Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
W140 pagasnikus asuva nr. 9 kaitsme anomaalina.
#1
Auto otsustas teha aprillinalja, nimelt ei taha enam kesklukk toimetada, samuti ei saa tagaluuki sulgeda, kuna see vaakum ei taha toimetada nagu ma saan aru on neil miski ühine kala sees. Ingliskeelset teksti antud anomaalia kohta on, aga paraku suts keeruline aru saada.
Vasta


Sõnumeid selles teemas
W140 pagasnikus asuva nr. 9 kaitsme anomaalina. - Autor: speedfest - 01-04-2012, 02:30 PM
RE: W140 kesklukk ei toimeta - Autor: speedfest - 01-04-2012, 04:15 PM
RE: W140 kesklukk ei toimeta - Autor: speedfest - 22-04-2012, 11:29 PM

Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  W140 S320 ei käivitu? Preda 15 1,006 10-02-2026, 08:18 PM
Viimane postitus: Preda
  w140 esiotsa värin icecube 10 1,021 17-09-2025, 08:10 AM
Viimane postitus: Zlang
Rainbow W140 CO² paigast Preda 8 1,539 18-04-2024, 03:06 PM
Viimane postitus: EuroMerc600SEL
  W140 Tagurdustuled ktmduke 5 1,071 27-09-2023, 08:24 PM
Viimane postitus: ktmduke
  W140 värvtööd TAD17I 3 1,147 23-04-2023, 04:37 AM
Viimane postitus: TAD17I
  W140 kesklukk ktmduke 1 911 21-02-2023, 11:00 AM
Viimane postitus: v6sa
  W140 tagatuled MAV 4 1,736 21-04-2022, 11:27 PM
Viimane postitus: Rolz
  W140 500SEL ASR/ABS Barbarossa 8 2,251 13-12-2021, 03:24 PM
Viimane postitus: Lahekas
  w140 Süütelukk katki hanr 2 1,598 05-05-2021, 09:44 AM
Viimane postitus: hanr
  W140 paar tüüphäda + kadunud säde roodla 7 2,830 19-04-2021, 11:20 PM
Viimane postitus: roodla



Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne