Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
190D 2.0, 1990, W201
#1
Tervitused, Kõigile head kaasfoorumlased!

Loodan, et kõigil on hästi läinud ja lumine ilm pakub juba meeldivat jõululist meeleolu.

Teen siia foorumisse juba teise blogi. Olen teisele ringile läinud oma lemmik-Mercedesega ja tundub, et seekord on perspektiiv palju parem. 

Kunagi omasin üht 190D'd, mille katki sõitsin, maha müüsin, tehti see kuskil nurga taga korda ja nostalgiaemotsioonides sai tagasi ostetud. Panin aasta-kahe jooksul sinna hunnik raha, kuid pool-elutut asja ei elusta. Vahet ei ole kuidas taastad, ikka jäävad häirima detailid, mis ei ole õieti paigas, ei tee õiget häält ja nii edasi. Usun, et pedandid teavad millest räägin. Tolle autoga sai selgeks, et 'ei ole mõtet pintsakut nööbi külge õmmelda' ning müüsin ta maha. Siin selle auto kohta juttu ka: https://foorum.clubmb.ee/showthread.php?tid=51425

Ja nüüd uutest seiklustest - vahepeal küll vaid grammike targemaks saanud, kuid siiski piisavalt, et mõista, et hobiauto ostu puhul on olulisim valida võimalikult viisakas auto. Selline, mille toorik kestaks veel pikalt ja mida oleks lust hooldada. Hakkasin kevadest saadik foorumites ja portaalides jälgimistegevust pidama ning kui aus olla, siis ega vist väga enam 190D normaalses seisus polegi leida. Sügise alguseks kaalusin juba Saksast toomist. Küsisin erinevaid pakkumisi, kuid jäin passiivseks otsustajaks ja mõtlesin, et kuni kevadeni ei hakka kiirustama ja otsustan siis. Üleeile panin isegi siia foorumisse ostukuulutuse ja eile mõtlesin, et kiikan korra A24 ning enda õnneks avastasin ühe kobedama isendi. Hind tundus soodne ja pildid sellised, mida kannatas zoom'ida, et kogu auto üle käia luubiga. Tundus ilus. Müüjaga kiirelt kontakti vahetades oli võimalus minna kohe vaatama ja haarasin härjalt sarvist. 

Kohale jõudes oli kutsikas mattunud paksema lumekihi alla. Igat harjatõmmet tehes, et autot puhastada, tundsin ärevust, kas nüüd tuleb siit lumekihi alt mingi raibe või miskit paremat? Õnneks iga tõmbega läks naeratus aina laiemaks. Sisse kiigates oli ka salong täpselt selline nagu olema peab - kõik detailid omal kohal ja olemas, ükski ei ole liigse kulumisega ning nii seest kui väljast nägi auto viisakas välja. Kapoti altki katastroofe ei leidnud ja proovisõitu tehes hindan autot 'üle keskmise' sõiduks. Ostsin ära, hind sellise tooriku kohta oli minu jaoks soodne. Peaasi, et kere ja välis- ning sisedetailid olemas, muu on lihtsa vaevaga leitav ning remonditav. Oli ka õnn näha, et on automaat. Kas keegi oskab välja fish'ida data't palju diisleid tehti automaatidena? Proovisin leida, kuid ei õnnestunud. Tundub haruldane.

Head:
- Kere (olematu rooste, mõned kriipsud ja uksemõlgid). Uksed, kapott ja pagaasnik käivad nagu uuel autol
- Välisdetailid kõik olemas, terved ja oma koha peal (s.h. võre)
- Sisudetailid (absoluutselt kõik on väga heas seisukorras, teades oma eelmise projekti kogemusi, siis kõige raskem on komplekteerida sisu, sest neid detaile enam ei leia!)
- Taastatud ja tutikad pidurid

Koduhoovis tehtud kiire klõps:
[Pilt: 47229-IMG_7344.jpeg]


Vead:
- Õli tosooli sees
- Mootori alt poolt väike õlileke
- Tüüpiline reduktori kolks
- Esisilla veermik vajab näppimist
- Audio kehv
- Puitdekooril lakk pragunenud
- Antenn marginaalse levikuga
- Makita madaldus
- Veidrad e-klassi veljed all

Kindlasti nipet-näpet veel, auto läheb nüüd töökotta ja täis ülevaatusele. 

Mis edasi? Eesmärk on ühe talvega auto viia stock ja enamvähem ideaalsesse konditsiooni (kere ei kavatse puutuda, pigem veermiku, tehniline ja elektriline pool).

PS - kui kellelgi on pakkuda 15'' kaevukaasi + uueväärset orig antenni, siis olen huvitatud. Kaevukaaned võivad olla ka lamellrehvidega Smile
Vasta
#2
E-klassi veljed on ülikõvad asjad sõna otseses mõttes, sepistatud, väga kerged ka. Edu autoga!
Vasta
#3
(29-11-2023, 10:01 AM)Ott Kirjutas: E-klassi veljed on ülikõvad asjad sõna otseses mõttes, sepistatud, väga kerged ka. Edu autoga!

Vabandan vale sõnastuse eest - pidasin silmas, et nad seal veidralt all. Olen originaalifänn Smile Tänan väga!
Vasta
#4
Vigade listis on kirjas- makita madaldus. Mis asi see on? Makita on minu silmis üks tuntud tööriistade tootja. Kas plaan on autoga ka talvel kulgeda (äkki igapäevaselt?) või teha temast ilusa ilma suvine hobiauto? Antennist ning helikvaliteedist. Mind näiteks häirib selline asi. Vaatad mingit 25+ aastat vana hobiautot, näha on, et inimene on natukene vaeva näinud ja ajanud taga seda, et auto näeks välja võimalikult originaalilähedane. Siis kiikad salongi ja näed seal värviliste vilkuvate tuledega Pioneer, JVC jne raadiot. Minu silma näiteks riivab selline asi. Ma olen sellel arvamusel, et autol võiks olla ajastukohane (võimalusel originaal) raadio. Kas see mängib hästi või halvasti ei olegi minu jaoks nii oluline, tähtsam on visuaal, kuidas ta auto sisemuses välja näeb. Kui tegu on hobiautoga, millega kulged max paartuhat km aastas, siis ei peagi seda raadiot alati kuulama.
Vasta
#5
"Makita madaldus" tähendab relakaga originaalvedrude lühendamist. Kiiretee vedrustuse perssekeeramiseks.

Audio järgiaitamine ei pea tähendama roosade hüppavate delfiinidega headuniti sissenügimist. Võib tähendada ka kvaliteetseid ja venimata diafragmadega kõlareid originaalpesades ja miskit ajastukohast hi-end seadet.

Kiidan teemat autovalikut. Jälgin kerge kadedusega ja loodan, et innustus ei rauge.
Vasta
#6
(29-11-2023, 09:01 PM)kaupo51 Kirjutas: Vigade listis on kirjas- makita madaldus. Mis asi see on? Makita on minu silmis üks tuntud tööriistade tootja. Kas plaan on autoga ka talvel kulgeda (äkki igapäevaselt?) või teha temast ilusa ilma suvine hobiauto? Antennist ning  helikvaliteedist. Mind näiteks häirib selline asi. Vaatad mingit 25+ aastat vana hobiautot, näha on, et inimene on natukene vaeva näinud ja ajanud taga seda, et auto näeks välja võimalikult originaalilähedane. Siis kiikad salongi ja näed seal värviliste vilkuvate tuledega Pioneer, JVC jne raadiot. Minu silma näiteks riivab selline asi. Ma olen sellel arvamusel, et autol võiks olla ajastukohane  (võimalusel originaal) raadio. Kas see mängib hästi või halvasti ei olegi minu jaoks nii oluline, tähtsam on visuaal, kuidas ta auto sisemuses välja näeb. Kui tegu on hobiautoga, millega kulged max paartuhat km aastas, siis ei peagi seda raadiot alati kuulama.

Makita madaldus on kõnekeelne släng, mis võimendab konteksti - selle asemel, et osta viisakad coilid mõtlevad mõned vennad kui tuus oleks madal auto, aga raha ei raatsi kulutada ja veermiku tervis neid ei kõneta ning haaravad relaka ja tuimalt võtavad mõne keeru maha. Sarnast slängi, mis seotud mõne kaubamärgiga kasutatakse mitme praktilise nähtuse kirjeldamiseks - Kemppi differ, Tesla ekraan jne. Annab parema tunnetuse.

Plaan pigem autot soolast eemal hoida ja nautida suvisemaid ilmasid. Seoses audioga - mu meelest siin ei ole valet vastust, seetõttu ka nõustun Sinu arvamusega. Mul on olnud vanemaid 100% orig. MBsid ajal kui bluetoothiga telefoni sillutamine polnud veel teemas ja eelistasin ka alati Beckerit muudele vilkuvatele makkidele. Kuid sellel eksemplaril on juba taha visatud kehvakesed ovaalid ning võin raha vahele panna, et ees on tehase surnud papp-Clarionid. Need ei tee enam häältki. Makist ei hakka ma üldse rääkimagi.

