Shoutbox archive
avatar
15k*
avatar
Kuldne reegel - ostad 13k eest vana auto, hoia tagavaraks taskus 1/2 ostu summast, et seda hooldada ja remontida, siis kõik sujuv ja ei ole peavalu. Väga ilus ja ülirikkaliku varustusega 212, sellise annab veel otsida.. Soovitan uurida tausta, kui palju on keritud (kui on keritud) jne.
avatar
Tere. Mis arvamus sellisel isendil. Kas tasub osta?mis tyypvead. https://www.auto24.ee/soidukid/3954687
avatar
w221 lõi tule põlema sest aku oli peetis,mõõtmisel selgus et tagumises akus on 6v Big Grin
avatar
Tervist. Kas keegi oskab öelda mercedez-benz 180d 2017a lööb ette aku tule, sai vahetatud see jubin mis asub kõrvalistuja jalge juures ehk sis pingeregulaator kas sis peaks nyyd aku ka ara vahetama?
avatar
avatar
Tere. Mul oli põleti läbi. Aitas Parkli HL OÜ. Asub Peetris.
avatar
Tere, kas keegi teab aidata, Mercedes-Benz c200d webasto ei käivitu ja viskab tabloole ette “inoperative, see owners manual”. Kütust on täis paak, aku on ka tuitikas. Auto 2018 aasta oma ja vähe kasutatud. Mis võiks viga olla?
avatar
Kas keegi oskab seletada, kuidas w205 sig süütaja pirni vahetada, ehk kuidas see pruun osa sealt küljest lahti tuleb? Netist videoid ei leidnud ja jõuga ei julge kangutada läheb ilmselt katki. Tänud ette.
avatar
Tere mul c320 4matic 3.0 165kw ja mureks on see et juhi kõrval istuja põrand märg välised äravoolud toimivad kas võib tegu olla kliima äravooluga?
avatar
Tere, kas keegi teab kus võiks asuda 2011 aasta S212 Central Gateway moodul (N93)? Tänan tähelepanu eest.
avatar
Sõitsin kaks päeva katkise esimese õhkamortisaatori padjaga ringi, tulemuseks hakkas põlema oranž mootorituli ja käike ,peale esimest, teist edasi ei vaheta. Kas need on eraldi teemad, või seoses omavahel, mingi plokeering??? Tänud, kui keegi oskab aidata. Auto on E350, 2010
avatar
Otsin W123 manuaal (4 käiku) käigukangi nuppu koos nahkkattega
avatar
Kas keegi soovitab kust osta hea kvaliteediga veluurist jalamatte? Ei leia W220 mudelile ühtegi varuosakoodi ning kaup24 lehelt tellitud kõige kallimad matid andsin kohe üle leti tagasi.
avatar
Kellegil Mercedes-Benz 15 tolli ilukilpe pakkuda? 124/201 mudelile . Ei pea olema kroomrõngastega
avatar
Ise sinna ligi ei saanud, ei taha mittekuidagj mu kontoga sisse logisa,
avatar
Tere kõigile! Vajalik vahetada G klassil w463 2004 salongis õhureste: vasak,parem ja keskmine. Äkki kellegil leidub varuosi või keegi teab kuskil või kellegil saab osta neid Eestis? Tänan ette!
avatar
onu_siim kirjutab siin WISist, aga kas liikmetele on jälle WIS saadaval?
avatar
Terv! Kellegil 203 kere peal heas korras diisel automaat mersut müüa?
avatar