Shoutbox archive
avatar
w211 ntg1 H/G comand, aku lasti u3-4v peale ja peale seda comand muutub iga 20 sek tagant 3 sekiks mute peale, keegi teab milles asi võib olla?
avatar
Kus soovitate roolilatti taastada Tallinnas?
avatar
Ms.kuusik, mina tegelen. +372 55550958
avatar
Erinevus on selles mida keegi kunagi lisana on tellinud
avatar
Kahe nupuga on just soojendus+kõrvalistuja liigutamine
avatar
213 E klass ja samade aastate GLE. Mäludega istmed. Osadel mudelitel on juhiistmel 3 nuppu (soojendus, jahutus, ümberlülitus kõrvalistuja seadistamiseks), osadel kaks (istme soojendus, jahutus). Millest see erinevus? Nii palju, kui olen pilte vaadanud, ei ole vahet, kas taga on istmesoojendus või mitte.
avatar
MB C250 17.a. cdi/W205/ ADBLUE ümberprogrammeerimine,sest auto ei käivitu enam,kas oskate öelda pragrammeerijaid?
avatar
ikka, saad mängida ka rehvide suurusega et ilusamaks teha
avatar
Kas sama kehtib ka 19" kohta?
avatar
ET25-35 mahuvad ilusti 8.5 laiusega ja vaadata kohe silm puhkab.
avatar
2015a w212 e350 bluetec . Tehase andmetel sobivad veljed 18x8.5 ET48. Mis ET vahemikuga reaalselt 18" veljed alla lähevad.
avatar
Kust ma neid ägedaid kalendreid saaks mis meetingul pildistati?
avatar
Cancel. Sai maha müüdud juba
avatar
Mees, kellega sai 11.09.2022 Mercedese üritusel Pakendikeskuses räägitud Subaru müügist. Võta PMis ühendust, nüüd läheb müüki!
avatar
aku täis?
avatar
Kütust on?
avatar
GL 450, 2010a, ei käivitu, soovitage head diagnostikut Tartus, kes tuleks ise auto juurde.
avatar
Kellegil kogemusi MPM mootori õlide kohta? See mingi nö premium õli või odava seeria oma?
avatar
CL500,2007-l on tekkinud rooli probleem.Nimelt kui auto käivitada,ei taha rool kuidagi liikuda?Kui aga auto liikuma saab hakkab ka rool enam-vähem tööle,kuigi raskemalt kui muidu.Mis võiks viga olla?Pump umbes2-3 aastat tagasi vahetatud,kuigi B osana.
avatar
Keegi oskab öelda, kust leida G300 service manuali?