Mu jaoks on see otsus praktilistel kaalutlustel: 1) Kuulan palju podcaste, seega peab olema BT makk ja hea heli, 2) Telefoni laadimine - kutsikaga on valikuid kaks: kas laed otse makist usb juhtmega või sigaretisüütajast. Mu meelest on oluliselt koledam kui see alumine huul on koguaeg avatud, kus süütaja/tuhatoos + ebapraktilisem, sest selle alt olevast taskukesest raskem asju haarata kui tuhatoosi huul avatud.
Vasta
#7
(29-11-2023, 09:21 PM)v6sa Kirjutas: "Makita madaldus" tähendab relakaga originaalvedrude lühendamist. Kiiretee vedrustuse perssekeeramiseks.

Audio järgiaitamine ei pea tähendama roosade hüppavate delfiinidega headuniti sissenügimist. Võib tähendada ka kvaliteetseid ja venimata diafragmadega kõlareid originaalpesades ja miskit ajastukohast hi-end seadet.

Kiidan teemat autovalikut. Jälgin kerge kadedusega ja loodan, et innustus ei rauge.

Madalduse osas - Õige jutt Smile Kahju, et mõni ikkagi peab seda heaks praktikaks.

Tänan heade sõnade eest! Hea meel, kui jälgitakse ja inspireerib alati auto hingeelu jagamist foorumis.
Vasta
#8
Kõigile taas tervitused,

Sai nüüd auto eelmisel nädalal töökotta veetud ning asjad üle vaadatud - pilt oli täpselt selline nagu ootasime. Kere poolest on auto väga hea ja tundub, et talvel väga temaga sõidetud ei ole siin teedel.

Asusime analüüsima mootorit, et tuvastada lekke ja segunenud mahlade põhjuse - 3ndra silndri vahelt tuleb tosooli. Kaas läks lihvimisse ja sellega vahetame ka mootoril vajalikud tihendid välja.

Mootori sisse piilumine:
[Pilt: 86465-6aae31e509797ed6bfec7f6e0ddf2fd2.JPEG]
[Pilt: 55528-0bebbd84d038b131898c14ddd090d199.JPEG]

Muus osas:
Klapid, kolvid heas korras ja kett kenasti pingul. Seega võib öelda, et läks lihtsasti ja saab lihtsalt komplekteerida kogu asja

Veermiku poolest olid paljud asjad üsnagi väsinud ning võtsime eesmärgiks kogu veermik taastada uueväärseks. Nii ees kui taga lähevad vahetusse praktiliselt kõik jupid. Puutumata jäävad piduriosad ja poolteljed. All olid esialgu miskid Koni sportamordid, seega kui kellelgi on huvi, siis võin need loovutada kommiraha või nt parempoolse Mercedes-Benz tule eest. 


Reduktor oli okei vaatlusel ja hoopis tegi kolksu puuduvad kardaanipadjad. Needki tulevad nüüd. 

Kokkuvõtvalt siit tuleb väga kena remont, millega saab korda tehtud kogu veermiku ja mootori osa. Ootan juba huviga arvet. Edaspidi vaja veel detailid paika saada ja kui keegi saab aidata, siis otsin neid osi:

- Tagatulede komplekt või ainult parempoolne tuli. Terved ja ilma mõradeta.
- Kellaplokk millel odomeeter töötab ja näidikud mittepleekinud (oranžid)
- Juhipoolne turvavöö set, et kinnituks hästi pandlasse
- Kapoti müramatt
- Uus/uueväärne aku alus
- Uus sihik
- Stange puksiiriaugu kate

Väike pildike ka millisena töökotta jätsin:

[Pilt: 54593-fec9beaf765b3f4456a49d7965a5efc1.JPEG]

UUS INFO 2025 - Teema: 23/24 mootoritihendid, lihv ja kogu veermiku vahetus:

Tehtud: 
- Kaante lihv
- Täisring tihendeid uued
- Kogu veermiku osa v.a. pidurid

[Pilt: 54956-20278e79032ee93f468e2addc2d476e1.JPEG]
[Pilt: 92637-a5d1fe366c67f7d2e62fc664c50afb88.JPEG]
[Pilt: 33549-2d4b6d60bc5bdc8955f91679e5280039.JPEG]
[Pilt: 22793-37c7539213c9cb4eb2d01c3afe149fef.JPEG]

