonduvad küsimused/probleemid Tänan! Smile
Vasta
#2
Youtube nupp võiks olla, saab muidugi käsitsi ka tagide vahele pasteerida, kuid nupuga oleks mugavam, nagu fotode jaoks näiteks.
M.O.T.T
If you want to make God laugh, tell him your future plans
Vasta
#3
(06-09-2011, 12:46 AM)Laur Kirjutas: Youtube nupp võiks olla, saab muidugi käsitsi ka tagide vahele pasteerida, kuid nupuga oleks mugavam, nagu fotode jaoks näiteks.

Väga hea tähelepanek! Tehtud!

[Pilt: 32768-Screenshot_Studio_capture_024.png]
Vasta
#4
Minu enda idee puudutab pildiparki. Et lisada kohe postitamise editori nupp, kust avaneks pildipargi aken ja õnnestunud üleslaadimise puhul, kopeeriks ta lingi automaatselt teksti-kasti.

Tehniliselt on see vägagi võimalik. Kuid ma arvan, et ma teen kohe kindlasti foorumi uuendamise enne ära.. Ja võimalik, et ka uuendan pildipargi enne ära. Ehk siis, pildiparki peaks tulema mitme pildi korraga laadimine jne..

Seega, teatke, et see mõte on mul juba tükk aega õhus ning esimesel võimalusel, läheb see tegemisse.
Vasta
#5
Endiselt oleks abiks ostu ja müügi kuulutuste sorteerimise võimalus, millest ka suvepäevadel rääkisime.
Tehniliselt seisneb see ilmselt selles, et teemat sisestades pead ka ära valima kas tegu on ostu, või müügi kuulutusega.
Üldises turu teema all on kõik O,M,V koos, aga menüüribast oleks võimalik valida vaatamiseks näiteks ainult müügi kuulutused.

Tervitades,
Herki
Vasta
#6
Minu meelest võiks Pildipargi link olla ka seal kuhu nüüd sai Youtube nupp lisatud.
Kui teha vähe pikem postitus ja kasutada vahepeal eelvaadet, siis on tülikas üles kerida, võibolla oleks see siis kergemini ka uutele kasutajatele leitav.

Ostu-müügi kuulutuste kohapealt olen herki'ga nõus. Võiks olla mingi sortimisvõimalus.
300CD, 1984
Mercedes-Benz: Das Beste oder nichts.
Vasta
#7
(06-09-2011, 09:35 AM)herki Kirjutas: Endiselt oleks abiks ostu ja müügi kuulutuste sorteerimise võimalus, millest ka suvepäevadel rääkisime.
Tehniliselt seisneb see ilmselt selles, et teemat sisestades pead ka ära valima kas tegu on ostu, või müügi kuulutusega.
Üldises turu teema all on kõik O,M,V koos, aga menüüribast oleks võimalik valida vaatamiseks näiteks ainult müügi kuulutused.

Kirjas ja eile juba uurisin. Olen kohe kohe uuendamas foorumit ja vaatan sealt peale edasi ehk pole momendil mõtet uuendada seda versiooni, kui kõik failid nii kui nii kustutatakse. Aga kindlasti nimekirjas ja peale uuendust vaatab täpselt, et mis ja kuidas võimalik teha on.

(06-09-2011, 09:52 AM)Toomaz Kirjutas: Minu meelest võiks Pildipargi link olla ka seal kuhu nüüd sai Youtube nupp lisatud.
Kui teha vähe pikem postitus ja kasutada vahepeal eelvaadet, siis on tülikas üles kerida, võibolla oleks see siis kergemini ka uutele kasutajatele leitav.

Ma tahtsin veidi keerukamat lahendust muidu teha, kuid kui ajutiselt sobib ainult link. Siis ma võin pildiparki lingi täiesti editori lisada.
Vasta
#8
(06-09-2011, 03:47 PM)Harry Kirjutas: Ma tahtsin veidi keerukamat lahendust muidu teha, kuid kui ajutiselt sobib ainult link. Siis ma võin pildiparki lingi täiesti editori lisada.

Sorry, ei lugenud su posti vist korralikult läbi. Kui see foorumi uuendus nii ehk naa varsti tuleb, siis pole vast mõtet seda linki sinna panna. Jään siis foorumi upi ootama Nod
300CD, 1984
Mercedes-Benz: Das Beste oder nichts.
Vasta
#9
Hetke seisuga on mul uus foorum juba ootamas. Aga mul backupide kõvaketas on rivist väljas ning pole kuhugile võimalik backupi teha. + Ma ei mäleta enam mis lisavõimalused sai tollal pandud, et need uues versioonis olemas oleksid. Seega veidi organiseerimist on vaja veel ja siis üks öö teen uuenduse ära.
Vasta
#10
Üks väike ettepanek oleks "Vaba teema"-ga seoses. Konkreetselt "huvitavad mersud müügis"!
Kas selle teemaga ei saaks teha nii, et üle 6 kuu vanused postitused kustuvad ära! Kuidagi häirib! Ja tasuks ka mõelda "videod youtubest..."
Vasta
#11
Pakun välja sellise plugini http://mods.mybb.com/view/mysupport Idee on selles, et saad märkida tehnilise küsimuse kui "vastatud".
Vasta
#12
(19-10-2011, 03:36 AM)Harry Kirjutas: Pakun välja sellise plugini http://mods.mybb.com/view/mysupport Idee on selles, et saad märkida tehnilise küsimuse kui "vastatud".
Võiks olla kohe foorumi avalehel võimalus vaadata omi postitusi. Aga eelnev idee meeldib mulle.
Vasta
#13
Oma postitusi ja teemasid saab ju vaadata oma profiili alt.
You can have any car you like... As long as it's a Mercedes!
Vasta
#14
(29-10-2011, 06:45 PM)Werewolf Kirjutas: Oma postitusi ja teemasid saab ju vaadata oma profiili alt.
Seda küll, kuid enamus foorumites on see võimalus foorumi AVALEHEL. Tuled foorumisse ja klikkad sellele. Siin foorumis on aga ainult pealehel võimalus vaadata sellisel teel uusi postitusi.
Tean, see on kasutajakonto kaudu võimalik.


Vasta
#15
(01-11-2011, 07:47 AM)NOTFAST Kirjutas:
(29-10-2011, 06:45 PM)Werewolf Kirjutas: Oma postitusi ja teemasid saab ju vaadata oma profiili alt.
Seda küll, kuid enamus foorumites on see võimalus foorumi AVALEHEL. Tuled foorumisse ja klikkad sellele. Siin foorumis on aga ainult pealehel võimalus vaadata sellisel teel uusi postitusi.
Tean, see on kasutajakonto kaudu võimalik.

Hmm, ma ei saa ikka päris hästi aru, mida sa mõtled. Foorumi avalehel peax olema ainult need asjad, mida sul igapäevaselt vaja on nagu "kisakast" ja "vaata uusi postitusi". Oma tehtud postitusi ei ole ju vaja igapäev vahtida, neid tead niigi peast. Ning ei ole ju keeruline avada oma kasutaja konto ja vaadata sealt oma viimaseid teemasid ja postitusi.
You can have any car you like... As long as it's a Mercedes!
Vasta
#16
Äkki on sellest abi: http://foorum.clubmb.ee/search.php?action=getdaily
Kuvab viimased 24 tunni jooksul tehtud postitused ehk uued postitused.
Vasta
#17
(29-10-2011, 06:30 PM)NOTFAST Kirjutas: Võiks olla kohe foorumi avalehel võimalus vaadata omi postitusi. Aga eelnev idee meeldib mulle.

Salvesta kusagile lemmikute alla see link: http://foorum.clubmb.ee/search.php?action=finduser&uid=6683
M.O.T.T
If you want to make God laugh, tell him your future plans
Vasta
#18
Kui huvi on konkreetset teemat jälgida, siis all nurgas ja kasutaja konto all on "tellitud teemad".
Vasta
#19
Kas oleks kuidagi võimalik "24h" ja "uued postid" linkidest välja filtreerida turu-uudised?
Praegusel hetkel on päevas julgelt enam kui 2/3 OMV kuulutusi. Neist kiirelt pilgul üle libiseda lastes olen teine kord ka mõnel heal ja asjalikul teemal pilgu kogemata mööda libiseda lasknud.
Vasta
#20
(13-04-2012, 08:53 AM)Amadeuz Kirjutas: Kas oleks kuidagi võimalik "24h" ja "uued postid" linkidest välja filtreerida turu-uudised?
Praegusel hetkel on päevas julgelt enam kui 2/3 OMV kuulutusi. Neist kiirelt pilgul üle libiseda lastes olen teine kord ka mõnel heal ja asjalikul teemal pilgu kogemata mööda libiseda lasknud.

Paraku foorumi-süsteemiga sellist lahendust kaasas ei ole, aga ma usun, et sain midagi ise tehtud. Eks te peate ise katsetama ja tagasisidet andma. Ehk siis, kui nüüd vaadata, on 24h link, siis selle kõrval on Turu 24h. Toimib, samamoodi nagu 24h, kuid kuvab teemasi ainult turu foorumitest.
Vasta


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Foorumi müügimehed R129 64 165,457 12-10-2013, 10:00 PM
Viimane postitus: KasVaru
Exclamation Vene foorumi üldine tehniline teema Harry 10 25,570 20-06-2012, 11:29 PM
Viimane postitus: Harry
  Foorumi uuendamine 1.6* tarkvara peale (18. okt 2011) Harry 7 15,044 20-10-2011, 08:46 AM
Viimane postitus: siim
  Foorumi uuendamine Harry 190 194,503 05-09-2011, 11:54 PM
Viimane postitus: Harry
  Häired foorumi töös indrek 66 49,884 29-01-2009, 12:34 PM
Viimane postitus: T6nu
  Uuendatud foorumi esileht! marek 11 9,652 27-07-2008, 07:21 PM
Viimane postitus: sm. pelle
  Teade: Vene foorumi uuendamine indrek 0 4,705 15-04-2007, 12:27 PM
Viimane postitus: indrek
Exclamation MB Klubi Foorumi reeglid indrek 0 4,876 20-11-2005, 05:54 PM
Viimane postitus: indrek



Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne