Shoutbox archive
avatar
Kuidas eemaldada tagauks Mercedes W202 -l?
avatar
Kas kuskilt saaks ml 270 elektri süsteemi skeemi ei saa vahekasti tööle,vahekasti mootori vahetus ei aita
avatar
2001 ML270 kast jaab ~teise/kolmanda käigu peale lukku kui madalatel kiirustel tugevamalt kiirendada. Seal aitaks õlivahetus voi mehhaaniline viga juba? Peale valjasuretamist on okei. Suurematel kiirustel tootab normaalselt.
avatar
Egzotika vms
avatar
Mis lehelt rehve soodsalt tellida saab ?
avatar
Teised tuled paigas ainult nr, piduri ja tagumised gabariidid, kui aku juhe maha võtta siis sama asi. Muutub ainult siis kui miinus juhe on maas ja panna värelevalt tulelt juhe vastu aku+ klemmi siis asi korras.
avatar
Tere mure selline, et Mercedes-Benz s320 tagumised tuled värelevad ainult numbri
avatar
Keegi w123 poolikut projekti ei taha soetada? 2500 euri , kannatab tingida
avatar
Tervist. w211 DC airmatic. Midagi alla ei vaju, kirju ette ei viska, koik asendid toimivad. Kas on normaalne, et usna tiheda ajavahemikuga kompressor looma hakkab, eriti halvematel teedel. Maanteel nii vaga ei tahelda.
avatar
Hommik peremehed. Varsti tuleb c32 amg keretöödest ja läbi väikse hoolduse. Keegi juhuslikult ei otsi omale kiiret pühapäeva autot?
avatar
725-il ISM programeeritav plokk kasti sees, Hort ei oska
avatar
keegi 353ATI tänast omanikku teab? Olen Rõngu-Tartu vahel korduvalt näinud, tahaks paar sõna juttu teha.
avatar
On keegi ka tänasel pühapäeval aktiivne diaknostikat pakkuma kuusalu ymbruses? 2013 e250 kiirendusel vähe hakkas pooma nagu 3500rpm juures ja lõpuks lõi avariisse. Tel: 53705735
avatar
725-kastil pole ISM-i.
avatar
Hort a
avatar
Kes teab, kes ja kus oskab nullida ISM puhtaks 9g-tronicu käigukast?
avatar
Tervist! Kas keegi saaks homme/ülehomme (kolmapäev/neljapäev) w210 fl mersule arvuti järgi panna? Sooja mootoriga kaob jõud ära, viga ette ei viska, välja suretades ja käivitades midagi ei muutu kuid maanteel sõites tuleb jõud tagasi. (om612)
avatar
W124 projekt jäi venal pooleli. Nüüd pile kutti ega edadiminekut projektiga. Keegi tunneb huvi sellise 2,6 manuaali putitamisest? 92 aadta, suht räämas, veljed on uueks tehtud ja sõhk originaalosadel olnud. Üliodavalt annaks ära, kahju tulevast iludust maa sisse vajumas näha...
avatar
Kas keegi müüb w212 universaalile täiselektrilisi mäludega istmeid?
avatar
mootoriketi vahetus