Veermik:
[Pilt: 53743-2b3a5c1c5d2b5e81c15f405ed149efdc.JPEG]
[Pilt: 48728-5f749a30c28629c6a82410373daf543d.JPEG]
[Pilt: 75454-90d3aacf6b29ca511abfcc7259c9e6ff.JPEG]
[Pilt: 33862-9e82888e32e7dedf3cbbf9b1e8b26279.JPEG]

Varuosade ja töölist:

[Pilt: 89589-IMG_9404.jpg]
Vasta
#9
Kuna blogipidamise hoog tuli sisse ja piltide üleslaadimise keerukuse hirm kadunud, siis saab jätkata. Auto sai 23/24 talv töökojas veedetud ning õnneks ma ei jõudnudki teda igatseda, sest olin Budapest-Bamako rallil osalemas. Sealt tagasi tulles oli autol kogu veermeosa ära vahetatud ning mootori lihvitud ja uute tihenditega sisse õnnistatud.

Mu esimene ootusärevus oli lahe ja mõtted on siiani meeles - huvitav kui nüüd masinal on 100% kogu veermikuosa vahetatud ning mootor korras, kas ta sõidab siis ka nagu uus auto? Võtit keerates ja esimesi meetreid tehes, andis Mercedes teada, et ''hold my beer and enjoy this ride''. See oli väga hea tunne - auto sõitiski nagu uus. Ja ma ei pea siin silmas ''nagu uus'', vaid päriselt. Ta sõitis väga-väga hästi. Oman peres ka uusi luksusmaastureid ja teisi autosid ning minu jaoks oli sõidumugavus täpselt nagu Mercedes reklaamides reklaamitud - Sujuv, pehme, täpne, etteennustatav erinevates oludes. Alates sellest ajast, olen teinud kõik oma sõidud sellega ja muud igapäevased kaasaaegsed autod loovutanud madame'ile, kui maas pole soola ega lund. Smile 

Kokku olen sõitnud ca 15 000km. Ta on mu igapäevane eelistatud sõiduk - kalalkäigud, reisid Žalgirise mängule Kaunasesse ja tagasi, kliendikohtumised, ärikohtumised, vedanud veidraid asju, sõidud Saaremaale ja tagasi - kui vähegi võimalik olen ma teinud temaga. Olenemata, et autol on vaid 55kw, pean ma lugu tema gabariitidest, kaalust ja veermikust. Kui mu muud autod kaaluvad 2.5t+, siis 1,1t autoga sõites on juhitavus lust ja terav. Lamavaid politseinikuid uue veermikuga kutsikas neelab palju paremini, kui uus jaapani luksusmaasturi laadne toode. Temaga saab sõita nagu Itaalia filmides sõidetakse - äkiline lanveerimine järskudes kurvides on vanade kergete autode jaoks loodud. Ja see on lihtsalt kaiff minu jaoks.

Veermik on pidanud hästi, mootor käivitub hästi ja tihendid peavad. Aku on semi-hapu, kuid olenemata 2 kuust seismisest, käivitus eile -19ga poolest pöördest.

Lisaks olen veel 2 aasta jooksul:
- Originaalveljed alla Yokohama tutikate lamellidega 195/60 profiiliga
- Uus akualus
- Uued JBL kõlarid ja BT makk, Pioneeri oma
- Kõrgsurvepumba uued tihendid ja seibid
- Uued põranda ripsmatid
- Käsitööpiduri süsteem renoveeritud
- Kardaanimuhv - see muutis kohe käiguvahetused väga sujuvaks
- Leidsin 4 augukest - 1 pagaasnikupõhi, 2 karbiotsa ja 1 rattakoobas. Lasin ühel mehel korda teha, tegu oli väga hea meistriga ja osavalt tehtud, kiidan tema tööd.
- Uus summuti otsast lõpuni (Itaalia filmide sõidustiiliga osutus saatuslikuks kui üle ühe lamava politseiniku sai hüppega mindud ja mädanenud summuti pooldus Smile )

Pildid autost, tema parimatest hetkedest ja 1 pilt eile hommikul:

[Pilt: 82842-IMG_9370.jpeg]
[Pilt: 86694-att.5cJ6b-jDxlqGWr8gaskKnWIwdM51lO...xB0Zd0.JPG]

[Pilt: 52367-IMG_9383.PNG]
[Pilt: 62536-IMG_9385.PNG]

Lisaks kui kellelgi on pakkuda, siis võib julgelt kirjutada:

- Tagatulede komplekt või ainult parempoolne tuli. Terved ja ilma mõradeta.
- Kellaplokk millel odomeeter töötab ja näidikud mittepleekinud (oranžid)
- Kapoti müramatt
- Stange puksiiriaugu kate
Vasta
#10
(Eile, 09:15 AM)maxim1655 Kirjutas: ....
Kokku olen sõitnud ca 15 000km. Ta on mu igapäevane eelistatud sõiduk - kalalkäigud, reisid Žalgirise mängule Kaunasesse ja tagasi, kliendikohtumised, ärikohtumised, vedanud veidraid asju, sõidud Saaremaale ja tagasi kui vähegi võimalik olen ma teinud temaga. Olenemata, et autol on vaid 55kw, pean ma lugu tema gabariitidest, kaalust ja veermikust. Kui mu muud autod kaaluvad 2.5t+, siis 1,1t autoga sõites on juhitavus lust ja terav. Lamavaid politseinikuid uue veermikuga kutsikas neelab palju paremini, kui uus jaapani luksusmaasturi laadne toode. Temaga saab sõita nagu Itaalia filmides sõidetakse - äkiline lanveerimine järskudes kurvides on vanade kergete autode jaoks loodud. Ja see on lihtsalt kaiff minu jaoks.
...

Nii ongi: vana kooli veermik, mille tegemisel kasutati ajusid ja mitte aaiid, sobib hästi meie teedele. Saksamaa autobahnil põhjagaasil olukord muutubSmile Aga "kakssadadee" pole vasakpoolsele piiranguta rajale ka loodud...

Kui mitte tagant pressida, siis saab kergelt flegmaatiliselt oma ülesandesse suhtuv mootor üllatavalt valutult hakkama tänapäeva liikluses.

Erikiitus "kaevukaante" kasutamise eest. Need kerged ja tugevad veljed sobivad hästi.

Vanakese kasutamine on kiiduväärne.

Autodele meeldib sõita Eusa_angel
Vasta
#11
Kuna see auto tuli juba piisavalt moodsal ajal segmenti, mis oli ikkagi mängumaa, kuhu Mercedes seni trüginud ei olnud, on üsna head dokumentaalmaterjali säilinud.
Minu üks lemmikumaid on nn luukide test, mille käigus robot sulges ja avas uksi, et veenduda, et nn lifespani'i peab nende kasutustsükkel muredeta üle elama.
Ja lifespan oli 100 000 kordust! Ulme mõelda, mis sital täna tehasest välja veereda lastakse...
https://youtu.be/EU7Cl3jKtwY?t=199
“A Mercedes-Benz needs to look like a Mercedes-Benz. And another thing that’s just as important is harmonious model progression: the next model should never make the previous models look old.”
Vasta
#12
(Eile, 11:03 AM)v6sa Kirjutas:
(Eile, 09:15 AM)maxim1655 Kirjutas: ....
Kokku olen sõitnud ca 15 000km. Ta on mu igapäevane eelistatud sõiduk - kalalkäigud, reisid Žalgirise mängule Kaunasesse ja tagasi, kliendikohtumised, ärikohtumised, vedanud veidraid asju, sõidud Saaremaale ja tagasi kui vähegi võimalik olen ma teinud temaga. Olenemata, et autol on vaid 55kw, pean ma lugu tema gabariitidest, kaalust ja veermikust. Kui mu muud autod kaaluvad 2.5t+, siis 1,1t autoga sõites on juhitavus lust ja terav. Lamavaid politseinikuid uue veermikuga kutsikas neelab palju paremini, kui uus jaapani luksusmaasturi laadne toode. Temaga saab sõita nagu Itaalia filmides sõidetakse - äkiline lanveerimine järskudes kurvides on vanade kergete autode jaoks loodud. Ja see on lihtsalt kaiff minu jaoks.
...

Nii ongi: vana kooli veermik, mille tegemisel kasutati ajusid ja mitte aaiid, sobib hästi meie teedele. Saksamaa autobahnil põhjagaasil olukord muutubSmile Aga "kakssadadee" pole vasakpoolsele piiranguta rajale ka loodud...

Kui mitte tagant pressida, siis saab kergelt flegmaatiliselt oma ülesandesse suhtuv mootor üllatavalt valutult hakkama tänapäeva liikluses.

Erikiitus "kaevukaante" kasutamise eest. Need kerged ja tugevad veljed sobivad hästi.

Vanakese kasutamine on kiiduväärne.

Autodele meeldib sõita Eusa_angel

Veermik on väga meeldiv, sõidudünaamika - meie 120 km/h kiirteedel on viimane piir, kus veel saab podcast'i kuulata enne kui mootoriheli ja diktsiooni segunevad Smile.  Võib ka kiiremini sõita nagu antud videos, kuid arvan, et elukindlustus enam kuulmiskahjustusi ei kanna, kuna tegu on tahtliku kahjustusega: https://www.youtube.com/watch?v=5Qc0V8eL-pQ&t=213s

Linnas on ta üsnagi reibas ja maha ei jää ning automaatkast õnneks välistab käigulappamise gümnastika ning laseb sohvril rahulikult keskenduda teele.
Vasta
#13
(Eile, 02:15 PM)Rolz Kirjutas: Kuna see auto tuli juba piisavalt moodsal ajal segmenti, mis oli ikkagi mängumaa, kuhu Mercedes seni trüginud ei olnud, on üsna head dokumentaalmaterjali säilinud.
Minu üks lemmikumaid on nn luukide test, mille käigus robot sulges ja avas uksi, et veenduda, et nn lifespani'i peab nende kasutustsükkel muredeta üle elama.
Ja lifespan oli 100 000 kordust! Ulme mõelda, mis sital täna tehasest välja veereda lastakse...
https://youtu.be/EU7Cl3jKtwY?t=199

See on tõesti vinge kuidas varem katsetati, enne kui midagi välja anti. Ja Mercedes tegi seda tol ajal paremini kui keegi teine. Tegu on kõige üle-inseneerituma Mercedesega, mille arenduskulutused (tootmiseelsed) aastatel 1974-1982 inflatsiooniga kohaldatult aastasse 2025.aasta ulatuvad 4-4.5 miljardi euroni (oleneb kuidas valuutasid ja ajastuid arvutada). Neid katsetati väga korralikult.

Dokumentaalide kohta soovitan seda kanalit. Üks vene härra on väga asjalikult kokku kogunud iga mudeli kohta terve tootmisajastu materjali ja ägedalt esitlenud. Seal kõige ägedamad saksa margid esitletud. Väga kiftid videod ja palju fakte mida ei teanud - a'la millele vihjas W201 suur rool, mitu varianti multilink vedrustusi tehti testimiseks, hinnad ja võrdlused konkurentidega, miks facelift mudelid on mitmevärvilised, innovatsioon jpm Smile : https://www.youtube.com/watch?v=3Zzy9J39gUM&t=1247s . Antud video lõpus tsiteerib ka 1991 Tallinnas ilmunud ajakirja ''Ostame välismaa autot'', kus antakse pro tip'e millised NSVL masinatoodangu osad sobivad kutsikatele - nt sobivad 412 Moskvitsi kolvirõngad 190E 2.6 mootorile Smile
Vasta


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  190 E 2,6, 1992, W201 - Sm. Västrik Sm. Västrik 60 59,642 31-12-2025, 05:59 PM
Viimane postitus: Sm. Västrik
  560 SE, 1990, W126 - Sm. Västrik Sm. Västrik 92 88,947 29-11-2025, 08:19 PM
Viimane postitus: Sm. Västrik
  W201 hinnad MMBrogan 4 1,092 03-02-2023, 08:26 PM
Viimane postitus: Mike22
  Mercedes-benz 230CE 1990 - ktmduke ktmduke 25 8,232 15-09-2021, 08:25 AM
Viimane postitus: Mike22
  MB 190e, 1993, w201 - kaarel kaarel_w201 55 49,732 26-07-2021, 11:45 AM
Viimane postitus: kaarel_w201
  MB W201 190D '87 - maxim1655 maxim1655 19 9,779 25-01-2021, 11:47 PM
Viimane postitus: väikemees
  MB 190E 320CDI OM613 1989, W201 - Tonyt TonyT 209 228,930 09-04-2020, 10:11 AM
Viimane postitus: herki
  MB 190, w201 x mitu -Oldschool Oldschool 101 120,000 06-09-2019, 12:58 PM
Viimane postitus: Oldschool
  MB w201 92a swap OM606 Marks07 mrmikumike 32 32,004 11-07-2019, 11:18 AM
Viimane postitus: Marks07
  MB W201, 190E, 1990 - Coollaager coollaager 16 18,002 30-04-2019, 09:24 PM
Viimane postitus: Werewolf



Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne