9 tundi tagasi
Keretöödest on 5 aastat möödas ja juba aastake tagasi hakkasid tekkima mõne kohapeale roostekohad, mis välimust rikuvad.
Tekkis plaan, et teen need kohad ise hoole ja armastusega ära, kuna siis tean, et on tehtud kõikvõimalik, et roostet enam ei tuleks. Eks see paneelide ühenduskoht on nendel see loll tüüpviga, aga eks vaeva nähes saab need puhtaks ja heaks.
Samal ajal tekkis mõte, et teeks ka raami ja kere altpoolt ka paremaks. Hetkel kuskil läbivat roostet ei ole, aga pindmist roostet ja lahtis värvi ikka jagus.
Ja nagu minu puhul ikka siis lõppeb see paraja kaosega
Tänaseks olen kõik puhtaks võtnud. Sisu välja, keredetailid küljest, bensiinipaak alt ära ja liivaprits ning relakas hakkavad vatti saama.
Tegelikult on üllatav, kui palju ruumi seal on toimetada, et kogu raami osa üleni puhtaks saada, ilma et peaks kere maha võtma - viimase töö jaoks lihtsalt jaksu pole.
Need detailid, mis küljest käivad opn saanud juba suuresti liivapritsiga puhtaks. Mercedesele peab au andma, see originaalpõhjamastiks on ikka siuke tihke, et liivaprits sellest üle ei käi - ainult mehhaaniline maha lihvimine.
Pildil on bensiinipaagi alumine kate, mis sai traatharja ja liivapritsiga puhtaks tehtud. Tegelikult oleks ka uut saada, aga ca 800 EUR metallitüki eest tundub jõhker overkill. Kui asi saab kendasti roostevabaks, siis 2 K epokrunt, uus samasugune põhjamastiks ja mustpoolmatt värv peale, et oleks nagu tehasetulemus.
![[Pilt: 33565-image0.jpeg]](http://pildipark.clubmb.ee/pilt/33565-image0.jpeg)
Õnneks liivapritsi liiv palju ei maksa, aga seda kulub palju
Tekkis plaan, et teen need kohad ise hoole ja armastusega ära, kuna siis tean, et on tehtud kõikvõimalik, et roostet enam ei tuleks. Eks see paneelide ühenduskoht on nendel see loll tüüpviga, aga eks vaeva nähes saab need puhtaks ja heaks.
Samal ajal tekkis mõte, et teeks ka raami ja kere altpoolt ka paremaks. Hetkel kuskil läbivat roostet ei ole, aga pindmist roostet ja lahtis värvi ikka jagus.
Ja nagu minu puhul ikka siis lõppeb see paraja kaosega

Tänaseks olen kõik puhtaks võtnud. Sisu välja, keredetailid küljest, bensiinipaak alt ära ja liivaprits ning relakas hakkavad vatti saama.
Tegelikult on üllatav, kui palju ruumi seal on toimetada, et kogu raami osa üleni puhtaks saada, ilma et peaks kere maha võtma - viimase töö jaoks lihtsalt jaksu pole.
Need detailid, mis küljest käivad opn saanud juba suuresti liivapritsiga puhtaks. Mercedesele peab au andma, see originaalpõhjamastiks on ikka siuke tihke, et liivaprits sellest üle ei käi - ainult mehhaaniline maha lihvimine.
Pildil on bensiinipaagi alumine kate, mis sai traatharja ja liivapritsiga puhtaks tehtud. Tegelikult oleks ka uut saada, aga ca 800 EUR metallitüki eest tundub jõhker overkill. Kui asi saab kendasti roostevabaks, siis 2 K epokrunt, uus samasugune põhjamastiks ja mustpoolmatt värv peale, et oleks nagu tehasetulemus.
![[Pilt: 33565-image0.jpeg]](http://pildipark.clubmb.ee/pilt/33565-image0.jpeg)
Õnneks liivapritsi liiv palju ei maksa, aga seda kulub palju
" The Best Or Nothing" Mercedes-Benz
Indrek Peets
Mercedes-Benz Eesti klubi juhatuse liige
indrek@clubmb.ee / 5121868
Indrek Peets
Mercedes-Benz Eesti klubi juhatuse liige
indrek@clubmb.ee / 5121868

