Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Webasto mootori eelsoojendi.
#1
Autoks on MB A 170 Classic 1.7 98 (diisel) Mootori eelsoojendus, salongis on taimer(vanem neljakandiline) Kas sellele seadmele saab ka pulti juurde osta ja kui saab siis kust. Ning on see õige kui peale mootori seiskamist on loogiline, et miskit(gero) jääb undama u. 20s-ndiks
Vasta
#2
jants007 Kirjutas:Autoks on MB A 170 Classic 1.7 98 (diisel) Mootori eelsoojendus, salongis on taimer(vanem neljakandiline) Kas sellele seadmele saab ka pulti juurde osta ja kui saab siis kust. Ning on see õige kui peale mootori seiskamist on loogiline, et miskit(gero) jääb undama u. 20s-ndiks
Täitsa loogiline,peabki jääma.
Vasta
#3
Siis veel üks asi, taimer ei taha tundub et töötada, panin kella aja paika, 1-mese aja ka, aga hommiku tööle ei hakanud ja mitu korda juba nii altvedanud. Vajutades ise leegi märgile siis toimib.
Ja kas pulti saab kusagilt juurde hankida.
Tänud!
Vasta
#4
puldiga on selline  lugu, et pead ostma  puldi ja vastuvõtja. siis saad ahju juhtida.+  paigaldus muidugi  :-P
oleneb vist masina aastatst kas Telestart T60 või T70 kaugjuhtimis süsteem
üks näidis siis siin

http://cgi.ebay.de/Webasto-Fernbedienung...286.c0.m14
Vasta
#5
Ja nüüd selline lugu veel juurde lisada, et suurte külmade saabudes lõpetas webasto töötamise just õigel ajal. Sisse lülitades käib mingi klõps kapoti all ja tööle hakkab ainult vist vent, ahi ei tee mingit häält, vajutasin nüppu sisse-välja mitu korda väikse vahega, kõikk sama klõpsud kävad ja vaikselt on kuulda kui vent ainult töötab. Mul jäi küll suve diisel sisse lisandiga, et kas hangus ära enne gero kusagi ja nüüd tropp ees, või süüte küünal või. ...???
Vasta
#6
Vabalt võis juhtuda. Kui ahi pole suutnud teatud kordi tööle minna, siis läheb ta lukku ja vajalik testriga uuesti lukust vabastada.
Vasta
#7
Võib lukust vabastada ka ilma testrita, vähemalt minu W210 2.9 turbodiislil.

Üks remondimees õpetas mind, et võta töötaval mootoril (auto peab olema väljas külma käes) kaitsmed välja, nimelt 4, 7 ja 17 , ja siis pane tagasi samas järjekorras. Tegin nii juba kolm või neli korda, ahi hakkanud kohe tööle...
Vasta
#8
telestart T91 advanced komplektja maksab kuskil 4k kanti!
Vasta
#9
Mingid kaks kaitset on eraldi kruvitud tulemüüri külge kapoti all. Vahetasin vana aku välja uue vastu ning gero hakkas ka häält tegema, ilmselt oli nn. restardist kasu, kuid töötab ainult minut aega siis vaikib.
Vasta
#10
Mul oli kunagi w202 c240 97. a. mudel. Sinna oli v6 mootorile lisatud bloki- ja salongi eelsoojendus. Kunagi üks härra tegi mulle väikse diagnsotika mille käigus ta oli üllatunud kuna oli nii palju vea teateid. Kuna tal hakkas aeg otsa saama, siis ta salvestas kogu sessiooni ära ning ütles,et ma kunagi hijem tagasi tuleks tema juurde.

Aeg läks edasi ning alates ostu ajast ei töötanud mootori eelsoojendus ega ka salongi eelsoojendus. Üks hetk oli mul vaja aku maha võtta, et seda laadida saaks ning uuesti aku tagasi pannes hakkas asi tööle ning eelneva 120 minuti asemel oli programm hoopis 60 minuti peal ning soojendas nii salongi üles kui ka bloki enne sõitma asumist.

Muidugi akut eemaldades lähevad ka elektriliste akende nö. one-touch reziim sassi, mis tuleb ise uuesti salvestada. Ülejäänud asjad töötasid ilusti.

Edit: Mul oli kaa vanem neljakandiline pisike näidik sees ning pult oli lihtne kahe nupuga ning pika antenniga, nagu vana ericssonTongue
Vasta
#11
(02-01-2010, 05:23 PM)wdb240 Kirjutas: Vabalt võis juhtuda. Kui ahi pole suutnud teatud kordi tööle minna, siis läheb ta lukku ja vajalik testriga uuesti lukust vabastada.

tere küsimus selline ,et kuidas seda nö lukust lahti tehakse?
Vasta
#12
Su enda postituses ju vastus kirjas.
Kas testriga või mingeid kaitsmeid eemaldades. Kuid ahi ei lukustu naljapärast, vaid mingite vigade puhul, tark oleks teada saada mis vead on.
M.O.T.T
If you want to make God laugh, tell him your future plans
Vasta
#13
tere mul E290 TD 95kw 97a ja sellel peal webasto,kuid puudub taimer arvatavasti on se tehase poolt peale pandud ja mul ta ei tööta .....kuidas seda tööle saaks
Vasta
#14
(28-01-2011, 01:18 AM)sadow Kirjutas: tere mul E290 TD 95kw 97a ja sellel peal webasto,kuid puudub taimer arvatavasti on se tehase poolt peale pandud ja mul ta ei tööta .....kuidas seda tööle saaks

mis asi sul ei tööta? puuduv taimer?

äkki on sul hoopis kero? mul oli ja sellega oli nii, et mingist temperatuurist alates ise rakendus ja mootori soenedes mingi temp.-ini lülitas ise end välja. pmtl. siis täisautomaatne.
Vasta
#15
(02-01-2010, 06:11 PM)kpokyc Kirjutas: Võib lukust vabastada ka ilma testrita, vähemalt minu W210 2.9 turbodiislil.

Üks remondimees õpetas mind, et võta töötaval mootoril (auto peab olema väljas külma käes) kaitsmed välja, nimelt 4, 7 ja 17 , ja siis pane tagasi samas järjekorras. Tegin nii juba kolm või neli korda, ahi hakkanud kohe tööle...

kas on sul se tehase poolt pandud? ja kas sul taimer on sellel ?? mul webasto küljes aga ei ole salongis nuppu ega taimerit kuidas ta tööle võiks minna
Vasta
#16
(28-01-2011, 01:36 AM)sadow Kirjutas:
(02-01-2010, 06:11 PM)kpokyc Kirjutas: Võib lukust vabastada ka ilma testrita, vähemalt minu W210 2.9 turbodiislil.

Üks remondimees õpetas mind, et võta töötaval mootoril (auto peab olema väljas külma käes) kaitsmed välja, nimelt 4, 7 ja 17 , ja siis pane tagasi samas järjekorras. Tegin nii juba kolm või neli korda, ahi hakkanud kohe tööle...

kas on sul se tehase poolt pandud? ja kas sul taimer on sellel ?? mul webasto küljes aga ei ole salongis nuppu ega taimerit kuidas ta tööle võiks minna



oled päris kindel et on webasto peal?
vaatasid parema ratta juurde stange taha?
Vasta
#17
(28-01-2011, 10:23 AM)kentq Kirjutas:
(28-01-2011, 01:36 AM)sadow Kirjutas:
(02-01-2010, 06:11 PM)kpokyc Kirjutas: Võib lukust vabastada ka ilma testrita, vähemalt minu W210 2.9 turbodiislil.

Üks remondimees õpetas mind, et võta töötaval mootoril (auto peab olema väljas külma käes) kaitsmed välja, nimelt 4, 7 ja 17 , ja siis pane tagasi samas järjekorras. Tegin nii juba kolm või neli korda, ahi hakkanud kohe tööle...

kas on sul se tehase poolt pandud? ja kas sul taimer on sellel ?? mul webasto küljes aga ei ole salongis nuppu ega taimerit kuidas ta tööle võiks minna



oled päris kindel et on webasto peal?
vaatasid parema ratta juurde stange taha?

jah on täitsa olemas seal stange juures summut ja kõikk aga ei tea kuidas se asjandus toimib se väljalaske (summuti)toru jummala puhas
Vasta


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  generaator ja webasto. vilts 1 6,258 24-11-2015, 07:25 PM
Viimane postitus: Laur
  W414.Põlevad mootori sümbol ja EPC tulukesed. kriipspois 2 5,265 22-07-2013, 08:37 AM
Viimane postitus: waseemjutt647
  w168 170cdi webasto thalenfrei 0 3,537 15-03-2013, 10:00 PM
Viimane postitus: thalenfrei



Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne