Shoutbox archive
avatar
Tere, kas kellegil on kogemust Usa päritolu w124 arvele võtuga, kas peab paigaldama EU versiooni tagatuled ja esimesed suunad või mitte?
avatar
Salongifiltrist rääkides - mis aastal need tulema hakkasid W124 mudelitele, keegi oskab öelda? Ma pole kindel kas mul on (1991 variant) ja ei taha hakata kogu kremplit laiali tõmbama seal lihtsalt, et vaadata kas ta seal olemas on.
avatar
Panin 229.5 Motul 5w40 ja kõik filtrid korraga õli-õhu-kütuse-salongi
avatar
MB soovitab sinna mootoriõli, mis vastaks blattile 229.05 ehk siis eelpool mainitud 5W-40 on väga hea valik.
avatar
Suveks soovitaks 5W-40 kallata...ja kui rahakott lubab siis bardahl Wink
avatar
VEHO paneks ise sinna SUPER 3000 FORMULA V 5W-30
avatar
Tänud!
avatar
Mina enda M 113 kasutan ikka 5W-40. See ka ette nähtud. Igasugust muud soga ma ei soovitaks. Ku ringrada vöi vöistlustel hakkad käima, siis ehk midagi muud.
avatar
Mike22 kirjuta Vehole, saad kõik soovitatavad õlid, tosooli jms tüübid, kogused jne (küsi kõikide vedelike kohta) - esindus oskab öelda (tegin W124-ga sama).
avatar
w220 s500 2002a 225kw - milline mootoriõli osta?
avatar
Soovitage head kohta(positiivsed kogemused), kus taastatakse tallinnas roolilatte (arvatavasti enda omal sisemised puksid läbi).
avatar
Kuna on esimene mercedes,siis mis veljed sobivad c180le.Tagumised veljed kuidagi inetult palju koopas sees .Aitähh
avatar
Tere,Tänud vastu võtmast.
avatar
Tere. Keegi teab kuidas täpselt mb vito w639 2004a süütelukk toimib immoga. Kuidas ta immo ära loeb ja kas peab korra välja võtma võtme ja siis uuesti.
avatar
küünlaid, süütepoole, pihusteid oled ringi tõstnud?
avatar
Tere. Mure w212 E400, 245kw, bensiini mootoriga. Annab neljanda silindi viga. Kui temp läheb normi, siis enam ei puterda. Olen käinud väga paljud töökojad läbi, aga keegi ei suuda tuvastada, et mis seda viga tekitab. On kellegil mõtteid?
avatar
Tere
avatar
müüa w213 220d eklassi varuosad ! pihustid ja erinevad andurid koos püstakuga! w167 pealt on müüa 180kw biturbo koos pihustite ja juhtmestikuga! olemas ka mootorikäpad koos karteripöhjaga! vahekarter ka olemas! KIRJUTA MULLE JA PAKU HINDA!!!
avatar
Tere!
avatar
Tere. Kellelgi M112 949 (w211 320 3,2v6 bens) mootori vaakum torude skeemi leidub?